Keresés

Részletes keresés

csapó ági Creative Commons License 2011.02.04 0 0 567

Kedves Mindenki!

 

Csapó Ági vagyok, 25 éves, tapasztalt és referenciával rendelkező takarítónő és bébiszitter!

Meglévő takarításom és gyermekfelügyeletem mellé keresek további munkákat a hét bármely napján a délelőtti órákban, illetve hétfőn bármikor!

Gyesen vagyok másfél éves kisfiammal.Precíz és igényes vagyok, bátran hívjanak, vagy írjanak e-mailt!

 

 

Tel:         06-30/5935038

E-mail:    csapoagi24@freemail.hu

 

 

Tisztelettel:  Csapó Ági

andi77 Creative Commons License 2011.02.03 0 0 566

33 éves 2 gyermekes anyuka vagyok.Délelőttre takarítást illetve gyerekfelügyeletet vállalnék a XVII.kerületben és környékén.

Eredeti végzettségem tanítónő. Ár megeszezés szerint.

06704278810 Andrea

gabriella1959 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 565

heti.2 heti rendszersséggel bejárónői, takaritónői munkát keresek.Jelenleg is 5 családhoz járok. a keddi és szerdai napokra keresek munkát. elérhetőségem gabi959@vipmail.hu vagy a 06305429250-es tel.számon.

dittie22 Creative Commons License 2011.01.31 0 0 564

28 éves jelenleg gyesen lévő kismama takarítást,nagytakarítást vállal!Kisfiam születése előtt bölcsődei gondozónőként dolgoztam,szeptembertől pedig főiskolát kezdek.

Árban megegyezünk!

Email:dittie22@citromail.hu

Tel:06306225964

haztartasi Creative Commons License 2011.01.31 0 0 563
Természetesen nem azt mondtam, hogy nem lehet itt találni kedves személyeket, akik igényt tartanak a munká(ink)ra (bár nekem még innen nem sikerült, de én eleve hátránnyal indulok ugyebár :-)).
Csupán az állandó nyomulás, az örökös "elsőnek lenni akarás" volt rám kicsit zavaró hatással. Persze lehet, hogy ezt én gondolom roszzul.

Üdv!
Előzmény: dna24 (559)
dna24 Creative Commons License 2011.01.29 0 0 562

Családi házak,lakások takarítását vállalom XI.kerületben vagy ahhoz közeli kerületekben.Főként olyan takarítást keresek ahova heti rendszerességgel kell járni.Keressen bizalommal,referenciát tudok adni.

Email:dna24@citromail.hu

gyémánt 73 Creative Commons License 2011.01.28 0 0 561

Sziasztok.Igazad van nekem is itt sikerülkt,találnom.Imádok hozzá járni,nagyon rendes.

Előzmény: dna24 (559)
lábtörl Creative Commons License 2011.01.28 0 0 560

Szigethalmon és környékén rendszeres és alkalmankénti takaritást, gyermekfelügyeletet vállalok. Nyugdijas nő vagyok,nem dohányzom, jogositvánnyal és autóval rendelkezem. Elérhetőségem 06209918049

dna24 Creative Commons License 2011.01.27 0 0 559

Sziasztok!

 

Ne adjátok fel nekem három takarításom innen van és nagyon kedvesek ,aranyosak akikhez járok!!!!

bestofKatika Creative Commons License 2011.01.27 0 0 558

Takarítást, háztartásvezetést vállalok. Mindent elvégzek pontosan, precízen, ami szükséges, és amire Önnek nincs ideje, de igénye annál inkább. Nagytakarítást, házvezetést, ügyintézést, szükség esetén kertgondozást vállalok.. Alapos, megbízható munkavégzést kínálok! Közismert személynél voltam bejárónő. Ár: megegyezés szerint.  Hívja Katikát a 06-20-580-8645 számon.

