Keresés

Részletes keresés

kacagogerlek1 Creative Commons License 2015.01.10 0 0 3239

mi a film címe  az alábbi  részletet idézem

 

 

http://hu.myvideo.de/watch/9480273/Turkish_Blonde_tied_to_a_chair

kacagogerlek1 Creative Commons License 2015.01.10 0 0 3238
kacagogerlek1 Creative Commons License 2015.01.10 0 0 3237

máté  87  

 

 

szia ,ha  benne lennél,én benne lennék.

 

privátban  kérlek írj  gerlecske@gmail.com az email címem.

 

 

erre légyszí.

 

 

szia



Törölt nick Creative Commons License 2015.01.09 0 0 3236

Sziasztok!

 

Remélem jó helyre írok!

Engem már 10 éve, hogy foglalkoztat a bdsm és a bondage.

Sok mindent kipróbáltam már, most legfőképpen a gúzsba kötözés érdekel.

Jeromos Mester honlapján találtam egy jó megkötözési formát erre, és az érdekelne leginkább, hogy ha jól el van készítve egy ilyesfajta megkötözés, akkor kb mennyi az az idő mire elkezdenek zsibbadni a karok és a lábak?

Valamint hol kezd el a legjobban zsibbadni az ember?

http://jerom-bdsm.atw.hu/

Máté 87 Creative Commons License 2015.01.09 0 0 3235

ki én

 

Előzmény: justtape (3234)
justtape Creative Commons License 2015.01.08 0 0 3234

Jézus :O Nem tudsz helyesen írni ?!

Máté 87 Creative Commons License 2015.01.04 0 0 3233

sziaztok   valaki be csómagolna engem

Máté 87 Creative Commons License 2015.01.04 0 0 3232

szia mek kőtőzéll engem és be ragatanád a számat

Előzmény: Kevin1983 (1831)
Máté 87 Creative Commons License 2015.01.03 0 0 3231

be csómagolhac fóliávall

Előzmény: Nalfein (2462)
Máté 87 Creative Commons License 2015.01.03 0 0 3230

valaki be ragatana engem

Előzmény: Máté 87 (3229)
Máté 87 Creative Commons License 2015.01.03 0 0 3229

szia engem mis be ragatoználl

Előzmény: Tottias (2654)
Poltorato Creative Commons License 2015.01.03 0 0 3228

 

 

 

                           

 

 

 

      

kacagogerlek1 Creative Commons License 2014.12.26 0 0 3227

elérhetőségem gerlecske@gmail.com  istván vagyok

kacagogerlek1 Creative Commons License 2014.12.26 0 0 3226

szia   kedves hölgyet keresek,akit  meg lehet kötözni,és le agasztani a száját .

és még élvezi   is.

 

szia

Mr. Gray Creative Commons License 2014.12.24 0 0 3225

Sziasztok!

Élvezet olvasni, amiket írtok. Én már szinte óvodás korom óta vonzódom az ilyen rabul ejtős dolgokhoz, bár akkor még nem tudtam, hogy miért. A love bondage mellett van egy egyedibbnek mondható fétisem is. Mindig is vágytam arra, hogy egy nő behálózzon, de szó szerint :) Egyik nagy vágyam, hogy egy hölgy selyem kendőkkel megkötözzön és egy hálóba csavarjon, vagy én tegyem ezt fele, vagy egy hálóban szexelni, hogy egyikünk se tudjon szabadulni a másiktól Eddig még nem mertem felvetni ezt egy nőnek sem max. a kötözős részére próbáltam célozni, de eddig ez sem jött össze szex közben. Egyik kedvenc videóm: http://www.myvideo.de/watch/9235296/Catwoman_on_screen_KO_ed_tied_and_gagged

 

Vélemények? 

krisztina6980 Creative Commons License 2014.12.20 0 0 3224

Kíváncsian várom. :-) Lejjebb megtalalod a címem. 

Előzmény: lycrafiu (3212)
Ziptiefan Creative Commons License 2014.12.19 0 0 3223

Örülök, hogy magadban máris ennyit haladtál. Ez sokat számít. Ahogy mondtam, az oldalt én is imádom, már vagy 10 éve szerintem olvasom minimum. 

