Keresés

Részletes keresés

e_dora Creative Commons License 2005.04.21 0 0 617

rekord, de vajon express? :)

CD brutto ára: 4270 Ft
A bruttó ár a postaköltséget tartalmazza.
wow

MVP Creative Commons License 2005.04.21 0 0 616
Nem vettem annak. Jo itt. :-)
Előzmény: e_dora (615)
e_dora Creative Commons License 2005.04.21 0 0 615
igen, tény, hogy voltak itt rugások is, de szerintem el van túlozva a dolog, és sokkal több a vélemény, az ízlés vagy éppen szubjektív értékítélet, amit butaság indulatnak venni vagy egyátalán bárminek
Előzmény: MVP (614)
MVP Creative Commons License 2005.04.21 0 0 614
Na most mar bitangul elmelyult a tarsalgas es "az elet nagy dolgai" topicot feszegetjuk.

Mennyire engedsz az osztoneidnek az a szemelyiseged egyik nagy kitevoje. Nem vagyunk egyformak. Nem kell megvaltoztatni senkit, a tolerancia az ami nem konnyu.
Ha szar, tovabblepek, mert nem erdekel. De elotte nem feltetlenul rugok bele. Ezt visoznt mar a topicodhoz irtam.

Előzmény: e_dora (613)
e_dora Creative Commons License 2005.04.21 0 0 613

egyébként az élvezet és kereslet párosítás tökéletesen ráillik a háborúskodásra meg a prostitúcióra is, utóbbi szvsz igen közel áll a zenélés néhány formájához...

ez a jó a mai világban, hogy a legkorcsabb emberi devianciákra is van jogalap, van ok és ürügy, és még mellet döngetni is lehet vele.. - ez már tényleg off, de leírtam, mert úgy tűnik, eléggé eltérő a szemléletmódunk. ebből a szempontból én szerencsésnek tartom, ha itthon még nehéz megélni a zenélésből, és remélem, ez jó sokáig így is marad.

Előzmény: MVP (610)
MVP Creative Commons License 2005.04.21 0 0 612
" A multon ragodni kar, latnod kell meg nehany csodat. "
Előzmény: e_dora (611)
e_dora Creative Commons License 2005.04.21 0 0 611
és mégcsak nem is értelemről beszéltünk.. de úgy látszik, az itt egyre kevesebb :)
Előzmény: MVP (610)
MVP Creative Commons License 2005.04.21 0 0 610
Ha van ra kereslet es szereted csinalni, van ertelme.

Total elmentunk a topicodtol megint.
Előzmény: e_dora (608)
e_dora Creative Commons License 2005.04.21 0 0 609

nem sikerről meg bizniszről hanem értékekről és művészetről van szó (a metallicát meg jobb nem említeni..)

Előzmény: MVP (607)
e_dora Creative Commons License 2005.04.21 0 0 608
és??
Előzmény: MVP (607)
MVP Creative Commons License 2005.04.21 0 0 607
Egy regebbi interjut lattam a hetvegen Jason Newstaead-el aki arra valaszolt, hogy valamilyen szinten eladjak magukat. Azt mondta , hogy amit eldnak az minden jegy a vilag minden pontjan, bermekkora is a stadion. Aki nem szereti, nem hallgatja. Ok meg azert tudnak valamit a rockrol, a showbusinessrol es a kapitalizmusrol is. Csinaljak par eve nem kis sikerrel.
Előzmény: e_dora (606)
e_dora Creative Commons License 2005.04.21 0 0 606

A kereslet meg majd ugy is eldonti jo-e vagy rossz, kell-e vagy nem, a mi velemenyunktol fuggetlenul.

 

Az kereslet nem dönti el, hogy jó-e vagy rossz, hanem csak azt, hogy kell-e vagy nem! A kettőt gáz egy szintre hozni. Azért még a mai kapitalista szennyben is maradtak a Földön valódi emberi értékek, ennyire nem lehet cinikusnak lenni.

Előzmény: MVP (605)
MVP Creative Commons License 2005.04.21 0 0 605
Azzal nincs baj. Jo vagy rosz az a velemeny. A gyik, kocsog, hurka stb. aminek nincs ertelme. En kivancsi voltam mas velemenyere azert kezdtem ide irogatni.

