Keresés

Részletes keresés

KRIPO.67. Creative Commons License 2007.04.09 0 0 285176
kellett emlegetnünk...
Ljungberg Creative Commons License 2007.04.09 0 0 285175
bocsánat

2000 Bukarest
2003 Zágráb

:)
Előzmény: Törölt nick (285173)
tankcsapda1 Creative Commons License 2007.04.09 0 0 285174
na, te faszkalap, milyen remek uj nick, tettél két pontot. gratulálok. zsidó köcsög.
Előzmény: birka..nep (285171)
birka..nep Creative Commons License 2007.04.09 0 0 285171

A nyilatkozat vagy önmegvalósító írás, nem is tudom minek nevezzem első része is érdekes ami nem lett bemásolva ide.

idézem írta Dámosy:

 

Azt a bizonyos kampányt január végén, február elején Dámosy Zsolt személyes ismerősei kezdték el tervezni és szerezni. Még ha itt ezen a fórumon furcsának is tűnhet, többen kifejezetten elismerően nyilatkoztak teljesítményemről és támogatásukról biztosítottak a (idézet tőlük) "sokszor már-már reménytelennek tűnő fáradozásainkban". Az egész kampány pont arról szólt volna, hogy elég a széthúzásból, aki Fradistának vallja magát (illetve az is, aki nem, de mégis szeretne egy nemzeti érték megmentésében segédkezni), álljon be az elnök mögé és segítse őt a ferencvárosi egység megteremtésében. Miután éppen abban az időszakban derült ki, hogy szó sem lehet egységről beszélni az FTC-n, illetve még annak elnökségén belül sem, ezért én magam állítottam le a projektet. Szerettem volna elkerülni még a vádnak a szelét is, hogy saját magam kampánycéljaira használtam volna a programot. Így tartom fairnek. Így majd most a közgyűlésen kiderül, hogy ki mennyit tett az FTC-ért és a tagság alternatívák közül választhat.
Hangsúlyozni szeretném, hogy ez az ötlet olyan emberektől származik, akik az egész kampánnyal engem szerettek volna támogatni a Fradiért tett munkámban, ÉN voltam számukra a hiteles ember az FTC-ben, azaz EZT a programot nem lehetett volna úgy megvalósítani, hogy akkor szóljon csak az FTC-ről, függetlenül attól, hogy ki áll az élén. Ez természetesen nem válasz arra, hogy akkor miért nem szervezett valaki más valami hasonló indíttatású programot, de majd erre is megkapjuk a választ május 31-én. Nekem tiszta a lelkiismeretem, én garantáltan tettem annyit az FTC-ért, mint az elnökség 80%-a együttvéve. Nem én voltam, aki jól kitolt a Fradival, és beszüntette a tagtoborzást a meccsek előtt, mert az Elnökség elhatárolódott a bécsi kézilabda-csarnokban történt köpködéstől és egyéb incidensektől (az intelligensebbek számára közben egyértelműen olvasható módon dicséretet és köszönetet mondva a szurkolók és a szurkolási idő 99%-ban nyújtott példaértékű viselkedésért).

 

 

Látom a lelki szemeim elött az általa elképzelt közgyűlést.

A tagság fénylő szemekkel felállva ünnepli a napi 22 órában dolgozó elnököt , aki ráadásul csak a saját telefonját használja.

A tagság egy emberként,felállva, átszellemült arccal néz fel a nagytanítóra, minden idők legjobb elnökére, ütemesen tapsol és közben azt kiabálja:

Éljen Dámosy, Éljen Dámosy, Éljen Dámosy

????

vagy

Rákosi?

a Franc se tud már itt kiigazodni a nevek és a korok között.:)

Előzmény: gojkómitics (285151)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.09 0 0 285170
Köszönöm szépen!!!
dirty Sanchez Creative Commons License 2007.04.09 0 0 285169
Április 30. hétfő   Ferencváros-Nyíregyháza 18:00
Előzmény: Törölt nick (285167)
Ljungberg Creative Commons License 2007.04.09 0 0 285168
30., hétfő
Előzmény: Törölt nick (285167)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.09 0 0 285167

Sziasztok.

 

Nyíregyházával hányadikán játszunk?

Ljungberg Creative Commons License 2007.04.09 0 0 285166
Értettem és megértettelek előtte is, de még mindig korainak tartom a kategorikus ítélkezést. Nem ismerünk minden részletet, várjuk meg a bajnokság végét, aztán hideg fejjel (vagy éppen idegesen) tudjuk értékelni ezt a tavaszt.
Előzmény: Matt (285090)
tutetem11 Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285165

Én már rég léptem volna ha nem csináltál volna nekem esti programot:-):-):-)

Nem tudok felállni innen:-)

Jó éjszakát mindenkinekHAjrá Fradi

Előzmény: Vasi Kutya (285163)
Pac Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285164
Németh András - focistáink:

Minden cégnél (tisztelet a kivételnek) vannak a "jó hülyék" akik mindig mindent megcsinálnak első szóra, végigmelózzák az évet, de a fizetésemelésnél és a pozícióosztogatásnál mégis valahogy sor a végére jutnak. (vagy oda sem érnek)

Aztán vannak a lusta disznók, akik mindenre magasan tojnak.

