Keresés

Részletes keresés

rollex Creative Commons License 2011.01.27 0 0 3

Gyakran olvasgatom, a technikát előtérbe helyező hozzászólásokat. Lassan a képről már nincs is szó, csak a felszerelésről. Erről egy történet hut eszembe. "Füles" Tóth Józsi, 1972 körül önállósította magát, kilépett az MTI-ből.  Talán két hét múlva összefutottam vele a Váci utcában, karján egy hatalmas fonott fűzfa kosár (amolyan sváb kosár amivel annak idején a meglett háziasszonyok rótták a piacokat) és a tőle megszokott orgánumban megkérdezi tőlem: mit szólsz az új szettáskámhoz? :-) Fellibbentette a kosár tetején lévő babos kendőt ami alatt egy Pentaconsix lapult. Azt hiszem ezzel a szereléssel készült képeivel még hosszú ideig ámulatban tartotta azokat, akik tudták mi fán terem a reklámfotó. Ennyit a felszerelés mindenhatóságáról.

rollex Creative Commons License 2011.01.27 0 0 2

apca, akkor felfrissítem az emlékezetedet... Kassányi Jenő, a kisérleti labor vezetője volt, az ő nagy találmánya volt az FD-Y hívás, persze mindenki leszarta, mert bőven jó volt az atomal, meg a mikrophen. :-)

rollex Creative Commons License 2011.01.27 0 0 1

apca köszi, hurrá! :-)))) szerintem hamarosan érkezik kondenzor is :-))

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.27 0 0 0

nekem éppen "0" történet jut eszembe

Előzmény: apca (-)
apca Creative Commons License 2011.01.27 0 0 topiknyitó

Felmerült egy fotós sztorizó, anekdotázgató fórum szükségessége.

 

Akkor hát csak tessék, tessék: halljuk a jónál jobb kis történeteket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!