Keresés

Részletes keresés

RAMBO Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293967
Igen, a következetlenségre próbáltam rámutatni.
Előzmény: Száz győzelmet aratott (293962)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293966
Ezzel csak azt akatam mondani, hogy a kicenszet a kis Ináncsy is megcsinálta, nem kellett hozzá a nagy Dámosy.
Előzmény: Száz győzelmet aratott (293962)
KRIPO.67. Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293965
"Akkor nem a tények, hanem az ígérvények számítanak?"


- ezt eddig is tudtuk


"Honnan tudják az ide írogatók, hogy "mindenki elmegy" jövőre a Fraditól?"

- hova a bánatba mennének?? Van 2-3 játékosunk, akik érnek valamit, akikre talán az elsőosztályban is lehetne építeni, de a többi az anyját megbaszhatja, akkor sem fog a Fradihoz mérhető klubba kerülni, ha akarnak hát menjenek


"Létezik, hogy ennek a megállapodásnak a részleteiről semmit sem lehet megtudni?"

- létezik, hogy vernék telibe..... persze én a másik oldalt ids megértem, csak nehezen viselem


"Van itt, aki KOMOLYAN izgul, hogy picsán rúg-e a Fradi egy NBII-es középcsapatot?"

- nincs, de mégis van pl. én is, minden meccsen agyvérzést kapok, sőt már a meccs előtt napokkal rosszul vagyok, de ez így van máűr 30 éve, tök mindegy, hogy éppen a vecséssel vagy a portóval játszunk
Előzmény: RAMBO (293960)
RAMBO Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293964
Igen, az 1669 lakosú Felcsút mindeképpen az NBI-be való. Mindenki szurkoljon!
Előzmény: Faramir74 (293961)
takacsi Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293963
Nem csodálkozni, hanem örülni.
Benne van a Kandidáló Programban:


4.2.2. AZ ÜLLŐI ÚTI STADION MODERNIZÁLÁSA
• A meglévő stadion lehetséges modernizálása tárgyában szükséges egy
megvalósíthatósági tanulmányt készítése. A tanulmány kidolgozásában részt vállaló
szakemberek kijelölése megvan, csak el kell készteni az anyagot. A tanulmány a
tervek szerint 2006. december 31.-ig kerülne a közgyűlés elé.
• A tervek között szerepel a stadion lelátóinak kibővítése, befedése, VIP boxok
felépítése.
A mai stadion elhelyezkedéséből, adottságaiból adódóan alkalmatlan arra, hogy
modern, Európában is elfogadottnak számító aréna legyen. Programunk visszatérő gondolata
az alternatívák folyamatos kidolgozása, keresése. Nem eshetünk abba a hibába, ha pár év
elteltével nem sikerülne véghez vinnünk a tervezett ingatlanfejlesztést a stadion eközben
használhatatlanná váljon.
Ezért az új Elnök és csapata vállalja, hogy 2006. december 31.-ig konkrét terveket és
megvalósíthatósági tanulmányt terjeszt elő a közgyűlés elé a meglévő stadion lehetséges
modernizálásáról, fejlesztéseiről.
A tanulmányt a Kévés Zrt. térítésmentesen bocsátja az FTC
rendelkezésére.
A tanulmányban kidolgozott stadion-terv megfelelő alapot jelenthetne egy újonnan
megépítendő arénához, legalább 12-15 évre biztosítva ezzel a Ferencváros számára az európai
labdarúgás alapkövetelményeinek megfelelő otthont. Az elképzeléseink között szerepel a
Gyáli út felőli oldalon a lelátó kibővítése, igazi VIP-boxok felépítése, továbbá a nézőtér
befedése. Szintén meg kell vizsgálni, és az előzetes építészi vélemények szerint nem zárható
ki, hogy a stadion Üllői úti oldalán a lelátók elbontásával, majd ennek egy meredekebb
újraépítésével a „hely szűke” ellenére akár egy kiszolgáló épület is felhúzható, amelyben
helyet kaphatnának boltok, éttermek, irodák is.
Előzmény: Száz győzelmet aratott (293950)
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293962

Tavaly is meg volt a licence május 31.én, értsük már meg.

Csak utána jogtalanul elvették.

Előzmény: RAMBO (293960)
Faramir74 Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293961

Az MLSZ miatt már nem maradunk nb ii-esek

most már csak nyerni kell

De szép lenne ha jövőre 2 F-betűs csapat jutna az NB I_be

HAjrá Fradi és Felcsút

És jövőre jú lenne ha  az Újpest egyszer végre NB II-es lenne

Olyan még nem volt életemben, most végre legyen ha-ha:)

 

RAMBO Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293960
Van egy pont, amin túl az értelem már nem játszik.

