Keresés

Részletes keresés

Goldhand Creative Commons License 1998.07.10 0 0 8
El vagyok keseredve, hogy igen kevesen vagyunk, akiket érdekel ez a topic !

Mindenkinek kellemetes hétvégét !

GHAND(i)

Herb-Atea Creative Commons License 1998.07.10 0 0 7
Tisztelt Mata Bond!
A 42 tizenhármas számrencerben az 54 decimálikusan. És ugye valami olyasmi jön ki a betűkihuzigálás után, hogy "mit kapsz ha megszorzod a hatot kilenccel". És valamelyik sületlen az ősi Földön 13-as számrendszert tanít a majomembereknek, akikről azt hiszik, hogy a leendő emberiség (akkor) jelenlevő képviselői.

Tisztelt SPS!
"Hány fülünk kell legyen, hogy halljuk, ha bömbölve zúg a nép...?"
"Idézni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes!"

prof. dr. Herb Atea,
kan didátus,
bölcsészmérnök

Mata Bond Creative Commons License 1998.07.10 0 0 6
Vagy hogy is hívják azt a dögöt, amelyiknek a hátán Rincewind szerencsétlenkedik?
Mata Bond Creative Commons License 1998.07.10 0 0 5
Mit kapsz ha a hatot megszorzod kilenccel? - ímé a kérdés, kollegák. Csak számoljátok ki ezt az ujjaitokon tizenhatos számrendszerben és már passzol is a válasz. (Ha mégsem, ne izélgessetek, én is csak hírből tudom.) De valaki elárulhatná, hogy milyen nemű a nagy Tatuin?
TREX Creative Commons License 1998.07.10 0 0 4
Tyű! Ki tudom fordítani a szemhéjamat!!! :o)
Goldhand Creative Commons License 1998.07.10 0 0 3
Bocs, de elloptam Zaphod lopott űrhalyólyát. Délután még bekukkantok ebbe a naprendszerbe.

(Néha dolgozni is kell.)

Szlartibartfaszt Creative Commons License 1998.07.10 0 0 2
GoldHand!

Zaphod Beeblebrox most épp a Polgári Védelmi és Népmegnyugtatási Hivatal tiszviselőivel próbál száz százalékosan biztonságos folyamatok száz százalékosan biztonságos melléktermékeit elhelyezni olyan helyen, amely minden fizikai, kémiai, biológiai és idiotikai behatástól megvédi.

SPS Creative Commons License 1998.07.10 0 0 1
"Vajon hány fülünk kell, hogy halljuk ha zúg a nép ?"

:-)

Üdv,

eSPé

U.i: Great topick !

Goldhand Creative Commons License 1998.07.10 0 0 0
Mivel nincs nálam a törölközőm ezért azt mondom, hogy kérdezzük meg zafódbíblebrokszt hátha mán rájött.
Szlartibartfaszt Creative Commons License 1998.07.10 0 0 topiknyitó
Kedves asztaltársak!

Íme a topik, mely az Élet, a Világmindenség, meg Minden kérdéseit feszegeti. Mint tudjuk, a válasz 42. De a nagy kérdést senki sem tudja. Itt mindenki felteheti a kérdéseit, megnyilatkozhat, mindenféle témában: Az Élettel kapcsolatban, hogy van-e belőle máshol is, világképével, világnézetével, mindenféle vallással, filozófiával, egyéni bölcsességével, kozmológiával, világmegváltó nézeteivel (hátha bejön), gondolataival, amelyeket meg akar osztani másokkal, jövőképével, vagy csak egyszerűen az időjárásról. Gyakorlatilag ide nem lehet offtopikot írni. Írhat bárki bármiről bármit.
Bevezetőnek (Douglas Adams után) álljon itt Isten Utolsó Üzenete a teremtett lényeknek:

Elnézést az okozott kényelmetlenségekért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!