van_Persil Creative Commons License 2023.01.08 -17 1 8777

Valószínü a siófokiakat is összezavarhatta, mert szemmel láthatóan azt se tudják, sajnos, melyik rendezvényen vannak. Ettöl azért jóval több kéne a második félidöben.

Előzmény: van_Persil (8776)
van_Persil Creative Commons License 2023.01.08 -18 0 8776

Besançonban mi a fészkes fenéért nyomják az oberkrainert (Trompetenecho)? Ha Laibachban nyomnák a Krim meccsén, az teljesen ok. lenne, mivel a népzenéjük a vendeknek, de a franciák?

1kezd Creative Commons License 2023.01.08 0 0 8775

Siófok mérkőzésén Borsos vajon kinek fog szurkolni?  :-)

RnD Creative Commons License 2023.01.08 -2 5 8774

Bregárné kihagyja az első hetest a Besancon ellen. OK, van ilyen. Utána a következő hetesre megint őt küldi be Bregár. Bregárné ezt is kihagyja.....grrrrrrrrr.

RnD Creative Commons License 2023.01.08 -3 6 8773

Móvár-Fana: 35-29 (végeredmény)

A szünet után rendkívül feszült és parázs hangulatban folytatódott a játék, több hibával mindkét oldalon. Nálunk Szemerey Zsófi jelentette a biztos pontot, ő szuperül védett ebben a félidőben, elöl meg Stranigg Zsófi,aki könyörtelenül bevágta a helyzeteit szélről és indulásból is...(OK, egyszer indulásból nem, de kivétel erősíti a szabályt.....:) Albek Anna is góllal kezdte ezt a félidőt és utána is sokkal gólveszélyesebben játszott, igaz, egyszer most is kiállították.

A ma is kiválóan játszó Lancz Barbi góljával el tudtunk menni három góllal (21-18 37. perc) de utána hosszú ideig nem mozdultunk előre a plusz háromról. Végül Stranigg Zsófi indulásgóljával lett négygólos a különbség a 43. percben (23-19). Az utolsó negyedórában ezt az eredményt már tartani tudtuk, sőt növelni is (31-23 52. perc)  De ezután sem volt egyszerű: bár a norvégok is fáradtak és több hibát is elkövettek, de mi is, ezért hirtelen arra eszméltünk h öt perccel a vége előtt már csak négy gól az előnyünk (31-27 56. perc) De Lancz Barbi rögtön lőtt egy gólt, ezzel bebiztosította a győzelmünket és utána minden szép volt és jó. Örülhettünk végre....:)

Nem volt egyszerű, a norvégok makacsul harcoltak és nem akarták feladni..... de a végén meg kellett békélniük azzal h mi vagyunk a jobbak. Azért nagy küzdők az biztos .....a visszavágó nem lesz sétagalopp...

lunanoctis Creative Commons License 2023.01.08 0 0 8772

Ez megvan, nekem úgy tűnt, mintha a dán lányok nem kedvelnék egymást különösebben a két csapatban.

Előzmény: Süni2 (8771)
Süni2 Creative Commons License 2023.01.08 0 1 8771

A dán lányok ellenfelének edzője a szövetségi kapitányuk volt.

Inkább emiatt pöröghettek.

Előzmény: lunanoctis (8768)
nicko Creative Commons License 2023.01.08 -11 1 8770

igen, de gondolom jelezték neki a sérülése kaocsán mi a legjobb gyógymód a térdszalagoknak.

Előzmény: Süni2 (8753)
Törölt nick Creative Commons License 2023.01.08 0 2 8769

Albek 6/5, átlövésből 5/4. +1 blokk, 1 szerzett labda.

Tóth Eszter mezőnyből 5/3, és 4 assziszt.

lunanoctis Creative Commons License 2023.01.08 0 1 8768

A Metz hazai pályán 26-24-re legyőzte az Esbjerget. Az utolsó negyed órát követtem fél szemmel, de vissza fogom nézni az egészet, mert érdekesnek tűnt. Az Esbjerg vezetett, mikor bekapcsolódtam, épp 7 a 6 elleni játékkal próbálkoztak, amiből a franciák lelkesen dobálták az üres kapus gólokat és fordították meg a meccset, hogy végül különösebb izgalmak nélkül le is menedzseljék a megszerzett előnyt.

