Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

tomcsyka777freemail.hu Creative Commons License 2002.10.31 0 0 276
Szia!

Az egyik velonak nincs meg a ponyvája, ülése, forgalmija és fődarabjaira van szedve.Tolna megyében Tamásiban. 40 ezer Ft

A másik Mátészalkán volt.Azért volt mert most beszéltem velük és már elkelt. Új rendszámmal, új forgalmival, ponyvával működőképesen de műszaki nélkül. Máshol is hirdettek és úgy kelt el. Hát a nyírségben nem sűrűn mozgok.

Üdv :
Tom

cszoleee1 Creative Commons License 2002.10.31 0 0 275
Sziasztok

Mit lehet tudni az eladó Velorexekről?

Üdv.

tomcsyka777freemail.hu Creative Commons License 2002.10.31 0 0 274
Sziasztok !

Két eladó velo van az új Veteránban és egy Velo alkatrészes is hirdet

Üdv :
Tom

cszoleee1 Creative Commons License 2002.10.31 0 0 273
Sziasztok

Sajnos nekem sincs még meg az új Veterán magazin, délután próbálom megvenni. Jövőre biztosan előfizetek rá, ugyanis az előfizetők előbb kapják meg egy pár nappal, meg olcsóbb is úgy.

Üdv.

Előzmény: tomcsyka777freemail.hu (272)
tomcsyka777freemail.hu Creative Commons License 2002.10.31 0 0 272
Sziasztok !

Csak holnap jelenik meg a Veterán magazin ?
Valaki nem találkozott már vele ma(esetleges velo hirdetés)?

Üdv :

Tom

tomcsyka777freemail.hu Creative Commons License 2002.10.30 0 0 271
Legalább már élénkült a fórum forgalama
tomcsyka777freemail.hu Creative Commons License 2002.10.30 0 0 270
Cszolee1 !

A hangulatom már jobb csak már jó
lenne egy velocska !
Szombaton Szigetszentmiklósról hazafelé
én is benézek távoli rokonokhoz nekik is ki van adva a velo keresés hátha tudnak valamit.

Üdv mindenkinek :

Tom

cszoleee1 Creative Commons License 2002.10.30 0 0 269
Tommy: hidd el sikerülni fog, ha kell a szart is kiverem abból a köcsögből jákóhalmán, hogy adja el a Velorexeket.:))

Remélem most már jobban érzed magad:))

Előzmény: tomcsyka777freemail.hu (266)
granturismo Creative Commons License 2002.10.30 0 0 268
Igen. A Zsolt barátomé akivel az Autó-Motoros Velorex cikket is irtuk.
Előzmény: cszoleee1 (264)
ricsosz Creative Commons License 2002.10.30 0 0 267
Hello!

Ha nem lesz jo vagy nem olyan amire én gondolok akkor igérem szolok Neked... holnap du megyek s megnézem... ha mégis megveszem s behozom egerbe igérem elhivlak megnézni....ok?

Bye

Ricsosz Nachos

Előzmény: tomcsyka777freemail.hu (266)
tomcsyka777freemail.hu Creative Commons License 2002.10.30 0 0 266
Sok szerencsét hozzá Ricsosz !

Majd csak sikerül egyszer nekem is !

Üdv :

Tom

ricsosz Creative Commons License 2002.10.30 0 0 265
Hello!

megkérdeztem...

szoval 80 eft komplett velo csak össze kell rakni.. lehet megveszem télire magamnak.. mindene megvan még van hozzá régi rendszám is!!!

Azt mondta srác 80-90% komlett csak össze kell rakni... hmm kimegyek hétvégén hozzá s ha olyan elhozom...

Bye

Ricsosz Nachos

cszoleee1 Creative Commons License 2002.10.30 0 0 264
Sziasztok

Most töltöttem le a Velorexes anyagokat, majd megpróbálom elküldeni a tolmács ismerősömnek.
Grant: sajnos nagyon úgy néz ki, hogy most szombaton nem tudok menni Szigetszentmiklósra. A Camponában láttam a múltkori bőrzén egy szépen rendbehozott szürke dobozos Citroen kacsát. Az a tiétek?

