Keresés

Részletes keresés

SzótlanJoe Creative Commons License 2014.11.30 0 0 61

Bildiri  1196

Tisztelt Moderátor, hunserv http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=132662692&t=9210114 ezen hozzászólása egyértelműen az általa támadott és el nem ismert harmadik szervezetet érinti azt a látszatot keltve, mintha a másik két szervezet nevében járna el, amely egyértelműen kizárt, mivel egyik szervezetnek sem ügyvivője. A harmadik szervezetről rossz képet kíván kialakítani azt a jóakarat köntösébe bújtatva. Tekintettel arra, hogy ezen támadás egy már más fórumon lejátszódott támadás sorozat folyatása új területen, annak lejárató szándéka kétségbe nem vonható. Nem gondolom, hogy ezen vélhetően személyes sértettségből fakadó támadásoknak ezen a fórumon kell otthonra találniuk.

 

Donci62  1195

És újra!

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=132665215&t=9122838

Előzmény: Donci62 (1183)


hunserv     1194

Tisztelt moderátor,

Minden itteni hozzászólásom moderátornak szántam, még ha előző hsz-re kattintva irtam azt, mást meg nem szólítottam.

Egy hozzászólásomban sem neveztem meg kritikával szövetséget, a nickemmel felhozott kifogások alaptalanok.

A fegyverjogi fórumba tett hsz. moderátori komment alapján került oda a lánctörlés során törölt helyről.

Sem személyre sem konkrét szervezetre nincs és nem volt utalás mely lejárató lenne. Ellenben felhasználónevem konkrétan támadva van.

Egy gondolatmenet diplomatikus levezetési illetve diszkrét megvitatási kísérlete egy nyilvános fórumon szerintem nem szabadna, hogy személyeskedésbe torkolljon a kérdezett fél illetve magát érintettnek vélt fél részéről.

 

Bildiri  1193

Tisztelt Moderáció, hunserv http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=132662789&t=9209247nyilatkozataival ezen nyilatkozatával az általa felsorolt szervezetek és MAPOSZ között kíván vitát szítani, amely egyrészt nem tisztsége, mivel egyik szervezetnek sem hivatalos képviselője és meglehetősen etikátlan kibicként topic idegen vitát generálni szervezetek között.    

 

python 357   1192

"Kizárólag Moderátorokkal folytatunk érdemi társalgást"

T.Moderáció!.

"Hunserv" nick két felhasználóval is kontaktolt a szabályzatot megsértve e hozzászólás alatt!!!

Most a fegyverjogi fórumban folytatja ámokfutását!

Az,-hogy ennyire próbál ellehetetleníteni egy Sportszövetséget és minden eszközt megragad a bomlasztásra annak ellenére hogy erre a mai napon névszerint figyelmeztetve lett Szótlan Joe Mod.  által, felmerülhet a trollkodás lehetősége!!

Mi itt többen nem szeretnénk megszegni a fórum szabályokat,-ezért kérnénk  ezt a lejáratási kisérletet megakadályozni!!!......

Tisztelettel:Python

 

hunserv  1191

Tisztelt Moderátor,

A problémás topicban a topicinditó maga olyan nyilatkozatokat tesz, melyek alapján tevékenysége jogsértő, továbbá a nyilatkozatokat olvasó jóhiszemű fórumozókat jogsértésbe sodorhatja.


Ezen álláspontomat hivatalos források megjelölésével is szivesen kifejteném, ha hagyná, és nem változna a vita néhány fórumozó jóvoltából személyeskedéssé majd azonnali moderálássá.

Kijelentem, hogy más fórumokból nem emeltem át semmit, más fórumokból nem hoztam át semmi - ott meg nem vitatható - témát.

Előzmény: norinco (1187)


hunserv    1190

Konkrét hozzászólással, versennyel kapcsolatban kérdezek. Azt remélem szabad.

 

Más topicban nem tudom feltenni a kérdést, ha ebben a topicban van az, amivel kapcsolatban kérdezek.

Előzmény: python 357 (1189)


python 357  1189

T.Modik! 

Hunserv nick néven,-figyelmen kívűl hagyva a Moderátori intelmeket,-a Versenyidőpontok topicban újra generálja a vitát egy személy!!!!!.... Legalábbis próbálja!!!!....

 

Bildiri  1188

Tisztelt Moderátor, sajnos ismét kezdődik  http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=132662216&t=9209247 

 

norinco    1187

Egyetértve, és tudomásul véve SzótlanJoe hozzászólását, tisztelettel kérném a vitaindító beírást is törölni a Versenyidőpontok, versenyszabályok topicból. egy másik fórum pandant beírása. köszönöm. 

niggergriff Creative Commons License 2014.11.21 0 0 60

annyit még:

Igazat  mondtam?!

Elhangzott ez így-valaha,itt,bármikor?!

Igen!!!

Akkor mi a gond?

az ember vállalja önmagát,akár egykori vagy mostani egoját-ne szégyellje!

Könnyű néhány ember védelme alatt kikezdeni,gyalázni akárkit ,bárkit..kiközösíteni..

ezt is vállalni kell.

"Igen,kizártuk"Miért?

