Keresés

Részletes keresés

wizso Creative Commons License 2004.04.29 0 0 38366
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20040428blatter.html

Na ez a durva!Nagy baromság...

eseszter Creative Commons License 2004.04.29 0 0 38365
Na, nehogy már a Dobosok legyenek a bűnbakok, azért mert 4 gólós előnyt elcsesztek ezek az "aranykezűek"!!! Állítolag ők is profik, akkor pedig nem hinném, hogy a dobok ennyire befolyásolták volna őket!! Mellesleg örömtáncot kéne járniuk, hogy ennyien ott voltak, mert eddig a hazi meccseket annyira nem hozták, kivéve az ilyen Szentes, OSC, stb..győzelmeket. Most tuti sok haragosom lesz, de ezt az eredményt tavaly és tavalyelőtt is elérhettük volna "sztárok" nélkül.
Éppen csak a vérremenő derbiket bukjuk el. Személyszerint úgy érzem, hogy becsaptak, mert abból a nyagy durranásból eleddig nem sok valósult meg.
Előzmény: pooler (38362)
nemo_d Creative Commons License 2004.04.29 0 0 38364
Tökéletesen igazad van!!!!!! Sajnos ....
Előzmény: pooler (38362)
kooti Creative Commons License 2004.04.29 0 0 38363
Ha tényleg 5-én lesz az MLTC elleni meccs, akkor hányfelé fogunk szakadni?
Ötkor lesz BSE ellen röplabda, arról sima 3:0-s meccs esetén talán még át is lehet érni a Hajósba. Vélhetően szintén ötkor foci Mátyásföldön, ahonnan viszont nem lehet átérni a 18.30-kor kezdődő vízilabdára.
pooler Creative Commons License 2004.04.29 0 0 38362
Sziasztok!
A vizifocival kapcsolatban kérdezném, hogy a "köérbe" miért nem jönnek el a dobosok? Pont most amikor összedobtuk a lét és mindegyikőjük esküdözött, hogy mindenhol dübörögni fognak! Nagyon kellett volna a Fiúknak a biztatás! Most azt mondom, hogy átsegíthettük volna Őket a 4. negyednyi holtponton, de a dominósék leszurkoltak minket! Szerintem szégyeljék magukat a dobosaink! Nem hiszem, hogy egyik sem ért vilna rá és azt sem, hogy nem lett volna valaki aki ütötte volna, ha ott lett volna egy vagy kettő "újonnan reparált" készülék! Most miért nem irogatnak, hogy így gyüjtsünk, meg úgy gyüjtsünk! Legközelebb a belépőjükre is gyűjtsünk? Vagy szólni kell, hogy ne csak a focira jöjjenek el? Most hol a VASASSZÍV?
kooti Creative Commons License 2004.04.29 0 0 38361
Valaki jön a Nyugatiból 15.30-kor induló vonattal?
Előzmény: kooti (38359)
palzoli_new Creative Commons License 2004.04.29 0 0 38360
Én például lassan gyomorideggel aggódom...

Vácra fel!!!

Vác Stadion u 2. Asszem ez a stadionjuk címe. Vác honlapján térkép is van.

Hajrá VASAS!

Előzmény: kiskun968 (38353)
kooti Creative Commons License 2004.04.29 0 0 38359
Vác-Alsóvároshoz közelebb van a stadion!
Előzmény: Csongi1982 (38358)
Csongi1982 Creative Commons License 2004.04.29 0 0 38358
Nem tudja valaki, hogy a váci vonatállomásról merre kell menni a focipályához? Messze van gyalog?
rage Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38357
Papírforma alapján most nyerni fog az első 5-ből 4, a Nyíregyháza Tatabányán megizzad (lehet, hogy csak X lesz), minket meg nem tudom...

3 esélyes meccs.

rage Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38356
Ha a Nyírség leszakad, mindegy, mit csinál a DVTK....
Előzmény: Zééé. (38355)
Zééé. Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38355
Azt gyanítom, a sorsolást nézve, hogy nem a Nyírség lesz a nagyobb ellenfél, hanem a DVTK.
A miskolciaknak sokkal jobb a sorsolásuk. Lehet, hogy a Nyír1 teljesen leszakad a végére.
Előzmény: vasas11 (38349)
Zééé. Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38354
Milyen érdekes volt látni a válogatott meccsen ugyanazokat a hibákat, mint nálunk a Fáyban. Labda nélkül magyar focista nem fut, nem mozog.
kiskun968 Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38353
Majd szombaton Vácon ismét üvöltünk, üzzük - hajtjuk öket,
mert nekünk a VASAS az életünk, s mi így aggodunk érte. Ki így, ki úgy a lényeg, hogy
nyerjünk, mindenki ezt szeretné!!!

HAJRÁ VASAS!!!!ANGYALFÖLD!!!!
FOCIT!!!!JÁTÉKOT!!!!!SZÍVET!!!!!CSAPATOT!!!!

palzoli_new Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38352
OFF

tűzfal?