Kattyca Creative Commons License 2011.01.24 0 0 557

Takarítási munkákat vállalok. Lakás- és irodatakarításban nagy gyakorlattal rendelkezem. Precíz és megbízható munkavégzést kínálok.Vállalok: Napi takarítást. Heti többszöri takarítást. Heti egyszeri takarítást. Piperetakarítást.

Komplett takarítást. Alkalmi takarítást. Nagytakarítást. Festés utáni takarítást is vállalok. Ha bejárónőre van szüksége, aki: megbízható, becsületes, diszkrét, pontos, alkalmazkodó, tapintatos és a saját megjelenésére is odafigyel. Nem beszél feleslegesen, és nem kérdez olyat, ami nem rá tartozik. Gyorsan, igényesen, alaposan dolgozik. Hívjon és egyéni igények alapján mindent megbeszélünk. Számlát is tudok adni. A kattyca@freemail.hu címen várom jelentkezését, vagy küldjön sms-t a 06 30 670-9383-as számra és rövid időn belül visszahívom. Megbízható és precíz munkavégzést kínálok.

e_szter Creative Commons License 2011.01.19 0 0 556

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-családi házak, lakások, irodák, lépcsőházak takarítását 

-nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást, kutyasétáltatást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

 takaritobudapest@gmail.com

 

 

kiksoka Creative Commons License 2011.01.19 0 0 555

Sziasztok!

Dunaharasztiban és Soroksáron takarítást, vasalást vállalok. Van már 5 családom, de van még szabad kapacitásom. :-)

Magamról pár szót: érettségivel, alapfokú angol nyelvvizsgával, "B" kategóriás vezetői engedéllyel és autóval rendelkezem, valamint egy két és fél éves kisfiúval! :-DDD  Gyes mellett csinálom a takarítást, ez most a "főállásom". :-)

Ha gondolod, küldök Neked fényképes önéletrajzot, de iwiw-en is le tudsz "csekkolni".

Köszike, hogy elolvastad, szép napot!

Gabelláné Dia

e-mail: kikso@pr.hu

haztartasi Creative Commons License 2011.01.12 0 0 554

Nyomja is a sódert, továbbra is. :)

Előzmény: gabriella1959 (552)
e_szter Creative Commons License 2011.01.12 0 0 553

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-családi házak, lakások, irodák, lépcsőházak takarítását 

-nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást, kutyasétáltatást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

 

gabriella1959 Creative Commons License 2011.01.11 0 0 552

szerintem teljesen mindegy mennyi a hirdetés, nekem innen még 1 jelentkező sem jött:((((

Előzmény: haztartasi (551)
haztartasi Creative Commons License 2011.01.11 0 0 551

Nem sokáig bírod, ha nem az utolsó hsz a Tiéd, ugye? :)

Előzmény: e_szter (550)
e_szter Creative Commons License 2011.01.11 0 0 550

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-családi házak, lakások, irodák, lépcsőházak takarítását 

-nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást, kutyasétáltatást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

 takaritobudapest@gmail.com

 

 

 

gabriella1959 Creative Commons License 2011.01.11 0 0 549

Meglévő magánházaknál takaritási, mosási és vasalási munkámhoz, keddi, szedai napokra keresek munkát.  Budapest területén. Heti 2 heti rendszerességgel. Elérhetőségem 06305429250. Hivjon bizalommal,  árban  megegyezünk, időben mobil vagyok.

e_szter Creative Commons License 2011.01.07 0 0 548

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-családi házak, lakások, irodák, lépcsőházak takarítását 

-nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást, kutyasétáltatást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

