Keresés

Részletes keresés

[fidelio] ennio Creative Commons License 2008.03.19 0 0 186
ott van, de nem kell megnézni, hiszen csak egy önismételgető elmebeteg vagyok. Semmi érdemit nem tudok nyújtani.
[fidelio] ennio Creative Commons License 2008.03.19 0 0 185
Amilyen oldalakat itt újdonságként ajánlgattok, az már réges-régen ottvan a linkgyűjteményemben, csak bele kéne nézni egyszer. Jó reggelt-jó éjszakát!

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.19 0 0 184
Ja, és a Feltöltődve az eredeti szövegben idézőjelben van, vagyis valaki, aki jól tud franciául biztosan rájön, hogy miért. Vlsz valamilyen szóviccről van szó.
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.19 0 0 183
[184] Azért ellenőrizd, mert nem biztos, hogy itt jól van tördelve a szöveg ...
Különben sok sikert. Kedves poén, ha jó a felolvasó.
Nekem ez a kedvencem:
"Talán béremelést kap, anélkül, hogy különösebben szüksége lenne rá."
Micsoda idők voltak !?!
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.19 0 0 182
ctpct
182

Ezt hálásan köszönöm! Fogom használni....
[fidelio] Judit Creative Commons License 2008.03.19 0 0 181
177 Nem a neten, de tudok, nem tudom, mennyire ismered: A baptistáknak és az evangélikusoknak van két igen jó ilyen kiadványa, a baptistáké az: "Evangéliumi vegyeskarok" az egyházi kórusirodalom legdrágább gyöngyszemeivel a barokktól napjainkig, az evangélikusoké a "Karénekeskönyv I.-II." Az I.-ben kettő és háromszólamúak vannak, a II. tele van jobbnál jobb négyszólamúakkal, Schütz, Schein, Scheidtől Szokolay Sándorig.
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.19 0 0 180
Megvan! Csak be kell helyettesíteni a megfelelő helyekre:

Indulás.
Vidáman megy az irodájába.
Feltöltődve,
elégedetten ingatja fejét.
Szerelmes egy csinos és elegáns hölgybe
továbbá saját tolltartójába,
csillogó, zöld könyökvédőjébe, és kínai sapkájába.
Szökdécsel,
szinte szárnyalva veszi a lépcsőfokokat.
Micsoda lendület!
Leül a fotelbe, és láthatóan ragyog a boldogságtól.
Előmenetelén gondolkodik.
Talán béremelést kap,
anélkül, hogy különösebben szüksége lenne rá.
Reméli, hogy hamarosan elköltözik.
Kilátásban van egy lakás is.
Feltéve, ha tényleg előléptetik
vagy fizetésemelést kap!
Most ezen ábrándozik.
Egy régi perui dallamot kezd dúdolni
amelyet alsó-Bretagne-ban hallott, egy süketnémától.
Most a szomszédból Clementi szól zongorán,
mily szomorú.
Keringőzik! (mármint ő, nem a zongora).
Pedig minden nagyon szomorú
a zongora meg csak szól.
Barátunk kedélyesen társalog
önnönmagával.
A rideg perui dallam visszatér gondolataiba,
a zongora egyre csak folytatja.
Hajjaj, vége a napnak, el kell hagyni az irodát
az ő kedves irodáját.
Sebaj, menjünk! Ez a nap is jól eltelt!

[fidelio] Zsölény Creative Commons License 2008.03.19 0 0 179
Kedves kvintpárhuzam, te rá mersz menni orosz honlapokra?
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.19 0 0 178
Le van fordítva, én játszottam úgy, hogy egy hölgy közben bemondta a szövegeket ... Nem is olyan rég ...
Utánanézek ! Valahol biztosan megvan !!! Türelem ...
[fidelio] kvintpárhuzam Creative Commons License 2008.03.19 0 0 177
Közeledik szép ünnepünk, a bolondok napja. Ajánlom minden megfáradt zongoratanár figyelmébe Satie hírhedt paródiáját, a Bürokratikus Szonatinát. Jó móka! Különösen, ha valaki tud franciául és érti a kottába beírt hülyeségeket. (Mely hülyeségek fordításáért külön hálás lennék!)

