Mindenkinek nagyon boldog, békés karácsonyt kívánok!

Hajrá KÖTŐŐŐŐ!!!

Előzmény: laka04 (66)
laka04 Creative Commons License 2004.12.25 0 0 66

Ja, és a félreértés elkreülése végett. Mi csak (Csülkösbableves, meg én) drukkerek vagyunk, ezek a mi élménybeszámolóink a meccsekről. Mi nem tudunk semmit a klubban történő dolgokról, hangsúlyozom, mi csak drukkerek vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!

Ez csak olyan papírformás szöveg volt, bocsánat érte!

16. Nagytétény        15 3 2 10 20 – 38 11

Nem baj, ez az eredmény is jó! Csak így tovább fiúk!!!!!

Előzmény: laka04 (64)
laka04 Creative Commons License 2004.12.25 0 0 64

Eztuán sem ívelt tulságosan felfelé a csapat útja, hiszen két nyert meccset is elveszített.

A 11. fordulóban, a Kelen SC ellen idegenben kaptunk ki 3:2-re, úgy, hogy 2-0-ra vezettünk.... A második félidőre nagyon elfáradt a csapat, és ennek a számlájára írható ez a vereség.

A 12. forduló volt a borzadályok borzadálya. A teljesen utolsó Nagytétény ellen kapott ki a csapat 3-2-re, 1-0-ás hazai vezetés után. Ez volt a mélypont mélypontja, ezután csak jobb eredmények születtek.

13. forduló: Duna Sk ellen idegenben 1-1, ami jónak mondható - főleg, amilyen mélyen volt a csapat formailag - bár simán meg lehetett volna a meccs, ha jobban odakoncentrálnak a fiúk. Nem baj, jó az az egy pont is.

14. forduló: Kis kisiklás. 4-1-es vereség idegenben a SZAC-tól. Ahogyan Béres mestertől is megtudutuk, hogy túl van a csapat a mélyhullámon, csak jobban kéne odafigyelni a játékra. Ez volt a baj a SZAc, és a Duna ellen is.

15. forduló: És hogy jól teljen a drukkereknek a téli szünete, a csapat idei legnagyobb, 6-0-ás sikerét aratta a Vízművek csapata ellen. Ezen a meccsen nagyon jó formát nyújtott a csapat, Tamás Attila mesterhármast szerzett, Szeiler József hosszú sérülése után góllal tért vissza. Talán, ha olyan összpontosítással játszott volna a csapat, mint ezen a meccsen, akkor előkelőbb helyen végzett volna az őszi záráskor. Nem baj...

Hajrá KÖTŐŐŐŐŐ!!!!

Előzmény: laka04 (63)
laka04 Creative Commons License 2004.12.25 0 0 63

8. fordulóban sajnos egy 5-1-es zakó az RTK-tól, ami nagyon fájó volt, és itt kezdődött a mély gödör.

A 9. fordulóban újból egy vereség a TFSE-től, ezúttal idegenben úgy, hogy kétszer sújtott le ránk a játékvezető haragja. A meccs elején Tamás Attila (a 6. percben) kapott piros lapot, majd a második félidőben Geszler Béla kapta meg jogtalanul a második sárga lapját, így eldőlt a meccs. A másdoik kiállítás 1-0-ás hazai vezetésnél történt, az első piros lapból meg büntetőt kapott az ellenfél. Szóval nem túl jó előjelekkel nézett a csapat a következő meccsekre.

10. forduló: Nagyon fájó, 7:3-as vereség otthon a Mátyásföldi LTC-től. Itt eléggé hiányos volt a csapat, hiszen Geszler, és Tamás is több meccses eltiltást kapott. Tamás lőtte a legtöbb gólt eddig a csapatban, szóval óriási veszteség volt. A pálya nagyon vizes volt, és meg kell jegyezni, hogy az ellenfél legalább 3 gólját lesből rúgta. Hát ez van.....

Mindjárt jön a folytatás...

