Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2011.12.04 0 0 2898

Ertem, az Eizo+PC nem elegendo..

Előzmény: Törölt nick (2897)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.04 0 0 2897
hat ha ilyen Joe McNally meg Vincent Laforet nevu urgeknek megfelel a munkajukhoz akkor az en hobbimra tobb mint elegendo lesz...
Előzmény: y3k (2892)
peterssen Creative Commons License 2011.12.04 0 0 2896

Urak!  Ilyet evett már valaki?

 

Asus PA246q

 

Vagy ne variáljak: Dell 2410 és kész? :)

emyl Creative Commons License 2011.12.02 0 0 2895

halihó

 

na újra előkerült a "legyünk mobilak, de viszonylag normális kijelzővel" című kérdéskör.

ennek kapcsán érdeklődnék hogy milyen 14 coll körüli méretű notit érdemes venni ami _viszonylag_ színűen képes megjeleníteni a dógokat? nyilván nem azt várom tőle hogy elpicsázza a dell 2410-et, (ami olyan hogy kiállításra/nyomtatásra megy azt úgyis az otthoni gépen lövöm be) inkább az a kérdés hogy a mostani mezőnyből melyik gyár melyik típusába raknak viszonylag használható kijelzőt.

 

lenovo x220 12,5ös ips-paneles, kellemes darab, csak nekem valamivel nagyobb kéne...

preferált a dell és a lenovo, mekkbukkokat viszont kerülném ha lehet...

(ne, légyszi ne arról akarjatok meggyőzni hogy "pedig a mekkbukk milyen fasza...")

 

minden ötletet/javaslatot köszönettel veszek

 

köfi

csg78 Creative Commons License 2011.12.02 0 0 2894

Engem érdekelne a monitor ha aktuális. Elérhetőségem publikus. Köszönöm

Előzmény: obi_van_kitobi (2878)
poppadom Creative Commons License 2011.11.28 0 0 2893

Na a sajatomat hurka, hogy nem fogom eladni...

Előzmény: Törölt nick (2887)
y3k Creative Commons License 2011.11.25 0 0 2892

Fogod Te megbanni azt az iMac-ot, kozelebe nem jon a Eizonak..

Előzmény: Törölt nick (2891)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.25 0 0 2891

ketto variáció jár a fejembe:)

mobilizálódok de nagyon és veszek az asszony mintájára egy MBP-t nagyobb méretben mitn az övé vagy nem mobilizálódok de akkor egy 27"-es iMac lesz belőle, és néha elopom az asszony gépét ha kell... a 2. variációt okosabbnak tartanám:)

Előzmény: y3k (2890)
y3k Creative Commons License 2011.11.25 0 0 2890

Nem, azt mar komoly buncselekmeny eladni. MIERT teszel ilyet?

Előzmény: Törölt nick (2887)
y3k Creative Commons License 2011.11.25 0 0 2889

Ehh, pedig szep lett volna ketto egymas mellett:)

Előzmény: obi_van_kitobi (2888)
obi_van_kitobi Creative Commons License 2011.11.25 0 0 2888

Sebaj, azért köszi!

Előzmény: y3k (2886)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.25 0 0 2887

nem akargyátok eladni az én s2231W-met?:)

Előzmény: y3k (2886)
y3k Creative Commons License 2011.11.25 0 0 2886

Nem viszi, valami karacsonyi leegesrol hadovalt:)

Előzmény: obi_van_kitobi (2875)
tirszinj Creative Commons License 2011.11.25 0 0 2885

Kösz az ajánlatot, egyelőre csere nem érdekel. Még ha eldom is marad 2 monitorom pluszban. :(

Előzmény: Sanya_67 (2877)
y3k Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2884

En is sajnaltam 2,5 eve, de a szelesvaszon az josag:)

Előzmény: obi_van_kitobi (2883)
obi_van_kitobi Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2883
Bevallom, sajnálom is elkótyavetyélni, de valahogy ráállt a szemem a szélesvászonra.:-)
Aktuális lesz, este majd nézek egy üzemórát.
Előzmény: y3k (2882)
y3k Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2882

Holnap estere kapok valaszt, ha meg akkor is aktulalis, dumalunk:)

Előzmény: obi_van_kitobi (2875)
y3k Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2881

De kivalo monitor is ez, rakerdek sogoromnal, nem akar-e egy masodikat, pill...

Előzmény: obi_van_kitobi (2875)
y3k Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2880

Nem szenyazni akartam, adok-veszekbe nem is irtam be, csak mondom segitem az eladast:)

Előzmény: tirszinj (2874)
Sanya_67 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2879

De ez a minimum.  Két éve sajátomat 60-ért tudtam eladni, aztán megint vettem 2 db 1921-et és 32 ill. 42 körül tudtam eladni, azok is garosok voltak.