Aztán egy nap kérnek megint valami pluszmunkát a szorgostól, amire ő történetesen azt mondja: "nem".
Ezek után ő a legnagyobb szemét, aki valaha is élt a Földön.

A lusta disznó pedig egyszer-egyszer megrázza magát, és akkor mindenki kórusban ünnepli, hogy milyen jó munkaerő...
Vasi Kutya Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285163

"A Fradi örök és elpusztithatatlan!"

Úgylegyen!!!

 

Jó éjt, léptem!

Előzmény: tutetem11 (285162)
tutetem11 Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285162

Én a népstadionnál futottam vele össze amikor kizártak minket.

Szidtuk egy kicsit a kufárokat .

Mondta hogy reaktiválják magukat:-)

A Fradi örök és elpusztithatatlan.

 

Előzmény: Vasi Kutya (285161)
Vasi Kutya Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285161
Rég láttam én is az arcot, talán 2005 őszén a Kárpátia lemezbemutató koncertjén a Wigwamban (vagy mi).
Előzmény: tutetem11 (285160)
tutetem11 Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285160

Basszus, elszorul a szivem......

Ugyanez mindig mindenhol.

MAgyarország, Ferencváros.......

Miért nem süt már ránk a nap?

 

LAssan megint fejbőr koncertre kéne menni.

Utoljára 2005-ben a Magyar szigeten voltam Zoránéknál....

Előzmény: Vasi Kutya (285158)
palimadar69 Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285159
"Gondolom, láttad az a meccset és az utolsó időkérést.
Mi van Sopi, nem bírod?gyere le.
Ott már érződött, hogy nem fontos a kupa. Andrásban már nem volt tűz... "

Nem tudom. Én tv-n néztem apámmal. Tegnap is.
_Mindegyik_ edző minden időkérésnél nagyon visszafogott volt. Persze csak 3 meccset láttam.
Előzmény: dirty Sanchez (285132)
Vasi Kutya Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285158

Na, ezt nézd meg vazze! Fantasztikus!!!

http://www.youtube.com/watch?v=zHjLHuF0uv0

Előzmény: tutetem11 (285157)
tutetem11 Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285157

:-) Megvan:-) minden klipjük az összes albumuk:-)

Mi egy korosztály lehetünk:-)

Innena yotube-ról hogy lehet letölteni? A banzáj megvan de a Csitári hegyek az kéne:-)

Előzmény: Vasi Kutya (285156)
Vasi Kutya Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285156
Előzmény: tutetem11 (285155)
tutetem11 Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285155

Szia!

Ez óriási:-)

 

Még fanatikus Pannon rádió hallgató voltam amikor rengeteget játszották ezt a számot olyan 2001 körül.

Felhivtam a Bodor Palkó Pált hogy ki ez a zenekar?

Ignite: A Csitári hegyek alatt.

Azóta van meg nekem ez a szám.

Nem tudom ismered-e de hasonló remek a Titkolt ellenállástól a MAgyarország cimű szám? ZSeniális.

 

On:-)

Előzmény: Vasi Kutya (285154)
Vasi Kutya Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285154

off

 

Lehet, hogy már láttátok...

http://youtube.com/watch?v=LVEPIbK401s

 

on

Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285153
Kicsit terelésnek tűnik a dumája...
Az én verzióm az, hogy Németh András megunta az évek óta folyamatos hitegetéseket (nyilván egy rakat pénzzel tartozunk neki, de az is lehet, hogy azt unta meg, hogy szinte minden évben nulláról kell új csapatot építenie), és eligazolt egy olyan helyre, ahol a tuti pénz mellett még a csapatépítést is komolyan gondolják.
Előzmény: Kcsita (285148)
KRIPO.67. Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285152
nekem is ezek a pontok mozgatják most a fantáziámat
próbálom megérteni az elnökünket...
Előzmény: gojkómitics (285151)
gojkómitics Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285151
Például a fizetések gusztustalan összehasonlítgatása is jelzi a vezetésünk hozzáállását.Gondolom összehasonlította a Tóth Timi pénzét a Fülöp Noeléval és akkor ez a konklúzió.A lányok és a focisták Fradi mezben történő hozzáállását nem hasonlította össze a jó Dámosy.Mert akkor akkora mínuszban lennének a focisták,hogy le sem lehetne írni.


Egy-két mondatot idézek csak,ami jól jellemzi még a mentalitást.

