Borsó_ Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14261
na és? ha tavalyi a mezed kit érdekel!? az a jó! vagy tévedek?!:)
Előzmény: Jerry6 (14258)
golyo28 Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14260
A Cegléd-Domino vízilabdameccs tuti, hogy április 3-án, szombaton 11-kor lesz! Jó lenne, ha maradna az eredeti, szombat, 16 órás kezdés Kecskeméten és akkor mindkét meccsen ott tudnánk lenni!
Előzmény: Molnár KHFC (14257)
Basildon Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14259
Köszi megkaptam!
Előzmény: arpika86 (14253)
Jerry6 Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14258
Szeretnék Kispest mezt venni de hogy úgy monjam a fehér mez nem nagyon nyerte el a tetszésem de az idegenbeli mez az tetszik de arról meg azt halottam hogy abból nincs "S"-es szóval valaki nem tudja hogy lehete a csíkos mezből "s"-est kapni??????
Én is jókor akarok venni mezt jövőre már szerintem úgy is más fajta lesz
Molnár KHFC Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14257
2-án biztos nem lesz, mivel 31-én meccs van. A vízilabda hányadikán lesz? jó lenne mind a kettőre menni:)
Előzmény: golyo28 (14256)
golyo28 Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14256
No annak nagyon nem örülnék, ha a Kecskemét-Honvéd meccset április 2-án játszanák, mert tavasszal én erre a focimeccsre mentem volna ki először, de ez csak akkor jöhet össze, ha aznap lesz, mikor a vízilabdameccs is, különben nem tudok lemenni Kecskemétre...
Előzmény: Molnár KHFC (14255)
Molnár KHFC Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14255
az nb1.hu-n azt írják, hogy ápr. 2-án (pénteken) lesz a kecskeméti meccs. Gondolom ez változni fog, mivel szerdán Kaposváron játszunk. nem tudtok erről valamit? azért kérdezem, mert régebben arról volt szó, hogy előtte elmennénk a vízilabda csapat meccsére, és akkor lehet, hogy borul az egész.
Démió Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14254
köszönöm, én megkaptam a képeidet!

D.

arpika86 Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14253
Bas!
Elvileg ugy cselekedtem ahogy kérted: küldtem pár fotot de azt nem vágom, hogy megkaptad-e. Ha nem azt mondom Pápa ellen hozzád vándorol a cd, amit odaadtam Pipponak. Ok?
balázs_ng97 Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14252
Melyik tojás? Nem emlékszem.. :(
Előzmény: Törölt nick (14251)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14251
Balázs!

Képzeld, már 9:30-kor felkeltem (megint magamtól). Elmentem futni. Még mindig ott volt a hídon az a tojás :-))

Előzmény: balázs_ng97 (14250)
balázs_ng97 Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14250
De de, tényleg, a Gömb volt, nem is a Mélység Titka!!
Előzmény: Molnár KHFC (14240)
balázs_ng97 Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14249
Jerry,
igen, olvastam, csak mivel nem címezted senkinek, meg ez amúgy sem annyira fórum téma, inkább nem írtam rá semmit. A részleteket a saját fórumunkra leírtam, de a kérdésedre válaszolva kicsivel f8 után engedtek ki, Rőzséék két kocsival megvártak. Szülőm addigra már úton volt, végül Nyíregyházán találkoztunk vele.
Előzmény: Jerry6 (14228)
Borsó_ Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14248
Aludtam bazz aludtam... máskor nekem várni legalább reggel 13.00 ig!!!! :)))
Előzmény: Basildon (14241)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14247
Ez nekünk sovány vígasz. A MÁV pálya jobb választás lett volna. Bár tudom, h újítják, de akkor minek, ha nincs közönség?
Előzmény: Törölt nick (14242)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14246
Semmi lopás nincs benne. Sok tábor énekel ugyanolyan dallamokra, és a szövegkörnyezetben is akadhatnak hasonlóságok, mivel egy a téma. Ráadásul nincs ilyen skandallum, hogy Csak az Újpest. A Lokit nem tudom.
Előzmény: Jerry6 (14194)
plusz1pista Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14245
Pár figurát felismerek,de kik azok aki lopják a cuccot a buszból?
Előzmény: tomek30 (14235)
Jerry6 Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14244
14200 elcsípted a 14200-at ami az én tervem volt na majd máskor jobban figyelek. :)

Péntek Péntek Péntek áááá KING...!!!!

