Keresés

Részletes keresés

dohonyiz Creative Commons License 2004.07.12 0 0 22
Moderátorok!
 
Köszönjük! :-)
 
"Gépház válasz | megnéz 2004.07.12 22:59:53 (72)
nagyferi kitiltva Közlekedés topikból/fórumból
. "
Előzmény: dohonyiz (14)
rg7 Creative Commons License 2004.07.12 0 0 21
A magam részéről az ámokfutás eleje óta ignorálom, de a hozzászólásai között keletkeztek már olyan ópuszok is, amiket a legvadabb poldilis topikokban sem nagyon látni.
Előzmény: Cheese (20)
Cheese Creative Commons License 2004.07.12 0 0 20
Ha jól láttam, beszélgettek vele, tehát nem offtopic.
Előzmény: rg7 (17)
mozdi Creative Commons License 2004.07.12 0 0 18
Ja, bocsi, januárban jöttem a tavalyról gőzöm nincs :)
Előzmény: rg7 (17)
rg7 Creative Commons License 2004.07.12 0 0 17

E-mailben figyelmeztesse "nagyferi"-t, hogy ha tovább csinálja kap egy hetet vagy hónapot. Ha tovább csinálja, letiltás, ha utána is akkor törlés lenne SZVSZ az igazságos.

Fiatal vagy és naiv:)
Az illető tavaly már kapott egy lehetőséget, akkor ezzel visszaélt, majd a letiltást követően ismét előkerült egy másik nick alatt. Akkor kb. 4 nickje lett felderítve. Ha statikus az IP-je, akkor csak az alapján lehetne kitiltani, de nincs ilyen szerencsénk.

DE AZÉRT JÓ LENNE, HA FELÉBREDNE A MODI!

Előzmény: mozdi (15)
rg7 Creative Commons License 2004.07.12 0 0 16
Jó lenne, ha kitakarítanátok a szemetet a Metró fórum -ból és a Vasútgépészek ide! topikból. Köszönöm.
mozdi Creative Commons License 2004.07.12 0 0 15

Egy javaslat a modinak:

 

E-mailben figyelmeztesse "nagyferi"-t, hogy ha tovább csinálja kap egy hetet vagy hónapot. Ha tovább csinálja, letiltás, ha utána is akkor törlés lenne SZVSZ az igazságos.

dohonyiz Creative Commons License 2004.07.12 0 0 14

Én is szeretnék csatlakozni a Mterós fórumban szereplő "nagyferi" nick elleni tiltakozáshoz, kérem a moderátorokat, tegyenek ellene valamit, mert ennek így semmi értelme.

 

Köszönettel

dohonyiz

QnAdam Creative Commons License 2004.07.12 0 0 13
csatlakozom az előttem szólókhoz, és kérnéxépen valami intézkedést, amivel megszüntethető lenne nagyferi nevű "tisztelt" "topiktárs" ámokfutása

előre is köszönet érte
DJ Troli Creative Commons License 2004.07.12 0 0 12

T. moderátorok!

 

többek felvetéséhez csatlakozva szeretném nyomatékosan kérni nagyferi nick tiltását. nézzetek körül a metró fórumon, mit művel.

Előzmény: mestska (11)
mestska Creative Commons License 2004.07.12 0 0 11

a metró fórumból nagyferi nicket ki kellene moderálni, esetleg gondolkodni a nick törlésén is....

 

egy a beszólásai közül:

"Fiam az ilyen férgeket ott helyben ki kellene végezni a lehető legbrutálisabban és felvenni videóra és levetíteni az iskolákban, hogy tanulja meg a társadalom: a férgektől szar lesz az alma! "

 

És persze ezt a nép nevében...

 

 

mestska Creative Commons License 2004.07.12 0 0 10

Egyre inkább úgy érzem, ez az egyetlen megoldás, a nyugodt fórumozáshoz.

 

Nem tartom jó ötletnek, és nem csak a várható énmiért maradtam ki tipusú sértődések és a klub várható belterjessége miatt.

Két dolog lehetséges:

1) A zárt klubfórum mellet megszünik a nyitoot. Ez nem reális, másrészt a valóban érdeklődő "újakat" magatok zárjátok ki.

