Keresés

Részletes keresés

NHLFAN Creative Commons License 2007.08.16 0 0 21475

szerintetek ilyet be lehet hozni Magyarországra:

http://cgi.ebay.com/N-REGALIA-by-E-W-W-FOWLER-1992_W0QQitemZ110142613880QQihZ001QQcateg

oryZ103999QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem#ebayphotohosting

Dr Zsivágó Creative Commons License 2007.08.16 0 0 21474

 

Szia

Akkor lehet valamit rosszúl csináltam, mert valami disputa van kiírva??

 

Az ebay-en rányomtam a nicht erhalten artikelre ami ugye a nem érkezett meg a termék és innen továbbrakott a Paypalra ahol kiválasztottam ennek a cuccnak a tranzakciós számát, majd beírtam a megjegyzésem és continue és lett belőle..

Előzmény: pittipitti (21472)
morelos Creative Commons License 2007.08.16 0 0 21473

sziasztok!

 

tervbe van véve egy villanyborotva vétele ebayen keresztül valszeg No-ból! a gép maga 20%-al olcsóbb mint amennyiért itthon meg tudnám venni! szerintetek kb mennyi a szállítási ktg No-ból Mo-ra?

pittipitti Creative Commons License 2007.08.16 0 0 21472
Paypalon claimot indítasz a resolution centerben...45 napon belül lehet úgyhogy le ne késd!
Előzmény: Dr Zsivágó (21467)
ritamuller Creative Commons License 2007.08.16 0 0 21471

Sziasztok!

Használ valaki baygenie progit? Segítene egy kicsit?

t.lantos Creative Commons License 2007.08.16 0 0 21470

4800 az afa, ezt nem uszod meg

vam nincs, mert ha lenne is, akkor is 10 EUR alatt amrad, es nem kell megfizetni

1160 thx to bunko posta

 

Előzmény: Leotardo (21469)
Leotardo Creative Commons License 2007.08.16 0 0 21469
Hi!

Rendeltem egy 96$-os cuccot, +postaköltség 24$.
Erre 4800 Ft vámot meg 1160 kezelési költséget terhelnek.

Reális ez, kérhetek vámmentességet?
Ez az első csomagom USA-ból és végre 1 hónap altt ideért!
kössz a válaszokat!

Dr Zsivágó Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21468
július 16 na..
Előzmény: Dr Zsivágó (21467)
Dr Zsivágó Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21467

Sziasztok

1 olyan kérdésem lenne, hogy hogyan indítsam el a Paypalnál a pénzem visszafizetését?  még nem csináltam ilyet..

Tulajdonképpen nem is értem az eladót mert már 2 szer vásároltam tőle és nem is volt semmi gond (Németország)

Most össze-vissza beszél egyszer azt írja hogy már 2 hete elküldte a csomagom, de előtte 2 nappal azt írja hogy ma elküldi és nagyon sajnálja..

juniús 16.-án fizettem ki neki 94 Eurót azóta semmi- pedig az már 1 hónapja volt...

 

Előre is köszönöm..

Törölt nick Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21466
nem, köszi, de neked irtam magánosat, ha érdekel tudok valamiben segiteni.
Előzmény: optikus (21465)
optikus Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21465
Lepj be a .com-on. Az nem jo?
Előzmény: Törölt nick (21461)
tusi74 Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21464
Igen, de ha bármi ügyintézni valód van, pl. egy kapott Ebay-es mailre nyomsz egy respond-ot, akkor rögtön az "anya" Ebay-re visz.

Meg az "hírleveleket", akciókat, mindent, onnan kapsz. Én a com-on vagyok, pedig onnan vásásolok a legkevesebbet. Én pedig a co.uk-ra szeretnék áttelepedni, de még én sem jöttem rá, hogy hogyan kell.
Előzmény: QnAdam (21462)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21463

áááá, asziszed olyan eccerű, :)) elmeséljem?

 

volt egy rencerhiba kb 1 hónapja, listázási gondok voltak, az enéym működött lastschiftvervahrennal, de a paypalosoknak nem. aztán megjavitották, és működött, de ahogy visszaállitottam autamta paypalra, már nem hagy listázni, irtam a supportnak, felhivtak, megcsinálták. de most megint nem megy, csak kártyával vagy a lastschiftverfahrennal, de én paypalt akarok. akarok és akarok. de  nem megy, ezért mérges vagyok.

 

másnak com-os rege van, neki más ablak jön fel, hiába lépek be ugyanoda, ugyanugy, ugyanazzal a linkkel. fulladjanak meg, na ezért kéne átvinni.