Előzmény: Basildon (14243)
Basildon Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14243
Ezt tudom,de azért a foci az foci.Sok helyen van jó kosárlaszti,de a focit sem hanyagolják a drukkerek.Meg ugye nem a sereghajtó utazott Szolnokra,hanem a listavezető!:)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14242
Szolnokon nem a foci a favorit, hanem a kosárlabda, kosármeccsekre ezrek járnak.
Basildon Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14241
Én is voltam már sz@rabb hangulatú meccsen.Röhej,hogy 200-300 hazai szúrker volt,Szolnok azért nagy város,ennyien kimennek hazaira az NB 8-as kalapgyár meccsre is:-)Emléxem anno még az 50es években mikor még kislány voltam,jártam ki Kőbányai Sörgyár meccsekre(ott szerettem meg a sört)hát amikor ment a csapatnak akkor volt úgy hogy 600-800an voltunk rangadókon:)

Borso???Hol vagy??Jön a tudod mi?!:)

tomek:jók a képek!Máskor is lőhetnél párat,nem mindig az én képeimet szídják....:)

Törölt nick Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14238
Szerintem végtelenül gáz volt a tegnapi meccs. Életem 3 legszarabb túrája közé fogom sorolni. Irdatlan szar hangulat, lehangoló látvány a pályán, és a lelátón egyaránt.
Basildon Creative Commons License 2004.03.21 0 0 14237

NB I B. Szolnok-Honvéd 1-1

SÁRGA LAP
Bábik (akasztotta Kotulát) a 70., Lipták (felvágta Horváth Pétert) 75., Hamar (nyújtott lábbal rácsúszott Rézsó kapusra) a 82. percben
SZÖGLETARÁNY: 3:8 (2:4)

15. perc: Borgulya bal oldali szögletét követően az egymásra váró védők közül Nánási öt méterről a kapu közepébe lőtte a labdát. 0–1
87. perc: Kotula a balösszekötő helyén becsapta Bábikot, majd remekül kínálta fel lövésre a labdát Remilinek, aki 15 méterről kilőtte a bal alsó sarkot. 1–1

Míg a házigazda Szolnok két vereséggel "melegített" a Honvéd látogatására, addig a listavezető csupán egy – igaz, győztes – Magyar Kupa-meccsel a lábában készülődött a tavaszi harmadik forduló összecsapására. A Tisza-partiak három szezon után tértek vissza a Tiszaligetbe, ahonnan a tervezett stadionrekonstrukció miatt költöztek el 2002 telén. A kispesti szurkolók hangorkánja közepette jó iramban kezdődött a találkozó. A házigazdák igyekeztek megszervezni védelmüket, s a lehető legkisebb területet hagyni a vendégek rutinos támadóinak. Nem is volt benne a gól a Honvéd játékában az első negyedórában, ennek ellenére egy amatőrtalálattal mégis megszerezte a vezetést. Az előny megnyugtatta a listavezetőt, igaz, nem is volt nehéz dolga, hiszen a hazai játékosok közül Rézsó Péter kapuson kívül csak Kotula László és Szabó Attila nyújtott ekkor jó teljesítményt. A szünet után harcosabb szolnokiak jöttek ki az öltözőből, ennek eredményeként Fedor Ottó egyenlíthetett volna. Túlságosan nyugodtan játszott a Honvéd, s ezt érezhette Gálhidi György vezetőedző is, aki gyors egymásutánban kettőt is cserélt, miközben Kotula helyzeténél egy hálaimát is elrebeghettek a piros-feketék. A második félidőben, úgy tűnt, magabiztosan őrzi minimális előnyét a Honvéd, talán maguk a kispesti játékosok is úgy érezték, nem fenyegeti veszély győzelmüket, s erre a hajrában ráfizettek. A csereként pályára lépő Remili Mohamed szépségdíjas góljával egyenlített a Szolnok, amely akár a győzelmet is megszerezhette volna: a hosszabbításban az egyedül kilépő Németh Gyulát a lövés pillanatában Vámosi Csaba és Budovinszky Krisztián gyanús körülmények között földre vitte a 16-oson belül, ám a bíró sípja néma maradt.

Mestermérleg
Tóth Dénes: – Kis szerencsével nyerhettünk volna.

Gálhidi György: – Ennyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni, a szünet után túlságosan is ráültünk az eredményre, s ennek törvényszerűen szolnoki egyenlítés lett a vége.