Keresés

Részletes keresés

Luca_41 Creative Commons License 2009.08.28 0 0 1265
Előzmény: vincentvega78 (1261)
enndru Creative Commons License 2009.08.28 0 0 1264
"Én a saját véleményemet irtam le semmilyen szemüveg használata nélkül"
:))) Itt mindenkinek van valamilyen "szemüvege".

Turcsányi bátor volt (a meccseken is legyen mindig ilyen bátor), kimondta a véleményét. Azon viszont ne csodálkozz, hogy vannak akik túllátnak a "tündibündi kisszélső" képen, és nem igazán értékelik az ilyen "kivagyok - mivagyok, 19 évesen jobban értek hozzá mint az edző" kijelentéseket.
Előzmény: handball 44 (1262)
MahatmaC Creative Commons License 2009.08.28 0 0 1263

Én minden érvedre illetve felvetésedre tételesen megválaszoltam hogy szerintem kit miért nem játszattam volna én sem többet. Sőt arra is utaltam hogy mi az amit én is hibának tartok. De te ehhez képest te semmilyen érvet nem hoztál fel ezekkel szemben csupán általánoságban beszélsz. Amíg nem tudsz mondani, további érveket ez így egy parttalan vita, amit így kár folytatni.

És mivel ahogy olvasom a véleményeket, riportokat a többség velem ért egyet, így nem hiszem hogy az én látásmódomban van a hiba, hanem a tiédben.

Valaki írta hogy Magyarországon nem divat a saját hibák beismerésével kezdeni. Na pont ez az amit hiányoltam a kislánnyal készült riportból. Talán ha az edző és a többi játékos szapulása előtt megjegyzi hogy igen a védekezésemen van mit javítani, vagy hogy most nem volt bennem meg a tűz, akkor nem vált ki ekkora felháborodást sokakban. Mert attól hogy ő és még talán egy-két játékos így érezte még nem lesz feltétlen igazuk is.

Előzmény: handball 44 (1252)
handball 44 Creative Commons License 2009.08.28 0 0 1262

Felettéb érdekes a megállapitásod!

Ugyan is Janurik és Drávain kivül eggyiksem Újbudás!!

Se Turcsányi,se Dajka!:)

Én a saját véleményemet irtam le semmilyen szemüveg használata nélkül,de azért vannak akik az ellenzö használata mellet irja amit ir,dehát emberek vagyunk mindenkinek saját véleménye lehet!

Az meg hogy Turcsányi kimerte mondani és lenyilatkozni azt amit ö érzet,de biztos vagyok benne hogy más is osztja a véleményét azért nem hiszem hogy ilyen szinten támadni kellene!

Szerintem ez még mindig egyenessebb,mint amit RK sokszor tesz,hogy másképp nyilatkozik a játékosokrol és aztán mikor ott az idö akkor már homlok egyenest mást tesz!!!

 

Előzmény: enndru (1256)
vincentvega78 Creative Commons License 2009.08.28 0 0 1261
Már eltávolították.
Előzmény: Tonio.Kröger (1260)
Tonio.Kröger Creative Commons License 2009.08.28 0 0 1260

Igen, kifejezetten sok gólt kaptunk szélről, főleg leindításból. (Mondjuk pl.: a norvégok ellen ez gondolom, a többi csapatnak is gondot okozott, de ez persze nem mentség.)

 

Amúgy a linkelt interjút, amire végig hivatkoztok, s ami kapcsán vita alakult ki, csak én nem találom, és én bénázok valamit, vagy esetleg már eltávolították az oldalról, és azért nem tudom elolvasni?

 

 

Előzmény: Svézi (1259)
Svézi Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1259
Szalai szvsz kifejezetten rosszul védekezett, a jó ég tudja hány gólt kaptunk róla
Előzmény: MahatmaC (1249)
attus germanicus Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1258
Új-, de a többi stimmel :-)
Előzmény: enndru (1256)
enndru Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1257
Miért, szerinted egy ilyen nyilatkozattal mit indít meg a fórumokon? :)
Előzmény: handball 44 (1254)
enndru Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1256
Ahogy látom rajtad meg Óbudai :)
Előzmény: handball 44 (1252)
enndru Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1255
Rajtad meg ahogy látom Óbudai :)
Előzmény: handball 44 (1252)
handball 44 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1254

Iszonyu stilusban beszélsz egy fantasztikus jo játékosrol!!

Hogy lehet ilyen alpári megnyilvánulást beirni egy 18 éves lányrol???

Sok embernek itt igazán magába kellene egy picit nézni!!!

Szörnyü!!!!