Senki nem csinal ugy valamit, hogy arra torekszik egy legyen a sok kozul, a nagyokat bamulja mindenki. A nyolcvanas evek elejen egy valalkozo szellemu producer alairta a Motley Cruet es mikor beutottek tiz evig a flitteres hajasbaba rock dolt mindehonnan. Aztan jott egy zenekar ugyanabbol az utcabol ahonnan a MC akinek elege lett a nyalas "plazarockbol" es komoly, atuto egyeniseggel, oriasi zenvel meghoditotta a vilagot. A sok klises zenekar nelkul ma nem lenne G 'n' R. Nem tudni mi lesz belole, nem kell lefikazni senkit mar az elejen. A kereslet meg majd ugy is eldonti jo-e vagy rossz, kell-e vagy nem, a mi velemenyunktol fuggetlenul.
Előzmény: Fafara (604)
Fafara Creative Commons License 2005.04.21 0 0 604

rock/metalra értettem, nyilván.

amúgy nem fikáz, csupán némelyest cinikus, amit meg is értek. pont ugyanígy gondolom én is és én is egy cinikus állat vagyok. ráadásul.

Előzmény: MVP (601)
e_dora Creative Commons License 2005.04.21 0 0 603

(fogadjunk, hogy te vagy a basszer:)

Előzmény: Rocketking (600)
e_dora Creative Commons License 2005.04.21 0 0 602

éppenséggel lehet...

csak akkor azt vállalni kell.

Azt, hogy pl. valaki nem észkombájn, nem profi zenész, nem igényes, nincsenek céljai, mondanivalója, csak bulizni akar, k*rni meg mittomén. Azzal sosincs baj, ha valaki meri vállalni önmagát, és HITELES. Ha az, akkor nem sértődik meg önmagán...

Nekem eszembe se jutna mondjuk egy szakácsot vagy egy kulináris élvezetekben jártas embert meggyőzni, hogy a h*gyosburger meki, az mennyire rulez, de ettől még ha éhes vagyok, és zabálni akarok, akkor bezabálom, és kész. Tudni kell disztingválni. (Ez most műmájer lexikális volt, direkt:))

Előzmény: MVP (598)
MVP Creative Commons License 2005.04.21 0 0 601
Kozso is. Megis hanyingered van tole. A fikazasa kicsinyes.
Előzmény: Fafara (599)
Rocketking Creative Commons License 2005.04.21 0 0 600

Sziasztok!

 

Én is a Pelével zenélek jelenleg (meg a marekfixxel)...

Fura, ami itt megy, de legalább van pörgés.  :-)) 

Én annak idején a ficzkóbandis Gépegeret ismertem és szerettem meg. A Pelés formációról "csak" a legendákat hallottam. (Azóta hallottam a Pele féle verziókat is és sajnálom, hogy nem láthattam!) Szerintem akik most ismerik meg a zenekart, azok ezt az új felállást fogják csípni és a régire csak meresztik a szemüket (már akikhez eljut vmi...) Sosem lesz egyetértés, mert más genereáció. Talán páran lesznek csak akiknek bejön mindkettő (mindhárom!) felállás. Szerintem...

Fafara Creative Commons License 2005.04.21 0 0 599

hát képzeld, már olyat rakott le az asztalra, ami lemossa a hazai zenekarok nagy százalékát

 

 