 

Másik téma :

Igaz, nekem egy álom válna valóra ha egyszer össze tudnánk futni és oda vissza jól megkötözhetnénk egymást. Ettől függetlenül viszont drukkolok, hogy neked otthon jöjjön össze. Mást nem nagyon kérek, mint hogy írd le, hogy hogy sikerült végül rá venned a játékra. Ha bejönne az előre össze kötözöd magad és hagysz neki egy levelet verzió azon nagyon jót nevetnék. És egyben jól is esne. 

 

Aztán ha gondolod még bőven van mit elmélkedni. Ami érdekelne, hogy neked mi lenne az álom fel állás, most főként kötözés teknikákról eszközökről beszélek. 

Kezdetnek le írom az én álmomat.

 

Egy hétvégét képzelnék el úgy, hogy péntek délután már bilincsben lennék, este pedig úgy össze kötözve, hogy kiszabadulni ne tudjak, de a hogtie legyen csak annyira szoros, hogy azt érezzem, hogy érdemes küzdeni mert van némi esélyem. 

Térd könyök érzéssel össze kötözve. Szem be takarva és ragasztva rendesen. És lehetőleg a bilincset, láncokat, és a lakatokat mellőzve, hogy tényleg hihető közelségben legyen a szabadulás. Így egész éjjel tudnék küzdeni, próbálkozni. 

Majd másnap egy kicsit lazítva néhol bilincsben, néha kötözve, főként hátul, néha elöl lévő kezekkel. El lenni.

Persze vannak alapvető szükségleteket. Ahhoz a mosdó ajtónak kívülről kell zárhatónak lennie, illetve kell rá egy lyuk has magasságban amin keresztül lehet venni a bilincset, és vissza. 

Így egy percig sem lenne esélyem ki menekülni. 

Napközben azért mehet az élet normálisan, jöhetnek filmek, némi masszírozás, szóval a partner azt csinál amit akar. 

Aztán szombat este jöhetne egy lazább fel állás. Mondjuk az ágyhoz szét tartott karokkal való kötözés, vagy itt lehet bilincs is. 

Szóval egy olyan fel állás amiben tudok aludni. 

Vasárnap nap közben tetszőleges, néha jöhet előre a kezem. De nem kell túl sok szabadság. 

Főleg nem a nap vége felé. 

Utolsó estére az elképzelés az az, hogy rám kellene kötözni mindent. Kötél, lánc, ragasztó, zsinorkötegelő, bilincsek, szám be tömve, szemen le ragasztva, amit csak el tudsz képzelni. A cél, hogy teljesen mozgás képtelenre legyek kötözve. Lábujjak is. Boka pluszban a combokhoz is. Könyökök össze és a testemhez is.

Majd hétfő délelőtt jön a lényeg, ebből nem szabad egyből el engedni. Úgy lenne a profi, hogy 5-10 percenként, egy csomót szabad ki oldozni vagy egy zárat szabad ki nyitni. 

És mindig azt ami a legkevésbé segít nekem szabadulni. 

Ertelemszerűen a kezemen lévő bilincs a legutolsó. 

Nadjából így képzelem el. 

 

Szia 

Előzmény: krisztina6980 (3222)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.12.19 0 0 3222

Hm, ez elég érdekes sztori. Biztos izgalmas élmény volt! 

Nagyon jókat olvastam az oldalon, amit belinkeltél. Jó volt látni, hogy az oldal szerzője ilyen tisztelettel és alázattal beszél a nőkről. Ritka. A kölcsönös örömszerzes gondolata pedig nagyon szívetmelengető számomra. És arra is rajöttem a látottak alapján, hogy a ritkán előforduló sub "nőstények" közé tartozom. Nagyon felcsigazott sok technikai információ, a képekről nem is beszélve. Egyből az az érzésem támadt, hogy ha most azonnal hazaerne a drágám, akkor is késő lenne. Pedig mit nem adnék egy fincsi kikötözős franciazos rosszalkodasert... imádom, ha úgy nyal ki, hogy tele van a szám a méretes farkával... aztán meg jól megadja, ami jár nekem. És arra is rajöttem, hogy különösen vonzódom a szájjal kapcsolatos dolgokhoz, mint az orális szex, a szajpeckelés, bekötés vagy épp beragasztás. Ez van. :D

Nem rossz dolog, ha az ember képes elfogadni magát, ezáltal ki tud teljesedni a valódi énje. És ez hatással van a szexualitasara is. Fokozatosan feloldodnak a gátlásai, eltűnnek a félelmei, és ez kiegyensúlyozottabbá, magabiztossá és boldoggá teszi. Nálam ez a helyzet. :-)

Előzmény: Ziptiefan (3221)
Ziptiefan Creative Commons License 2014.12.19 0 0 3221

Olyan sztorik amikor magamban játszottam, és hosszú órákig bilincsben, kötelékben, vagy épp zsinórkötegelőben voltam, akad bőven. 

