Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11750

Mi bajod ezzel? Ha egy plakát nem tetszik, nem nézem...

 

Előzmény: exxo (11748)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11749

nem.

ez az a plakat ami tul lött a celon. nekem is nagyon n e m tetszik ... nagyon.

semmi nem testzik amikor sex-et utcara, közterre visznek, ez a plakat sexistisch.

nem ertem, h miert csinaltak. hülyek!

Előzmény: exxo (11748)
exxo Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11748

Bécs utcái ilyen plakátokkal vannak tele (már sok összefirkálva).

 

Egy-egy túrista elmosolyog rajtuk. De köztudott, a város lakosságának több mint a fele idegen: zsidó, török, arab, hívö, agnosztikus, hitetlen, stb.

 

Valóban ez a tolerancia, kérdem én?  "Vagyok aki vagyok" Csak éppen ezt a Biblia más értelemben tárgyalja!

 

 

Előzmény: Törölt nick (11744)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11747

Megnéztem és nem értem mit akarsz és miért írtad.

A nőket szerelem, azok érdekelnek. Sem a férfiakhoz sem a buzikhoz nem vonzódom, nem is zavarnak. Így ezzel a szakállas , női ruhással sem foglalkozom.

 

Így nem is értem, mások miért rugóznak rajt ennyit.

Előzmény: nettomazsola (11745)
kornéliusz10 Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11746

Sziasztok.

 

úti társat keresek minden nap Győr és Bécs között.

Én kint dolgozom és így kevesebb lenne az úti költség,

Max-személyt tudok szállítani.

 

érdeklődj vig.kornel@freemail.hu

nettomazsola Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11745

ha igy beszelsz akkor TE vagy homofob. ezert mondtam, h nezd meg a szo jelenteset.

 

Előzmény: Törölt nick (11744)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11744

Kit érdekel?

Egy normális ember sem rajong érte. Számomra pl. tök mindegy az az ember.

Az viszont érdekelne, hogy a sok ember aki ezen rugózik hosszú napok óta az vajon tényleg a saját meleg hajlamait leplezi ezzel? Vagy mi viszi rá őket, hogy a szabadidejükben egy buzzancsal foglalkozzanak napokig?

Előzmény: exxo (11740)
Kereva-5 Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11743

Előzmény: nettomazsola (11741)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11742

Előzmény: nettomazsola (11741)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11741

CSAK!

 

köszönöm, h engem normalisnak tartasz, meghato ... en meg Conchitat tartom normalisnak, söööt sokkal normalisabbnak mint sok hetero gyülölködöt.

 

ahelyett, h annak örülnetek, h ez mekkora reklam egesz Austrianak, h hatalmas buli lesz itt jövöre!

az a kurvanagy keresztenyi szeretet az ... hat jol elbujt ...

Előzmény: exxo (11740)
exxo Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11740

és miért van szakálla?

 

Valóban érdekes szituáció, mikor egy normális egy abnormálisért rajong.

nettomazsola Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11739

   meg a nap is kisütött ...

Előzmény: nettomazsola (11738)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11738

  

Előzmény: nettomazsola (11737)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11737

en arra nem tudok valaszt, h MINDEN ESC nyertes orszagban miert van ilyen iszonyu nagy felhajtas a nyertes körül.
MINDENHOL!
tan mert allitolag szazmilliok nezik a közvetitest... mert utana az a szam megy reggeltöl - estig a  radioban ( es jol megszedi magat az aki irta, nem aki elöadta), mert a következö evben az az orszag rendezi az egesz cirkuszt es annak kell a reklam, h eladhato legyen? nem tudom.
en pl egyetlen perc sielest nem nezek es abszolut nem erdekel. nem beszel rola egesz Europa, senki nem jegyzi csak a sirajongok.

