Keresés

Részletes keresés

Fruzsikaa Creative Commons License 2004.08.13 0 0 817

Szervusztok!

Megérkeztünk. Az autóban az első félóra nyugtalanságban telt el, aztán oké volt (2 órás út) Nem pisilt be :-)

Itt az első fotó a Bercikénkről! Alig lehet fotózni, mert mint egy csík, úgy rohangál, egy percig nem marad nyugton. Fantasztikus kis vidám fickó! Összevissza csókolgat bennünket (meg mi is őt)

Túl vagyunk az első éjszakán, természetesen a franciaágyban :-) Nyugodt alvás volt hajnali négyig. Aztán pisike kinn a pisilős szőnyegén az előszobában, ezután beszaladtunk a szobába és kakika a szőnyegpadló közepén...:-)

Majd este jövök a továbbiakkal.

 

zsuzsa Creative Commons License 2004.08.12 0 0 816
A szexipari szolgáltató úr ? remélem hétvégére elmulik Dudu szaga, mert nem lenne jó, ha a bajnok végigpattogná a napot, mint multkor a talin :-)
Előzmény: Vaci (815)
Vaci Creative Commons License 2004.08.12 0 0 815
Pont azért nem olvassa :-)))))
Előzmény: Tibbe (814)
Tibbe Creative Commons License 2004.08.12 0 0 814

Biztos vagy benne?
Nagyon okos az a kutya!:-))))
Előzmény: Vaci (813)
Vaci Creative Commons License 2004.08.12 0 0 813
Nem, Vackor ezt nem olvassa, csak az a Vaci, aki ír itt ;o))
Előzmény: zsuzsa (812)
zsuzsa Creative Commons License 2004.08.12 0 0 812
Azért ezt remélem nem olvassa :-)))
Előzmény: Tibbe (811)
Tibbe Creative Commons License 2004.08.12 0 0 811

Voltaképen majdnem mindegy!:-))))))))
Közös erővel jött össze!
:-)))))))))))
Előzmény: zsuzsa (810)
zsuzsa Creative Commons License 2004.08.12 0 0 810
Szia Amma ! Nme jöttök talira ? Babakocsistul is lehet :-)))) Mit szól Bella Domi babához ? Nekünk összel köylkeink lesznek :-)))) nagyon izgulok.......esküszöm jobban mint amikor én vártam babát. vaci az egyik apuka. Mármint nem az a vaci aki hozzászól itt, hanem a Vackor :-)))
Előzmény: Ammandina (803)
zsuzsa Creative Commons License 2004.08.12 0 0 809
Figyu Zöldboróka, nem provokálni akarlak, csak kiváncsi vagyok : ha törzskönyv nem kell, miért ragaszkodtok bichonhoz? Ugyanis nekem pont az tetszik benne, hogy olyan gyönyörü hosszu és puha a szöre, ettől nagyon elegáns a megjelenése és nagyon izgalmas, hogy milyen szinü kölykeink születnek . Ha nem fontos a törzskönyv és kertes házba akarjátok, ahol nyilván nehéz lesz tisztán tartani, ergo le fogjátok vágni a szőrét és utódokat se akartok neki, akkor miért pont egy ilyen ritka fajtát szeretnél? Ugyanis olcsón csak olyat kapsz, ami nem biztos, hogy egészséges, mert olcsón csak beltenyészetből lehet kölyköt kapni és olyankor sokkal valószinübb, hogy valami sziv-izületi stb betegsége van. persze nem tudom mit értesz olcsón... mindenestre a törzskönyv az csak párezer Ft és elenyészően kicis összeg pl ahhoz képest, amit rá kell költeni a kutyára, kb egyhavi táp ára, mert nem adhatsz neki házikosztot, ha nem akarod, hogy hasmenéssel küszködjön.
Előzmény: zöldboróka (808)
zöldboróka Creative Commons License 2004.08.12 0 0 808
Sziasztok:)! Szeretnék havanese v. havanese-jellegű keverék kutyust; nagyon jó helyre kerülne: sok szeretet, törődés, mozgás.... Mivel számos "beltenyészetes" tenyésztővel találkoztam; mehelyeket végigjártuk, ismerősöket megkérdeztük, de sajnos sikertelenül - fordulok tanácsért hozzátok. Elsősorban kislány kutyust szeretnénk, kertes házba - de benntlakással - kedves jellemű, intelligens, jól nevelhető legyen... Nem tenyészteni akarjuk, törzskönyv sem kell - legyen egészséges és életvidám. Életkora mellékes - de bírja a napi kocogós-sétát...:) Az ár mindegy. Köszönettel: Zöldboróka
Tibbe Creative Commons License 2004.08.12 0 0 807

Egy ilyen komoly "felelősségteljes" sokszoros jövendőbeli kispapa gazdájának MINDENT:-)))
Előzmény: Vaci (806)
Vaci Creative Commons License 2004.08.12 0 0 806
Köszi Tibbe, Te aztán tényleg mindenre gondolsz! ;o)
Előzmény: Tibbe (805)
Tibbe Creative Commons License 2004.08.12 0 0 805
Vaci:-)

MZ/X
Jelentkezz!


Vivi bichont akar lárni!

Saját felelőségemre nem "lopok" Vacikat, de egy linket beteszek neki utólagos engedelmeddel a honlapodról a topicjába!!:-))


Előzmény: vivi.g (804)
vivi.g Creative Commons License 2004.08.12 0 0 804

Sziasztok!

 

Aki tud lécci a kutyás képek topikba tegyen fel képet,szivesen látnék egy pár cuki Bichont!:)))))

Előre is köszönöm!