2) megmarad a nyitott topic is a zárt mellett. Ekkor ugyan lesz egy belterjes, többé-kevésbé viták nélküli topic, de lesz mellette egy néha indulatteli is, amit a zárt topic tagjainak 95 %-a úgyis olvasni fog, tehát megint ott vagyunk, ahol a part szakad.

 

Vegyük pl. az én esetemet: a vasutas topicban csak hébe-hóba jelenik meg érdeklődő hozzászólásom, indulatokat még soha nem kavartam, lagalábbis nem emlékszem rá. (a véevk topic más tészta)

A nyílt klubfórum megszüntével, a hozzám hasonló amatőr, nem-fan éreklődőket teljesen elvágjátok (kitérdekel:), a 2-es példának meg ugyen nincs sok értelme. Ha esetleg meg a profik mégse olvasnák utána a nyitott topicot (nem tudom elképzelni), akkor pedig valószínű, hogy megint nem kapnék választ a kérdésemre.

 

Jobb lesz megvárni a témánként moderátori rendszer kialakítását.

Előzmény: Törölt nick (8)
shake_ Creative Commons License 2004.07.12 0 0 9
T. Operátor,

Szeretném kérni, az automotor vwgolf topicban található 27446 os hozzászólásomat képpel együtt töröld ki légyszíves.

Köszönettel
Shake
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.12 0 0 8
Van -e lehetőség arra, hogy a topicon vagy inkább a fórum belül egy zárt fórumot hozzunk létre?

Ezzel elkerülhetővé válik a "nagyferi" típusú hozzászólók topicrombolása - lásd metrós topic és vasútgépészet topic.
Egyre inkább úgy érzem, ez az egyetlen megoldás, a nyugodt fórumozáshoz.

A topictagok választanák ki, ki jöhet és ki nem, egyszerű többséggel. Ennyi.
SP_323i Creative Commons License 2004.07.08 0 0 7

Ha kérhetném az Autó kontra Motoros topikban a 27 851-es hozzászólásomat törölni.

Köszönöm

 

SP

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.08 0 0 6
A vasútmodellezés topicban a rögtönzött poll egyelőre azt mondja, hogy maradjunk a vasúti fórumban.
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.07 0 0 5
Szóval.
Nem tudom.
Én személy szerint jobban szeretem a vasútmodellezést a vasút mellett látni :) Döntsön a többség. Már volt ilyen felvetés a moderátorok részéről, én nem erőltettem, a többiek nem reagáltak. Az autó modellezős topicok pl az autó-motorban vannak, hajós fórumot nem találtam, hogy lenne külön hajómodell/makett topic, így nem tudok dönteni.

Feltettem a kérdés a vasútmodellező topicban, tudjuk meg a véleményeket.

Negyed órája próbálom ezt a nyamvadt hozzászólást elküldeni amúgy. Kétszer nyitottam újra az ablakot...talán most..
Operator Creative Commons License 2004.07.07 0 0 4
Még tegnap este megtörtént.:-)

Szóval ezek közül egy már ott volt, egy a BKV-ban, a többi átment.
Viszont kaptál kérdést a polmodis topicban egy makettestől.

polmodis kérdés
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.07 0 0 3
Lehet, hogy itt jobb helyen van. A vasúti fórum feltöltésénél szó volt ezekről a topicokról is:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9101631 Elveszett vágányok autóutak
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9043718 digitális vasútmodellezés
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9089049 Kispénzu" modellvasutasok klubja
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9107672 Vasutas vélemények a MÁV dolgairól
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9110810 Kaluzok, elleno"rök & utasok ide
http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9082424 ki számolja a vonatvagonokat?:)

De nem kerültek át.

Van itt valaki 1általán, olvassátok, vagy csak magunknak gépelgetünk?
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.05 0 0 2
VitézyDávid Creative Commons License 2004.07.04 0 0 1

A régi fórum utolsó napjain topikrombolás (BKV buszairól általában topikban) miatt letiltott Dér Balázs-1 nick visszatért, és FJX-207 néven folytatja tevékenységét. (ld.: Mentsük meg a trolibuszokat! topik).

Üdv.:VD

szasza_hungary Creative Commons License 2004.07.01 0 0 0
a pilót miért nem itt van?
Gépház Creative Commons License 2004.07.01 0 0 topiknyitó
Megkérdeztük a közlekedésmoderátort

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!