 http://notes.tarakanov.net/composers/s.htm


Ezt kell keresni: (felülről kb. a hatvanadik)
Э. Сати
, Satie Sonatine bureaucratique (для фортепьяно), 893Кб. (ВНИМАНИЕ! PDF-формат)
[fidelio] ennio Creative Commons License 2008.03.18 0 0 176
[fidelio] korposka Creative Commons License 2008.03.18 0 0 175
Tudna valaki ajánlani kétszólamú vagy négyszólamú egyházi kottát(partiturát).
 Református kántor vagyok,van egy énekkarom,elkelne néhány szép ének Köszi!Kívánok mindenkinek Áldott Húsvéti Ünnepeket!!!
[fidelio] kvintpárhuzam Creative Commons License 2008.03.17 0 0 174
Te jó ég! Majd nekigyűrkőzök...
[fidelio] Gábriel Creative Commons License 2008.03.15 0 0 173
90 nap után csak akkor törlődik, ha senki sem tölti le addig. Ha valaki közben letölti, újabb 90 nap.
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.15 0 0 172
Több darabba azért teszik, mert a rapidshare.com oldalon 1 file maximális mérete 100 mb lehet, tehát pl egy vidot tesznek fel ami 700 megás azt 7 darabra kell csomagolni, és ha letöltötted az összes darabot, akkor elég egyre belekattintanod, és az már mutatja a teljes állományt, amit majd valahova kicsogalosz ennyi... A rapidshare.de oldalon viszont már egy feltöltött állomány max mérete 300 mb is lehet... Ne aggodj belejössz majd, nem nagy ördöngösség. A 90 nappal meg ne törödj, figyelj ha nincs már meg a keresett anyag a rapidshare-en, akkoris keress tovább mert nem csak egy ember teszi fel ugyanazt az anyagot a rapidsahre-re, érted...Itt a törlésekről arrol van szó, hogy akinek nincs premium accountja és ugy tesz fel anyagot amit majd lelehet tölteni, azt az anyagot 90 napig lelehet tölteni, mondjuk nekem sincs de én a free collector zonába teszem fel mindig az anyagokat, és itt azt hiszem, hogy 90 nap mulva se törlödnek a file-ok... De a legegyszerübb keresési mód a google-ben van, mégedig pl, ha keresel valamit mit tom én , teszem azt beethoven-t, akkor beirod a google-ba hogy: "beethoven rapidshare", ennyi és már csak linkeket kell keresned, ja és jol nézz szét, mert lehetnek jelszavak is majd!!! De van a rapidshare-nek is keresője: a http://rapidlibrary.com/ , de itt előfodulnak jelszavak is a file-okhoz, és azt még én se tudom, hogy hogy kell hozzájuk itt megnézni... jah, ha keresések eredményeiben nem jártál sikerrel a rapidshare-en, akkor használd a megauploadod, na majd erről később:-)))))
[fidelio] kvintpárhuzam Creative Commons License 2008.03.14 0 0 171
Köszi ezt is!

Ha több darabban töltök le, az hogyan áll majd össze egésszé?

A 90 napot nem értem: honnan törlődik és mi?

[fidelio] Gábriel Creative Commons License 2008.03.13 0 0 170
Kedves kvintpárhuzam,

- igen, a rapidshare-on minden van: teljes filmek, zenék, dokumentumok stb.
- magán a rapidshare oldalán keresni nem lehet, másodlagos forrásokból lehet hozzájutni rapidshare linkekhez (pl. egy nagyon jó oldal az avaxhome, ahol a főleg rapidshare-ra feltöltött dolgok vannak prezentálva a rapidshare-ra mutató linkekkel, s itt lehet kategóriák szerint és
gyorskeresővel is keresni:
http://avaxsphere.com/)
- feltölteni rögtön a főoldalon tudsz, 'Tallózás' / 'Upload' gombokkal, egyszere max. 100 MB méretű fájlt (tehát nagyobb méretűt több darabban), és az aktuális letöltésektől számított 90 napig elérhető, utánna automatice törlődik.
[fidelio] kvintpárhuzam Creative Commons License 2008.03.13 0 0 169
shifu23

Ez mán döfi! Köszönöm!

Az igen nagyon gyengék kedvéért még:

Van-e vmi téma szerinti katalógus, ahol keresgélni lehet?

Nagyobb formátumú dolgok is vannak? (film, stb...)

Hogy tudok feltölteni?
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.11 0 0 168
A rapidshare az egy letöltő oldal. Bárki pakolhat fel cuccokat, és lelehet tölteni ingyen. Még pedig ugy, hogy ha beirtad a linket, akkor a free gombra kattintasz, majd bead egy időzitőt, ezt meg kell várni és bedobja a kodot, amit beirsz, majd nyomsz egy enter-t és máris tudod tölteni a kivánt anyagot... A legális meg az illegális dologgal ne foglalkozz, ez külföldi oldal, nem magyar!!! Nefélj senki se fog megbüntetni ezért! :-)))
[fidelio] kvintpárhuzam Creative Commons License 2008.03.10 0 0 167
Ez hogy nyílik, emberek? És mi az a rapidshare? LE, vagy ILLEgális?
[fidelio] Gábriel Creative Commons License 2008.03.09 0 0 166
[fidelio] korposka Creative Commons License 2008.03.09 0 0 165
Megvan!
 Nagyon szépen köszönöm!
[fidelio] ennio Creative Commons License 2008.03.05 0 0 164
[fidelio] Kántor Creative Commons License 2008.03.05 0 0 163
www.kantoreiarchiv.de
Ennio honlapján is sokat találsz.



