Keresés

Részletes keresés

genyanya Creative Commons License 2007.03.21 0 0 333
ugye csak viccelsz?! Ha tényleg nem megy le a folyadék sem... tudod, hogy az ember 3 nap alatt szomjan hal? hétfőig kétszer is.
Előzmény: duccika (331)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.03.21 0 0 332
Jujuj!! Mér akarsz hétfőig várni?? Addig éhen/szomjan halsz!!! Ne csináld, már kezdek aggódni én is!!! Vigyázz Magadra, lassanként is le tudunk fogyni, látod! Bár én is baromi türelmetlen vagyok, azért éhezni nem tudok! És a folyadék a legfontosabb, tudod!!!!!!!
Előzmény: duccika (331)
duccika Creative Commons License 2007.03.20 0 0 331

  Ezzel nem csak te vagy így!!! Valahogy a kirakatok nekem sem a kedvenceim! Biztosan nagyítót tesznek az üvegjeikbe!:)))

 Ismét gondjaim vannak, ismét bekeményített a gyűrűm, és már a folyadék sem megy le bármivel próbálkozok, úgyhogy ebből hétfőn doki lesz...

De viszont napról napra kissebbedek, már kezdik észrevenni:))

Előzmény: Peszti 689 (330)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.03.19 0 0 330
Há néha utamba esik... oszt má bele is nézek, lássam mekkora tehén vagyok, mert érdekes módon az otthoni tükörben nem tűnik vészesnek!
Előzmény: Törölt nick (329)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.14 0 0 329
Mér jársz Te kirakat előtt?:)
Előzmény: Peszti 689 (326)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.03.14 0 0 326
Ott, mikor a kirakat előtt elmenvén meglátom magam!!
Előzmény: Törölt nick (324)
genyanya Creative Commons License 2007.03.13 0 0 325

testtömegindex 40% fölött? ez mit jelent? testzsír százalékra, vagy testtömegindexre gondolsz? az utóbbit nem százalékban mérik.

 

A Győzike (akárcsak én) dagadt, de nem beteg, csak imád zabálni. Lehetett max 130 kg, és egy kis odafigyeléssel akár le is fogyhatott volna. Persze, egyszerűbb a műtét neki, én elhiszem. De nem baj, ha tudod, hogy pont a Győzike-féle, magukat kényelmességből gyomorgyűrűztetők miatt vonják meg a támogatást azoktól is, akiknek tényleg szükségük lenne rá.

Előzmény: duccika (313)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.13 0 0 324
Az egészséges ember szeret enni -inni mulatni, hol itt a gond???:)
Előzmény: Peszti 689 (323)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 323

Köszi, tényleg nagyon tudok enni. Ma tejfölös gomba volt nokedlivel...

Sajnos igazad lehet a lelkiismeretfurdalással, mert igen nehezen hagynak el a kilók, és a nap szinte minden percében rájuk gondolok. Alig várom, hogy hazaérve a melóból megmérjem, mennyit ebédeltem, és reggel, hogy mennyi ment le talán!

Előzmény: Törölt nick (319)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.13 0 0 322
Dehogy, csak úgy látod a tükörben, mert annyit forgolódsz míg keresed:)
Előzmény: mézesmackó (321)
mézesmackó Creative Commons License 2007.03.13 0 0 321
arra még nem jöttem rá h hol van a portom :o) de a vágás az teljesen el van csúszva balra.... :o(
Előzmény: duccika (316)
duccika Creative Commons License 2007.03.12 0 0 320
  Tökéletesen igazad van!
Előzmény: Törölt nick (319)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.12 0 0 319
Egészen egyszerűen arról, hogy szerintem nem bűn egy finomat lakmározni, csak az anorexiások gondolják azt. Örülök, hogy ettél egy jót, aztán emiatt nem kell, hogy lelkiismeretfurdalásod legyen.:))Minél nagyobb a lelkiismeretfurdalás, annáj jobban rakódnak a kilók.

