Keresés

Részletes keresés

Igazság80 Creative Commons License 2023.01.07 0 2 8663

Én is gratulálok a DVSC csapatának.  Főleg azért mert ma szerintem legyőzték nem csak az ellenfelet hanem önmagukat is.  Néhány játékos a dán tempó következményeképp már szinte a fülén is vette a levegőt, de nem estek össze, felülemelkedtek magukon.  Qva kemény csapat ez a Nyk játéksebességben és védekezésben is azt meg kell hagyni, ez csak növeli a győzelem értékét. 

 

A 7-edik játékos a pályán a közönség volt, a meccs egyik legjobb "embere"...

 

 

lunanoctis Creative Commons License 2023.01.07 0 1 8662

Hát az idei Sola a tavalyihoz képest a selejtezőben két fokkal volt haloványabb (Sirum Novak nagyon jó volt, de Herrem ugyebár anyai örömök miatt nincsen).

 

Őket illene ütni oda-vissza, a Podravkát meg pláne, aztán sosem lehet tudni, az erőnlét lehet szűk keresztmetszet.

Előzmény: Tonio 2.0 (8648)
lunanoctis Creative Commons License 2023.01.07 0 1 8661

Valóban. Ha ez lenne az átlagos szintjük, mindkettő kirobbanthatatlan lenne a válogatott kezdő sorából.

Előzmény: Törölt nick (8647)
Törölt nick Creative Commons License 2023.01.07 -1 1 8660

Egyebkent most nem rosszbol, de tényleg Jovovity volt a legideálisabb megoldás? Aki mozdítható volt. 

 

Márti.it Creative Commons License 2023.01.07 0 3 8659

Gratulálok a Debrecennek a győzelemhez! Erre a meccsre rápihenhettek, meg néhány bajnokijukat is előre hozták, de az igazi értékmérő az lesz, ha sorozatban ilyen hőfokú meccseket játszanak eredményesen.

btamas70 Creative Commons License 2023.01.07 -1 2 8658

Majd meglátjuk. A Debrecen ma óriásit küzdött, de a csapatjátékban ennél sokkal többet tudnak  ld. a retyó elleni meccseiket. 

Előzmény: Bamberg58 (8643)
RnD Creative Commons License 2023.01.07 -2 4 8657

'Kácsor megrázta magát, egy olyan közegben, ahol az edzőtől feltétlen bizalmat kap, és végül is felszabadultan lövöldözhet.'

 

Ez maximum Vácon volt így. Most viszont megrázta magát és nemcsak felszabadultan de nagyon precízen és pontosan kezdett el lövöldözni. Ez már minőségi különbség.

Előzmény: Tonio 2.0 (8653)
Törölt nick Creative Commons License 2023.01.07 -1 0 8656

Az én személyes kedvenc elemem a kézilabdában az átlövés, úgyhogy ezen a meccsen igazán boldog voltam végig. :D Ha értenèk a videozashoz, biztos csinálnék egy válogatást Szimo és Gréti bombaibol. 

 

 

 

RnD Creative Commons License 2023.01.07 -4 3 8655

'...de szerintem a dánok egy hét alatt simán lenyomnának három ilyen hőfokú meccset ugyanilyen tempóban...'

 

Erről mondjuk fogalmad sem lehet (nem nézel te dán bajnoki meccseket). Szóval ez maximum ötletelés, ráadásul rosszindulatú ötletelés.

Előzmény: Tonio 2.0 (8648)
Törölt nick Creative Commons License 2023.01.07 0 1 8654

Voltak. De , amint az a teljesítményben is látható, össze lett kapva mindenki. :) Meg időben. 

Előzmény: RnD (8651)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.01.07 0 1 8653

Kácsor megrázta magát, egy olyan közegben, ahol az edzőtől feltétlen bizalmat kap, és végül is felszabadultan lövöldözhet. A válogatott, elit ellenfelek ellen, ahol két naponta kell hozni magad, kifogástalan erőnléttel, mentális erővel stb, kicsit más tészta...