ON

Előzmény: kiri- (38351)
kiri- Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38351
Doktormackó!
Esetleg küldtél nekem e-mailt? HA nem akkor máris törlöm.
hihetetlen, hogy naponta legalább 5-6 vírus gyanus üzi érkezik:(
Előzmény: doktormacko (38344)
palzoli_new Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38350
Igazad van, véleményem szerint.

De most jön a Magyar-Brazil...

Előzmény: eseszter (38333)
vasas11 Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38349
Már a Kaposvár is kezd ellépni, azért ez is elég ciki. Nagyon úgy néz ki, hogy az utolsó fordulóban a Vasas-Nyíregyháza fog dönteni.
Még szerencse, hogy itthon lesz.

HAJRÁ VASAS!!!

katt ide »» :::: ANGYALFÖLD :::: «« ide katt

Előzmény: Zééé. (38347)
vasas11 Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38348
na már a pólósok is kezdik... hogy mi mennyire lúzerek vagyunk :-(

De azért is HAJRÁ VASAS!!!

katt ide »» :::: ANGYALFÖLD :::: «« ide katt

Előzmény: Zééé. (38347)
Zééé. Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38347
Kaposvár - Nyíregyháza 1-0
kék519 Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38346
Tegnap ismételten volt szerencsém végigszenvedni a meccset. Kezdem a pozitívumokkal: az utóbbi meccseken először láttam, hogy két ember a csatársorból sprintben megtett egymással párhuzamosan 50 métert – lett is eredménye. Köszönet érte Weitnernek és Bardinak. Ezt miért nem lehet rendszeresen alkalmazni?

Bardinak külön elismerésem azért, hogy megannyi anyázás után sem roskadt magába, küzd, harcol, hogy el tudja fogadtatni magát. Megpróbál bizonyítani valamit abból, amit valaki meglátott benne. Én még nem látom, de remélem, hogy én nem értek a focihoz …

11-es. Elég közel ültem az esethez, szerintem a 11-est megelőzően gyönyörűen kirúgták alóla a bokáját. Az is igaz, hogy 10 bíróból 9-en továbbot intenek egy kis bokánrúgás nem bokánrúgás alapon, főleg a 16-oson belül. Egyébként erre is igaz, hogy az a tizenegyes, amit befúj a bíró – lásd őszi Vasas-REAC.

Schultz Levi kezd egyre jobban az Ebedli Zolihoz hasonlítani, aki elvállalt mindent. Játéka egyre inkább alibi-nek tűnik nekem. Szabadrúgás, bedobás, pályameszelés, csak nehogy futni főleg sprintelni kelljen 30 métert, mert az valahogy nem megy – lehet, hogy sérült? Arról nem is beszélve, hogy milyen gyönyörűen leszerelte a kecsegtető helyzetben a félpályánál kiugró Győrit az első félidő közepe felé… Önbizalma semmi. Cselez, amikor passzolni kellene, passzol, amikor csel lenne jó … Lehet, hogy pszichológus kellene a csapat mellé, mint az egészen nagyokhoz, vagy personal trainer – aerobic edzésekkel?

Szabadrúgások, szögletek. Már e fórumon is megemlítettem néhányszor, hogy ne a Schultz rúgja, mert abból tán még soha sem alakult ki gólveszély. A Bárányos erővel csavarja be a szabadrúgást (l. Tóth András helyzetét, amikor 5-ről senkitől sem zavartatva, ajtó ablak 5 méterre mellé fejelte a labdát), Füzi pedig erővel rúgja a szögletet – ezekből van is gól, gólhelyzet…

Posza Zsolt szépen bevédte az elsőt, a másodiknál is elmaradt a bravúros robinzonád, de ne felejtsétek, hogy az első után azért fogott olyat is, amire egy szót sem szólhattunk volna, ha bemegy …

Molnárról már megint szóltam néhányszor. Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, miért kell állandóan játszatni, amikor láthatóan nem megy neki. Megköszönhetjük a bírónak, hogy a sokadik szabálytalansága után nem állította ki a második sárga lappal… Tegnap is volt baloldali szárnyjátékunk – igaz néhány olyan beadással (Tóth A. – Gaál), ami után a serdülőben vagy az ifiben 5 kör büntetést futtat az edző -, de jobb oldalon alig-alig ment támadás. Úgy meg főleg nem, hogy ő levitte volna a labdát az alapvonal környékére.

Nagy Laci sajnos megint katasztrófa volt. A lelátón láttam Aranyost, Szilvesztert és Keresztúrit egy csoportban. Ennyire jó csapatunk van, hogy ők ne tudnának segíteni?

Az az egyetlen szerencséje a Vasasnak, hogy idén 4+2 csapat juthat fel optimális esetben az NB-I/B-ből. Így talán sikerül. Főleg, ha Vácon nyerni tudunk. Szerencsénk, hogy riválisaink és bátran hullajtják a pontokat.