"Nem is kérdés, hogy Németh András az FTC egyik legkarizmatikusabb alakja. Természetesen leülhetnék vele bármikor. És mit mondjak neki?"
"Hangsúlyozom, úgy hogy ELŐRE vigyem az ügyet és ne romboljak. Arra van más jelentkező az elnökségen belül."
"De addig, mire megyünk vele, ha csak további zavart okozunk az amúgy sem (és itt az anyagiakról beszélek most, nem a csodás sportteljesítményről) egyszerű napokat megélő leányvállalatunkban"

Előzmény: KRIPO.67. (285150)
KRIPO.67. Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285150
aha
szóval nem keresnek rosszul a csajok...
persze más is lejött
Előzmény: Kcsita (285148)
pranzo Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285149

ez alapvetően üzleti koncepció kérdése

 

a Fradinál képtelenek megfelelő szerződéseket kötni

rosszul pozícionálják a szerződések lejárását, az opciókat nem építik be stb.

 

vicc az egész, h állandóan szétszéled minden aztán újra épül és megint szétmegy

 

az egy dolog h játékos uralom van, de ezt le lehet törni - szar szerb menedzserek packáznak a Fradival mert megtehetik

 

egy olyan flilipovics akit egy másod!!! osztályú nyugati klubhoz is csak közvetítővel engednek be

vicc

 

a Fradiba nincs menedzsment ez a lényeg

ha meg van az a saját zsebére dolgozik - bár elnézve az ingyen eligazolók számát még ez sem igaz

Előzmény: gojkómitics (285145)
Kcsita Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285148
itt a teljes szöveg:

"Másik kérdésed: a kézilabda.
Semmi titok nincs abban sajnos, hogy az egész egyesület a szakadék szélén vegetál és csak az ingatlantenderben bízva, a túlélésért harcol. Képekben kifejezve, hiába is lennék (én úgy gondolom, vagyok) jó menedzser, cégek, projektek építésére, felügyelésére alkalmas vezető, az elmúlt 6 hónapban semmi másra nem volt alkalmam, mint a haldokló beteg szájára tartani az oxigén-palackot, illetve néha pumpálni egyet a meg-megálló szívén. Ha megérkezik végre a rohammentő (pénz alakjába bújva), majd akkor megkezdhetjük az igazi építőmunkát. Addig azonban nem tudok semmi lépni kézilabda ügyben sem. Nem is kérdés, hogy Németh András az FTC egyik legkarizmatikusabb alakja. Természetesen leülhetnék vele bármikor. És mit mondjak neki? Üres hülyeségekre, még ha őszinte is részemről a dicséret, garantáltan nem kíváncsi. A kérdés az, hogy „Quo vadis FTC kézilabda?” És ezt próbáltam már több alkalommal érzékeltetni, hogy addig, amíg nem tudok ÉPÍTŐLEG fellépni valahol, addig minek romboljak? A sokak által lesajnált, (itt most ebben az összefüggésben nem is érdekel, hogy okkal, vagy ok nélkül) szidott Maglódi Lajos összehozott egy európai szintű csapatot, szerzett annyi szponzorpénzt, amennyire a Labdarúgás képtelen manapság. Sajnos ennek ellenére hiányok vannak a kézilabda-költségvetésben, köszönhetően többek között a labdarúgókét sokszor meghaladó fizetéseknek. Mit és hogyan tudnék én most ebbe belenyúlni? Hangsúlyozom, úgy hogy ELŐRE vigyem az ügyet és ne romboljak. Arra van más jelentkező az elnökségen belül. Ugyanez vonatkozik az üzletrész-visszavásárlásra. Nyugodjatok meg, a szükséges házi feladatot elvégeztem. Arra az esetre felkészülve, hogy az FTC vagy egy megmentő, vagy az ingatlantender segítségével tőkéhez jutna, már meg is állapodtam Maglódival, hogy az FTC hogyan kívánja és fogja is újraintegrálni magába a legsikeresebb sportágát, vagy pedig szerez majd meghatározó többséget a kft-ben. De addig, mire megyünk vele, ha csak további zavart okozunk az amúgy sem (és itt az anyagiakról beszélek most, nem a csodás sportteljesítményről) egyszerű napokat megélő leányvállalatunkban? "

azóta írtam neki, mert bennem felmerült jó pár kérdés...
Előzmény: KRIPO.67. (285146)
gojkómitics Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285147
Olvastam.
Olyan szinten alibi nyilatkozat,mint a futballistáink futballja.
Előzmény: Kcsita (285144)
KRIPO.67. Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285146
engem érdekelne röviden
Előzmény: Kcsita (285144)
gojkómitics Creative Commons License 2007.04.08 0 0 285145
Ezt mondtam én is.
Szvsz a Vác elleni meccs és a kupadöntő között dőltek el a dolgok.
Hallani arról is,hogy Uhrakova és Mravikova is megy.
Előzmény: dirty Sanchez (285141)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!