Burgaard és Jørgensen tűnt a két leginkább felpörgött metzi játékosnak, ami már-már felveti annak a kérdését, az Esbjerg mennyire lehet a hazájában népszerű :) Mindkét csapat a papíron cserekapusával játszotta végig a meccset, Milling százaléka jobb volt, Depuiset viszont irtó fontos labdákat fogott az utolsó negyed órában, heteseket is (a vendégek 2/7-tel zártak).

Abból ítélve, amilyen dinamikával Andrjusina és Mayonnade kommunikált egymással, Kátyja mostanra teljesen egyenrangúnak tűnik a kispadon. Kíváncsi lennék, mire menne egymagában, hiszen évek óta kiváló mestertől tanul.

hatosfalat Creative Commons License 2023.01.08 -4 1 8767

EL-ben eddig hatból hat hazai győzelem. Azt gondolom ezen a szinten aki idegenben tud nyerni, az óriásit lép a továbbjutás felé.

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.01.08 -1 1 8766

'Fogyott? Lehet.

Semmivel sem tűnik soványabbnak, mint az agyonfikázott Kuczora, de mindegy. Lehet hogy nektek a sötét mez slankít...:PPP'

Pedig szerintem is fogyott...

Előzmény: AlterEgon77 (8755)
Süni2 Creative Commons License 2023.01.08 0 1 8765

Gratula az Óvárnak is!

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.01.08 0 0 8764

'Az Óvár cseresora jóval gyengébb, mint a kezdő.'

Nem is sort kellene cserélni....sokkal inkább egy egy embert egy adott posztra.

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.01.08 0 1 8761

Hát a védekezést azt össze kell kapni mert ez így elég vékonyka volt,és ha Szemerey nem véd ilyen remekül ez egy igen csak szoros meccs lehetett volna.

De a lényeg hogy meg van az első győzelem amihez gratulálok!

Gojira Creative Commons License 2023.01.08 0 1 8760

Gratulálok az Óvárnak, sok hibával ugyan, de biztosan nyertek.

van_Persil Creative Commons License 2023.01.08 -17 2 8759

Abból éltek az összel, hogy minket kiütöttek. Aztán jött az EB, ott a Szikorát "felépítette" a Nagytudású Kapusedzö, aztán onnét reszeltek nekik.

Előzmény: lunanoctis (8752)
AlterEgon77 Creative Commons License 2023.01.08 -1 3 8758

Egyébként Monti nagy kedvence, Hámori Koni vonatkozásában érdekes, hogy nem kerül elő a "súlykártya".

Ahhoz meg komoly látásprobléma kell, hogy Kuczoránál soványabbnak lássa bárki is, de hát úgy látszik, egyeseknek mindenáron köpködni kell valakit...:PPP

codi1993 Creative Commons License 2023.01.08 -1 1 8757

Nagyon szeles a csipoje azert tunik nagyobb darabnak, de szerintem valamennyit fogyhatott.

lunanoctis Creative Commons License 2023.01.08 0 2 8752

Egy időmilliomosnak izgis projekt lenne megfilmesíteni a Bietigheim idei BL-szezonját. 26-18-ra égnek Ljubljanában úgy, hogy a két kapusuk összesen négy labdát fogott eddig. Öt percre néztem bele a meccsbe, ne kérdezzétek, hogy jutottak el idáig.

RnD Creative Commons License 2023.01.08 -1 4 8751

Tóth Gabi is a pályán, hosszú hónapok után először.

42'45" 23-19

codi1993 Creative Commons License 2023.01.08 -3 0 8750

Albek nem szimpi egyik biroknak se? Mert fele akkora dolgokert kikuldik mint barki mast. Mar rengeteg meccsen volt lathato.

lunanoctis Creative Commons License 2023.01.08 -4 1 8749

Mi nem ment? Halálpontos passzokat adtak a második félidőbenn, csak rendre román kezekbe...

Egyébként reálisan nézve Kuczora kevesebb gólt lőtt, mint ahány kiló a súlyfeleslege, így igazából tök jó helyen van a saját szempontjából.

Előzmény: Süni2 (8716)