Változatlan az a meggyőződésem, ha itt nem csinálnak valamit rövid távon vezetőink, akkor már az osztályozós hely is előbb utóbb veszélybe kerül. Főleg, ha a BKV is úgy dönt, hogy legalább papíron fel akar majd jutni …

Viszlát Vácon, HAJRÁ VASAS!

sz.tomy Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38345
Hát akkor adjunk be egy kérvényt, hogy gyakorolják többet a kapuralövéseket és a pontrúgásokat!

Most csodálkozom csak, hogy néhányan miért lepődtek meg, mikor arra voltam kíváncsi, mikor edzenek a fiúk.

Nem szitkozódni, bírálni, hanem egyszerűen csak megnézni akartam, mit is csinálnak, mit gyakorolnak...

Talán úgy néhány dologra (mint pl. erre) kapásból lenne is válasz.

Előzmény: doktormacko (38344)
doktormacko Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38344
én azzal is bőven elégedett lennék , ha 10ből 8szor eltalálnák a kaput és ezt azt hiszem , hogy csak gyakorolni kell
Előzmény: sz.tomy (38343)
sz.tomy Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38343
Ezt talán Tőle kéne megkérdezni.

De van egy olyan sejtésem, sokszor ez csak úgy adja magát. Akkor nyílván edzői hiba, bár gondolom, vannak megkötések.

Viszont magában a lövésben már nem ő az illetékes... és ezt nem ebben a korban kell tanítani. Ilyenkor már a pontosságon kéne csak javítani.

Amiket látunk, hogy a Bárányos így-úgy milyen jókat lő..., szerintem ilyeneket a lelátón ülők közül is sokan tudnának.

Ha meg nincs olyan játékos, aki 10/8-szor betalál, mit tud csinálni?

Lehet, hogy most már egyértelműen játékosgyűlölőnek tűnök, pedig esküszöm, nincs így, csak úgy érzem, hogy sokan vagyunk, akik a Vasas név miatt szeretik a csapatot és az idekerülő játékos azt hiszi, ha rajta a mez, akkor őt már szeretik.

Tamási ezzel szerintem soha nem volt így.

Előzmény: doktormacko (38342)
doktormacko Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38342
A szabadrugás variáciokat és az elvégzőket nem az edző határozza meg ?
Előzmény: sz.tomy (38341)
sz.tomy Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38341
Talán nem kapkodás, hanem inkább tanácstalanság, mert nincs épkézláb embere, vagy akire alapozott, akiben bízott, mégsem olyan jó, mint ahogy várták.

Az összeállításokkal és a taktikával nekem is van bajom; az előbbi sajnos egészségfüggő is, az utóbbinak meg nyoma sincs, de ha ezt tanítják a Pro Licenc-en, akkor fejezze be mindenki.

Lehet, hogy egyértelműen edzőpárti vagyok, de ez azért van, mert nem vagyok kibékülve a magyar játékosokkal; sem a hozzáállásukkal, sem a teljesítményükkel.

A szabadrúgás pedig az azt elvégzőn múlik.

Előzmény: doktormacko (38337)
doktormacko Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38340
Ötszáz milla-áll az alku adatai
Felhasználónév: Ötszáz milla-áll az alku
Email-cím: cellaadam@freemail.hu
Homepage: http://
Üzenetek száma: 4
Státusz: Új vendég
Jogosultságok: Témanyitás és hozzászólás írása
Bemutatkozás: Beteg vagyok.
Előzmény: Ötszáz milla-áll az alku (38339)
Ötszáz milla-áll az alku Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38339
Úgyis megszűntök, proletárok.
rage Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38338
Amúgy Posza Zsoltin tényleg elég sok pont elment, sajnos. Kaposváron volt ugye, amikor odafejelte a labdát az ellenfélnek, aki egyből bevágta ?

Meg szintén a Kaposvár ellen jött ki úgy, hogy a játékos 16 méterről csúsztatott a kapuba.

S ez a Kaposvár most az ilyen buta hibák miatt előttünk van a tabellán.
Természetesen nem csak Poszán múlik, hanem az egész csapaton + a vezetőkön

Előzmény: eseszter (38333)
doktormacko Creative Commons License 2004.04.28 0 0 38337
Persze , hogy sikeres akar lenni , de nem igazán jön össze. Szerencsétlen jó ideje kapkod és semmi sem jön össze neki. Mikor játszottunk kétszer egymás után ugyanabban az összeállitásban ? Tavasszal már egy szabadrugást nem tudunk normálisan elvégezni , ezt pedig lehet gyakorolni. Elnézést ha a szabadrugás edzőnk éppem távol volt egész tavasszal. Betömörűlt védelem ellen milyen taktikával játszunk ?
Előzmény: sz.tomy (38335)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!