De a legszebb amikor egy hölgy barátom kötözött össze éjszakára. 

A felállás a következő volt. Kezem bilincs. Lábam hozzá kötve. 

Térdeim össze kötözve, lábujjak szintén, szóval sok mozgástér nem volt. Úgy volt, hogy majd reggel el enged. 

Tudni kell, hogy rigid bilincsem van. Avagy egy fix építmény, nincs benne lánc. Így ha a kulcs lyuk a jó irányba néz, akkor azt az ember nem tudja magának kinyitni hiába van nála a kulcs. 

Lényeg a lényeg, enyém volt az egész éjszaka. A bilincsből úgyis lehetetlen kiszabadulni, úgyhogy neki álltam a köteléknek. 

Fél /egy óra alatt ki is szabadítottam a lábaimat legalábbis ki tudtam őket nyújtani. 

Aztán  át húztam a bilincset a fenekem alatt, onnan el értem a bokáimat, azokat is el oldoztam. Hozzá kell tenni, hogy mire át húztam a bilincset előre a fenekem alatt az sok idő volt, és közel egy évig látható mini nyomot hagyott a csuklómon. De ezután már jobb volt, térdek sima ügy. Onnan pedig már csak a talpam alatt kellett át jutni, megint nem volt könnyű, de sikerült. 

És azt hinnéd, hogy már haladunk, elöl volt a kezem, továbbra is bilincsben, és itt jött a neheze igazából. Le vettem a kulcsot a polcról addig jó, viszont a lyukak a rossz oldalon voltak. Így a fogaim közé kellett venni a kulcsot, és úgy be célozni a lyukba és elforgatni. Ez vagy egy óra volt, és azért már fájt egy kicsit. 

De amikor reggel megkérdezte, hogy levegye e a bilincset, én pedig mondhattam, hogy kösz már nem kell, az csodálatos volt. És a meglepődés az arcán is. 

De sajnos őt amúgy nem érdekelte a téma, volt, hogy én kötöztem össze őt, de tudtam, hogy csak én élvezem a szituációt így mindig hamar el engedtem. 

Most munka, majd még írok. 

Szia 

Előzmény: krisztina6980 (3219)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.12.19 0 0 3220

Na most aztán jó kis szívdobogást kaptam az olvasottaktol... és még 3 órát ki kell bírom, mire hazajon a drágám... na ilyenkor van az az érzésem, hogy ha a közelemben lenne, le tudnám tenni a gátlásaim, és lenne kísérletezés, meg egy kis kötözgetés...

De sajnos 10-ig dolgozik ma is. :-(  

Ha gondolod, ide is írhatsz: krisztina6980@gmail.com

Előzmény: Ziptiefan (3218)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.12.19 0 0 3219

Nagyon jó az oldal, tetszik. :-)

Gyorsan át is bújom. Van mit okulni, de már a bevezető részek is nagyon érdekesek. 

Még elgondolkodom az ajánlatodon. Már ami a kötözést illeti. Bár már nem az első ilyen ajánlat ezen az oldalon. ;-)

Kár hogy nincsenek ilyen bondage klubok/közösségek (vagy legalábbis mifelénk). :D Bár talán nem is működne. Ki tudja. 

Mesélsz egy korábbi sztoridat? Kíváncsi lennék ra(d). 

Előzmény: Ziptiefan (3218)
Ziptiefan Creative Commons License 2014.12.19 0 0 3218

Eszedbe ne jusson megcsalni. 

Szó sincs róla. 

Valahogy vezesd rá a játékra. 

De amúgy még karácsonyhoz is időben vagy, kérj tőle egy bilincset ajándéknak. 