Előzmény: obi_van_kitobi (2878)
obi_van_kitobi Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2878
Kösz!
Előzmény: Sanya_67 (2876)
Sanya_67 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2877

Ez attól függ.  16:10-es 26" vagy 27" valóban nincs, csak TN panellel...  Én megvenném 90-ért ha a második széria.

Van egy garis nincs 1 éves 24"-os HP ZR24-em srgb-t tud ráfizetek 20e ft-ot???

Előzmény: tirszinj (2874)
Sanya_67 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2876

Sztem 30-35-öt.

 

 

Előzmény: obi_van_kitobi (2875)
obi_van_kitobi Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2875
Eizo S1931 nem érdekel valakit? Jövő januártól számítva még egy év garivan rá.
Fogalmam sincs, mit kérhetek érte...
tirszinj Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2874

Ez tényleg mint az új, nekem megérne ennyit. :)

Már nem forgalmazzák és nincs helyette semmi megfizethető alternatíva.

Na jó, legyen 90eFt.

Előzmény: y3k (2873)
y3k Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2873

135 ezer volt az utolso ar amin forgalmaztak, szerintem nagyon sokat kersz erte.

Előzmény: tirszinj (2872)
tirszinj Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2872

Sziasztok!

Eladó egy új állapotú 26"-os TFT monitor S-IPS panellal 99eFt-ért.
LG W2600HP-BF, 2 éves, felbontása 1920x1200px, láthatósága 178/178fok, 1000:1 natív-, 5000:1 DFC kontraszt.

Az eladás oka nagyobbra csere, egyébként nagyon szerettem, csendes, nagy mérete ellenére beéri 50W-al.
Pixelhiba-, karc- és pormentes, tökéletesen új állapotú.
Az sRGB-nél szélesebb színtér megjelenítésre képes. Képponttávolság 0.2865 X 0.2865mm, szóval nem aprók a betűk rajta. Képszerkesztésre, grafikai munkára tökéletes választás lehet.

                                         

A Velencei tónál lakom, de hetente 1x Budapesten vagyok.  bicajos @ gmail com  tel: 06 70 299-00-05

mintAdarab Creative Commons License 2011.11.09 0 0 2871

remélem még egy darabig nálad lesz az eszköz  :)

 

Következőnek lehet hogy egy 2209-et veszek használtan, azt pont passzolna a laptophoz "magasságban".

A 27-es egyelőre a kivánságlistán sincs  :)

Előzmény: i are robot (2870)
i are robot Creative Commons License 2011.11.09 0 0 2870

Én is azért 2312-t vettem végül, mert most 2410-re nem futotta, meg jelenleg ez is tökéletesen megfelel. Csak azért mondtam a 2410-est, mert láttam élőben (kalibráltam is többet is, ld. lejjebb), meg 2709-es S-PVA-s monitort is, szóval tapasztalatból tudom, hogy ezek miben jobbak. Akinél a feketék/sötét árnyalatok nagyon kritikusak, annak nyilván többet kell erre áldoznia.

 

Szoktam kalibrálgatni, van ilyen eszközöm, épp most hirdetem eladásra egy másik topikban. :D Ha el tudom adni, akkor egy eggyel okosabbat/gyorsabbat vennék, csak előbb menjen el.

Előzmény: mintAdarab (2869)
mintAdarab Creative Commons License 2011.11.08 0 0 2869

értem én, hogy ez a 24-es a minimum egy fotóeditáláshoz, de per momentán fele ennyire volt pénz. Azt talán majd jövőre, ez mellé.

A jelenlegihez képest így is kvantumlíp...

Sokszor beégtem olyan dolgokkal, hogy túlszaturáltam, meg elúsztattam sárgába, stb. Apróbb hibákkal együtt tudok élni, de ordító bakövésekre sajnálom az elfecsérelt időt. Így meg, hogy nem nyomdának dolgozok, nem fenyeget semmilyen anyagi bukta a pici eltérések miatt.

 

Oázis:

Csak zavart, hogy vásárolni akartam tőlük és nem kaptam konkrét infót. Így vettem máshol másmilyet, "huzavona" nélkül. (szerencsére nincs rajta döglött/beragadt pixel)

A hozzáértésükben nem kételkedem, sokan dícsérik őket, nyilván nem ok nélkül; de nekem ez most hülyén jött ki  :)

Azért le nem írom őket, csak nagyhirtelen okafogyottá vált az új monitor, használtat meg valszeg máshonnét veszek.

 

te tudsz egyébként kalibrálni?

Előzmény: i are robot (2868)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!