na újra előkerült a "legyünk mobilak, de viszonylag normális kijelzővel" című kérdéskör.
ennek kapcsán érdeklődnék hogy milyen 14 coll körüli méretű notit érdemes venni ami _viszonylag_ színűen képes megjeleníteni a dógokat? nyilván nem azt várom tőle hogy elpicsázza a dell 2410-et, (ami olyan hogy kiállításra/nyomtatásra megy azt úgyis az otthoni gépen lövöm be) inkább az a kérdés hogy a mostani mezőnyből melyik gyár melyik típusába raknak viszonylag használható kijelzőt.
lenovo x220 12,5ös ips-paneles, kellemes darab, csak nekem valamivel nagyobb kéne...
preferált a dell és a lenovo, mekkbukkokat viszont kerülném ha lehet...
(ne, légyszi ne arról akarjatok meggyőzni hogy "pedig a mekkbukk milyen fasza...")
mobilizálódok de nagyon és veszek az asszony mintájára egy MBP-t nagyobb méretben mitn az övé vagy nem mobilizálódok de akkor egy 27"-es iMac lesz belőle, és néha elopom az asszony gépét ha kell... a 2. variációt okosabbnak tartanám:)