Szerettem volna én is a tájat bele komponálni, de felhős volt az ég alja. Mire kilépett a felhők mögül már csak alapobival ment volna. Az meg nem tetszett. Így maradt a cső.
Arra gondoltam hogy van egy táj és én nem csak a holdat fotóznám hanem a tájat is egyben ,de ha a tájat is akarom akkor a hold kiég és csak egy fényes folt,ha meg a holdat fotózom akkor nem látszik a táj.
Szép napot Mindenkinek! Tegnap este nálunk először borultas volt az ég a Kis-Tubesen, aztán kitisztult, mintha tudta volna, hogy fotózni szeretném a SzuperHoldat. Íme az eredmény: (Kár, hogy mindig csak az egyik oldalát mutatja nekünk!)