Keresés

Részletes keresés

vanda62 Creative Commons License 2018.04.08 -2 0 1175

micsoda szörnyű veszteség, hogy fogja túlélni szegény? Kellene neki pszichiáter és pszichológus, hogy feldolgozza ezt a veszteséget. Meg egy logopédus se ártana, mert el vannak csúszva a sziszegői. 

Előzmény: Törölt nick (1173)
Fruzsi_na Creative Commons License 2018.04.07 0 2 1174

Én így elsőre Wolf Katiéknak és Szabó Ádáméknak adom a voksomat. A többieknél legalább a páros egyik tagja unszimpatikus (persze ha jók lesznek el fogom ismerni,csak éppen nem nekik fogok drukkolni).

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.02 -1 0 1173

TÁPAI SZABINA A MICSODA NŐK! FORGATÁSÁN VETTE ÉSZRE, HOGY TÖRÖLTÉK AZ INSTAGRAM-FIÓKJÁT

 

https://tv2.hu/musoraink/mokka/258103_tapai-szabina-a-micsoda-nok-forgatasan-vette-eszre-hogy-toroltek-az-instagram-fiokjat.html

picimadárka Creative Commons License 2018.04.02 0 4 1172

Azt írtam lentebb, hogy az esélytelenek nyugalmával nézem majd a műsort, mert nem sikerült az indulók között olyan párt találnom, akinek drukkolhatnék. 

Olvasva soraitokat, egy kicsit utána nézve az indulóknak, remélem csak lesz kedvenc! :D


Első blindre úgy érzem, hogy Wolf Kati és Fodor Rajmundnak van esélye a győzelemre.

(Egyébként, nem egy utolsó szempont, hogy nekik van a "legnagyobb táboruk is!)

Apropó Wolf Kati! Semmi bajom vele, de bevallom, hogy nem kedvencem továbbra sem, persze, attól még remek énekesnő. Bevallom azt is, hogy azon kevesek közé tartozom, akik kedvelik a "kalapost!"Én, anno, Takács Nikolasnak drukkoltam, nem Vastag Csabának. 

(Gondoltam, már az elején tisztázom a mínuszokat!)

Miután "bevallottam", hogy kedvelem Nicolast, ezért már egy kis előnyt is szereztek nálam Tápai Szabinával.Habár, Szabinát kevésbé kedvelem a "vehemenciája" miatt, ahogy egyéb műsorokban láttam szereplését. (Én is az a ritka kivétel voltam, akik anno, kedvelték férjének Kucsera Gábornak az esetlenségét, és nem voltam elájulva, Kulcsár Edina"tökéletességétől".)

 
Ahogy "ismerkedem" a szereplőkkel, egyre jobban hajlok afelé, hogy először is majd, a "furcsa párokra" leszek kíváncsi. 
Nekem furcsa pár  külsőre, Horváth Tamás és Balázs Andrea. Szintén külsőleg, de a "korkülönbségek" miatt,  Rózsa György és Csobot Adél, Gergely Róbert és Megyeri Csilla, valamint  Babits Marcella és Pumped Gabo párosa, Lehet, hogy pont a "furcsa párok" lesznek viccesek, és pont ők fognak meglepni minket?!(Egyébként, ahogy meghallom a tv előzetesében a "Pá, Aranyom Pá...." nótát, ahogy Balázs Andi énekli, mindig felkapom a fejem, hogy ejha, te jó ég!:D)

No, de majd meglátjuk! :D

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.02 0 0 1171

A Nagy Duett szereplői elárulták, miben rejlik majd a sikerük titka

 

https://tv2.hu/a_nagy_duett/258378_a-nagy-duett-szereploi-elarultak-miben-rejlik-majd-a-sikeruk-titka.html

CocoChanelEszterrrka Creative Commons License 2018.04.02 0 1 1170

Rá én is, nagyon, bár állítólag nem nagyon kerekedik felül a férjén, pedig őt felülmúlni nem nehéz. (Bár igaz, én azon kevesek közé tartozom, akik kedvelték Kucsera esetlenségét, sokkal vevőbb voltam rá az ő szériájukban, mint Kulcsár Edina tökéltességére, de ez mindegy is.)

