Keresés

Részletes keresés

Athes Creative Commons License 2015.07.17 0 0 1809
Úgy tudom csak Magyarországon használható.
Előzmény: nita085 (1808)
nita085 Creative Commons License 2015.07.17 0 0 1808

Sziasztok! Tudnátok olyan kempingeket ahol elfogadják a szépkártyát? :O

Köszi szépen előre is :)

Athes Creative Commons License 2015.07.17 0 0 1807

Sziasztok,

Velencéből hazafelé megmártóznánk a horvát tengerben is, 1-2 éjszakát szeretnénk itt tölteni, homokos parton. Elsősorban a megfizethető helyeket keressük, és nem szeretnénk nagyon dél felé lemenni, hogy a hazaút egyszerű legyen (Bp. felé, de kicsit keletebbre).

 

Tudtok segíteni, hogy hova érdemes menni, mit érdemes megnézni? Jövő hét végén lenne aktuális.

szeerikceed Creative Commons License 2015.07.16 0 0 1806

Szia! Merülni nem merültünk ebben sajna nem tudok segíteni. Amint látom nem épp a közelben lesztek. Mint írtam nekünk is kiruccanás volt Rab-ról. Viszont tényleg kell szerencse a Flippereket megnézni. Mi köszönhetjük a Kapitány Úrnak aki még vissza is fordult mikor a messzi távolban (távcsövön keresztűl) megpillantottuk őket. Így végűl másfél órás késéssel érkeztünk meg Rab-szigetre. Remélem sikerül látnotok és jó nyaralást. Ja az  utat egy magyar fickótól vettük a kempingben Rabon.

Előzmény: "Döbrögi" (1805)
"Döbrögi" Creative Commons License 2015.07.16 0 0 1805

Szia!

Soraidat biztatásnak veszem. Terveim csak odáig vannak ,hogy elmegyünk egy napra Mali Losinjra, ott keresünk kiránduló hajót vagy bérlőnk ha lehetséges. Konkrét útbaigazitást vagy ajánlatot sehol nem találtam. Fotókat, videókat , élménybeszámolókat igen , ezek alapján gondoltam hogy itt keresgélek és bizok benne hogy unokám látni fog néhány palack orrút a természetes életterében. Minden jó tanácsot, útba igazitást  elfogadok. Júl. 25én indulunk egy hétre, szállásunk Novi Vinodolskiban lesz. Pipás úszáshoz ha tudsz ajánlani a környéken látványos szép helyet megköszönöm.

Előzmény: szeerikceed (1803)
szeerikceed Creative Commons License 2015.07.16 0 0 1804
Előzmény: szeerikceed (1803)
szeerikceed Creative Commons License 2015.07.14 0 0 1803

Mi annakidején Rab-ról hajóztunk át Losinj szigetre. Visszafelé jövet találkoztunk delfinekkel, még produkálták is magukat! :) Idén megyünk Losinjra pont emiatt. Hátha látjuk megint.

Előzmény: "Döbrögi" (1789)
Ripesz Creative Commons License 2015.07.13 0 0 1802

Szia!

 

Érdemes megnézned a Pula, Medulin környéki kempingeket, közel van a Kamenjak nemzeti park, ahol találsz klassz ugrálós helyeket.

Itt keresgélj: arenacamps.com

 

Ha jól emlékszem a Pomer kemping van a legközelebb a nemzeti park bejáratához. Nem egy tipikus full extrás isztriai kemping, de szerintem vállalható.

 

Jó nyaralást kívánok!

Előzmény: Adrienn_89 (1801)
Adrienn_89 Creative Commons License 2015.07.13 0 0 1801

Sziasztok!
Motorral mennénk augusztusban a horvát tengerparthoz... csak kemping érdekelne, ahova letáborozhatunk.. valahova part mellé, sziklás-ugrálós előnyben..
Ismertek helyeket, ami bevált?
Köszi!

hul Creative Commons License 2015.07.11 0 0 1800

Erre a kempingre emlékszem és szívesen, 2x nagyon jó napokat töltöttünk itt!!!!!!!!!! 