 

haztartasi Creative Commons License 2011.01.05 0 0 546

Pihenésre vágyó kismamáknak, egyedülálló vagy elfoglalt hölgyeknek teljes körű háztartási segítség. Takarításban (alapos porszívózás, felmosás, portörlés, bútorápolás, csillogó tükrök, vízcsapok, ablak, ajtó, konyha, fürdőszoba, szemét összeszedés, stb.), házimunkában (mosás-vasalás, ágynemű, rendrakás, egyéb), továbbá bevásárlás, hivatali ügyintézés (posta, bank, stb.), ház körüli tevékenység (hó, fű, kert, udvar), autó (mosás, takarítás, karbantartás). Szállítás, sofőrködés, gyermekre vigyázás, ovi.
Mindezt egy 33 éves, kedves, magyar, gyermekszerető, állatbarát sráctól, aki tiszta, ápolt, becsületes, józan életű, rugalmas hozzáállású, több éves gyakorlattal és saját autóval rendelkezik.
Budapesten, esetleg környékén. Alkalmi és állandó jelleggel.
Telefon: 30/2030-995

e_szter Creative Commons License 2011.01.05 0 0 545

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

 takaritobudapest@gmail.com

 

gabriella1959 Creative Commons License 2011.01.05 0 0 544

51 éves vagyok, magánházaknál  vállalok takaritást, mosást, vasalást. Jelenleg is dolgozom 5 családnál heti-2 heti rendszerességgel. Van szabad kapacitásom még.  Időben és összegben megegyezünk. Várom jelentkezésést:))) gabi959@vipmail.hu vagy a 06305429250-es tel számon.

e_szter Creative Commons License 2011.01.01 0 0 543

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-egyszeri nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

marcsi 1954 Creative Commons License 2011.01.01 0 0 542

LAKÁSTAKARÍTÁST ÉS VASALÁST VÁLLALOK BÉKÁSMEGYEREN ÉS KÖRNYÉKÉN!

                                                                                    TOMSICS FERENCNÉ/MARCSI/

                                                                                      TEL:306038960

e_szter Creative Commons License 2010.12.29 0 0 541

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-egyszeri nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

 takaritobudapest@gmail.com

 

Ancsa_63 Creative Commons License 2010.12.29 0 0 540

Takarítást vállalok!

 

Önmagára és munkájára igényes precíz és megbízható középkorú nő vagyok.Vállalom lakások  illetve családi ház heti rendszeres takarítását a délutáni órákban.Főállásom van.Vállalok továbbá vasalást is.Nem dohányzom.

Kérem írjon bizalommal!Mindent megbeszélünk e-mailben.

e-mail címem:kemancs@freemail.hu

e_szter Creative Commons License 2010.12.29 0 0 539

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-egyszeri nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

Gabika állást keres Creative Commons License 2010.12.28 0 0 538

Rutinos, karakán, fitalos, munkát szerető ember vagyok! Az életem úgyanúgy romokban hever, mint sok ezer embernek, de kűzdök, és dolgozok becsülettel! Keresek minden KEDD-re, második CSÜTÖRTÖKRE, és SZOMBATRA, tartalmas órákra/7-8óra) nagytakarítás szintű,piperetakaritást, heti  rendszerességgel,!!.Ebben a porszívózás, bútorkencézés, ezüst-réz tisztitás,  folyamatosan a  helyiségek ajtaja-ablaka, bútortologatás, mosogatás, vasalás,  teregetés, vásárlás, heti beosztás szerint, tehát a ház, -vagy lakás rendszeresen tisztántartása.Kert -udvartakaritás, kutyaellátás, pakolás-rámolás, és amit megbeszélünk.Bizalmat kérek, bizalmat adok, és korrekt munkát, korrekt pénzért.Köszönettel:wg48@freemail.hu-Tel:0620-334-55-58.

e_szter Creative Commons License 2010.12.27 0 0 537

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-egyszeri nagytakarítást

-rendszeres általános takarítást(általános, illetve környezetbarát módszerekkel is)

-gyermekfelügyeletet

-állatgondozást

-bevásárlást

-főzést

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem.)

 

Kérem, írjanak bizalommal!

 

 takaritobudapest@gmail.com

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!