Keresés

Részletes keresés

YsabellMisscleaner Creative Commons License 2023.01.29 0 0 5237

Sziasztok! 🙋🏻
Takarítást vállalok!!!🧹
📌Rutinosan, gyorsan,precizen dolgozom.🪄
📌Latom a sarkokat, ágy alatti részeket is, azokat nem kerülöm ki.🛏
📌Tapasztalattal rendelkezem.💯
📌Megbízható és terhelhető vagyok.💪🏼
📌Referenciákkal és számlával is rendelkezem.🧾

06302900770📞
Kurucz Ágnes📩.

SKrisz39 Creative Commons License 2023.01.29 0 0 5236

ALBERTIRSÁN CSALÁD- ÉS LAKÁSMENEDZSELÉS, BÉBISZITTERKEDÉS, BEJÁRÓNŐ

 

 

Kedves leendő Megbízóm!

 

Albertirsán kisgyermek- és babafelügyeletet vállalok hétfőtől-szerdáig reggeltől kora délutánig, esetenként csütörtök délelőttönként, akár már a gyermekágyas időszakban, valamint szükség esetén „házitündér” szerepben is szívesen tevékenykedem (vasalás, rendrakás, ágyneműcsere, főzés, stb.), amennyiben igény van rá.

 

Az utóbbi években több családnál lehettem lakás-, ház-, és családmenedzser, valamint egyre több időt tölthettem kiskorú gyerkőcökkel, ahol „újra gyerek” szerepben képes voltam boldoggá, és vidámmá tenni a kisgyermekek életét, hétköznapjait.

Korábbi megbízóim írásban is rögzítették pozitív visszajelzéseiket, leinformálható módon.

 

Annak érdekében, hogy minden további hasznos tudással segíthessem Önöket, és gyerkőcük fejlődését, 4 éves kisfiam nevelése mellett elvégeztem egy kisgyermeknevelő/babysitter/házvezetés képzést is.

 

Amennyiben komoly hétköznapi elfoglaltságaik miatt szükségét érzik, hogy kisgyermekükkel hasznos és játékos órákat töltsek, valamint háztartásukban is elkelne a segítség, kérem, keressenek bizalommal a lenti elérhetőségen, ahol a további részletekről is egyeztethetünk.

 

 

Üdvözlettel:

S. Krisztina 0630/777-1987

Nikolettt0815 Creative Commons License 2023.01.17 0 0 5235

Tisztelt Mindenki!

Heti rendszereséggel irodák,üzletek takarítását  vállalom Budapest XIX,XXIII,

XX,IX. kerületben.

Amit rólam tudni lehet,hogy pontos,precíz,megbízható,referenciával rendelkező számlaképes  hölgy vagyok.

Előre is köszönöm jelentkezésüket.

Szép napot!

Tel:0630/6439304

Email:nikolettt0815@gmail.com

 

 

YsabellMisscleaner Creative Commons License 2023.01.14 0 0 5234

Sziasztok! 🙋🏻
Takarítást vállalok!!!🧹
📌Rutinosan, gyorsan,precizen dolgozom.🪄
📌Latom a sarkokat, ágy alatti részeket is, azokat nem kerülöm ki.🛏
📌Tapasztalattal rendelkezem.💯
📌Megbízható és terhelhető vagyok.💪🏼
📌Referenciákkal és számlával is rendelkezem.🧾

06302900770📞
Kurucz Ágnes📩

ceruza2011 Creative Commons License 2023.01.06 0 0 5233

Újpestre (Bp. IV. kerület) családi ház takarítására keresünk megbízható, munkájára igényes, nem dohányzó takarítónőt heti 1 alkalomrahétköznap délelőttre. A ház egyszintes, 140 nm, könnyen takarítható. Takarítás előtt rendet rakunk, pakolni, szemetet üríteni nem feladat, a munka kb. 4 órát vesz igénybe. Hosszabb távú együttműködés esetén lehetőség van egyszerűsített bejelentésre. Jelentkezni fényképpel, rövid bemutatkozással, fizetési igény megjelöléssel lehet a ceruza2011@gmail.com címen. 

Nikolettt0815 Creative Commons License 2023.01.05 0 0 5232

Tisztelt Mindenki!

 Heti rendszereséggel irodák,üzletek takarítását  vállalom Budapesten.