Az idei szériából látatlanban Wolf Katiéknak drukkolok, Kati egyébként is kedvencem, Rajmund pedig igazi amatőrként indul, de remélem, sokat tanultam majd mesterétől. Én még Horváth Tomi-Balázs Andi párosára vagyok kíváncsi, igaz, Andi nem igazán számít amatőrnek, ráadásul egyébként Tomi sem a szívem csücske. De pont azért, mert külsőleg viccesen mutatnak együtt, lehetnek nagyon szórakoztató, meglepő páros. Aztán meglátjuk.

Mondjuk ez valamelyest igaz Csobot Adélék párosára is. Furcsa párosítás, de lehet, hogy meglepnek. (Fiatal koromra hivatkozom,amiért nem tudtam, ki az a Rózsa György.)

A többieket meg meglátjuk.

Előzmény: Törölt nick (1169)
Törölt nick Creative Commons License 2018.03.31 0 0 1169

Tápai Szabinára nagyon kíváncsi leszek! :)

Előzmény: Fruzsi_na (1121)
Ilhilla Creative Commons License 2018.03.27 -2 0 1168

Fotoshop a javából, rosszul kivitelezve!

Előzmény: vanda62 (1167)
vanda62 Creative Commons License 2018.03.27 -1 0 1167

olyan furcsák ezek a képek, mintha a párok csak egymás mellé lennének montírozva

Előzmény: Ilhilla (1164)
Fruzsi_na Creative Commons License 2018.03.27 0 1 1166

Akik így elsőre jó párosításnak tűnnek Szabó Ádám és Keveházi Krisztina,illetve Wolf Kati és Fodor Rajmund. A többieket majd meglátjuk.

crossfire1 Creative Commons License 2018.03.27 -1 1 1165

Kamarás Iván miért számít amatőrnek, mikor zenés esteket ad és már láttam musicalben is énekelni?

sztem Kasszás Erzsi is szokott énekes darabokban szerepelni.

 

sajnos van 3 elriasztó tényező számomra (Pápai, Horváth meg a kalapos), ez így együtt sok, sztem passzolom az idei évadot.

Ilhilla Creative Commons License 2018.03.27 0 0 1164

http://www.blikk.hu/galeria/aprilis-15-en-indul-a-nagy-duett-hatodik-evada/4felqmn

 

Ezt már tudtuk, de valóban érdekes így együtt látni őket!

Ilhilla Creative Commons License 2018.03.26 -2 1 1163

Olvasom a Best-ben: Tóth Andi és Szabó Ádám úgy tűnik szerelmesek! Legalább lesz témája a műsorban is annak, hogy a vetélytársak egy párt alkotnak.

(Egyébként a képeken aranyosak együtt).

Ilhilla Creative Commons License 2018.03.24 0 0 1162

https://www.youtube.com/watch?v=ZBi48fuH0rE

 

Meg is van. A dal régi, a hölgy pedig már majdnem 60!

Előzmény: Ilhilla (1161)
Ilhilla Creative Commons License 2018.03.24 0 0 1161

"Szexi lady, ó lady, ó lady..."

- a bulizók/falunapozók között ez a száma még ma is ismert szerintem.

Előzmény: Mlle. Grenelle (1160)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.03.24 0 2 1160

Polgári neve, azt hiszem, Babits Marcella.

64 éves, de tök jól néz ki...

Előzmény: vanda62 (1158)
vanda62 Creative Commons License 2018.03.24 -2 0 1159

A kisnő összekeveri Mária Teréziát Kalkuttai Teréz Anyával. 