Ha tavaly a barominagy tartozásokat felhalmozó Fradi nem volt alkalmas az első osztályú licence megszerzésére, és ez érdemben nem változott, akkor most mitől lett alkalmas? Mert a klub vezetése bemutatott mindenféle papírokat? Akkor nem a tények, hanem az ígérvények számítanak?

Ha valahol van világítás, máshol meg nincs, akkor ahol nincs, az mitől alkalmas? Mert valaki megigéri? Megintcsak: nem a tények, hanem az ígérvények számítanak?

Miféle üzleti terv lehet az, amelynek egy része az államtól függ, amely állam 16(?) éve nem képes eladni/odadni azt a területet, amiből a klub (kft, zrt, stb.) 4,3 Milliárd bevételt vár? Mi a garancia arra, hogy ezt a bevételt megkapja a Fradi?

Már megint van egy rejtélyes megmentő? Muszbek Mihály? Létezik, hogy ennek a megállapodásnak a részleteiről semmit sem lehet megtudni?

A Fradinak könnyen meg kellett volna nyernie az NBII-t, szerintem meg is fogja (nehezen, mert nehézzé tette magának) de ez nem a játékosok képességein, hanem a mentalitásukon múlik. Van itt, aki KOMOLYAN izgul, hogy picsán rúg-e a Fradi egy NBII-es középcsapatot? Ugyan, több komolyságot!

Honnan tudják az ide írogatók, hogy "mindenki elmegy" jövőre a Fraditól? NBI-es csapat lesz, miért lenne értelme elmenni? Aki elmegy, ahelyett meg lehet igazolni. Ezen - bocs - szerintem felesleges pánikolni. (Arról nem beszélve, hogy tökmindegy, hogy szerb vagy szerecsen, szerintem Henry, Seedorf, Ronaldinho, Eto képesek lennének feledtetni a bőrük színét.)

Jövőre NBI, szerintem az a kérdés, hogy mi lesz a klub anyagi helyzetével. Majd a közgyűlésen biztos kiderül.
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293959
Örülök ha jól érzed magad....
Előzmény: HORI (293955)
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293958
Az odáig rendben van, csak nem mindig sikerül.
Előzmény: királyfurfang (293952)
Derekhegy Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293957
Hajrá Fradi!
királyfurfang Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293956
Nem kell rá lehetőséget adni. Ha minden meccsünket legalább 3-4 góllal megnyerjük, akkor mi jutunk fel. Pont.
Előzmény: dirty Sanchez (293953)
HORI Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293955
Mondom én, hogy jól fogunk ma szórakozni.
Előzmény: Száz győzelmet aratott (293950)
HORI Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293954

Még ha legtöbbször nem is értek veled egyet, azért vannak napok mikor tetszik ahogy írsz...

 

Úgy tűnik erős napod lesz. :-))

Előzmény: Száz győzelmet aratott (293938)
dirty Sanchez Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293953
Remélem, nem azért kaptuk a licencet, mert a pályán majd eldöntik a tirpákoknak a bajnokságot...
királyfurfang Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293952
A játékosainknak inkább dacból is gólokkal kellene vernie itt mindenkit a hátralévő meccseken.
Előzmény: Száz győzelmet aratott (293946)
bode1899 Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293951

Másik mellékes: remélem pár játékosunk, Laczkótól Buzon át Bognárig felspilázza magát a mai cikken. A "ződ" Sport ugyanis kijelenti, hogy Lipcsein, Tökölin és Dragón kívül nincs különösebben tehetséges játékosa a Fradinak.

Olyan szép ez a mai írás. Szinte látom, ahogy csikorgott közben Sinkovics és Vajda foga: annyira meg akartuk írni, hogy ezek nem kapnak licenszet, erre mégis.

Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293950

Nem túlzás, szóról, szóra:

 

" amely 2010-ben nem csak itthon lesz sikeres, hanem a Bajnokok Ligájában is "

 

Meg:

"gyönyőrű, ultramodern Fradihoz méltó stadionunk"

 

 

Most viszem az újságot kereteztetni.

Előzmény: királyfurfang (293949)
királyfurfang Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293949
Sikeres BL-t még az európai nagycsapatok sem tudják mindig garantálni maguknak, így ezt erős túlzásnak érzem az elnök részéről...
Előzmény: Száz győzelmet aratott (293948)
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293948

Szerbekkel nem mész semmire, lásd Debrecen.