Amit rólam tudni lehet,hogy pontos,precíz,megbízható,referenciával rendelkező számlaképes  hölgy vagyok.

Előre is köszönöm.

Szép napot!

Tel:0630/6439304

Email:nikolettt0815@gmail.com

Kovacsandreak Creative Commons License 2023.01.05 0 0 5231

Üdvözlök mindenkit!

Szolnok környékén vállalok takarítást, gyerkőc gondozást akár Pesten is.

Heti rendszerességgel,de havi szinten is elvállalom.

Időpont megbeszeless ár ajánlattal egyeztetve ami mindkét fél számára aktualis árban.Sok tapasztalattal rendelkezem

kovacsandreaklaudia@gmail.com

Köszönöm 

Ria0330 Creative Commons License 2022.12.29 0 0 5230

Tisztelt Fórumozók!

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt, lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

takaritas0330@gmail.com

Üdvözlettel

 

Ria

ALibás Creative Commons License 2022.12.27 0 0 5229

hali Mindenkinek...Heti rendszereseggel egy alkalomra keresek magan embernel takaritast v gondozast esetleg gyermekere vigyazok....sajnos kozlekedesi lehetosegem csupan a ketto labam...tht a kort leszukitve Budaors Ofaluban.

Tovabbi reszletekert kernek egy email cimet...mind harom teruleten kello tapasztalattal rendelkezem...most epp ennyit...meg koszontem a lehetoseget szeretettel A Libastol 

Nikolettt0815 Creative Commons License 2022.12.19 0 1 5228

Tisztelt Mindenki!

Januártól heti rendszereséggel irodák,üzletek takarítását  vállalom Budapest XIX,XXIII,

XX,IX. kerületben.

Amit rólam tudni lehet,hogy pontos,precíz,megbízható,referenciával rendelkező számlaképes  hölgy vagyok.

Előre is köszönöm.

Szép napot!

Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Tel:0630/6439304

Email:nikolettt0815@gmail.com

 

 

BabiTak Creative Commons License 2022.12.19 0 0 5227

Tisztelt Mindenki!

Budapesten, főleg a belvárosban és közeli környékén keresek, hosszú távra takarító helyet!

Sok éves gyakorlattal rendelkezem, kikoltozes után, festés után, illetve, heti, 2 hetente, takarítást vállalok! 

Rollam : nem dohányzom, precíz, alapos a munkám, amit lehet elmozditok! 

Az anyagiakat szóban és személyesen megbeszéljuk! Referenciát tudok adni! Hívjon bizalommal! 

Tel:0620/253-9227.

 

YsabellMisscleaner Creative Commons License 2022.12.13 0 0 5226

Tisztelt takarítónőt keresők‼

🆘Karácsony elötti nagytakarítást vállalok, rengeteg referenciával,számlával.
🔜Gyorsan,precizen dolgozom 7 eves tapasztalattal,a sarkokat, agy alatti reszeket,ablakkereteket sem hagyom ki!👀
🗓Az alábbi időpontok szabadok még :
Dec.14,15,16,20,23

📞06302900770
Ágnes👩🏻💼

BabiTak Creative Commons License 2022.11.28 0 0 5225

Tisztelt Takaritonot keresők!

Budapesten keresek nagytakarítást, főleg most ünnepek előtt, precíz, alapos vagyok, elhuzok mindent, amit lehet mozdítani persze, vasalok is igény szerint! Heti - 2 heti alkalmi takarítást is vállalok! Takaritani szeretek és tudok is! Hívjon bizalommal!

Tel:0620/253-9227.

YsabellMisscleaner Creative Commons License 2022.11.27 0 0 5224

Sziasztok! 🙋🏻
Takarítást vállalok!!!🧹
📌Rutinosan, gyorsan,precizen dolgozom.🪄
📌Latom a sarkokat, ágy alatti részeket is, azokat nem kerülöm ki.🛏
📌Tapasztalattal rendelkezem.💯
📌Megbízható és terhelhető vagyok.💪🏼
📌Referenciákkal és számlával is rendelkezem.🧾

06302900770📞
Kurucz Ágnes📩

SA. Creative Commons License 2022.11.14 0 0 5223

Új családi házunk tisztán tartásához keresünk bejárónőt, takarítónőt. Rugalmas időbeosztással, és kereseti lehetőséggel. A ház földszintes, 140m2. Busz közlekedés is megoldott.