[fidelio] korposka Creative Commons License 2008.03.05 0 0 162
Helló mindenkinek! Orgona ill. zongora kottákat szeretnék letölteni kezdőknek és haladóknak.Segítsetek légyszi!
[fidelio] Judit Creative Commons License 2008.03.05 0 0 161
Harmadik forrásból: mestereim egyikétől.
[fidelio] kvintpárhuzam Creative Commons License 2008.03.05 0 0 160
Judit

Könyvtárból, vagy netről?
[fidelio] Judit Creative Commons License 2008.03.04 0 0 159
157 Sikerült beszereznem!:))))***
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.26 0 0 158
Szeretem őt Szeretlek én, jöjj vissza hozzám Szeretlek-szeretlek Találd ki gyorsan a gondolatom-jazzes Találkozás egy régi szerelemmel Táncolj cigánylány Te miattad Úgy fáj Úgy szeretném meg hálálni Utoljára küldöm neked Valaki azt mondta Végleg a szívügyem maradtál Vetkőzés Virágoskert az én szívem Viszlát cigánylány Zoltán Erika egyveleg Itt a letöltési link: http://rapidshare.com/files/95072088/155_kotta.rar
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.26 0 0 157
Hellosztok! Ha valakit érdekelnek mulatós kották, akkorletöltheti ezeket: 8 óra munka A babám, fekete romalány A börtön ablakába A börtön árnyékában A Disco királynő A Füredi Anna A muzsikusnak dalból van a lelke Adj helyet Akácos út Akarom őt Amikor én nem látlak Amikor őrá gondolok Angelina Aranyeső Aranyos hintó Arrivederci amore Áttáncolom az éjszakát Az a rendes iparos Azok a boldog szép napok Azóta nem tudom, hol a szerelem Beás Cigány Himnusz Bocsáss meg kérlek, de van egy hibám Boldog születésnapot Boldogság, Szerelem Bukott diák Bye Bye lány Carolina Célfotó Csak egy játék Csak egy tánc volt Csupa szilánk a szívem Dédapám Édes kisfiam Egy a szívem, azt neked adom Egy hamvas arcú kisgyerek Egy jó asszony mindent megbocsát Egy szál harangvirág Egy szép nyári este Egy világot törtél össze bennem Egyszer véget ér Eladó-Kiadó Elmegyek Elment a Lidi néni Elpattant egy húr Elsöpri a szél Emlékezz rám Én a sírba is utánad megyek Én aki nála jártam Én mindenkiben csalódtam Én nem tudom Engem csak szeretni kell Érzés Esik az eső Európa Ez a dal, mit dúdolok Fáj a szívem fáj Fekete szemek mix Fekete Vonat Főztem neked Furcsa érzés Gondolj rám Gyere és álmodj Gyere sírj a vállamon Gyöngyvirágom Ha a rózsák könnyesek Ha legközelebb latlak Ha megütöm a lottón a főnyereményt Hajnal Hajnal csillag Halk zene szól az éjszakában Halljátok cigányok Hallod a muzsikát Halvány őszi rózsa Hazudtam a szívemnek Hegyek völgyek Hej de csuda jó kedvem van Hej Rigó, rigó Hogy mondjam el neked Hogyha nékem sok pénzem lesz Hol jársz most2 Hol jársz most 1 Hol van az a lány Homokóra Honfoglalás Hosszú az a nap Hull az elsárgult levél Hull az eső Húsz év múlva Hűtlen Itt a piros, de hol a piros Jaj de shukár Jóska, levelet hozott a pósta Kék az orgona virága Kelj fel anyám a sírodból Kell, hogy várj Késő bánat Kockahas Kombiné, kombiné Lakodalom van a mi utcánkban Legyetek jók, ha tudtok Majd sírsz te még Máma egy kicsit mulatunk Mamma Maria Már mi nálunk babám Marina Még nem veszíthetek Megdöglött a bíró lova Meseautó Mikor a vodka a fejembe száll Millió rózsaszál Milyen a világ Minden percem a szerelemé Mindenki másképp csinálja Miszter alkohol Most élsz Necsi necsi Nem kell a könnyű szerelem Nika se Perimeno Nincs szerencsém No miss Pedró kocsmájában Petróleumlámpa Pille, pille Piros lett a pipacs virága Polgármester Rendőrbácsi Repülj tovább Sárga rézből van a Pipa kupakom-indul a svábhegyi Se veled, se nélküled Sirályok sírnak Sírni tudnék Sosana Sostar dukhal Száguldás, Porsche, Szerelem Szállj el kismadár Szállj fel magasra Szép vagy cigány lány Szerelemre születtem Szerelemvonat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!