Előzmény: QnAdam (21462)
QnAdam Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21462
miért kéne átvinni? ugyanazt használhatod mindenütt.
Előzmény: Törölt nick (21461)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21461

Na, kedveskéim, azt tudja-e valaki, hogy a németről hogyan tudom a .com-ra átvinni a regemet, mert az agyamra megy ez a hülye ebay :)))

 

mérges vagyok és nyűgös és jólesik panaszkodni :)

 

szóval aki tud valamit ne kiméljen :)

Lyozef Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21460
Szia! Megoldottam a talányt!!!! Nem nagyon támogatja a freestart-os mail címet. Ahogy kicseréltem Gmail-re rögtön beregisztrált. Most ráugrok a PayPal-ra... Köszönöm a segítséget!
Előzmény: pittipitti (21451)
Lyozef Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21459
Köszi előre is! Igazából el sem jutok addig, hogy kérjen kártyaszámot. Csak személyes adatok, belépési kód, nick név és mail cím. Aztán két x az aljára, hogy megértettem mindent és tovább. Na, akkor jön a hibaüzenet...
Előzmény: pittipitti (21451)
tusi74 Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21458
Én csak örülök, hogy valakinek sikerül, viszont azért, hogy talán egyszer legyen az Ebay-en egy olyan termék, aminek alternatíváját nem találom meg PayPal-osban, még ha drágábban is, nem utazok ki Németországba, mert semmi dolgom nincs ott.
Előzmény: mafikám (21457)
mafikám Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21457
Meg nyar elejen ugy volt, hogy csinaltatnom kell egy nemet bankszamlat, amit gozom sem volt, hogy hogyan tudnek, de a Frankfurt topikban a kovetkezo kerdesekre (Frankfurtban, vagy egyáltalán Németországban csináltathatok németországi lakhely nélkül német bankszámlát? Ha igen, akkor pontosan mi kell hozzá?) ezt a valaszt kaptam:

” Roviden igen.
Megteheto a repteri bankfiok(ok?)ban es barmelyik Sparkasse-nal.

De altalanossagban igazi bankoknal nem.
Frankfurtban a repteri D.Bank fiok viszont foglalkozik ilyen szamlakkal, es a Sparkasse-k nem merlegelhetik a szamlanyitasi kerelmet, nyitniuk kell, ha kered. De amennyire tudom mar az un. online Kontok se ingyenesek a Sparkasseknal (~3EUR/ho)...

Udv,
deRosa”

Szoval szerinte lehet, ha jol emlekszem mindket banknak irtam, kaptam valaszt is (amit nem teljesen tudtam ertelmezni akkor:), de idokozben megoldott a problema, ugyhogy nem nagyon foglalkoztam tobbet a dologgal, de most ismet aktualissa val(hat) a dolog, tetszik nekem ez az ebay!=))

Előzmény: tusi74 (21452)
cistron Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21456

hasonlón mentem most keresztül egy szlovák haverral, bankszámlát kellett neki nyitni nálunk. Nem voltunk az összes banknál, de 2-nél útlevelet, tartózkodási engedélyt, ideigl. lakcímet kértek. Namost tudom, hogy az OTP milyen, de náluk simán megnyitották a szlovák személyire, meg egy cím bemondására.

Szóval ebből kiindulva felvértezve kis német nyelvtudással kell keresni egy német bankot. Bár elsőre a szerződést alá kellene írni mondjuk személyesen... vagy nem

 

tusi74 Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21455
Nekem sincs, úgyhogy nem vagy egyedül, ha ez vigasztal. :)))

Viszont nálam vagy PayPal, vagy semmi, pedig az utalással sokkal több cuccot meg tudnék venni. Ezért is gondoltam egye kutya, legyen egy német bankszámlám a netbanknál. De azt sem engedi teljesen magyar címre. :(
Előzmény: optikus (21454)
optikus Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21454
Ezek szerint mint lassan kiderul mindenkinek van nemetorszagi komaja sogora ismerose es ugy csinalja, ezt azert nem mondtatok elore ;)
Nekem nincs, sot mielott valaki azt mondja hogy eleg az osztrak, annak most mondom hogy nincs kulfoldon rokonsagom se kozeli ismerosom. Ezert maradnak a mo.-i bankok (meg mondjuk nemetul is csak olvasni tudok irni mar nagyon nem) meg ahogy masok emlitettek a penzt sem fogom kivinni a zsebemben ha meg utalom akkor nem sokkal jobb a helyzet (persze lehet egy utalassal nagyobb osszeget kikuldeni ugy kisebb a fajlagos koltseg, de hat kinek van erre elfekvo penzmagja...).
tusi74 Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21453
Lefordítottam angolra:

"Netbank the AG opens excluding accounts for German citizens, who live in the inland, as well as for foreign citizens, who have their main domicile in Germany and here are taxable. We open accounts for German citizens, who live durably abroad, on asset basis. In accordance with your data these conditions are not fulfilled."