Előzmény: Fruzsi_na (1130)
vanda62 Creative Commons License 2018.03.24 0 0 1158

Marcellina a rendszerváltozás körül volt nagyon népszerű, arról volt híres, hogy szaxofonon játszott. Nem olyan jól, mint pl. szegény Csepregi Gyula, vagy Bacsó Kristóf, de el lehetett viselni. A mai ízlésnek már kissé vicces. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=sjyGfaZw3Bw

 

A fesztiválrajongó, kisportolt, egyedi mozgású fiú szerintem Pumped Gabó. 

Előzmény: Fruzsi_na (1132)
Ilhilla Creative Commons License 2018.03.24 -2 0 1157

Olvastam, hogy Tímea a mai részben lesz valamilyen esküvőn, majd látom: ma lesz az utolsó rész, tehát csak epizódszerep.

Akkor ez a Fodor Rajmund név innen ismerős. Na, ő is totál amatőr, mint Tápai Szabina és Rózsa Gyuri.

Előzmény: Mlle. Grenelle (1156)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.03.24 0 1 1156

Erdélyi Tímea kit alakít a Mi kis falunk-ban?

 

Fodor Rajmund olimpiai bajnok vízilabdázó.

Előzmény: Ilhilla (1155)
Ilhilla Creative Commons License 2018.03.24 -2 0 1155

Erdélyi Tímea pedig egyszerre lesz a TV2-n és az RTL-en?

 

Ja, nem, a "Mi kis falunk" a héten kifut! :-)

Előzmény: Ilhilla (1154)
Ilhilla Creative Commons License 2018.03.24 0 0 1154

Rózsa Gyurival nekem nem csak az a bajom, hogy már 71 éves (Gergely Robi is 60), hanem az, hogy humorosság helyett átment már ripacskodó öregemberbe.

Nem tudom, láttad-e Majkánál az 50 milliósban? Amit ott műveltek Dévényi Tibi bácsival, na, arra a viselkedésre gondoltam.

Ami az amatőrséget illeti: vannak valóban amatőrök a párosokban, de Balázs Andrea, Erdélyi Tímea, Kamarás Iván mitől "amatőr"?

Én csak Fodor Rajmundot nem ismerem, illetve név alapján nem tudom ki ő. Szerintem Te is így vagy ezzel, csak a neve alapján nem jön be, de biztosan láttad már valamiben.

Én a profik közül Takács Nikolasz és Szabó Ádám szereplését várom, az amatőrök közül kíváncsi vagyok Gabo mit fog produkálni.

 

Erdélyi Tímea pedig egyszerre lesz a TV2-n és az RTL-en?

Előzmény: picimadárka (1153)
picimadárka Creative Commons License 2018.03.23 -1 1 1153

Vártam már a műsort! 
Azonban, szomorúan kostatálom, hogy én, a párok felét sajnos, nem ismerem, illetve kevésbé ismerem.

Meglepődtem - szinte mindenkin!, de a viccet félre téve -, a legjobban, Rózsa Györgyön.


Rózsa Györgyöt, mint  régi rutinos műsorvezetőt ismerem.Semmi gondom vele, mert egy jó humorú, intelligens, igazi úri ember, de 71 éves ( ezért, Isten éltesse sokáig!), az életkorral pedig semmi gond, lehet, hogy humorosabb, sőt,  jobb lesz fiatalabb kollégáinál, csak halkan kérdezném, hogy nem találtak a "nagy celeb univerzumban" egy-két évvel fiatalabbat?!

 

Érdekes még számomra, hogy a párosoknál  előfordul, hogy a "profi" mellett, az "amatőr" is jól énekel?!
Azt hiszem most már tényleg az esélytelenek nyugalmával, nem kritikus szemmel fogom nézni a műsort.Pláne, hogy ez nem egy énekverseny. Remélem, a fotelben hátra dőlve vidám kikapcsolódásban lesz részem, függetlenül attól, hogy nem tudtam "kijelölni" olyan párt, akinek drukkolnék, anélkül vagyis "befutó" nélkül nem az igazi a derbi.:D

Azért remélem, hogy lesz majd kedvencem!