Előzmény: enndru (1253)
enndru Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1253
Valóban voltak érdekes döntései Róthnak. Kovacsics a komoly meccseket végig harcolta, miközben a másik két irányító a padon meg a lelátón üldögélt...
Azé nem gyenge iram van már ezen a szinten is, egy ember nem bírja végig szusszal a 60 percet, pláne nem sorozat meccsek alatt. Félidőnként játszhatott volna 5-10 percet valamelyik irányító, s akkor talán Misinek is maradt volna ereje a végére.
Ha Drávia siránkozott volna, hogy kevesett játszik még megérteném, mert Léránttal csak a létszám volt ki mikor a pályán volt, de hogy ez a Turcsányi mire fel pattog? Még ha mutatott volna valamit amikor játszott akkor talán elfogadható lenne a pampogása, de így, hogy nem sok semmi volt belőle, inkább csak szarkeverésnek érzem.
Előzmény: MahatmaC (1249)
handball 44 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1252

Nem tudok veled eggyetérteni,mert igen érdekessen látod a helyzetett!!

Jobban mondva inkább csak Györi szemüveg van rajtad!!

Hidd el néha nem árt ha pártatlanul nézed ezeket a tehetségess lányokat!!

Az meg elég szégyen ha a favorizálás után megyünk és nem a jozan ész és teljesitmény után!!!

A döntött meg végképp homályossan nézted!!!

Előzmény: MahatmaC (1249)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1251

te komolyan gondolod, hogy Róth elmondta a csapatnak, hogy a győriek előnyt élveztek? mert, ha nem volt ilyen hülye (bár nem gondolom, hogy a győriek különösebb előnyt élveztek volna), akkor miért kéne hinnünk a nyilatkozó játékosoknak, mikor ők csak az érzéseikre alapoznak, és ezzel próbálják magyarázni a kevés játéklehetőségüket?

 

"nem jellemző kis Hazánkra, főleg a politikusainkra , hogy igazat mondanak"

 

még egyszer kérdezem, miért lenne igaz, amit mondott, mikor csak az érzéseire támaszkodott? de tudod, mi nem jellemző kis hazánkra? hogy valaki saját magában keresi először a hibát. és ez igaz Róth győri klubedzős és mostani nyilatkozataira is.

Előzmény: retro 2 (1248)
nicko Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1250
mondtam itt az játszik aki győri ;)
Előzmény: V-Man (1236)
MahatmaC Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1249
Kezdjük azzal hogy két embernek feltétlen ki kell maradni a csapatból, úgyhogy mindenki nem játszhat. Egy-egy döntéssel én is tudnék vitatkozni és tudnék érveket mondani, de összességében nem hiszem hogy sok esetben másként döntenék. Az már az EB előtt várható volt hogy a ki maradó általában Dajka, Turcsányi, Léránt, Drávai társaságból fog kikerülni. Ez azt hiszem nehezen vitatható.
1. Általában minden edzőnek meg van a kapusa akit favorizál. Így általában őt kezdeti és a másik kapusnak csereként kell bizonyítani és bizony ha padról felállva nem tud teljesíteni akkor pár percet követően jön vissza a kezdő kapus. Ez bármelyik csapatban így van. Janurik esetében egy meccsen kaphatott volna több szerepet a tét nélküli spanyolok elleni meccsen. De azt ugye te sem gondolod komolyan hogy ha 5 percig nem fog semmit a csere kapus a döntőben, akkor nem fogja az edző visszaküldeni a másikat ha ő legalább néhány labdával találkozott.
2. Mikor szeretted volna Drávait többet látni a pályán? A norvégok ellen amikor nem ment neki sem? Ráadásul az a helyzet hogy ő volt győri és még bírom is a kiscsajt.
3. Dajka azért ült 5 meccset a lelátón, mivel azért nagy luxus lenne 3 irányítót nevezni a keretbe, amikor Hornyák és Lénárt is irányítani illetve sok jó átlövőnk van. Azon gondolom nem érdemes vitatkozni hogy a csapatban ő a 3. irányító.
4. Turcsányi azért maradt ki mert Szalaihoz képest a védekezése egy nagy 0. Nem tudom figyelted-e hogy Szalai hány labdát szerzett a szélen és visszafutáskor hányszor sikerült neki megállítani az ellenfelet. Nem feltétlen csak a támadásban mutatott teljesítményt kell nézni.
Így mint korábban is mondtam egyetlen kérdés van, hogy Szögi miért nem került gyakrabban a pályára akár csak hogy Kovacsics tudjon pihenni, akár hogy 2 kis emberrel játszunk.
Előzmény: handball 44 (1247)
retro 2 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1248
Ez egy kemény riport volt.....nem jellemző kis Hazánkra, főleg a politikusainkra , hogy igazat mondanak ,ezért ez is érdekes de egy nagyon tanulságos történet! Nem feltételezem, hogy ilyen fiatalon bármilyen érdeke fűződjön hozzá, hogy ne mondja el őszintén azt amit a csapaton belül valójában történt? Én kíváncsian várom a többiek nyilatkozatait is/persze nem győri játékosok/....Hátha kiderülne, hogy ez igaz vagy nem.
handball 44 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1247

Azért azt látom te nem vagy pártatlan egy bizonyos csapattal szemben!

Janurik hatalmassat játszot Montenegro ellen és a Szlovákok ellen is!

De a kezdési lehetöség bizalmát soha nem kapta meg RK tol csak ha már ment az ellenfél akkor került pályára és ha nem lendült egyböl be akkor irány 5 perc után a kispad!