Ha ez nem megy, továbbra is él az eredeti terv. 

Az, hogy minden nőnek bejön egy érdekes felvetés.

Ez nagyon jó volna, és talán nincs is távol a valóságtól, csak ahogy te is mondtad, soha nem valjátok be.  

Csak nekem nincs szerencsém, hogy az ismerősök közt találjak egy ilyen érdeklődésű hölgyet. 

Veled kapcsolatban pedig eszembe se jutott, hogy emiatt trükköznöd kellene. 

Férjnél vagy. Az egyetlen dolog amiről szó lehet ha egyszer úgy alakul, hogy találkozunk az az, hogy megkötözlek úgy ahogy azt megbeszéljuk, aztán cserébe te is engem. 

Talán furcsán hangzik, de nem még véletlenül sem akarok bele rondítani a kapcsolatotokba. Egy barátnő már nagyon rám férne. De azt majd megoldom valahogy :-) 

No de reméljük, hogy így vagy úgy szerencséd lesz, és hamarosan kötözött sonkát csinál belőled a pasid. 

Ha nem akkor ahogy mondtam, tedd meg helyette előre.

Még annyi, hogy a kulcsot el is dughatod, és akkor nem tud elengedni ha nem akar. Nem tedd el mélyre, hogy ha esetleg simán megy a dolog akkor utánna ne tűnjön fel, hogy amúgy el volt rejtve. Csak dobd be egy fiókba. 

Hirtelen megint ennyi, és itt a link amit ígértem. 

 

http://lovebondage.uw.hu/

 

Én már sokszor ki olvastam az egész oldalt. 

 

No hajrá. :-) 

Előzmény: krisztina6980 (3217)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.12.19 0 0 3217

Köszönöm a bókot, kedves tőled. :-)

Én 32 éves vagyok. 

A nyáron még sokmindenben benne lettem volna, mert elég komoly mélypont volt az életünkben, de úgy fest, túl vagyunk rajta. Újra egymásra találtunk a férjemmel, és ebben nagy szerepe van a csodás szexnek, ami azóta is jól működik. És nem érdemli meg, hogy bármit csináljak a háta mögött. Túl jó ember ő ahhoz, és semmivel sem kockáztatnám, hogy elveszitsem. 

Úgyhogy marad a chat. :-)

Bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vagyok kíváncsi rád. Sőt!

Én valamiért azt gondolom, hogy a kötözés minden nőnek bejön, csak nem merik bevallani. Még maguknak sem. Nemhogy a párjuknak. 

Előzmény: Ziptiefan (3216)
Ziptiefan Creative Commons License 2014.12.18 0 0 3216

Köszönöm, és amúgy ezt jól látod, a tervezés jól szokott menni. 

Aztán, hogy egy nővel mit lehet kezdeni az már másik kérdés. 

Neki is akarnia kell. De legalább érdeklődnie a téma iránt. 

Ilyet viszont nagyon nehéz találni. 

Itt a fórumon szerintem körülbelül 80% ban vagyunk pasik.

Te egy áldás vagy. Bármit megadnék egy olyan nőért mint te, még ha csak egymást megkötözni járnánk csak össze akkor is. 

Ritka nagy kincs vagy :-) 

28 vagyok amúgy, mindjárt 29. 

 

Ha pedig tényleg tovább akarsz lépni akkor valamit tenned kell. 

Van egy nagyon jó kis magyar weblap ami a témával foglalkozik. 

Holnap megkeresem. És adok linket. 

Sokkal többet hirtelen nemtudok tenni mint drukkolni. 

Üdv 

Előzmény: krisztina6980 (3215)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.12.18 0 0 3215

Hihetetlenül kreatív vagy... minden elismerésem a tiéd! Csak úgy átvillant az agyamon, hogy vajon mi mindent művelhetsz egy nővel, ha a kezeid közé kerül.

Nem mindennapi ember a férjem, és nagyon szeretem. És nyár óta hihetetlenül jó vele a szex. 

De olyan jó lenne új fejezetet nyitni a legtitkosabb vágyaink kapcsán. 

Arra gondoltam, most befejezem az írást, és megajandekozom valami finomsággal. :D

Egyébként ez olyan ritka, hogy egy nőt ennyire érdekeljen a kötözés, vagy csak még kevéssel hozott össze a sors? 

