Keresés

Részletes keresés

61antana Creative Commons License 2010.02.01 0 0 5
Igen, de én egy bizonyos lesre voltam kíváncsi. :)
Előzmény: Törölt nick (4)
topoly Creative Commons License 2010.02.01 0 0 3

((Javaslom a topikleírás helyesírási rendezését. Általában nem téma a helyesírás, meg nem az a lényeg, de a beharangozónál azért hagy igen.:) A legzavaróbb elütéseket kijavítottam, egy másolással megoldható a dolog.))

 

A topikot azért hozom létre, hogy az ország számos helyén található sasfotózás iránt érdeklődő emberei össze tudják koordinálni sasfotózási szándékaikat, és együtt szervezetten lényegesen kedvezőbb áron tehessék meg a sasok fotózását. http://hortobagymadarfoto.wordpress.com/

61antana Creative Commons License 2010.02.01 0 0 2
Működik már a les?
Előzmény: Törölt nick (-)
bakibaby Creative Commons License 2010.02.01 0 0 0
0 ilyen jellegű fótom van.

bb
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.01 0 0 topiknyitó
a topikban az ölyvek és általaban magyarorszagon élő ragadozók fotozasaval kapcsolatos infokat is szivesen vesszük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!