Előzmény: MVP (596)
MVP Creative Commons License 2005.04.21 0 0 598
Nem lehet, hogy szeretik?
Előzmény: e_dora (597)
e_dora Creative Commons License 2005.04.21 0 0 597
hát ez az, hogy ha nincs benne pénz, akkor miért az olcsó kommerszet nyomják?
Előzmény: MVP (595)
MVP Creative Commons License 2005.04.21 0 0 596
Nekem is van velemenyem, el is mondtam, csak en nem akarom senkire raeroltetni. Ha van kereslet arra amit csinalsz es jol erzed magad benne, akkor van ertelme. Te gondolom leraktal mar rengeteg dolgot az asztalra amit esetleg majd a kolykod is a kezebe vehet husz ev mulva. Vagy csak duzzogva irogatsz okosakat az iroasztalkad mogul mikor nem neznek a kormodre.
Előzmény: diesel()diablo (594)
MVP Creative Commons License 2005.04.21 0 0 595
Pont errol beszeltem. Nincs mit kiarulni. Nem lehet igaz, hogy csak penzert csinaljak, mert nincs benne annyi.
Előzmény: e_dora (593)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.04.21 0 0 594
"egyaltalan meg zeneltek, krealtok ujat ami ilyen erzelmeket hoz ki az emberekbol , megerdemel minden tisztelet. Uj, regi, jo vagy rossz, mufajtol, zenekartol teljesen fuggetlenul." - arc, nem, rosszul látod, nem a zene hoz ki belőlem érzelmeket, hanem a külcsíny :-) és ez a érzelem a rötyögés. az meg, hogy neked mindegy, hogy jó vagy rossz, az pontosan kit is ítél meg? nyüssz
Előzmény: MVP (592)
e_dora Creative Commons License 2005.04.21 0 0 593
Szerencsére abban tévedsz, hogy mindeki pénzért csinálna mindent.
Előzmény: MVP (592)
MVP Creative Commons License 2005.04.21 0 0 592
Nem tettem semmit igazan, veletlenul estem ebbe bele es tovabbra is szorakoztat. Az meg , hogy Te is es Poki is olvassa ezt meg inkabb erdekesse teszi. Ti ketten igazan nem tuntok keserunek, mas mergelodik helyettetek ami csak nevetseges. Jo erzes lehet viszont szamotokra, hogy meg ennyi ido utan is ilyen uindulatokat birtok kihozni emberekbol. (Kozben en rajottem , hogy a 95-os lemezetekre emlekeztem. Iok is annak akitol kaptam, megorul majd ha olvassa itt mi megy :-))

Sarat dobalnak paran amiatt, hogy kiarulja magat az uj zenekar es majomkodik a penz miatt. Ez az ostoba hirhajhaszas es sztarolas Magyarorszagon is eluralkodott, igazan mi majmoljuk a nyugatot. A cirkusz konnyu megelhetest biztosit egy jo csomo embernek. Aki azonban ep eszzel vegiggondolja, hogy egy orszagban ahol 25000 eladas az aranylemez (ha jol emlekszem), mert mindenki masol inkabb, mint vegyen, es az eladasok bejovo penzek legalabb fele a kiadonal marad, zenebol akarni megelni orultseg. Sztarolt muveszek akiknek nagyresze jo ha a kozeposztaly eltszinvonalat meg tudjak utni. Plaza, kiarulas, image masolas blahblahblahblah.

Mindenki penzert csinal mindent az alap. De annyiert amit Magyarorszagon lehet zenevel kereseni, hogy egyaltalan meg zeneltek, krealtok ujat ami ilyen erzelmeket hoz ki az emberekbol , megerdemel minden tisztelet. Uj, regi, jo vagy rossz, mufajtol, zenekartol teljesen fuggetlenul.
Előzmény: Locsmándi Bence (572)
diesel()diablo Creative Commons License 2005.04.21 0 0 591

huligán vs. egér

 

egyéniség rulla, gyerekek!

 

kraekeler dízel

bootlegger Creative Commons License 2005.04.21 0 0 590

a Mickey Mause verhetetlen volt...és vannak akiknek az is maradt mind a mai napig

így utólag is 1000x köszönet a Pele-Bence-Pock-Raga négyesnek...

aki ott volt, hallotta, látta, átélte, tudja hogy miért...

és...

ennyi:)))

Ellu Creative Commons License 2005.04.21 0 0 589

A Diákszigeten rengeteg bandának van honlapja, fórumja. Eddig a Machine Mouse-nak nem volt. Most végre egy szimpatikus úriembernek eszébe jutott és végre nyitott nekik oldalat, fórumot!

Diákszigetes Machine Mouse fórum
marekfix Creative Commons License 2005.04.21 0 0 586

Nincs mit. Csak szerintem egy fórumon az nem érv, hogy ha nem tetszik, maradj csöndben. Hiszen pont ezért van a fórum. Ezzel az erővel mondhatná bárki, hogy ha nem tudom elviselni a kritikát, ne olvassam. (Pedig nekem tetszik az új MM. Csak nincs benne számomra semmi új mondanivaló. Öregszem.)

Előzmény: Locsmándi Bence (585)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!