Előzmény: laka04 (62)
laka04 Creative Commons License 2004.12.25 0 0 62

Na, akkor el is kezdem mindjárt a nagy frissítést.

Hajrá KÖTŐ!!

Előzmény: Lasbf (61)
Lasbf Creative Commons License 2004.12.23 0 0 61
Még van pár napod...
Előzmény: laka04 (60)
laka04 Creative Commons License 2004.11.29 0 0 60

Ebben az évben igérem, hogy meglesz. :))))

Szép Estét!

Há igen, egy picit kihalt a topic. Megigérem, hogy holnap föltöltök mindenfélet, felrakom a meccseket, de most sok dolgom van, ezért ma nem megy. De majd holnap.

Hajrá Szabadkikötő!

Előzmény: Csülkösbableves (57)
Csülkösbableves Creative Commons License 2004.10.19 0 0 57
Szép napot, fel kell dobni az oldalt, azóta sok minden történt a csapat visszacsúszott a tizedik helyre, és a legutóbbi három meccsen négy gólt lőttünk és tizenötöt kaptunk
laka04 Creative Commons License 2004.10.01 0 0 56

Szép Napot!

Nyertünk a Multi Rocco ellen ezen a héten kedden 3-2-re. A félidőben mi vezettünk 2-0-ra, majd a Multi feljött 2-2-re, és a 88. percben megszereztük a győztes gólt. Így a dobogó második fokára léptünk, mivel az első helyezetért 4-0-ra kellett volna nyerni.

De a második hely is nagyon jó.

Hajrá Kikötő!!

Előzmény: Csülkösbableves (55)
Csülkösbableves Creative Commons License 2004.09.27 0 0 55
Holnap derbi lesz a MUlti Rocco ellen, ha nyerünk, akkor dobogóra léphetünk
laka04 Creative Commons License 2004.09.25 0 0 54
Biztos továbbképezi magát, hogy Rost nyomdokaiba léphessen. Végülis megértem.
Előzmény: Csülkösbableves (53)
Csülkösbableves Creative Commons License 2004.09.25 0 0 53
Nos tehát azért nem Jánosi Tomi védett, mert tanul. Legalábbis ez volt a megfogalmazás, amit Béres mester adott át a melegítés előtt.
Csülkösbableves Creative Commons License 2004.09.25 0 0 52
Az erdért pályán vettünk egy Budapesti Futball7-et és természetesen benne volt az előző heti Szabakikötő-Budatétény meccs összeállítása, eredménye , statisztikája,. és az edzők nyilatkozata, nos akkor: Szabadkikötő SE-Csepel-Budatétény 2-2 (1-2) Szabadkikötő út, 150 néző Vezetteatócs G. Szabadkikötő: Jánosi 5-Kruppai 4-Rácz 8-Fodor 6-Tamás 8-Tollas Cs. 6-Tollas G.8-Baksa 6-Jakab 6-Pauza (azaz Gudjohnsen Balázs) 5 Edző: Béres (mester) Zoltán Csere:Geszler 5(50)., Ferenczi A. (82.), Novakov (72.), Kreisz (62)., Sárga lap:Tamás, Tollas Cs, Ivancsó, Rácz Béres Zoltán:-Nem találtuk a játék ritmusát, ráadásul elég pontatlanul játszottunk, ezért az ellenfél két gólos előnyre tett szert, amit a második félidőben, teljesen más felfogásban futballozva sikerült kiegyenlíteni, így a végeredmény reális.
laka04 Creative Commons License 2004.09.25 0 0 51

Mundtner Ferenc védett, aki elvileg mezőnyjátkos, de most nem volt Jánosi Tamás.

Volt még több helyzetünk is, ám azokat sajnos nem tudtuk érvényesíteni. A második félidő legvégén beszoroltunk, ám ki tudtuk húzni, mégha egy picit mákosan is.
De egyébként mi támadtunk többet, miénk volt ez a meccs megérdemelten.