Megkerdezhetem, hány éves vagy? 

 

Előzmény: Ziptiefan (3214)
Ziptiefan Creative Commons License 2014.12.18 0 0 3214

Még egy ötlet, ha szóban nem megy.

A kulcsokat ne is a szobába tedd, hanem valahova az előtérbe, ahol garantáltan megtalálja, és hagyj mellette egy kis üzenetet. Írd le, hogy mit szeretnél és, hogy segítség képpen már készen is állsz. A kulcsokhoz pedig éjfélig / reggelig hozzá nyúlni tilos. 

Aztán sok szerencsét. 

Ziptiefan Creative Commons License 2014.12.18 0 0 3213

Még valami,

Ha megint boltban jártok, és látsz bilincseket akkor kapj fel egyet, és mond, hogy szeretnél egyet, de inkább egy igazit. 

Ott már látni fogod a reakcióját. De ha nem akarsz finomkodni, akkor vágj bele az eredeti terv szerint. 

lycrafiu Creative Commons License 2014.12.18 0 0 3212

Ne haragudj privátban megírom de ide nem mert nem mindenkinek tetszene.

Előzmény: krisztina6980 (3208)
Ziptiefan Creative Commons License 2014.12.18 0 0 3211

Szia,

 

Örülök, hogy tetszik az ötlet. :-) 

Igazából sok veszteni valód nincs, ha beszélni nem mersz a témáról. 

A kérdésedre válaszva pedig, igen ezt ennyire csipjuk, mi pasik.

Ha lenne barátnőm, és a téma csak fele annyira érdekelné mint téged vagy engem, minden nap ezt kellene csinálnia, hogy elengedjem. 

Viszont a játék, és sexshopos bilincsektöl az isten mentsen meg. 

Két dolog tud velük történni. Vagy elszakad a lánc, és szét esik az egész az első használat előtt. Vagy ha kicsit jobb akkor beragad, és szét kell törni, hogy ki szabadulhass. 

Egy igazit mindenképp érdemes lenne be szerezned. 

Az sem sokkal drágább, de egy életre szól ha karban tartod.

U.I.

Ha ez össze jön akkor abban a kivételes helyzetben leszel, hogy akár jóval előre is össze kötözheted magad, és akkor egy teljesen más érzés lesz amikor csak 1-2 óra után érkezik meg a párod. No ez még nagyon a távoli jövő. 

Ha egyszer össze jön érteni fogod. 

Hirtelen ennyi. 

Szerintem így vagy úgy próbálj meg előre lépni. 

Mond meg, hogy szívesebben szopnál ha közben legalább a kezed hátra lenne kötözve / bilincselve. 

Az neki is jó. Rád kattintani a bilincset nem nagy dolog. Pár órára a fogja lehetsz cserében. 

Ezen mindenki csak nyer. 

Hirtelen ennyi. 

Drukkolok, hogy sikerüljön valamit lépni. 

Üdv 

krisztina6980 Creative Commons License 2014.12.17 0 0 3210

Kedves Ziptiefan, nagyon kreatív vagy, köszönöm a tippeket! Elgondolkodom rajta.

A hét vicce, hogy a Tescoban babát akartunk venni a kétéves lányunknak, és a játékosztályon bilincsekbe botlottunk... 3+ volt az ajánlás... bőven benne vagyunk kor szerint is! :D

Tömör fa támlája van az ágyunknak, nem fog menni a hozzáközötős/bilincselős felállás. :-(

Jaj nem tudom, teljesen el vagyok bizonytalanodva. Annyira ciki lenne ezt meglépni, és esetleg felsülni vele... ezért nem merem szóba hozni neki, mert rohadtul kiakadnék rajta, ha nem úgy reagálna, ahogy én várom.

 

Egyik este megint újítottam kicsit: addig szoptam a drágámat, amíg a számban öntötte el a boldogság. És lenyeltem. És teljesen ledöbbent rajta. Még szóvá is tette, hogy még sosem csináltam ilyet. És úgy láttam, nagyon tetszett neki. (Mindez mondjuk hátrakötözött kézzel... hmmm... de jó is lenne...)

Uraim, ez ennyire bejön a pasiknak???

Előzmény: Ziptiefan (3205)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!