 

Meg amúhyis, sikeres BL van felrajzolva a sikeres elnökválasztás érdekében, akkor ne elégedjünk meg az UEFA kupával

Előzmény: királyfurfang (293947)
királyfurfang Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293947

Nem kell raklap néger. Elég 2-3 jóképességű szerb/horvát és egy-két magyar spíler (persze nem dózsás/kondás).

 

Eleinte UEFA csoportkör, aztán annyi pontunk lenne, hogy csak egy komolyabb ellenfelen kellene túljutni. Persze kell a szerencse is, dehát nemrég kaptunk egy Sparta Praha-t...

Előzmény: Száz győzelmet aratott (293944)
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293946

Majd a Baktalórántháza után, amikor száz fok melegben begörcsöl a csapat a győzelemért, mint 2003 május 30.-án, na utána nagyképűsködjünk...

Ráadásul, addigra már nyílt titok lesz, hogy a csapat nagyrésze elmegy.

Tehát javasolnám várjuk meg a végét, jelenleg valóban egy motíválatlan, NBII-es szintű csapat vagyunk, sértődött játékosokkal.

Előzmény: Kcsita (293945)
Kcsita Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293945
No, igen. Ezen meglepődtem (vagy nem kellene?). Ráadásul kihangsúlyozta, hogy Nem, nem, nem jut fel a Fradi. Meglepődött, hogy megkaptuk a licencet.

Erről ennyit.

Viszlát, Muszbek!

Lehet, hogy ezért nem erőltették Dámossyék a Muszbek-vonalat....
Előzmény: bode1899 (293942)
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293944

Hiszen jelenleg, ha azt a magyar játékost igazolom ide, akit akanék, akkor sem tudna senki eredményes BL csapatot csinálni.

Tehát, kell egy raklap néger.

Viszont egy raklap négerrel felálló Fradi a faszomnak sem kell.

Előzmény: Száz győzelmet aratott (293941)
Derekhegy Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293943
Off
Mért gondolja minden buta tirpák, hogy ha minket nem zárnak ki az nb1-ből, akkor a másodosztályban most eggyel kevesebb csapat lenne??? Nem is jut eszükbe,hogy akkor talán a vasas járna a mucsaiakhoz (azaz hozzájuk is)?

És akkor még itt értetlenkedik is.
Előzmény: robi25 (293904)
bode1899 Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293942
Csak úgy mellékesen közlöm, hogy az egyesek által nagyon várt, megmentőként aposztrofált, zseniális üzleti tervvel előálló Muszbek Miháyl a mai Nemzeti Sportban egyedüliként úgy nyilatkozott, hogy szerinte a Fradi nem jut fel. Ilyen egyértelműen még Gálhidi, a Nyíregy edzője sem fogalmazott.
Ez az, ilyen ember kell a Fradihoz!
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293941

Azt nem mondta.

Csak azt, ha megjelenik a tender, akkor beáll a Kánaán.

Tehát, ha eladja az otthonunkat.

 

Én elhiszem neki, azt is elhittem, hogy a kommunizmusban majd mindenki a szükségletei szerint....

 

 

 

 

De, tudom, hogy tényleg van nagyon komoly cég ( a Wallisnál is gazdagabb), és olyan is, akik jégcsarnokot igér.

De azt is tudom, hogy eddig is volt ilyen  tucatszám, az OTP-től a Lincolnig.

 

és azt is tudom, hogy a magyar focinak nincs piaci értéke, és azt is , hogy nem is lesz még évtizedekig, tehát marad az álom, mert józanul ebbe senki nem rak komoly, BL-re elégséges pénzt, pusztán azért sem, mert ezt piaci oldalról mesterségesen nem lehet megcsinálni.

Vagy kialakul az evolúció során, vagy marad minden így.

Előzmény: takacsi (293939)
papifan Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293940
Végeztél már? :D :D
Előzmény: Száz győzelmet aratott (293938)
takacsi Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293939
Az eposzi jelzőt miért nem idézed be, hogy feltéve, hogy egy-két héten belül nem megyünk csődbe?
Előzmény: Száz győzelmet aratott (293938)
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.05.25 0 0 293938

Aszondja a Sportban a Dámosy, hogy augusztusra dúsgazdagok leszünk, 2010-ben pedig sikeresen szerepelünk a BL-ben az ultramodern stadionunkban.

Megyek rejszolni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!