Keresés

Részletes keresés

gabriella1959 Creative Commons License 2011.01.11 0 0 549

Meglévő magánházaknál takaritási, mosási és vasalási munkámhoz, keddi, szedai napokra keresek munkát.  Budapest területén. Heti 2 heti rendszerességgel. Elérhetőségem 06305429250. Hivjon bizalommal,  árban  megegyezünk, időben mobil vagyok.

e_szter Creative Commons License 2011.01.07 0 0 548

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-családi házak, lakások, irodák, lépcsőházak takarítását 

-nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást, kutyasétáltatást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

 

haztartasi Creative Commons License 2011.01.05 0 0 546

Pihenésre vágyó kismamáknak, egyedülálló vagy elfoglalt hölgyeknek teljes körű háztartási segítség. Takarításban (alapos porszívózás, felmosás, portörlés, bútorápolás, csillogó tükrök, vízcsapok, ablak, ajtó, konyha, fürdőszoba, szemét összeszedés, stb.), házimunkában (mosás-vasalás, ágynemű, rendrakás, egyéb), továbbá bevásárlás, hivatali ügyintézés (posta, bank, stb.), ház körüli tevékenység (hó, fű, kert, udvar), autó (mosás, takarítás, karbantartás). Szállítás, sofőrködés, gyermekre vigyázás, ovi.
Mindezt egy 33 éves, kedves, magyar, gyermekszerető, állatbarát sráctól, aki tiszta, ápolt, becsületes, józan életű, rugalmas hozzáállású, több éves gyakorlattal és saját autóval rendelkezik.
Budapesten, esetleg környékén. Alkalmi és állandó jelleggel.
Telefon: 30/2030-995

e_szter Creative Commons License 2011.01.05 0 0 545

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

 takaritobudapest@gmail.com

 

gabriella1959 Creative Commons License 2011.01.05 0 0 544

51 éves vagyok, magánházaknál  vállalok takaritást, mosást, vasalást. Jelenleg is dolgozom 5 családnál heti-2 heti rendszerességgel. Van szabad kapacitásom még.  Időben és összegben megegyezünk. Várom jelentkezésést:))) gabi959@vipmail.hu vagy a 06305429250-es tel számon.

e_szter Creative Commons License 2011.01.01 0 0 543

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-egyszeri nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

marcsi 1954 Creative Commons License 2011.01.01 0 0 542

LAKÁSTAKARÍTÁST ÉS VASALÁST VÁLLALOK BÉKÁSMEGYEREN ÉS KÖRNYÉKÉN!

                                                                                    TOMSICS FERENCNÉ/MARCSI/

                                                                                      TEL:306038960

e_szter Creative Commons License 2010.12.29 0 0 541

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-egyszeri nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

 takaritobudapest@gmail.com

 

Ancsa_63 Creative Commons License 2010.12.29 0 0 540

Takarítást vállalok!

 

Önmagára és munkájára igényes precíz és megbízható középkorú nő vagyok.Vállalom lakások  illetve családi ház heti rendszeres takarítását a délutáni órákban.Főállásom van.Vállalok továbbá vasalást is.Nem dohányzom.

Kérem írjon bizalommal!Mindent megbeszélünk e-mailben.

e-mail címem:kemancs@freemail.hu

e_szter Creative Commons License 2010.12.29 0 0 539

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-egyszeri nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

Gabika állást keres Creative Commons License 2010.12.28 0 0 538

Rutinos, karakán, fitalos, munkát szerető ember vagyok! Az életem úgyanúgy romokban hever, mint sok ezer embernek, de kűzdök, és dolgozok becsülettel! Keresek minden KEDD-re, második CSÜTÖRTÖKRE, és SZOMBATRA, tartalmas órákra/7-8óra) nagytakarítás szintű,piperetakaritást, heti  rendszerességgel,!!.Ebben a porszívózás, bútorkencézés, ezüst-réz tisztitás,  folyamatosan a  helyiségek ajtaja-ablaka, bútortologatás, mosogatás, vasalás,  teregetés, vásárlás, heti beosztás szerint, tehát a ház, -vagy lakás rendszeresen tisztántartása.Kert -udvartakaritás, kutyaellátás, pakolás-rámolás, és amit megbeszélünk.Bizalmat kérek, bizalmat adok, és korrekt munkát, korrekt pénzért.Köszönettel:wg48@freemail.hu-Tel:0620-334-55-58.

e_szter Creative Commons License 2010.12.27 0 0 537

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-egyszeri nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

 takaritobudapest@gmail.com

 

marcsi 1954 Creative Commons License 2010.12.23 0 0 536

LAKÁSTAKARÍTÁST ÉS VASALÁST VÁLLALOK BÉKÁSMEGYEREN! TEL:306038960

e_szter Creative Commons License 2010.12.21 0 0 535

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-egyszeri nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

 

gabriella1959 Creative Commons License 2010.12.21 0 0 534

Vállalok heti,  havi takaritást, mosást, vasalást, nagytakaritást. Preciz munka, elfogadható áron.  elérhetőségem 06305429250

e_szter Creative Commons License 2010.12.19 0 0 533

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-egyszeri nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

 takaritobudapest@gmail.com

 

csapó ági Creative Commons License 2010.12.19 0 0 532

Sziasztok!