Cím: Pilisborosjenő, Modern  Dorf Lakópark. Dr. Sipos Attila siposat2@gmail.com  30/9853-619

SA. Creative Commons License 2022.11.14 0 0 5222

Új családi házunk tisztán tartásához keresünk bejárónőt, takarítónőt. Rugalmas időbeosztással, és kereseti lehetőséggel. A ház földszintes, 140m2. Busz közlekedés is megoldott.

Cím: Pilisborosjenő, Modern  Dorf Lakópark. Dr. Sipos Attila siposat2@mail.com  30/9853-619

Ria0330 Creative Commons License 2022.11.11 0 0 5221

Tisztelt Fórumozók!

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt, lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

takaritas0330@gmail.com

 

Üdvözlettel

 

Ria

BabiTak Creative Commons License 2022.11.03 0 0 5220

Tisztelt Takaritonot keresok! 

Takarítást keresek saját részemre Budapesten a Szerencsutca környékén, kis és nagytakarítást vállalok, kizárólag csak Ablaktisztitast is! 

Jönnek az ünnepek, hívjon bizalommal, precízen takarítok!

Tel:0620/2539227.

Nikolettt0815 Creative Commons License 2022.10.28 0 0 5219

Tisztelt Mindenki!

Heti rendszereséggel irodák,üzletek takarítását  vállalom Budapest XIX,XXIII,

XX,IX. kerületben.

Amit rólam tudni lehet,hogy pontos,megbízható,referenciával rendelkező számlaképes  hölgy vagyok.

Előre is köszönöm.

Szép napot!

Tel:0630/6439304

Email:nikolettt0815@gmail.com

 

 

YsabellMisscleaner Creative Commons License 2022.10.23 0 0 5218

Sziasztok! 🙋🏻
Takarítást vállalok!!!🧹
📌Rutinosan, gyorsan,precizen dolgozom.🪄
📌Latom a sarkokat, ágy alatti részeket is, azokat nem kerülöm ki.🛏
📌Tapasztalattal rendelkezem.💯
📌Megbízható és terhelhető vagyok.💪🏼
📌Referenciákkal és számlával is rendelkezem.🧾

 

06302900770📞
Kurucz Ágnes📩

 

Mindentiszta Creative Commons License 2022.10.20 0 0 5217

Ha úgy érzed, hogy ráférne otthonodra, irodádra, nyaralódra egy nagytakarítás akkor keress meg. Ne várjatok az ablakok tisztítattásával a hideg beálltáig. Csak és kizárólag nagytakarításra van már csak, szabad kapacitásunk. Napi, heti és rendszeresre sajnos már nincs. Keressetek még az ünnepek előtt a szabad időpontok gyorsan fogynak.

Budapest, Diósd, Érd, Százhalombatta elsősorban.

Díjazás megbeszélés alapján.

Elérhetőségem : 06704060222. 

YsabellMisscleaner Creative Commons License 2022.10.16 0 0 5216

Sziasztok!!🙋🏻♀

 

Airbnb apartmannok takarítását, helyben mosását vállalom.🧹

Több éves tapasztalattal, rengeteg referenciával.📷

Heti 5 nap, folyamatos munkavégzés.🗓

Számlával!! 📃

 

Kurucz Ágnes

06302900770

YsabellMisscleaner Creative Commons License 2022.10.16 0 0 5215

Sziasztok! 🙋🏻

Takarítást vállalok!!!🧹

📌Rutinosan, gyorsan,precizen dolgozom.🪄
📌Latom a sarkokat, ágy alatti részeket is, azokat nem kerülöm ki.🛏
📌Tapasztalattal rendelkezem.💯
📌Megbízható és terhelhető vagyok.💪🏼
📌Referenciákkal és számlával is rendelkezem.🧾

06302900770📞

Kurucz Ágnes📩

Nikolettt0815 Creative Commons License 2022.09.30 0 0 5214

Tisztelt Mindenki!

Heti rendszereséggel iroda takarítást vállalok Budapest XIX,XXIII,

XX,IX. kerületben.

Amit rólam tudni lehet,hogy pontos,megbízható,referenciával rendelkező számlaképes  hölgy vagyok.