Ezzel együtt biztató a játéka, és nagy dolognak tartom, hogy a mélypont után, amikor sokan kritizálták (persze nem alaptalanul), szépen kiásta magát.

Bamberg58 Creative Commons License 2023.01.07 -12 2 8652

Ezután a meccs után szerintem akadálymentesítés kell nektek a Népligetben és a lépcsők helyett csúszdán fogtok bejönni.;-)) 

Ez volt a dánoknak a személyes kérdésem, hogy jól futtassanak meg benneteket. Utalom is nekik a lóvét!;-))
Amúgy Gratulálok!
Az erőnlétre azért gyúrjatok, bár eddig jobb volt mint gondoltam.

Kácsornak ez a második remek meccse, Planéta meg még soha nem volt ennyire jó.

Vámos viszont továbbra  sincs rendben, nem igazán tudott előnyöket szerezni,

Szabó N ma jobban tetszett...

 

 

Előzmény: fulees (8646)
RnD Creative Commons License 2023.01.07 -3 3 8651

...és ez a szuper Kácsor lenne a Loki 'hátrahúzója' edzéseken? Meg Bordás....?:O

 

Nehéz elhinni ezek után.

Előzmény: Törölt nick (8647)
RnD Creative Commons License 2023.01.07 -5 3 8650

'....Blonbou, emlékszem a junior eb-n halálra szívatott minket (Háfra-Klujber korosztályt), a torna egyik legjobbja volt, aztán azóta sem sikerült neki az áttörés. Pedig balkezes átlövő ő is, ami mindenhol nagy kincs.....'

 

Jól van, ezt tőlem vetted (kétszer is írtam Blonbou-ról az utóbbi két hónapban).

 

De legalább tudod h kitől érdemes idézni....:)))

Előzmény: hatosfalat (8642)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.01.07 0 3 8649

Vili bácsi pedig jó szakkommentátor, jó meglátásai vannak az Öregnek.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.01.07 0 1 8648

Jó volt a Loki, jár a gratuláció.

 

A Kácsor - Planéta páros is jól működött. Szimó mondjuk a végén már szerintem az utolsókat rúgta, de nagyot küzdött akkor is. A vége felé megpróbált elindulni, na mondom, Planéta bekígyózik? :) Hihetetlen meccs volt, forró hangulattal.

Nem ünneprontásnak szánom, de szerintem a dánok egy hét alatt simán lenyomnának három ilyen hőfokú meccset ugyanilyen tempóban, a Loki meg a harmadikon már kb olyan élőhalott lenne, mint a magyarok szoktak lenni a világversenyek egy olyan periódusában, amikor jön a mélypont. Most a közönség támogatásával kitartott az előny (megérdemelten). Remélem, most kijátszották magukat, és a Fradi-meccsre kipurcannak, de aztán lehet, hogy tévedek.

 

Nyilván még csak egy meccs ment le, de ha tényleg a dánok tűnnek a legkomolyabb ellenfélnek, akkor a továbbjutás esélye valóban reálisnak mondható. Persze ehhez tartani kellene a nívót, de a hazaiak hozhatóak, és akkor az idegenbeliken múlhat, hogy a Loki vagy a dánok jutnak -e tovább az 1., illetve a 2. helyen.

No de kicsit előre szaladtam...

Törölt nick Creative Commons License 2023.01.07 0 3 8647

Na, a Kacsor - Planéta duo szerintem korrektül lovoldozott, ahogy azt nemzetközi szinten kell. Szerintem ezen a meccsen igazán büszkék lehetünk rájuk, a teljesítményükre. Csak így tovább és tovább! 

Az utolsó , legfontosabb ziccerèt bár Bordás kihagyta, szerintem ő is tök jól játszott. És még tetszett Nina agilissaga is. 

 

fulees Creative Commons License 2023.01.07 -1 3 8646

Ellenetek még egy halott debreceni is felkel a sírjából... :) 

Előzmény: Bamberg58 (8643)
hatosfalat Creative Commons License 2023.01.07 -4 0 8645

Támadás helyett védekezést akartam írni.

