Keresés

Részletes keresés

Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.19 0 0 467

Ez most nem kritika, hanem mesélem a tapasztalataimat. A "rábeszélő", motivációs részt egyébként soknak tartom. Aki hajlandó elolvasni az oldadat, az valószínűleg nyitott annyira a hasonló üzleti lehetőségek iránt, hogy kevesebbel is beéri.

 

Rendben, de mit tartasz soknak, talán ismétlem magam? És ha olyan olvassa, aki csak keres valamit, de nem tudja, hogy miaz, vagy tudja, hogy valami ilyesmit keres, csak még nem tudja, hogy kihez csatlakozzon, azoknak is "sok" lehet?

Te személy szerint csatlakoznál ezek alapján a csoporthoz? Jelentkeztél a hírlevélre? Ha igen, akkor mit vársz ettől? Ha nem jelentkeztél, akkor Te nem vagy még elég nyitott, vagy esetleg több információ kellene?

Köszi a válaszokat...

DéZé.  

Előzmény: Albertinka (450)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.19 0 0 466

Szia!

KÖszi a segítséget, a kép feltöltést illetően!:-)))

Én pedig üdvözöllek a volt szkeptikusok nevében! Tudod, ma Mo-n szinte kivétel nélkül mindenki szkeptikus. Én speciel abban vagyok szkeptikus, hogy egyszer majd jobb lesz az adórendszer....

De ne térjünk el az alaptémától, és hagyjuk a politikai gazdaságtant!

Szal, maint írtam én magam is valahogy így kezdtem mlm-ezni. Ha valaki 13 évvel ezelőtt azt mondja nekem, hogy így fogok élni, hát bizony furcsán néztem volna rá......

OK. Leállítom magam, nem fogok a "rutin" dumával jönni :-))))

Tehát a kérdésem a következő: miért érdeklődsz a cégek után? Mit akarsz megtudni? És végül, a már leírtakon kívül mi a véleményed a weboldalról, hatott-e rád, vagy közömbös maradtál, vagy nem ez volt, amit kerestél...

Kérlek légy őszinte, mert így nagyot segítenél.....

Ja, és mivel hálálhatom meg a "munkád"?

DéZé

Előzmény: Albertinka (461)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.18 0 0 465
Köszönöm a szíves meghívást, ma este be is ugrok....
Előzmény: rali (464)
rali Creative Commons License 2005.03.18 0 0 464
Ez az - ha van hozzá kedved, a kocsmában folytathatjuk.
Előzmény: Zoli_az_oktato (463)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.18 0 0 463

Nah, erről van szó... egészség!

rali Creative Commons License 2005.03.18 0 0 462
Köszönöm, jól fog esni.
Előzmény: Zoli_az_oktato (459)
Albertinka Creative Commons License 2005.03.18 0 0 461

Tudod, azért én még kiváncsi lennék az ellenzők, és a semlegesek véleményére is....

rali, Maxvell, pyrotax meglátása is fontos a számomra......

 

Köszi a válaszokat. Kicsit félreértetted az érdeklődésemet, mert én is a szkeptikusok táborába tartozom, bár nem a dühödt mlm-ellenesek csoportjába.

Előzmény: Zoli_az_oktato (453)
Albertinka Creative Commons License 2005.03.18 0 0 460
Nem elég tallózni és feltölteni a képet, kell egy "beszúrás" klikkelés is.
Előzmény: Zoli_az_oktato (459)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.18 0 0 459
Talán mégis sikerül....
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.18 0 0 458

Na itt meg egy pohár fehér bornak, amit a kocsmából hoztam... :-((((

Tényleg, hogy lehet ide képet felrakni?

Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.18 0 0 457

Ezt ralinak a melóért.....

Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.17 0 0 456
Csesszus itt most egy képnek kellene állnia egy unicumos üveggel... de hova tűnt? Hogy lehet ide képet berakni?
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.17 0 0 455

Köszönöm, azt hiszem ez komoly elismerés... ez itt fent meg a "munkáért", úgy tudom, hogy Te is szereted, nem csak én :-))

 

 

 

Előzmény: rali (454)
rali Creative Commons License 2005.03.17 0 0 454
Csak azt tudom mondani, amit Albertinka is: igényes, ízléses és jó honlap, nem tolakodó, informatív.
Előzmény: Zoli_az_oktato (453)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.17 0 0 453

Szia Albertinka!