Sajnos Jakab Rudit kihagytam az összeállításból, de most megteszem, hogy őt is odamondom.
Ha még eszembe jut egy pár nagyon veszélyes helyzet, akkor azokat leírom. most például eszembe jutott kettő:
Az egyik a miénk volt, amikor Pauza kapott egy jó kiugratást, és két vedő között vitte a tizenhatoson belülre, mindkét védőt elfektette, de sajnos a kapu mellé talált úgy 2 centiméterrel.
A másik nagy helyzet az ellenfél oldalán adódott:
Beadás után Krekó akarta hátrafejelni a labdát, de Mundtner kapusunk kint állt, és éppenhogycsak a fölsőlécre tudta tornászni a labdát. Majdnem mi is kaptunk egy öngólt, de csak szöglet lett belőle.

Előzmény: laka04 (50)
laka04 Creative Commons License 2004.09.25 0 0 50

Az összeállítás:

Mundtner Ferenc - Tollas Gábor, Benkovics Attila, Fodor Attila, Kruppai János, Reska János, Tamás Attila, Pauza Balázs, Ivancsó Imre, Krekó Péter, Ferenczi Attila

Csere: Pauza Balázs helyett Tollas Csaba

Előzmény: laka04 (49)
laka04 Creative Commons License 2004.09.25 0 0 49

Egy kis meccselemzés:

Elkezdődik a meccs, kiegyenlített a játék, ám mégis az Erdért szerzi meg a vezetést a 6. percben. Az egyik Erdértes beadta rögzített szabadrúgából a jobb összekötőtől olyan 3 méterre a labdát, és erre érkezett egy csapattárs, aki körülbelül 5 méterről magabiztosan a hálóba gurított.
1-0, vezet az Erdért.
10. perc:
Benkovics Attila labdát szerez a kezdőkörben, majd odapasszolja Jakab Rudinak, aki szenzációs kiugratást ad Ivancsó imrének, aki egy azegyben rávezeti a kapusra, majd nagyon önzetlenül lepasszolja Pauzának, aki az üres kapuba passzolja a labdát körülbelül fél méterről.
1-1
20. perc:
Szöglethez jutunk, Ivancsó Imre adja be a szögletet, amely az ötös vonal kereszteződésénél álló 17-es játékoshoz megy. Felugrik, és védhetetlenül fejel a jobb kapufa tövébe.
1-2, a Kikötőnek.
45. perc, az első félidőben:
Tollas Gabi ad egy szenzációs kiugratást Ivancsónak, aki egy az egyben megy a kapusra, ám belelövi, és kipattan a kapus lábáról. De a szerencsétlenül hárajövő védőbe belepattan a labda, és a hálóba gurul.
1-3, öngól.
75. perc:
Jó labdát kap az Erdértes a tizenhatoson belül, majd középre passzol, és az ott érkező játékos begurítja a labdát az üres kapuba.
2-3.

Előzmény: laka04 (48)
laka04 Creative Commons License 2004.09.25 0 0 48

Hát hamár így rátértél Csülkösbableves.

A szerdai, 1. fordulóból elhalasztott mérkőzésen 1:0-ra vertük idegenben az RKSK-t Jakab Rudolf góljával.

A mai, 7. fordulóban megrendezett mérkőzésen 3:2-re szintén idegenben lealáztuk az Erdért SE-t.

A gólokat nálunk Pauza Balázs, Ferenczi Attila, és egy Erdértes öngólja alkotta.

