Keresés

Részletes keresés

wave67 Creative Commons License 2007.12.11 0 0 154

Sziasztok!

 

Kedves Mindenki!

 

Zongora kottákat keresek Frank Sinatra és magyar elöadokat,Tátrai Band,Charlie stb

 

Tudtok valami linket ahol letudnám tölteni?

 

Elöre is köszönöm!

 

 

Attila.

 

szaboattila89 Creative Commons License 2007.12.01 0 0 153
Koszonom a linkeket!
ha valaki tud magyar balizenekottakat szivesen fogadnam :)
e-mail: attila891022@vipmail.hu
magzi_fan_afterbanned Creative Commons License 2007.12.01 0 0 152
Hello!

Emberek - Száz út vár zongorára esetleg meg van valakinek?
Köszi
szaboattila89 Creative Commons License 2007.11.24 0 0 151
ha van valakinek konnyuzenekotta szivesen fogadnam:)
e-mail cimem: attila891022@vipmail.hu
icike-picike Creative Commons License 2007.11.16 0 0 150
Sziasztok!
Tudom, kottás oldal ez, de itt IS próbálkozom:
Keresem Nino Rota LA STRADA (országúton) c. nótáját midiben...
bl59@citromail.hu
Előre-középen-utólag is köszi
NinaLinda Creative Commons License 2007.11.15 0 0 149

Sziasztok!

 

Barbara Streisand kottát kersek...tudna vki segíteni.....monyike@gmail.com :):)

ceruza_elemér Creative Commons License 2007.11.15 0 0 147
Ugyan már, millió lehetőség van erre, ingyenes szerverek tömkelege,  bárki bármit feltölthet, egy bizonyos határig. Nagyon új lehetsz a neten :-)
Előzmény: Törölt nick (146)
Farkas Isti Creative Commons License 2007.11.14 0 0 145
farkas_istvan90@yahoo.com - ezer hala es koszonet erte :)
Előzmény: ceruza_elemér (144)
ceruza_elemér Creative Commons License 2007.11.13 0 0 144

Ha egy emailt adsz, elküldöm.

Előzmény: Farkas Isti (143)
Farkas Isti Creative Commons License 2007.11.13 0 0 143

Sziasztok.

 

Egy keressel fordulok feletek. Mindenhol kerestem, de sehol nem kaptam meg a Neoton Familiatol a Vannak kivetelek akordjait.

 

Legyetek szivesek, ha tudtok, segitsetek ki, mert a hetvegen ezt kene eljatszodjam valakinek :D

 

Segitsegeteket elore is koszonom :)

PETYUS Creative Commons License 2007.11.12 0 0 142
Elégnek elég, de sajnos sok benne az igénytelen munka tele hibákkal.
Előzmény: Törölt nick (141)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.11 0 0 140

sziaszok!

aki mulatós kottákat keres, az talál az oldalamon párat:

www.illesnorbert.multiply.com

 

jelenleg még nem sok van de majd még egy csomót teszek fel.....

Katus99 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 139

Sziasztok! 

Nem tudja valaki elküldeni a Macskák zongorakottáját? Úgy örülnék, ha valakinek meglenne! Segítsetek! E-mail címem: k.agii@freemail.hu Előre is köszi!

Adaammm Creative Commons License 2007.11.06 0 0 138
Helló mindenki! Keresek valami jo kottakat, ha tudnátok küldeni megköszönném! Inkább mulatós vagy jó pörgős dalokat szeretnék (de jöhetnek a jól ismert lassúk is ). Nekem megvan a Csalamádé 1, 2. Ha esetleg vkit érdekel irjon: siadammm@yahoo.com
Előre is köszi!
fantasio Creative Commons License 2007.11.03 0 0 137

Sziasztok!

Sajnos nem tudok felajánlani semilyen kottát de nekem szükségem lenne magyar mulatós és mai sláger kottákra szintetizátorra.

És ha valaki lenne olyan kedves és Rolandra tudna küldeni alapokat azt hálássan megköszönném már így előre is.

Köszönöm

Címem: fantasio8gmail.com

ntaur Creative Commons License 2007.11.02 0 0 136

Sziasztok!

 

Már egy ideje vadászom, de még nem jött össze Micheal Nyman - Heart Asks The Pleasure First kottájának a begyűjtése. Ha tudtok segíteni, kérlek jelezzétek.

 

Köszönöm!

czeti1 Creative Commons License 2007.10.19 0 0 135
Sziasztok!

Engem minden fajta kotta érdekelne!(most legfőképp a lambada......... :D )
Megköszönném azokat akik küldenek nekem a címemre! Tudok én is küldeni elég sok mindent!