 

Csapó Ági vagyok, 24 éves, van egy 14 hónapos kisfiam.

 

Referenciákkal, tapasztalattal és energiával rendelkező lány vagyok,és szívesen vállalok takarítást házakban, lakásokban, egyedül, vagy akár a párommal együtt, időmegtakarítás végett!:)

 

Én itthon vagyok a fiammal, a páromnak jelenleg nem igazán van munkája, így elvállalunk bármilyen takarítást,illetve a párom a famunkákban és az építőiparon belül szinte mindenféle munkában jártas!

 

Takarítást 1000.-/ó díjért vállalunk, illetve fix 6000.-/ alkalomért!

 

Becsületesen takarítunk, nem vagyunk kelekótyák:)

 

Várunk minden kedves érdeklődést telefonon!

 

Tel:  06-30/5935038; 06-30/3010126

 

Köszönettel:  Csapó Ági, Tóth Károly

marcsi 1954 Creative Commons License 2010.12.19 0 0 531

56-éves fiatalos nő vagyok, takarítást,vasalást és gyermekfelügyeletet vállalok a délelőtti órákban a III.ker-ben! 1200ft-os órabérben, vagy megbeszélés szerint!Tel:306038960   

                                                                                                      Tomsics ferencné /Marcsi/

wukycom Creative Commons License 2010.12.18 0 0 530

Takarítást vállalok!

Munkájára és önmagára igényes, megbízható 36 lány takarítást vállal Biatorbágy egész területén.
Nagytakarítást, és heti általános takarítást ,vasalást, egyaránt vállalom, továbbá, vállalok gyerekfelügyeletet is, ill. a házi kedvencek ellátását.

Kérem írjanak bizalommal!

 

ungvarihajnalka@freemail.hu

Caca1 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 529

köszönöm a jelentkezéseket, de egyelőre nem kérek több ajánlatot. elnézést azoktól, akiknek nem válaszoltam, de egyelőre felfüggesztettem a segítségkeresést,

köszönettel:

 

 

 

kjuli80@freemail.hu

Ancsa_63 Creative Commons License 2010.12.14 0 0 528

Takarítást vállalok!

 

Becsületes és megbízható középkorú nő vagyok.Nem dohányzom.Vállalom lakások és családi házak takarítását heti rendszerességgel.E-mailben mindent megbeszélünk.

 

Jelentkezéseket a kemancs@freemail.hu e-mail címre várok.

pumela Creative Commons License 2010.12.14 0 0 527

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén. pumela@lajt.hu  

Ami2011 Creative Commons License 2010.12.14 0 0 526

Még lehet jelentkezni a munkára vagy már betöltött?!Én már 12 éve takarítónőként dolgozom,és még heti 2 napom szabad,mivel gyesről jöttem vissza,így pár helyem elveszett!

Előzmény: Caca1 (521)
e_szter Creative Commons License 2010.12.11 0 0 525

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-egyszeri nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

csapó ági Creative Commons License 2010.12.10 0 0 524

sziasztok!

 

 

Csapó Ági vagyok, 24 éves, van egy kisfiam.

 

referenciákkal, tapasztalattal és nagy munkabírással keresek takarításra váró lakásokat,házat, nagytakarításra és hetenkénti takarításra!

 

teljeskörű nagytakarítás: 6000.-............kb. 6 óra

hetenkénti takarítás(szintén alapos): 4000.-  ; vagy 1000.-/ó

 

címem-

e-mail: csapoagi24@freemail.hu

tel:06-30/5935038

 

várom mindenki érdeklődését szeretettel!

e_szter Creative Commons License 2010.12.09 0 0 523

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-egyszeri nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

 takaritobudapest@gmail.com

 

dna24 Creative Commons License 2010.12.08 0 0 522

Kaposváron kereseka mostohaanyukámnak  heti rendszerességgel lakás,családi háztakarítást,valamint lépcsőházak takarítását .Ha valaki szeretné,hogy a háztartásába besegítsek akkor hívja bizalommal.Tel:06704159603

Caca1 Creative Commons License 2010.12.08 0 0 521

Egy megbízható, referenciával rendelkező, nagyon precíz, munkáját kedvelő takarító hölgyet keresek, aki több éves gyakorlattal rendelkezik.

 

Hetente 1-2 szer kellene takarítani, igazából inkább alkalmankéni összegre gondoltam, megbeszélnénk az árat az aktuális munka alapján, de irányadó órabér ajánlatot is kérek.

 

A munka teljes körű takarítás.

 

Helyszín: III. kerület (lakás) 2,5 szoba.

 

Várom a jelentkezéseket, órabér illetve egy komplett takarítás ára tekintetében.

 

Köszönettel:kjuli80@freemail.hu

e_szter Creative Commons License 2010.12.06 0 0 520

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-egyszeri nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

bejuszakacs Creative Commons License 2010.12.04 0 0 519

Középkorú nő, takaritást, vasalást, gyermekfelügyeletet vállal heti rendszereségel

v. alkalmilag. Budapesten.

Szakács és dajka szakképesitésem van. 10 és 6 éves gyakorlattal.

Nem dohányzom!

Elérhetőségem: 0630/747-8689

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!