Előzmény: eperlevelll (1799)
eperlevelll Creative Commons License 2015.07.11 0 0 1799

Hátha valakinek hasznos infó: a primosteni Adriaticban viszonylag sok hely van, tegnap benéztünk. A mosdók tiszták, sok a fa, a part csodaszép.

Rezsee Creative Commons License 2015.07.07 0 0 1798

Hagyd a fenébe Rab-ot! Krk-re szinte végig pályán tudsz menni, hamarabb lent vagytok, több idő jut keresgélésre. A komp díja meg betakar 2 napot, plusz nem kell odáig levergődnötök, aszalódni a kompra várva. Mi anno ez első családi (két gyerek) tengerparti nyaralást töltöttük Rab-on, igaz apartmanban, Lopar-i kempinget láttam, mert egyszer átmentünk fürödni. Mit mondjak...felejthető volt! Iszonyatosan zsúfolt, törölközőn a porban(homokban) fetrengsz, de van akinek ez jön be! Nem mondom hogy egynek nem volt jó, de 15 év alatt egyszer se jutott eszembe, hogy oda hűde visszamennék!

Előzmény: prkiszti (1793)
AZS Creative Commons License 2015.07.07 0 0 1797

A szivem Rabra, az eszem Krkre húz.

Ne dilemmázz, irány Pag ;-)

Előzmény: prkiszti (1793)
wdriver Creative Commons License 2015.07.07 0 0 1796
ott van még a kraljevicai ostro a krk hídnál, és lejjebb crikvenica felé biztos van jópár. de krk ad a környéken a legtöbbet sztem. áram átalakító vagyis aljzat átalakító :-) jó ha van.
kmrmtms Creative Commons License 2015.07.07 0 0 1795
Előzmény: prkiszti (1794)
prkiszti Creative Commons License 2015.07.07 0 0 1794

Lenne még egy kérdésem. Mire készüljünk az elektromos csatlakozóval kapcsolatban. Kell valami átalakító vagy ott is az a szabvány van mint nálunk?

prkiszti Creative Commons License 2015.07.07 0 0 1793

Köszönöm a hozzászólásokat. A szivem Rabra, az eszem Krkre húz. Előre foglalás nem megvalósítható, bizonytalan, hogy mikor tudunk elindulni. 

Végig néztem már a neten fellelhető kempingeket. Attól nem tartok, hogy Krken nem találunk helyet, na persze a kérdés az, hogy hol. De aki így indul, az így jár.:)

Rabra soknak találom a komp árat, ha jól számoltam, akkor esetünkben oda-vissza 26000. Ez sok.

Az alap nyaralásunk, az 2 hét Balaton, ez "csak egy kis kiruccanás" lenne előtte.

wdriver Creative Commons License 2015.07.07 0 0 1792

hopp Krk kempingek link lemaradt 

:-)

Előzmény: wdriver (1788)
hul Creative Commons License 2015.07.07 0 0 1791

Nem is olyan egyszerű helyet találni... sokan megtudták már, milyen klassz... 

De meg kell próbálni.

Előzmény: Rezsee (1787)
Rezsee Creative Commons License 2015.07.07 0 0 1790

Ne gondolj egy bekerített területre vagy medencére stb. mert tudtommal ilyen nincs! A Losinj környéki vizeket szokták így emlegetni, azt nem tudom betelepítettek vagy csak valamiért itt nagyobb számban előfordulnak, de valóban láthatóak időnként hajóról, vagy akár szárazföldről is. Viszont ez a ho-i tengerpart más részein is előfordul, szerencse kérdése! Magyarul, senki nem garantálja, hogy tuti fogtok látni delfint! :-)

Mi sem láttunk mikor ott jártunk, a víz alatti élővilággal ezzel együtt is elégedett voltam, nem úgy, mint sok más helyen!

Előzmény: "Döbrögi" (1789)
"Döbrögi" Creative Commons License 2015.07.06 0 0 1789

Sziasztok!