Előzmény: Csülkösbableves (47)
Csülkösbableves Creative Commons License 2004.09.25 0 0 47
Nagyon pang a fórum!!! Ezért beírom az egy hét alatt történt dolgokat. Elsőként az előző heti forduló statisztikája: 1030 néző 8 meccs 129-es átlagnézőszám 28 gól 3,5-ös gólátlag Kiaállítások száma:3 db Szerdán lejátszottuk az első fordulóban elhalasztott meccsünket a Rákoscsabai KSK ellen, melyen nagy meglepetésre idegenben győzelmet arattunk... Majd ma a listavezető otthonába a Bp.erdért pályára látogattunk ki, ahol mindenképpen a tisztes helytállás volt a cél. Így aztán óriási meglepetést okoztunk a 3-2-es győzelmünkkel
laka04 Creative Commons License 2004.09.22 0 0 46
A mérkőzésen sárga lapot kapott Rácz László, Ivancsó Imre.
A mérkőzés játékvezetői nem voltak túl rosszak, főleg a második félidőben a mi térfelünkön lévő partjelző volt szimpatikus. Végül is jól vezette a bíró a meccset, egyik csapatnak sem fújt, bár lehetett volna javítani rajta egy picit. Bár egy-két hibár ejtett (3 büntető be nem fújása, egy két lest nem intett be), de ezért nem lehetünk túl mérgesek rá.

HAJRÁ KÖTŐ!!
Előzmény: laka04 (45)
laka04 Creative Commons License 2004.09.22 0 0 45

de Redhotchili egészíts ki engem!

Oh, bocsánat, Csülkösbableves! Összekevertem a kettő!

Előzmény: laka04 (44)
laka04 Creative Commons License 2004.09.22 0 0 44

Szép Napot!

Sajnos a meccs elemzés le marad, ezt most pótolom:

A meccs nem indult túl jól, a Budatétény többet támadott, mi játékunkban nem volt elképzelés, és meg is lett az eredménye. A 11. percben egy kiugrást Jánosi kapusunk nem tudott hárítani, a labda a hálóba gurult. A következő 10 percben szintén nem volt elképzelésünk, csak úgy játszottunk, sajnos ennek is meg lett az eredménye. Szintén egy indításból tört előre az ellenfél, és az egyik csatár kegyetlenül bevarrta a bal felsőbe a labdát. 2-0. Szinte az egész csapat összeomlott, de ezután jött a 41. perc, amikor Ivancsó Imi beadását követően a 20-as mezszámmal játszó Tollas Gábor egy csukafejes szerűséggel 2-1-re módosította az eredményt.
Ezután jött a félidő.
A félidő után, mintha a játékosok egy fejmosást kaptak volna Béres mestertől. Sokkal többet támadtunk, rengetg helyzetünk volt. Sajnos a bíró háromszor nem adott meg nekünk büntetőt. Az első és második esetben Ivancsó Imit, mint az amerikai fociban lerohanták a tizenhatoson belül. Olyan kicsi a rakás helyzet volt. A harmadik esetben pedig az egyik Budatétényes kezezett, de a bíró és a partjelző itt is vak volt. Telt-múlt az idő, sorra alakítottuk ki a helyzeteinket, a Budatéténynek nem is volt veszélyes támadása. A 2. félidő 35. percében, azaza 80.percben egy kavarodás után a tizenhatoson belül már nem is tudom, hogy ki elé pattant a labda, talán Jakab Rudi elé, és ő olyan 3 méterről kilőtte a bal alsót. 2-2. Mindenki örül, kivéve a Budatétényesek, de ők le vannak szarva. Utána is nekünk volt több helyzetünk, de nem tudtuk értékesíteni őket. Azután a bíró fél perccel előbb lefújta a meccset, pedig, ha megint annyit hosszabított volna, mint az Ikarus elleni bíró, akkor szerintem simán nyerünk. Szóval mindegy, röviden, tömören ennyi a meccsről, de Redhotchili egészíts ki engem!

Kellemes Napot!

Csapatunk ma 2-2-őt játszott a Budatétényi SE-vel. Az első félidőben 2-1 volt a Budatéténynek, de előőte a Tétény vezetett 2-0-ra. Szép teljesítményt nyújtottak ma a fiúk. Hazai pályán még veretlenek vagyunk.

Itt vannak a mai képek, részletes meccselemzés késöbb.