Ammandina Creative Commons License 2004.08.12 0 0 803
Aztán kérünk beszámolót az első napokról (és persze később is)
Előzmény: Fruzsikaa (802)
Fruzsikaa Creative Commons License 2004.08.12 0 0 802

Szia Ammandina! :-)

 

Vigyázok, nagyon. Inkább nem alszom :-)

 

Előzmény: Ammandina (801)
Ammandina Creative Commons License 2004.08.12 0 0 801
Első ájszaka egy pici kutyával, izgi. Nekünk egész jól ment anno. Csak hajnalban ébredtem arra, hogy nyöszörög, levittem,. Mikor feljöttünk megtaláltam az éjszakai termést a szőnyege. Aztán ez sokáig így ment: pisiért szólt, a kakit elintézte a szőnyegen;o)
Előzmény: Fruzsikaa (797)
Fruzsikaa Creative Commons License 2004.08.12 0 0 800
Ezek a fotók miatt szerelmesedtünk belé a havanesebe (először bologneset akartunk)
Előzmény: Fruzsikaa (799)
Fruzsikaa Creative Commons License 2004.08.12 0 0 799

Sziasztok! Hát persze hogy vigyázunk :-)

Ilyen lesz a Bercike...Tiszta fehér, csak a fülénél drappos...

Már alig várom az estét :-)

Előzmény: zsuzsa (798)
zsuzsa Creative Commons License 2004.08.11 0 0 798
Én a talikon ugy láttam, hogy némelyeknek göndörebb kicist a szőre. Nálunk is Dudorkának puhább és göndörebba szőre, Lolának hosszabb, egyenesebb, viszont durvább tapintásu.... Kifésülve viszont hasonlóan néznek ki. Azért vigyázz, nehogy véletlenül ráfeküdjetek !
Előzmény: Fruzsikaa (796)
Fruzsikaa Creative Commons License 2004.08.11 0 0 797

Óóóó, hát megtaláltam a megoldást!

Van egy szuper szivacsom, szeretek rajta aludni (ha sokan vannak vendégek)...

Ezt leteszem az ágy elé a földre, és lefekszem Bercikéhez ...Innen nem tud leesni :-)

Előzmény: zsuzsa (795)
Fruzsikaa Creative Commons License 2004.08.11 0 0 796

Szia Zsuzsa! :-)

 

Hát perszehogy a franciaágy! De már rögtön az első este???

Teli vagyok aggodalommal, hogy mi lesz, ha el találunk aludni az iccaka

(ne adj'isten!!!) és a poronty leesik az ágyról? Vagy pl. a fejemre pisil? :-)

 

Még egy kérdés...Minden havanese egyenes szőrű, vagy van e dugóhúzószerűen göndörkés is?

Előzmény: zsuzsa (795)
zsuzsa Creative Commons License 2004.08.11 0 0 795
Nem értjük a kérdést. Hogyhogy ne az ágyban aludjon??? A kutyáink meg vannak döbbenve a kérdésfelvetéstől. Hol másutt lehet aludnia egy becsületes havanese-nek? :-))))
Előzmény: Fruzsikaa (794)
Fruzsikaa Creative Commons License 2004.08.11 0 0 794

Sziasztok!

Holnap hozzuk haza a mi kis 3 hónapos Bercikénket!

Örülök, hogy Rátok találtam, sokat fogok ide jönni jó tanácsért, tapasztalatért.

Nem vagyok kezdő kutyatartó, törpe uszkárjaim voltak. Sajnos az anyuka meghalt 12 évesen mellrákban (novemberben) Mostanra sikerült feldolgozni valamennyire :-(

Itt maradt a 8 éves fia a Marcika, és mellé hoztuk játszópajtásnak a Bercikét.

Marcika 8 évig az anyja mellett élt (mindenhová együtt vittük őket)...s most úgy véljük hiányzik neki a társ...

Az első kérdésem rögtön: hol altassam a picikét? Marcika velünk alszik a franciaágyban, de a Bercike még gondolom nem tud oda felugrani...

Mi tévő legyek?

Vaci Creative Commons License 2004.08.11 0 0 793

Persze, hogy Bogyókáról is van kép! Örülök, hogy örültök, gyertek minél több talira és még több kép lesz róla ;o))

 

Zoli

Előzmény: Dudkin (791)
Tibbe Creative Commons License 2004.08.10 0 0 792
:-))))
Előzmény: Dudkin (791)
Dudkin Creative Commons License 2004.08.10 0 0 791
Ohh hat Bogyoka is szerepel a kepek kozott :) felesegem irt ma lelekendezve egy levelet :) tok jo latni ahogy rohannak boldogan korbekorbe :)

Udv: Dud
Vaci Creative Commons License 2004.08.10 0 0 790

Felkerültek a szombati havanesetalin készült képek az oldalamra ;o)

http://bichonhavanese.fw.hu/tali7.html

Előzmény: Vaci (786)
Tibbe Creative Commons License 2004.08.03 0 0 789

Aki készítette a képet, annak a neve szerepel a fotón!
Előzmény: Vaci (788)
Vaci Creative Commons License 2004.08.03 0 0 788

Igaz ami igaz, mutatós egy darab, nem mondom... és tényleg, nekem is ismerős valahonnan, de hol is láttam én ezt a kutyát... ja megvan, itt bámul rám az asztal alól :-))))))))))

 

Most lehet, hogy marhaságot kérdezek, de mire utal a kép alján a Foto: Andrea R... felirat?

 

Ja, és mivel nagy nap ez a mai, a mindentmindent...-ben folytatom ;o)

Előzmény: Tibbe (787)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!