Előzmény: hatosfalat (8642)
doki74 Creative Commons License 2023.01.07 0 0 8644

Leigazolták. Kb így :-) 

 

a francia - dan játékospiac igen aktív szóval simán egy átigazolás 

Előzmény: lunanoctis (8619)
Bamberg58 Creative Commons License 2023.01.07 -11 2 8643

Mindenesetre a végén már nem győzte a Debrecen lassítani a játékot.

Ahogy Kácsor is mondta “ eléggé megfutottak bennünket”.
Szóval erőnlét és gyorsaság terén azért van mit javítani, de szerencsére meglett a győzelem.

Kíváncsi leszek, hogy egy ekkora iramú meccs után a Népligetben mennyire fogják bírni?

Előzmény: lunanoctis (8640)
hatosfalat Creative Commons License 2023.01.07 -4 1 8642

Sajkát nem sikerült felépíteniük támadásban a franciáknál (és ha ők nem tudják felépíteni, akkor ott valami gond van), támadásban meg annyira nem ász, hogy ezt elbírják. Ott is vannak olyan tehetségek, akik utána nem hozzák magukat. Pld. Blonbou, emlékszem a junior eb-n halálra szívatott minket (Háfra-Klujber korosztályt), a torna egyik legjobbja volt, aztán azóta sem sikerült neki az áttörés. Pedig balkezes átlövő ő is, ami mindenhol nagy kincs.

Előzmény: lunanoctis (8619)
Süni2 Creative Commons License 2023.01.07 0 3 8641

Gratula a Lokinak! Ez szép volt.

lunanoctis Creative Commons License 2023.01.07 -2 2 8640

Ha tippelnem kellett volna, ez volt-e BL-meccs vagy a Fradi látogatása a viperákoknál, látatlanban erre tippeltem volna. Idegtépés volt mindkétszer, de itt színvonalasabban.

Előzmény: Bamberg58 (8639)
Bamberg58 Creative Commons License 2023.01.07 -11 2 8639

Gratulálok a Debrecennek! Minden szempontból nagyszerű mérkőzés volt, szerencsére hatalmas irammal. Remélem, ezek után, a Fradi ellen már rottyon lesznek!;-))

Isthy1 Creative Commons License 2023.01.07 0 4 8638

Gratulálok a debrecenieknek, ez egy szép győzelem volt!

 

A szünet után gyorsabbak lettek és felértek a dánokhoz. Kreatívabb lett a támadójáték és hátul is voltak kapusbravúrok is. Bordás ziccerében ott volt a meccslabda, de sajnos az égbe lőtte. Szerencsére a legvégén nem hiányzott ez a gól, a dánok csak zárkózni tudtak 1 gólra.

lunanoctis Creative Commons License 2023.01.07 -1 3 8637

Gratula a Debrecennek, ez komoly győzelem volt minőségi ellenfél ellen, minden bizonnyal a teljes Európa Liga legjobb közönségével.

 

Azért remélem, a stáb visszanézi a meccset Vili bá kommentárjaival is, mert sokat lehetne okulni belőlük.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.01.07 0 2 8636

Dánok más sebességen játszanak, különösen a balszélsőjük villám. Felállt fal ellen mindkét csapat szenved, bár Planéta lövései eddig ülnek. Kíváncsi vagyok, meddig bírja... Nem igazán van ehhez a tempóhoz a magyar bajnokságban hozzászokva a Loki.

lunanoctis Creative Commons License 2023.01.07 0 2 8635

A Debrecen annyira esetlegesnek tűnik felállt védekezés ellen, hogy az már bőven kínos...

 

Az viszont valahol sorsszerű volt, hogy Giegerich megfogta Sajka hetesét tíz hónapnyi sérülés miatti távollét után.

van_Persil Creative Commons License 2023.01.07 -17 1 8634

A két rigómezei rigónál ez hetes lett volna ellenünk, itt kifelé szabad... kár, hogy nem mindenhol ugyanazt a szabályt alkalmazzák...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!