A műsorvezető, Liptai Claudiával kapcsolatban megjegyezném, vállalva a "megkövezést", hogy semmi problémám, én kedveltem mindig.Ettől függetlenül,  szimpátia ide- vagy oda, ha valami nem tetszett  vele kapcsolatban, azt eddig is észrevettem, leírtam.

Tillával sem volt semmi gondom, de jó lesz neki egy kis pihenő, mert vagy unta már az egészet, fene tudja, de a túlmozgásával már zavart. 
A zsűrivel, most szembesültem itt, és úgy meglepődtem, hogy nem is tudok mit mondani! :D

Remélem, nem okoznak nagy csalódást senkinek sem! :D

Mazsola0070 Creative Commons License 2018.03.23 -2 0 1152

Maga Pápai József? Te atyaég!!

 

Nagy Adri meg valszeg azért kellett, hogy minden műsorban lehessen emlegetni a terhességét, lehetőleg többször is (lsd. Liptai a Sztárban sztár zsűrijében, de ő csalódást okozott, mert az előzmények alapján azt vártam, hogy műsor közben, élő egyenesben fog megszülni..)

Előzmény: Ilhilla (1149)
Ilhilla Creative Commons License 2018.03.23 -1 0 1151

Ha már mindenképpen szerepeltetni akarták az egyik kedvencüket, jobb, hogy a zsűriben lesz, mintha énekel!

Előzmény: schanc (1150)
schanc Creative Commons License 2018.03.23 -1 0 1150

A műsor honlapján is fenn van már.

Joci mint zsűri - atyaég... Szóval ezért nem volt a versenyzők között.

 

Adri januárban jelentette be, hogy terhes, ha akkor volt a 3. hónapban (nagyjából akkor szokták megosztani a hírt), akkor június környékén szülhet. Éppen kifuthat addig a széria. Vagy élő adásban fog szülni, biztos nagy nézettséget generálna... :)

Előzmény: Ilhilla (1149)
Ilhilla Creative Commons License 2018.03.23 -4 0 1149

Olvasom, hogy a zsűri is átalakul: Kasza marad, Cooky ment, Szulák is a levesbe! Nagy Adri (szülés előtt, közben,  vagy után?) és Pápai Joci (sokak örömére) lesz a zsűriben! (Legalábbis Sixx ezt írta). 

 

Claudiára kíváncsi leszek, mert ő egyedül nem valami jól vezet műsort és eddig minden alkalommal Majka, vagy Tilla támogatta.

Mazsola0070 Creative Commons License 2018.03.23 -3 3 1148

Én egy ilyen megosztó embert, mint Gönczi nem tettem volna be egy ilyen szórakoztató műsorba.

Akik a Tényekben nyújtott alakításai miatt megutálták (Hajós, de még az exe is beszólt neki nagy nyilvánosság előtt), emiatt nem fogják megszeretni, inkább elkapcsolnak (nehogy még itt is elkezdjen migráncsozni vagy sorosozni).

Ilhilla Creative Commons License 2018.03.22 -2 0 1147

Rózsa Gyuri anno a "Kapcsoltam" c. műsorban állandóan vizet ivott, tehát tuti ő lesz Adélka partnere. Már a SzEL-ben sem ügyeskedett a tánc terén, pedig igazán tűzrőlpattant partnere volt (mint Adél), de énekelni azt még úgysem tud(hat). Eléggé jó a humora, tehát még az is lehet, hogy korábban tévedtem és nem ők lesznek az első kiesők.

Előzmény: Fruzsi_na (1143)
Tkn71 Creative Commons License 2018.03.22 0 0 1146

Kapós Zsóka bármelyik nap szülhet, biztos, hogy nem ő.

Előzmény: Fruzsi_na (1144)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!