Tudtok valami információt adni a delfinrezervátumról ?

wdriver Creative Commons License 2015.07.06 0 0 1788

én is Krk-re szavazok ha nincs sok időtök, hídon átmentek egyszeri fizetéssel és máris bejárhatjátok a szigetet.

Itt láthatod a kempingeket, mazsolázz, a Punati kempinget láttam belülről is, elég jó, szép fás..

Előzmény: prkiszti (1786)
Rezsee Creative Commons License 2015.07.06 0 0 1787

Sok felé jártunk, Krk-en pont nem kempingeztünk még, de ott tényleg elég sok kemping van, a távolságok sem nagyok, biztos találtok helyet még lakókocsival is. Van ahol neten tudtok előre foglalni parcellát, igaz már eléggé benne vagyunk a szezonban, de lehet lemondás bármi, de az is igaz, hogy én jobban szeretek élőben foglalni, hiszen nagyon sok szempont szerint választunk helyet, ez inkább már bejáratott helyen lehet jó. Ha parcellát nem is kaptok, a nem parcellázott helyre biztos be tudtok állni valahol! Mindenképpen próbáljatok úgy sakkozni, hogy picit több legyen 3-4 napnál, mert rossz lesz (mindenhogyan az lesz :-)!!!)

egyből haza indulni ill. a fajlagos költségek is magasak! (Üa.+pálya stb.) Ha nem Rab-ot választjátok, máris nyertetek 2-3 napot a meglehetősen magas (Autó+lakó+5 fő) komp oda-vissza díján! :-)

Előzmény: prkiszti (1786)
prkiszti Creative Commons License 2015.07.02 0 0 1786

Ha minden igaz, akkor pont 2 hét múlva, júl. 16-án este szeretnénk elindulni . Hajdú-Biharban lakunk, át kell mennünk az egész országon. Jaj de hosszú lesz!  3-4 napot gondolunk ott lenni, ill. amíg jól érezzük magunkat ( meg a pénztárcánk is ).

 

Előzmény: 681109 (1781)
ersekildiko Creative Commons License 2015.07.02 0 0 1785

Azért itt nem olyan széles a sziget :) de (rutinos Hvar rajongóként) természetesen értem :)

Előzmény: AZS (1784)
AZS Creative Commons License 2015.07.02 0 0 1784

igen

nem lenne rossz, csak a nudi rész keveredik a hagyományossal, és a szó szoros értelmében nincs semmi a közelben (pláne Hvar szinte összes megnézendő helye is pont a sziget túloldalán van)

Előzmény: ersekildiko (1783)
ersekildiko Creative Commons License 2015.07.02 0 0 1783

Valaki járt már itt? http://www.mlaska.com/

681109 Creative Commons License 2015.07.02 0 0 1782

amúgy emlékeimben a Jezevac kemping maradt meg (a többi nekünk felejtős volt) - de már nagyon rég volt...

Előzmény: 681109 (1781)
681109 Creative Commons License 2015.07.02 0 0 1781

nem írtad mikor mennétek, mert azért a szabad helyek tekintetében (főleg minél kisebb a kemping) az augusztus necces lehet...

 

amúgy ha itt a baloldali keresőbe beírod hogy "krk kemping" akkor biztos sok találatot fog feladni

Előzmény: prkiszti (1776)
hul Creative Commons License 2015.07.01 0 0 1780

A legkisebb, akit Te is ismersz, Péter, Németországban töltötte az első szülinapját. Sokat aludt a kocsiban és nem aggódtunk, rendben volt minden... Aztán óriási volt, amikor a 20 évvel idősebb fiam tologatta Krk-ben, mintha az övé lett volna. Óriási a szerelem, de senki nem mondta, csak kialakult. Nagy szerencse és rengeteg munka, ha értitek.

Valahogy úgy van, hogy első neki a fiam, a második az edzője, aki megtanította görkorizni és utána short track korizni, versenyezni  és - ahogy látom az "adatforgalmát" a fél világgal- viszi tovább... én csak reménykedem, hogy benne vagyok az első tízben:-) 

Előzmény: fekvőrendőr (1778)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!