Üdv.

Előzmény: granturismo (263)
granturismo Creative Commons License 2002.10.30 0 0 263
Sziasztok
Bocs kicsit eltüntem. Mint tudjátok összetörtem az autómat úgyhogy a Velo projektből megint nem lesz semmi egyenlőre. Végülis nem baj az alkatrészek várják a sorsuk jobbra fordulását biztonságos helyen.
Szerencsére az autómat sikerült eladnom így törötten, úgyhogy mostmár tudok nézni valami jó gépet helyette.

Az eltünésért cserébe van néhány info-m.

Azok a cseh nyelvű velorex doksik a http://mujweb.atlas.cz/www/wajbrou/ oldalról tölthetők le a Literatura címszó alatt.

Szigetszentmiklósra én is megyek árulni és lesz rengeteg eladó Velorex alkatrész és sok egyéb érdekesség is. Egy szürke dobozos Citroen kacsával leszünk. Keressetek meg!

tomcsyka777freemail.hu Creative Commons License 2002.10.30 0 0 262
Szia Ricsosz !

Elérhetőségem :
06/20 99-7-2121

Üdv :

Tom

Előzmény: ricsosz (261)
ricsosz Creative Commons License 2002.10.30 0 0 261
Hello!

küldjél kontaktot... és akkor ha van valami tudlak hivni vagy ha grantat megkérded ö tudja a számom

Bye

Ricsosz Nachos

Előzmény: tomcsyka777freemail.hu (260)
tomcsyka777freemail.hu Creative Commons License 2002.10.30 0 0 260
Sziasztok!

Még életemben nem voltam Szigetszentmiklóson . Valaki elmondhatná merre van a Kéktó Szabadidőközpont, ahol a börze lesz.. Én Bp. felől megyek az M5-ös majd M0-s majd Szigetszentmiklós útvonalon.

Ricsosz !
Ha nem veszed meg akkor szólj engem minden megoldás érdekel.

Üdv :

Tom

ricsosz Creative Commons License 2002.10.30 0 0 259
Hello!

na én is itt vagyok...

szóval hétvégén szolak talán van egy elado koomplett velo csak össze kell rakni... lehet megnézem bár vagy a velo vagy egy Volvo... áá nem tudom majd kiderül mi lesz.
Király lenne egy h-d motoros velo...

Bye

Ricsosz Nachos

Előzmény: cszoleee1 (258)
cszoleee1 Creative Commons License 2002.10.29 0 0 258
Sziasztok!

Tommy: most olvastam a leveledet, hát az a faszi tényleg elég furcsa, azt hittem csak velem szemben volt olyan nagy barom. Hétvégen megyek Jászjákóhalmára ha sikerül beszélek vele, majd megemlítem a csere lehetőségét is. Bár nem tudom, mennyire fog rá hatni. Azt sem tudom elképzelni, hogy az a faszi egyáltalán miből él. Azt, hogy egy ilyen lehetőséget elszalaszt azt meg végképp nem értem. Lehet egy konkrét összeget kell neki mondani.
Majd megírom mire jutottam vele.

Grant, Ricsosz úgy el tüntettek adjatok valami életjelet!!!!!!!!

Üdv.

tomcsyka777freemail.hu Creative Commons License 2002.10.29 0 0 257
Szia Cszolee1 !

Mail ment a velore@freemail.hu-ra.

Üdv :
Tom

Valamelyikőtök jön szombaton Szigetszentmiklósra ?
Ha igen, jó lenne találkozni.

cszoleee1 Creative Commons License 2002.10.25 0 0 256
Sziasztok

Hát ezek nem normálisak. Nem hinném, hogy külföldön őlyan nagy lenne a kereslet a Velorexek iránt.
Jövő hét végén megpróbálok beszélni a Jászjákóhalmai bontóssal, ha arra jársz mindenképp próbáld meg.

Üdv.

tomcsyka777freemail.hu Creative Commons License 2002.10.25 0 0 255
Szia Cszolee1 !