Előre is köszönöm!
üdv.:czeti
czerkaz@freemail.hu
icike-picike Creative Commons License 2007.10.18 0 0 134
Adj email címet...
Előzmény: usagisama (132)
BillyTheKid22 Creative Commons License 2007.10.12 0 0 133
CSEREBERE.NET - Cseréld LE INGYEN!
usagisama Creative Commons License 2007.10.06 0 0 132
sziasztok, én keresek alt szaxofonra szinte bármit.. többek közt a Kisváros sorozat befejező zenéjét és a Pink Panthert is. előre is köszi, ha valaki segíteni tud.
Farkas Isti Creative Commons License 2007.09.27 0 0 131

Igen, ezzel a progival alakitottam at. Igazad van, hogy a mid nem mp3-om. Szamomra is hihetetlen volt hogy mp3-bol akordot alit elo, de ezekszerint ha tokeletes akordokat szeretnenk, akkor meg mindig lehetetlen ezt megoldani mp3-al.

 

Kell probalkozzak annal a masik programnal amit emlitettel. Kosz.

 

Szia

Előzmény: ceruza_elemér (130)
ceruza_elemér Creative Commons License 2007.09.25 0 0 130

Nem szeretnélek kiábrándítani, de hát nem tehetek mást.

Nagyon erős kétségeim voltak eddig is affelől, hogy egy ilyen automatizmus jól működhetne.

Közben rákerestem a mai nap folyamán, milyen program készíthet ilyet, és úgy gondolom te is a "chord pickout" programot használhattad.

 

Megnéztem a Hard Days Night-ot, amiről amúgy autentikus kottám van.

 

Kipróbáltam egy két konverziót.  Meg kell állapítanom, hogy arra a célra, hogy nagyjából megtudd, hogy milyen akkordok szerepelhetnek itt-ott az adott file-ban esetleg valamelyest alkalmas lehet, de arra, hogy megkapd a tulajdonképpeni akkordkíséretet, teljesen alkalmatlan a program.

 

Ezzel szemben a midinotate programmal midi file-okból elfogadható eredménnyel lehet kottázni, dehát a midi az nem mp3 ill. wav.

Előzmény: Farkas Isti (128)
Szann Creative Commons License 2007.09.25 0 0 129
Sziasztok! Lenne egy nagyon nagy kérésem... Szeretném elénekelni az iskolámban Rúzsa Magdolna-Nekem nem szabad c. dalát, de sajnos a kottáját eddig még nem sikerült megszereznem. Csak zongorakíséret kellene, ahogy a Fonogramon is énekelte (http://www.youtube.com/watch?v=R9yE6oYimzE). Tudom, hogy elég új szám, így nem valami egyszerű a dolog... de a remény hal meg utoljára ugyebár. :-) Elég sürgős, még ezen a héten jó lenne, ha sikerülne megszereznem. Választhatnék mást is, de nem szeretnék, mert oda vagyok ezért a dalért. Ha valaki tudna nekem esetleg segíteni, azt nagyon-nagyon megköszönném, mert ez nekem most igazán fontos lenne. További szép napot Mindenkinek!
Farkas Isti Creative Commons License 2007.09.25 0 0 128
Ej nah, kezd kikesziteni ez a forum :)) Itt nezd meg a ket Beatles-t: http://wolf-net.uw.hu
Előzmény: Farkas Isti (127)
Farkas Isti Creative Commons License 2007.09.25 0 0 127

Szia. A Gaspar Lacit nem kaptam meg, viszont atalakitottam ket Beatles-t. (ha megint rosszul alitottam volna be a linkeket, akkor http://wolf-net.uw.hu-n megkapod)

 

 

Előzmény: ceruza_elemér (126)
ceruza_elemér Creative Commons License 2007.09.25 0 0 126

Szia Isti,

akkor jól gondoltam.

A probléma persze most az, hogy nem tudom ennek alapján kontrollálni, hogy mennyire pontos az akkordképzése, ahhoz egy általam ismert szám, vagy  egy hozzá tartozó kotta is kellene.

Vegyünk egy egyszerűbb esetet, mondjuk a Beatles: Hard days night, vagy mondjuk a Gáspár Laci: Kikötők. Ezeket konvertáld át, és akkor meg tudom reálisan ítélni mit tud a programod. Gondolom a nevét nem akarod elárulni. (?) 

 

Előzmény: Farkas Isti (125)
Farkas Isti Creative Commons License 2007.09.24 0 0 125

Van egy progim amibe beviszem az mp3-at, es az ugy ahogy van, az elejitol a vegeig atalakitsa akordokba. Kijovetnek pedig ezt adja ki.

 

Egy pl: Homonyik: Fold es gyermekei. http://wolf-net.uw.hu/folder/Homonyik.txt

Előzmény: ceruza_elemér (124)
ceruza_elemér Creative Commons License 2007.09.22 0 0 124

Szia, hogy lássuk a minőséget is egy példát esetleg bemutatnál?

 

Nem csak a megjelenés minőségére gondolok, hanem arra, milyen forrásból származnak az akkordok, esetleg valami programmal generáltad mp3-ból?

Előzmény: Farkas Isti (121)
sigrail Creative Commons License 2007.09.20 0 0 123
Sok tízezer kotta a www.kotta.info -n. Komolyzene, könnyűzene.
labellitoh Creative Commons License 2007.09.18 0 0 122
Adnék én, de őszintén szólva leginkább klasszikus kottákkal rendelkezem, 1-2 "modern" kottám van csak:S :) :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!