Drávai miért nem kerülhetet hamarabb fel a pályára és miért nem lehetett többet fent??

Dajka miért ült a 7 mecsböl 5x a leláton??

Turcsányi mivel érdemelte ki ezt a bizalmatlanságot RK tol?

Szoval vannak itt komoly kérdések amit elég nehezen ért meg az ember ha nézte ezt az EB-t!!!

 

Előzmény: MahatmaC (1244)
RnD Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1246

Janurik sem kapott túl sok lehetőséget azok után hogy három percig védett a norvégok elen, bekapott egy védhető lövést Kurtovic-tól és utána RK lehozta...Drávai is bőven lehetett volna többet pályán. Léránt annyira bátortalan volt amikor néha

pályára került, hogy felmerült bennem a kérdés: hét hét közös felkészülés után miért csak ilyen teljesítményt nyújt. Persze őt nehéz megítélni, mert senki nem látta őt játszani jó ideje.

Előzmény: MahatmaC (1244)
nicko Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1245
miért amit az mksz művelt idén indulási jogokkal az mindenkinél rendben volt?
Előzmény: attus germanicus (1235)
MahatmaC Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1244
Kire gondol Lérántra? Nem túl sokat nyújtott az elvárt teljesítményhez képest. Játék lehetőség szempontjából szerintem egyedül Szöginek lenne joga háborogni, a többiek mind kb annyi játék lehetőséget kaptak mint amennyit a teljesítményük indokolt.
De itt a lehetőség, mutassa meg hogy legalább az NB-I/B-ben ő a császár.
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1243
akkor viszont nagyon gyenge képességű játékos, ha elsőre nem a saját teljesítménye jutott eszébe. mert az elég szürke volt. és ha szerinte ez a max, mert ő mindent kihozott magából, mindent megtett, csak ugye a köcsög győriek, akkor a második liga pont az ő helye. egyébként a másik oldalon pont a nem győri játszott többet. 
Előzmény: handball 44 (1242)
handball 44 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1242
Az a kislány teljessen tisztán látta a dolgot!!
Előzmény: RnD (1239)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1241

"valaki egyszer nem a szokásos szép közhelyeket mondta csapatról, edzőről etc."

 

magáról?

Előzmény: RnD (1239)
kicsiLANY22 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1240
Mondjuk Babett és Durika EB teljesítményét összehasonlítva elég szemellenzős kell legyen valaki, hogy pusztán azért érezze magát mellőzöttnek, mert nem ETO játékos.

És ha azt vesszük, hogy Babett mától Loki (a játéklehetőség adott lesz számára még egy ideig, ha jól tudom Gabi még épülget), Durika maradt az NBIB-ben (Vasas iránti ragaszkodása nálam mindenképpen tisztelereméltó, de pl. ott van Klivinyi Kinga esete, ami már sokkal előbbremutató a ragaszkodás mellett -, ha jól tudom, akkor Vác és Vasas 2ős igazolással) az sem igazán kérdéses, hogy ha felépül Szölösi (ő tényleg hiányzott erről az EBről...), akkor kinek lesz nagyobb esélye a VB-hez. Nyilatkozattól függetlenül.

Babettnek pedig eredményes felődést a Lokiban!
Előzmény: RnD (1239)
RnD Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1239

Jó, hát most könnyű célpont lett Durika...

 

De nézzük inkább ezt a másik oldalról: valaki egyszer nem a szokásos szép közhelyeket mondta csapatról, edzőről etc. hanem szóbahozott egy problémát, ami gondolom nemcsak őt zavarta a junior-csapaton belül (mint hallom innen-onnan).

Ezért aztán ez egy jóval érdekesebb interjú lett az átlagosnál...

Előzmény: pezsgős mafcos (1238)
pezsgős mafcos Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1238
Krisztike igen finom mondatait olvasva, gondolom elsőként válogatja Őt Kálmán bácsi a vb-re, annyira megtetszettek neki e szép szavak:

" Ha megfigyeljük a kezdő sorban hétből öt győri játszott. Holott a cserepadon is hasonló tudású játékosok ültek, sőt volt olyan is, aki ügyesebb volt még a kezdőknél is, de sajnos vagy a padon ült, vagy esetleg a lelátón. Tehát nem mindig az ügyesség döntött, igazából az számított, hogy ki volt győri játékos. "

A játékot és a nyilatkozást is tanulnia kell még a lánykának.

Előzmény: V-Man (1236)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1237
reméljük, ezt edző bácsinak is meg a csapattársainak is elmondta. egyébként a béel döntő után én is mondtam, mit kellett volna játszania a Manchesternek, pedig nem is vagyok más szakember. de amúgy biztos van igazság abban, amit mond, de ha legalább odaszúrja egy félmondat erejéig, hogy amikor lehetőséget kaptam az ebén, akkor kicsit többet is kihozhattam volna magamból, talán hitelesebb lett volna ez az interjú. na, meg ennyi idősen tudnia kellene már, hogy az ügyesség csak egy építő kocka a jó játékos építményből.
Előzmény: V-Man (1236)
V-Man Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1236

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!