"Gyorsan meg szerettem volna nézni az oldaladon két dolgot:

- egy áttekinthető marketingtervet kerestem, amiből gyorsan kiderül, mekkora hálózattal, és mekkora egy főre jutó átlagfogyasztással mekkora jövedelem érhető el"

A marketing tervet a Partnerek>Ökonet oldalon vannak. Nekem fontos a hitelesség, ezért természetes a számomra, hogy minden, az Ökonettel kapcsolatos infót az Ökonet honlapján lehet megtalálni. Remélem, ez nem nagy baj. A pénzkereset meg rendkívül szórt. Van aki kissebb, van aki nagyobb csoporttal ér el bizonyos jövedelmet. A számok szerint 20 fő havi 40 ezres fogyasztása fejenként már ad egy alapot, -nálunk ez a Hálózatvezető- ez 800 ezres forgalom, itt 150-180-200 ezer a jutalék a csoport összetételétől függően. Nekem 10 ilyen csoportvezetőm van mind Győrben. A vezetőjük egy volt anasztezes csajszi kb. 1 mill-t keres, Ő hat éve indult, és van egy nyugdíjas csoport vezetőm is, aki 4 éve lépett be, az ő vonalán van 7 HV, az Ő keresete kb. 8-900 ezer havonta. Az enyém is 7 számjegy, +- 20%, a forgalomtól függ.

Ezért tudom az aikido-t ingyen oktatni, csak a terembért, és a szőnyeg bérlést kell a srácoknak fizetni.

A cég '96-ban 90 milliós, tavaly 1,9 milliárdos forgalmat produkált. Ma Mo-n 17 ezer Ökonet tag van. A cég a forgalom 40,5%-át adja vissza a rendszernek. Aki pénzt is akar, annak a 40 ezres saját forgalom a limit, a számítógép csak így ad pénzt. ezt a forgalmat kb 1700-1800 emberke csinálja meg. HV pedig csak 130-140 van.

 

"A "rábeszélő", motivációs részt egyébként soknak tartom. Aki hajlandó elolvasni az oldadat, az valószínűleg nyitott annyira a hasonló üzleti lehetőségek iránt, hogy kevesebbel is beéri."

Tudod, azért én még kiváncsi lennék az ellenzők, és a semlegesek véleményére is....

rali, Maxvell, pyrotax meglátása is fontos a számomra......

 

"Viszont ilyen részletes és igényes mlm-es honlapot ritkán látni."

Köszönöm a webmester nevében is......

 

Előzmény: Albertinka (450)
rali Creative Commons License 2005.03.17 0 0 452
Értem.
Előzmény: Zoli_az_oktato (451)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.17 0 0 451

Ige, engem a vizslám szokott.... belenyal a fülembe, amitől már sikítani tudnék....ezért már előre rárakom a párnát a fejemre, és akkor meg ott nyüszög a fülembe..

Nem vagyok Kecskeméti. A cég tulaja a Kovács Zoli az.

Előzmény: rali (448)
Albertinka Creative Commons License 2005.03.17 0 0 450

Szia!

 

Gyorsan meg szerettem volna nézni az oldaladon két dolgot:

- egy áttekinthető marketingtervet kerestem, amiből gyorsan kiderül, mekkora hálózattal, és mekkora egy főre jutó átlagfogyasztással mekkora jövedelem érhető el

- kerestem volna egy adatot, hogy hányan vagytok (nem a Te hálózatodban, hanem összesen az országban).

Egyiket sem találtam, viszont a linkek között bolyongva olyan helyekre is eljutottam, ahová eszem ágában sem volt, de vitt a kíváncsiság.

 

Ez most nem kritika, hanem mesélem a tapasztalataimat. A "rábeszélő", motivációs részt egyébként soknak tartom. Aki hajlandó elolvasni az oldadat, az valószínűleg nyitott annyira a hasonló üzleti lehetőségek iránt, hogy kevesebbel is beéri. Viszont ilyen részletes és igényes mlm-es honlapot ritkán látni.

Előzmény: Zoli_az_oktato (447)
rali Creative Commons License 2005.03.17 0 0 449
Kecskeméti vagy?
Előzmény: Zoli_az_oktato (447)
rali Creative Commons License 2005.03.17 0 0 448
Fölébresztett a macskám.
Előzmény: Zoli_az_oktato (446)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.17 0 0 447

Amíg az oldalam szeditek ízekre, elmondom, hogy ismerkedtem meg az mlm-mel.