van hannoveri ismerösöm aki törtenetesen ugyanabba a gimibe jart mint Lena. konkretan idegrohamot kapott Lenatol ... a huga abban az idöben meg gimis volt es ott a suliban is ugy hordtak körbe, mint a veres kardot, volt aki at akarta ra nevezni sz iskolat! volt olyan mozgalom, h utcat akartak elnevezni rola. stbstb
MINDEN nemet show, beszelgetesben honapokig ö szerepelt. nem hiszem, h különösebben vagyott ra, de amit ugye Stefan Raab a fejebe vesz azt csinalni kell ... ezzel sem Lena keresett igazan.
a nyomorult " bele is dilizett" = rettenetesen kikeszült, el is tünt egy evre.

higyjetek el, h azt a felhajtast nem Conchita csinalja, hanem akik keresni akarnak vele es akiknek fontos, h a jövö evi versenyt jol el lehessen adni!

erdemes ezt a tegnapi bulit megnezni. rengetegen voltunk! sok sok gyerek, csaladok, bekesen, vigyorogva. nagyon szep volt.

ide katt;
http://tvthek.orf.at/program/Conchita-Queen-of-Austria/7905554/Conchita-Queen-of-Austria-live/7931594
Empfang im Bundeskanzleramt  összesen 04:46 Min.

01;00 -töl  2:00-tol beszel, EZT hallgassatok meg! a vegtelen szerenyseget, kedvesseget es mennyire ertelmesen, okosan beszel. szegeny Lenabol ennyi ertelmes mondat az eletben nem jött ki ...  ami nagyon tetszett ahogy visszautasitotta, h a balkonra kimenjen es integessen! remelem sikerül megörizni a suveneritasat es nem fogja hagyni instrumentizalni magat, bar ez azt hiszem elkerülhetetlen.

Előzmény: asx (11731)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11736

Sok embernek így sincs baja vele, csak hát ugye vannak irigyei.

Előzmény: Warnika (11734)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11735

Lehet, a reakciók alapján van benn valami. Nekem csak a nők produkciója tetszett valamiért, nem is rugózok a női ruhás faszin naphosszat... 

Egészséges ember szerintem magasról leszarja, hogy ki nyert meg egy ilyen fesztivált. Jó volt megnézni, érdekes volt, valaki nyert, ennyi a történet....De nem, a sok látens buzi rugózik rajt, mert nekik nem mindegy. Mert Wurst fel merte venni a női ruhát, ők meg szeretnék, de nem merik :-)

Keményen kibaszott velük az élet, én meg röhögök rajtuk, bár már kezdenek idegesíteni lassan. Nem zavar ha melegek, de abbahagyhatnák már a féltékenykedést!

Előzmény: Skog (11733)
Warnika Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11734

szerintem ha nem lenne szakálla senkinek semmi baja nem lenne vele.

Skog Creative Commons License 2014.05.19 0 0 11733

Azért ez az értelmezés, hát ez erösen LOL kategória.

:)

 

Amúgy a tudomány álláspontja, manapság már egy ideje, hogy az emberek zöme biszexuálisnak születik.

Tehát... :D

Előzmény: Törölt nick (11726)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.18 0 0 11732
Nem normális. De ki generálja ezt az egészet? Kik rugóznak ennyit a témán? Én nem. Én azóta is a lengyel lányokkal álmodom. A sok látens buzi tiltakozása generállja, hogy ez legyen az állandó téma...
Előzmény: asx (11731)
asx Creative Commons License 2014.05.18 0 0 11731

Talán emlékszel rá, nem is oyan régen volt, hogy valamelyik síversenyen (EB vagy VB nem tudom már) 1-3 helyezés, arany, ezüst, bronz az osztrák síelőké volt. Írtak róla egy fél oldalt a sportrovatban meg bemondták a sporthírekben. Nem várta hisztis tömeg a reptéren őket, nem írtak 7 oldalt az újságban az eseményről napokon keresztül és nem volt a közepén kétoldalas poszter. Pedig sokkal nagyobb dicsőség volt az országnak mint ez a féleszű.

Szerinted meg ez a normális?

Előzmény: nettomazsola (11730)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.18 0 0 11730

Az orszag szinte mindegy.

Kell egy olyan elöado aki valamivel " elkapja" az embereket es egy jo szam. Semmi extra. 

 

Persze, sokszor beleszol a politika. Mikor a barati orszagok körbelajkoljak egymast, de aze ennek ellenere eleg valtozatos a nyertes orszagok listaja.

