Keresés

Részletes keresés

Basiliskus Creative Commons License 2003.04.26 0 0 9
Sziasztok!

Nekem volt egy Gedeon nev? (n?stény :) ) leguánom, amelyik szinte csak kézb?l szeretett enni. A lisztkukacot ? is imádta, a szopós egeret is. Egyébként nagyon szelíd volt. Eleinte persze óvatos és ijed?s volt ? is de hamar kézhez szokott.

Előzmény: zsuzsa (8)
zsuzsa Creative Commons License 2003.04.26 0 0 8
Ha megijed nem eszik. A költözés bizonyára elég nagy stressz volt számára. Egyébként is szégyenlős. Jobb szeret akkor enni, ha nem nézik. Akkor is abba szokta hagyni az evést, ha bemegyke a szobába. Pontosabban megáll a salátával a szájában. Elég hülyén néz ki :-)

Nálunk a lisztkukac tegtöbbször beválik. Annak nem tud ellenállni, kézből is eszi.

Előzmény: Mamut79 (7)
Mamut79 Creative Commons License 2003.04.26 0 0 7
Én az enyémet Ottónak neveztem el. :-) Még csak tegnap reggel óta van nálam, azóta nem eszik. Valószínűleg a szállítás okozta stressz miatt. Mindenesetre szóltam az állatorvos haveromnak, hogy legyen készenlétben. Ottó már 3 éves és majd egy méter hosszú.
Előzmény: zsuzsa (6)
zsuzsa Creative Commons License 2003.04.26 0 0 6
Nekünk van Norbi, aki lassan két éves. Azt hiszem leginkább a nyugalom meg a kajája érdekli.
Most különösen szép zöld szine van a biolux fénycsőtől.
Előzmény: Mamut79 (5)
Mamut79 Creative Commons License 2003.04.25 0 0 5
De sikerült, csak nem voltam gépközelben mostanáig. Köszi!
Előzmény: Puding 1 (4)
Puding 1 Creative Commons License 2003.04.25 0 0 4
Ezek szerint nem sikerált...
Szal keress rá az adott oldalon...

Előzmény: Puding 1 (3)
Puding 1 Creative Commons License 2003.04.25 0 0 3

Ajánlom figyelmedbe:

http://www.terrarium.hu/forum/index.php?detail=79&show=79&tema_to_show=5

Üdv!

Puding

Ui.: Remélem sikerált belinkelni!
Ha nem keress rá a terrarium.hu fórumjában!

Előzmény: Mamut79 (-)
trójai nőfaló Creative Commons License 2003.04.25 0 0 2
Szereti ha vakargatod a füle tövét.
Előzmény: Mamut79 (-)
rover Creative Commons License 2003.04.25 0 0 1
Nincs
Előzmény: Mamut79 (-)
Rokko_ Creative Commons License 2003.04.25 0 0 0
O leguánom van.
Jelenleg.
Mamut79 Creative Commons License 2003.04.25 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Szeretném ha kailakulna itt egy kis közösség aki információt, tapaszatalatot cserélhetnek hüllők, de főleg a leguánok tartásáról. Én most kaptam egy leguánt az unokatesómtól, mert neki két hímje volt. Életem első hüllője (ha az ékszerteknősöket nem számolom) ezért igen tapasztalatlan vagyok ebben a témában. Az írott szakirodalom elég szegényes, általában az interneten fellelhető információkra hagyatkozik. Így tehát akinek vannak hüllőtartási tapasztalatai írjon!

Üdv: Mamut

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!