Na pussz....majd szombaton...
Előzmény: Peszti 689 (318)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.03.12 0 0 318
Mér, Te nem szereted a karfiolt?!
Előzmény: Törölt nick (317)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.12 0 0 317
Na azt hiszem lesz miről beszélgetnünk szombaton, ha találkozunk:)
Előzmény: Peszti 689 (310)
duccika Creative Commons License 2007.03.12 0 0 316

  Miért, Neked hol van a port??? Nekem középen van, és szerencsére mindig egyből beletalálnak:)))

Sztem a heti 1kg egészséges és tökéletes, ha így marad nem is kell többet húzni rajta, nehogy úgy járj mint én, nekem is a 3ik tette fel az ire a pontot!!:)))

De viszont 140 alatt vagyok, olyan jó, hogy most már nem akad ki alattam a mérleg, hanem simán megmér:)))

Előzmény: mézesmackó (315)
mézesmackó Creative Commons License 2007.03.12 0 0 315
már 2x voltam, de nem sikerült, mert nekem nem is középen van a port-os hegg, meg azt mondta a doki h nem éri el még túl mélyen van (fogyni kell még), pedig probálkozott rendesen ám, már a végén le is kellett feküdnöm annyit kérdezte, hogy jól vagyok e... :o)) Mondjuk amiket hallok nem is bánom egyenlőre, igy is most beálltam a heti 1 kg-ra (lekopogom gyorsan) igaz iszom minden este a mályva teát :o)
Előzmény: duccika (312)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.03.10 0 0 314

Ez nagyon aranyos Tőled/Tőletek!

Dehogyis adom fel, a szünetelés a gyógyszer szedésre vonatkozik, csak 3 hónapig lehet egyfolytában enni, és a pénzem is elfogyott eléggé.

Sajnos a 1,5 kg nem víz, alig ittam tegnap, az már nem fért el a lábos karfiol mellé...

Előzmény: duccika (311)
duccika Creative Commons License 2007.03.10 0 0 313
  Ő is nem kis fölösleggel indult, amikor behelyezték neki...és megvan , hogy mennyi plusz súlytól engedélyezik, ha a testömegindexed 40% fölött van!!! és az már komoly elhízás!!
Előzmény: genyanya (309)
duccika Creative Commons License 2007.03.10 0 0 312

Macika!! :)) csak azt szeretném kérdezni, hogy a műtét után mennyi gyűrűállításon voltál eddig?? Vagy még nem szűkítettek, csak bent van a gyűrű?

 Örülj neki, hogy még meg tudsz enni ilyesmit, sztem akkor te ne is nagyon szűkítesd be ennél jobban ha így is fogysz...majd csak akkor ha megáll a fogyás...

Kell szervezzünk ruhabörzét csereberével:)))

 

Előzmény: mézesmackó (308)
duccika Creative Commons License 2007.03.10 0 0 311

  Esztike!!!!!! Ne csináld!!!!! Annyira büszkék vagyunk Rád!!!! Figyu, egy evéstől nem lehet 1,5kg-ot visszahízni, úgyhogy meg ne próbáld feladni!!! Csak annyi történhetett, hogy több vizet ihattál a kajára, mert jólesett, vagy pedig más időpontba mérted magad, ha fáradt vagyok nekem is többet mutat a mérleg!!!

  És mi az, hogy "most szünetelek egy kicsitt"???? Ez az amit nem szabad!! Néha bűnözhetsz egy kicsitt, de másnaptól ugyanúgy folytatni kell a diétát, max tartsál otthon egy kis tisztitó teát, és azzal indítsd a napot, és ki is hajtja belőled az előző nap "bűneit"!!:))

  Jó, tudom, pont én papolok itt, de így sikerült szépen feltornáznom magam 160kg-ra, fogytam én már 40kg-ot is magamtól, aztán "szüneteltettem kicsitt", mindig majd holnaptól újrakezdem...és hát ez lett belőle!!! Ne hagyd, hogy az a megszenvedett 13kg csak úgy kárba menjen....Hallod????:))) Én bízok benned !

Előzmény: Peszti 689 (310)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.03.10 0 0 310
Köszi, egészen tegnapig tudtam tartani, úgy hogy alig ettem valamit. Tegnap aztán anyukám rakott karfiolt csinált, és én 1,5 kg-ot felettem ma reggelre! Sírni tudnék! Még 20 kg-ot le kell fogynom, veszek még bogyót, csak most szünetelek kicsit, aztán újra hajrá!
Előzmény: duccika (307)
genyanya Creative Commons License 2007.03.09 0 0 309
Bocsánat, én csak bekukkantottam, kibicként... Győzikének tényleg gyomorgyűrűje van? Ilyen kis fölöslegre mi a rákért engedélyeznek ilyesmit?
Előzmény: duccika (307)
mézesmackó Creative Commons License 2007.03.09 0 0 308

tegnap én is voltam étteremben vacsizni (kollégák), hááát én még nem vagyok beszűkítve, pulykahúsit salátával kértem de a fele se ment le, de ugy tele lettem.... azt hittem ott helyben szétpukkadok...