A történet '93-ban kezdődött. Egy autószerelő haverom meghívására elmentem egy kecskeméti közös ismerősünkhöz. Ő beszélt nekünk egy mágneses kütyüről, amivel kevesebb lesz az autók fogyasztása. Mivel gépész vagyok, elsőre nagyot röhögtem a dolgon, de mivel azt mondta a közös ismerős, hogy ha nem válik be, akkor visszavásárolja a ketyerét, hát felraktam az autómra. Akkor egy 2,3-as Opel Rekordom volt. Gondoltam, most jól alátok fűtök, mert frankón írtam, hogy mit költök a gázolajra, és ha nem lesz kevesebb, akkor abból balhét csinálok... Tehát mértem. Elmentem még Angliába is, (edzőtáborba) hogy minél több mérésem legyen. Az első meglepetés ekkor ért, mert az autóm kevesebbet evett! Gondoltam, ez nem lehet, biztos a kinti nyál miatt... Aztán itthon is tankoltam párszor.. és a fogyasztás maradt. Kénytelen voltam belátni, hogy itt valami történt. Akkor még nem lehetett úgy utána járni, mint ma, de beleraktam 3 évet ebbe a témába, és csináltam is egy tanulmányt a mágnesességről. Aztán egyszer ott voltam a havernál, és a saját fülemmel hallottam, hogy valaki ismeretlenül felhívta, mert ilyen ketyerét akart venni.... hát így indultam el a "lejtőn" a többi meg már ott van a weboldalamon.

Hát köszi, hogy elolvastatok.

DéZé

 

Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.16 0 0 446
Egyébként mit csinálsz reggel 6-kor? Már ha van közöm hozzá.....
Előzmény: rali (444)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.16 0 0 445

Köszi!

Kiváncsian várom...

DéZé

Előzmény: rali (444)
rali Creative Commons License 2005.03.16 0 0 444
Megnézem az oldalad nemsokára.
Előzmény: Zoli_az_oktato (443)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.15 0 0 443

Hali mindenkinek!

Itt újonc vagyok. Gondolom akkor illik bemutatkozni. Most az írom be, amit a regisztrációnál is. 47 éves, 2 gyermekes, gépész végzettségű családapa vagyok. Saját vállalkozásban kereskedelmi hálózatépítő. -MLM-es. A partnercég az Ökonet.

Hobby: aikido 20 éve. Fokozat: 2.Dan.

Miért vagyok itt? Nemrégiben elindítottam a saját oldalamat, és azt látom, hogy sokan látogatják, sokan rendszeres visszatérők,  a hírlevélre is jelentkeznek, mégis mintha csak nézegtnének. Mint amikor a cápa csak úgy "kóstolás" céljából odadörzsölődik...

Szal, végig olvastam a topicot. Azért is választottam ezt, mert olyan emberek véleménye, tanácsa, és meglátása is érdekel, mint rali, vagy Galvagin. (Csak hogy mindkét táborból hozzak valakit) Habár nagyon jól zudom, hogy rali sokkal fajsúlyosabb egyéniség. MInt sport oktató, és mint aikidós tudom, hogy az "ellenség" szemével látni, és fejével gondolkodni már fél győzelem. Ezért kérem a hozzám szólókat, hogy ne az általános dolgokat mondják el, mert azt már olvastam. Szeretnék konkrétumukat. Mi tetszik, és mi nem tetszik a weboldalon, vagy egyáltalán hagyjak békén mindenkit, és ne veletek "dolgoztassak". Ezt is megértem.

Nah, most csak ennyi. Akkor most várok.

Üdv: DéZé. 

Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.16 0 0 442
Szinte mindenben egyetértünk.
Előzmény: Albertinka (440)
rali Creative Commons License 2005.02.14 0 0 441
Nekem írta.
Előzmény: Albertinka (437)
Albertinka Creative Commons License 2005.02.14 0 0 440

Az mlm éppen akkora indulatokat korbácsol fel, mint a politika. Szerintem azért, mert mindkettő elsősorban az emberi érzelmekre akar hatni, és mindkettőben sok a racionalitással kevert manipulációs szándék. Valószínű, hogy hosszú távon a hatásmechanizmus is hasonló.

 

(A manipuláció szót nem pejoratív értelemben szoktam használni. Mások véleményének célzott, eltervezett megváltoztatását értem alatta.)

Előzmény: Zepter_mondja (439)
Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.14 0 0 439

A legszomorúbb az, hogy néhány embernél érezhető, sokkal magasabb a műveltsége, mint amit vitaintelligenciájában fel lehet fedezni.

Miért van az, hogy egyébként intelligens emberek, a vita hevében elfeledkeznek minden jólnevelségükről, toleranciájukról?

Zepter_mondja Creative Commons License 2005.02.14 0 0 438

Nem.

Sajnos ide mások is írnak. Nem is az a baj, hogy írnak, még csak az sem, hogy más a véleményük, mint nekem. A stílus nagyon alacsony szinvonalú. Vitatkozni pedig tudni kell...

Nincsenek illúzióim persze.

Előzmény: Albertinka (437)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!