Előre is köszönöm.

Szép napot!

Tel:0630/6439304

Email:nikolettt0815@gmail.com

 

 

Milfrend9 Creative Commons License 2022.09.30 0 0 5213

Sziasztok!

Középkorú hölgy vagyok. Több éves takarítói tapasztalattal a munkám precízen, alaposan, önállóan végzem el. Alkalmi lakástakarítást vállalok. Akár nagytakarítás, költözés után, festés után, stb. . Elérhetőségem: 06202972009 Noémi

YsabellMisscleaner Creative Commons License 2022.09.22 0 0 5212

Sziasztok! 🙋🏻♀

Takarítást vállalok!!!🧹

📌Rutinosan, gyorsan,precizen dolgozom.🪄
📌Latom a sarkokat, ágy alatti részeket is, azokat nem kerülöm ki.🛏
📌Tapasztalattal rendelkezem.💯
📌Megbízható és terhelhető vagyok.💪🏼
📌Referenciákkal és számlával is rendelkezem.🧾

06302900770📞

Kurucz Ágnes📩

tomapa Creative Commons License 2022.09.14 0 0 5211

Takarító hölgyet keresünk Németországban (étterembe és háztartásba)

Kedves érdeklődő!

Kedves és megbízható takarítónőt keresünk németországi éttermünkbe és négyfős magánháztartásunkba. Az Orangerie étterem Darmstadtban található, amely körülbelül 20 percre van Frankfurt am Main-tól. Évek óta két lengyel hölgy dolgozik nálunk felváltva, körülbelül hat héten keresztül. Sajnos a két nő egyike családi okok miatt megszünteti a velünk való munkaviszonyát, ezért keresünk egy új hölgyet, aki felváltva dolgozna a jelenlegi takarítónővel. A munka elsősorban az étterem takarítását jelenti. Ezen kívül az étterem feletti lakás takarítása, a szennyes vasalása és a háztartási munkák segítése is a feladat része. A munkavégzés helyétől gyalogosan elérhető távolságban lévő szállást és étkezést biztosítanánk. A német nyelvtudás nem elengedhetetlen, de természetesen megkönnyítené a kommunikációt. A németen kívül angolul és olaszul is beszélünk.

 

Ha beszél németül, angolul vagy olaszul, és felkeltette figyelmét az álláshirdetés, hívja a 0049-6151-2787050-es telefonszámot, hogy tisztázza kérdéseit és a feltételeket vagy küldje rövid jelentkezését a orlando@orangerie-darmstadt.de email-címre.

 

Üdvözlettel:

A Carroccia család

 

Elérhetőségek:

Név: Sandra Carroccia

E-mail: orlando@orangerie-darmstadt.de

Link az éttermünk honlapjára: www.orangerie-darmstadt.de

 

pogacsa004 Creative Commons License 2022.08.26 0 0 5210

Kedves ingatlantulajdonosok - van egy jó barátnőm, aki lelkiismeretes, megbízható, régóta ismerem. Lakástakarítást, iroda- és rendelőtakarítást vállal, vasalás kivételével (2000.-/óra). Dolgozott magánsebészeten is. Ha jó természetű, alapos, becsületes munkaerőt kerestek, akit bátran beengedhettek, hívjátok őt: Lőcsey Anikó, +36-20-327-02-28.

Törölt nick Creative Commons License 2022.08.26 0 0 5209

sziasztok,

 

Á Judithot véletlenül se hívjátok. Előre egyeztetett időpontban nem jön, telefonon kinyom, Facebookon letilt.

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=161322660&t=9143916

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=162096418&t=9143916

 

Takarító Budapest Creative Commons License 2022.08.09 0 0 5208

IGÉNYES TAKARÍTÁS BUDAPESTEN

 

Takarítást vállalok irodában, rendelőben vagy magánlakásban Bp-en. Több éves tapasztalattal rendelkezem, magamra és a munkámra is igényes vagyok. Bevásárlást, kisebb főzést (1-2 főre) is vállalok. Alkalmanként 4-5 órát tudok vállalni, az óradíjam: 3000 Ft. Érdeklődés esetén konkrét ajánlatát (hol, mekkora területről van szó, milyen rendszerességgel stb.).  a takaritas2022@freemail.hu címre várom.  Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!