én olyan 170 körülről indultam. már bővek a rucik, de még várok egy kicsit és utána szerintem beszűkítetek jópárat, meg igen előkerülhetnek azok a ruhák amik már régen nem jöttek fel :o)

Előzmény: duccika (307)
duccika Creative Commons License 2007.03.09 0 0 307

 Igen, most , hogy utánakérdeztem én is sok rosszat halottam az Adipexről, volt akinek a hormonháztartását is fölkavarta...Én nem is akartam szedni, csak mondtam, hogy találkoztam egy régi ismerőssel aki szedi, és használ neki.....

 Én meg vagyok elégedve a gyűrűmmel, csak csorog a nyálam nap mint nap egy szelet sültzsíros kenyérért lilahagymával:))))

És olyan furcsa, hogy nem tudom meghívatni a párommal magamat egy vacsira vagy sehová, mert hát nemtok enni...ott ülhetnénk órákat...:D

  Maci te mekkora súlyról  indultál??? Rajtam is lógnak a ruhák rendesen, de még az övvel magamra tudom kötözni:)) és hát én ahogy híztam ki a ruháimat mindig elraktam, úgyhogy majd most előszedem szépen őket:))

  Esztike, te tudod tartani azt a lefogyott 13kg-ot?? Ehez gratulálok!! Sztem az a legnehezebb! Győzikének is ahogy kitágították a gyűrűt rögtön visszahízott 11kg-ot, azért is jött a múltkor állításra, hogy szűkítsék vissza neki!

 

Peszti 689 Creative Commons License 2007.03.08 0 0 306

Édesem! A párom jól van köszi, de nálunk én fogyózok.

FIGYU!!!! Adipexet senki nem vegyen!!! Még azért is büntetnek, nemhogy az árulásáért, ui kábszer van benne!!!!!!!!! Nagyon veszélyes!!!
Én Regenon-nal fogytam 13 kg-ot, és tartom.

Előzmény: duccika (303)
mézesmackó Creative Commons License 2007.03.08 0 0 305

szerintem a gyűrű mellé nem kell ilyen hüje gyógyszer. egyébként az Adipex-ről nagyon sok rossz dolgot is hallottam, mindenképpen olvasson utána az aki szedni akarja, vmi káros mellékhatása miatt nem lehet szerintem itthon kapni.

 

Annyiban nem bánom a ruhatáram h sokkal több csini dolgot tudunk majd venni, de azért én is sajnálok egykét dolgot az biztos, amig lehet szükítetem utána meg majd meglátom.... egyébként nem olyan rossz érzés, h minden ruhám lötyög rajtam:o)

Előzmény: duccika (303)
duccika Creative Commons License 2007.03.07 0 0 304
  Bocsika, lemaradt.....Ancsitól kérdezem, hogy hogy van a párja, persze a Pesztikéé is érdekel!:))))))))
duccika Creative Commons License 2007.03.07 0 0 303

Sztem nem az a lényeg, hogy mennyiről induldz, hanem, hogy betartod-e az előírásokat.....ami rám nem igazán volt jellemző, de most már kénytelen vagyok:)))

 Tudjátok, csak azért fáj a szivem, hogy mi lesz s zép kis ruháimmal:)) nem tartunk csereberét?:)))) hasznos lenne...

  Viszont találkoztam egy hölgyel , akit alig ismertem meg, mert 3 hónap alatt 20 kilót fogyott valami kintről behozott gyógyszertől, nekem is ajánlgatta, de mondtam, nekem már a gyógyszer sem megy la csak összetörve:)) Azt mondta 21 ezer ft 3 heti adag, valami Adipex vagy hasonló neve van, bocsika elfelejtettem...olyan kis arany gömböcskék, mintha már olvastam volna itt róluk...nem tud enni tőle, azt mondja kicsitt sem éhes, nem kivánja a kaját....

 Köszönöm mindenkinek a biztatást meg a szurkolást!

Pesztike ti hol tartotok, hogy van a párod???

Előzmény: mézesmackó (302)
mézesmackó Creative Commons License 2007.03.02 0 0 302

gratulálok :o)

én egész jól viselem igaz még nem vagyok beszűkítve, 2x probálta de még ott túl vastag vagyok....

De igy is több, mint 20 kilonál tartok :o) igaz én többről indultam, mint te

Előzmény: duccika (299)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!