 

Mem meg aze lett Conchitabol, mert sokakat irrital. Ez mar olyan vica-versa. 

 

En ma delutan ott voltam sok ezer nagyon boldog ember közt. Fantasztikus erzes volt!

Sajnalom, h ti kimatadtok belöle. Vegre lehet(ne) valaminek egyszerüen csak örülni.

Nem.

Ti utalkoztok.

 

Előzmény: Törölt nick (11728)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.18 0 0 11729

Luxemburg miniállamban rengeteg jó énekes lehet, hisz majdnem minden ezer polgárra volt már egyszer nyertes :-)

Előzmény: Törölt nick (11728)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.18 0 0 11728

Igen, de ez mit cáfol, vagy igazol? A történelem folyamán folyamatosan változik egyes országok nemzetközi megítélése és valószínűleg a közízlés is. Vagy azt akarod mondani hogy egy éppen kevésbé kedvelt ország szar énekese, szar színpadi produkcióval is lehet első?

Előzmény: nettomazsola (11725)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.18 0 0 11727

A magyar sajtó és mémgyár egy napig sem foglakozott pl Lénával, szóval nem értek egyet veled...

Előzmény: nettomazsola (11723)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.18 0 0 11726

"A homofóbia szó jelentése félelem, idegenkedés a homoszexualitástól, illetve a homoszexuálisoktól."

 

Vagyis azok rugóznak még mindig a témán, azok foglalkoznak az egésszel, akik látens buzik. A többi ember már rég túlsiklott volna az egészen, mert nekik/nekem tök mindegy mi  a neme, szexuális beállítottsága, kinézete az illetőnek.

Előzmény: nettomazsola (11721)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.18 0 0 11725

Te nagyon okos vagy, h tudod mi kell a sikerhez, de aze nezf meg a nyertes orszagok listajat.

Van itt minden ...

 

http://de.wikipedia.org/wiki/Liste_der_Sieger_und_Veranstaltungen_des_Eurovision_Song_Contests

 

 

Előzmény: Törölt nick (11719)
exxo Creative Commons License 2014.05.18 0 0 11724

Ergo: A nöi principium a fehér színhez kepcsolódik, miután a szüzesség, a tisztaság, tökéletesség, a lélek színe:

Lásd, fehér ruha, -lepel, -zászló, békegalamb, Szentlélek-galamb.

 

Van az úgy, hogy valaki tényleg hülye és/vagy erkölcstelen.

Nagy kérdés, hogy hol a határ, amikor szólni kell, és hogy ki vegye a bátorságot.

nettomazsola Creative Commons License 2014.05.18 0 0 11723

MINDEN orszagban a gyöztessel ugyanezt csinaljak sööööt

akarki nyerte volna ez lenne

ez reklam es biznisz.

ehhez a nyertesnek semmi köze!

 

hidd el, h rengeteg ember megszedi most magat csak azzal, h ha kell ha nem mindenre szakallt ragaszt, fest. ez mar reg nem Conchitarol szol.

de ugyanez megy minden nyertessel minden orszagban.

ne kerdezd miert, mert en sem ertem.

engem ez az egesz ESC nem erdekel.

hatalmas felhajtas lesz majd itt jövöre es rengeteg penzt, turistat hoz majd Becsnek.

 

 

Előzmény: Törölt nick (11719)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.18 0 0 11722

nezd meg! itt van Freddie nöi ruhaban.

szerencsetlen akkor meg nem vallalta, h meleg es akkor azt is kellett volna vallalnia, h AIDS-es es ez 20 evvel ezelött meg annyira sem volt egyszerü, mint manapsag.

 

 

Előzmény: nettomazsola (11720)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.18 0 0 11721

tudod mit jelent az a szo, h " homofob"?  nezz utana ...

 

ertsetek mar meg, h szazezrek szavaztak ra! telefonrol, otthon ... senki nem kenyszeritette öket!

ezt miert nem vagytok kepesek felfogni?

 

 

Előzmény: Törölt nick (11719)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!