Vagyis a lényege, hogy német lakosoknak van, vagy olyan külföldieknek, akiknek a székhelye Németország, és ott adóznak.

Előzmény: tusi74 (21452)
tusi74 Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21452
Én most próbáltam a netbanknál kötni, mondom, ha van német bankszámlám, abból bajom nem lehet, nem kér enni, jól jöhet valamikor.

Ezt a hibakódot dobta:

"Die netbank AG eröffnet ausschließlich Konten für deutsche Staatsbürger, die im Inland leben, sowie für ausländische Staatsbürger, die ihren Haupt-Wohnsitz in Deutschland haben und hier steuerpflichtig sind. Konten für deutsche Staatsbürger, die dauerhaft im Ausland leben, eröffnen wir auf Guthabenbasis. Gemäß Ihrer Angaben werden diese Bedingungen nicht erfüllt.
Előzmény: mafikám (21449)
pittipitti Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21451
Németül nem tudok..de ha a com-on kártyaadatokat kér ugord át a láter gombal ha van....vagyis nem kell domborkártyát megadni feltétlen az ebayhez...
De perce más ok is lehet nálad....majd leírod mit ad ki az angol nyelven a com....
Előzmény: Lyozef (21446)
pittipitti Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21450
Értelek...
Nekem szerencsére él rokonom Németben és nem okoz gondot az euróban való átutalás...ráteszem a forintot a magyarországi számlájára aztán ott ő kiveszi kártyával és be az eurót a németre..aztán megy is az átutalás.....de ez is belekerül egy ezresbe....
Nos az ersténél ha nem fizeted a külföldi pénzfogadási díjat az eladódnak akkor 1500-ból megvagy.
Én egyszer fizettem svéd koronát így...csak 1500-ba volt....
Amúgy meg a paypalt fogadó európai eladókat részesítem előnybe....
Előzmény: optikus (21443)
mafikám Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21449

Az rendben van, hogy ott nyit egy számlát Németországban. De hogy kerül rá a pénz? Mert ha Mo-i utalással, akkor ott van, ahol a part szakad.

na, ez engem is erdekelne...

 

Ugy tudom, hogy ha nincs valakinek bejelentett nemetorszagi cime / tartozkodasa, akkor csak netbanknal nyithat szamlat. Errol tudtok valamit, hogy ez tenyleg igy van-e, es ha igen, akkor valamilyen modon Magyarorszagrol is lehetne egy ilyen szamlat nyitni, vagy mindenkeppen ki kellene menni Nemetorszagba?

Előzmény: tusi74 (21445)
tusi74 Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21448
Ja ja, csak én pl. nem járok Németországba. Így ez az ötlet, csak akkor működik gazdaságosan, ha valaki jár is oda.
Előzmény: bati67 (21447)
bati67 Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21447

Mi úgy csináljuk, h. van kint ismerősünk (oda kérjük a csomagokat is). Havonta-kéthavonta úgyis ki kell menni a csomagokért és akkor fizetünk be a bankba.

 

De mi CSAK Németországi eladóktól vásárolunk. (postaktg. minimális, bankktg. NINCS, csomageltűnés NINCS)

 

:-)

 

Előzmény: tusi74 (21445)
Lyozef Creative Commons License 2007.08.15 0 0 21446
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!
Próbálok regisztrálni az ebay-re, de sehogy sem akar sikerülni. Állandóan ezt írja ki:


Systemfehler!
Leider trat ein interner Fehler auf. Wir konnten Ihre Online-Anforderung auf Prüfung zum jetzigen Zeitpunkt leider nicht bearbeiten.

Próbáltam már a .de, .at, .com-ra is, de nem jó. Szerintem jól töltöttem ki minden adatot, ráadásúl ma is és pár nappal ez előtt is próbálkoztam, de mindig ez a válasz.
Nem hiszem, hogy több napja rossz lenne a rendszerük...

Tud valaki orvosságot erre??

Előre is köszi,

Józsi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!