Hát Monoron nagyon el vannak szállva az árakkal.
4db eldó velójuk van de egyik sincs felújítva romos állapotban van mind. 200 ezer és 400 ezer között kínálják őket. Egy ötödik is van nekik az fel van újítva de nem eladó.(úgy gondolják az olyan 1 milliót ér, de lagalábbis 800 ezret.
Lehet hogy külföldieknek gyűjtik össze a velokat és azért ennyi az ára ?

Mi a véleményetek?

cszoleee1 Creative Commons License 2002.10.22 0 0 254
Sziasztok

Tommy: A Velorexek Jászjákóhalmán vannak, Jászberénytől kb. 5 km-re. Viszont Jászjákóhalmán, nem tudnám megmondani az utca nevét, de könnyű oda találni a Tarna patak gátján kell sétálni, ott van mellette a gátról nem lehet eltéveszteni.

Üdv.

tomcsyka777freemail.hu Creative Commons License 2002.10.22 0 0 253
Szia Cszolee1 !

Máris hívom a Daewo-t.
Én is voltem múlt pénteken Jászberényben és környékén ha tudtam volna a bontó címét benéztem volna.
Na mindegy. Értesíts hogy mit tudtál meg.
Nov.2-án valószínű hogy megyek a börzére.

Üdv :
Tom

cszoleee1 Creative Commons License 2002.10.22 0 0 252
Sziasztok

Tommy: tegnap este hívott az egyik haverom, hogy volt Monoron és a Daewoo kereskedésben van egy eladó Velorex. (Gondolom a régi motorkereskedésből lett a Daewoo szalon, ezért van az hogy ugyanaz a telefonszámuk.)

November 2.-án lesz veteránbörze a szigetszentmiklósi Kéktónál, sajnos úgy néz ki, hogy Én nem tudok menni, viszont megyek a Jászságba és ha sikerül akkor beszélek azzal a bontós faszival akinek három darab Velorex is áll az udvarán.

Grant: mi a helyzet a Velóval?

Üdv.

Előzmény: tomcsyka777freemail.hu (251)
tomcsyka777freemail.hu Creative Commons License 2002.10.18 0 0 251
Szia Cszolee1!

Kicsit sok a melóm a héten de talán jövő hét második felétől les időm a velo keresésre.Ha nem nagy titok az a néhány tuti cím mailben elküldhetnéd. (tomyka@drotposta.hu-ra)/ez nem azonos az itteni címmel/

Na csákány mindenkinek
Tom

cszoleee1 Creative Commons License 2002.10.17 0 0 250
Sziasztok

Napok óta nem írtok semmit.

Grant:légyszi írd be ide mi a címe a Velorex javítási könyvnek, vagy hol találom a neten.

Tommy: hogy áll a Veló vásárlás, hanem találsz semmit, van még egykét tuti címem.

Üdv.

cszoleee1 Creative Commons License 2002.10.14 0 0 249
Sziasztok

Tommy: senkinek sem volt eladó Velója?
pl. a Kovács Gellértnek se?
Ez azért elég furcsa...

Itt van még néhány telefonszám sajnos ezekhez a telefonszámokhoz annak idején nem írtam semmi megjegyzést, de ezek is nagy valószínűséggel öreg veteránosokat takarnak, szerintem érdemes megpróbálni.
Persze a sikert nem tudom garantálni...

06-30-851-3633
06-70-246-8303
06-30-908-5075
06-20-536-2371

Szerintem olyan régi motorokkal fogalkozó szakikat érdemes kérdezgetni akik talán tudnak szerezni. Vagy falusi autóbontókban keresgéni.

Grant: csinálgatod már a Velódat?

Bevallom mostanában nem sok időm volt a Velorex témával foglalkozni, de most majd megpróbálok több időt foglalkozni vele.

Üdv.

tomcsyka777freemail.hu Creative Commons License 2002.10.11 0 0 248
Cszolee1 !

Végighívtam a tel.számokat de nincs siker.
Keresgélek tovább.

Üdv mindenkinek

cszoleee1 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 247
Sziasztok

Grant: mi a helyzet a cseh nyelvű szerelési könyvvel?

Fiúk: sikerült eladó Velót találni?

Mondtam, hogy ne a Velorexbe dobálja az üres sörösdobozokat:)


Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!