Ez a jó kérdés!erre kéne egy frappáns indok..

ez a" becsapásos-átveréses" rágalmazás nem igazán jött be..az a gond,hogy nincs "corpus",se "delicti"-aki ezt mondaná vagy tudná hitelt érdemlően bizonyítani

Hát akkor?

.."mert nem volt rajta sapka"

Előzmény: janek666 (58)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.21 0 0 59

Ez nem provokálás!

Igy érzem.Senkire nem haragszom és haragudtam (legfeljebb bosszankodtam..a viz alá nyomásról..az is buta,aki ennek örülne,mert a virtualitás meg a valóság nála egy helyen van..egyen értékű..Amikor én topicot kaptam-többek kérésére,hogy száműzzetek,sokat hezitáltam-kell-e ez nekem,Mit kezdjek vele?Egyáltalán van-e ráció benne-akármi,bármi.

Na,de olvasgaass bele a "mi is ufok vagyunk!"-topicba..

aztán úgy döntöttem,hogy igen,belevágok,mert ha a víz alá nyomnak,akkor ez van..Az a buta aki a virtuális valóságot képes valóságként megélni-az itt szerzett "sérelmeiért"  a való világban késelni,megverni,kárt okozni másnak..

Helyükön kell tudni kezelni a dolgokat..

Előzmény: janek666 (58)
janek666 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 58

"

Azt egy embernek szánnám,aki régebben sok borsot tört az orrom alá..na,én meg" lebűrtangabugyiztam..."

szinte hiányzik már,hogy nem írja"Mi fax van ,büdös longi nepper má elment megen t az eszed?""

 

Bosi Janit miért provokálod??

TÉnyleg nem férsz a bőrödbe!

Lubickolj még keveset, míg a víz alá nem nyomnak! :-DD

Előzmény: niggergriff (55)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.21 0 0 57

Ne haragudj,Kedves Glázier..

mivel itt a tanyám,mostanában ott szoktam tartózkodni,emaileket meg este nézünk.

Tudom,tudom..a gumik puhasága meg keménysége..Ezt itt bárki ugyan úgy tudja elmondani se jobban,se rosszabbul,mint én..a topicomban többen is ugyan ezt mondták!Miért nem lehet elhinni?(nekem)

Előzmény: glazier (54)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.21 0 0 56

"..Himmet,himmet,sosam kuja"-ez nem szidalom!Tán dakota vagy sziú nyelven:"gyertek,gyertek hozzám csillagaim"

Vagy valami ilyesmi-én nem beszélem a nyelvet-aki perfect,majd kiigazit:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9220712

Előzmény: janek666 (52)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.21 0 0 55

de nem a longit...annak én magam sose hívtam!

De mé' itt rondítjuk ezt a topicot?

Gyertek ,hozzám "csillagaim..."

Előzmény: janek666 (52)
glazier Creative Commons License 2014.11.21 0 0 54

Írtam B. Attilának emailt, hogy ne a levegőbe puffogtassak. Onnan már tudja ki vagyok, telefonszámom, címem. Szerinted jött válasz. :-)

Előzmény: Dragon22 (46)
dészáz Creative Commons License 2014.11.21 0 0 53

no meg a longrebell?

Előzmény: janek666 (52)
janek666 Creative Commons License 2014.11.20 0 0 52

"

T.Joe!

Magamat én sosem hívtam "Longi".-nak-rám akasztották,"Azok"-ez egy csúfnév-amit sosem kedveltem"

 

Már megint hazudsz!

Nem te adtad magadnak a Longines nevet a vakerán?!! Annak a rövidítése!

Még örülhetsz, hogy így szólítanak, NEM "büdös átverős nepper" !!

Ja, hogy ki a barátod azt ne te mondd meg, hanem talán az aki téged barátodnak tart! :-DD

niggergriff Creative Commons License 2014.11.19 0 0 51

..a folyamatos intrikáiddal meg az alaptalan rágalmaiddal és pocskolódásaiddal

Előzmény: Dragon22 (49)
Dragon22 Creative Commons License 2014.11.19 0 0 49

Majd szolj ha rajosz! Sugok: fegyvert mem vettel tolem! ;)

Előzmény: niggergriff (48)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.19 0 0 48

veled kapcsolatban azért képben vagyok(lehet)zs.Áki..mer' 1x nagyon begurítottá..' de már nem tudommivel.

Előzmény: Dragon22 (46)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.19 0 0 47

nem hiszem..azt se,hogy drága és azt se,hogy xar

(egyébként nem vagyok képben)

Nem szoktam susmusolni.Mindig garis a foto-azt kapod öregem pl. a tusák közül,ha veszel,ami ott van,amit ott látsz!!!nem küldök összevágott autogumit-mondjuk suhl-312 tusa helyerett,de másik tusát se,mert az az 1 van..

Én is erről beszéltem,hogy egyikünk se tudja mi a pálya,aztán próbáljuk beadni a "növel-vágást"-a másiknak..

Előzmény: Dragon22 (46)
Dragon22 Creative Commons License 2014.11.19 0 0 46

Draga volt es legalabb jo szar?

Eppen ezekrol beszeltem neked ma! De ugye te soha, de soha... senkit...

Előzmény: niggergriff (43)
SzótlanJoe Creative Commons License 2014.11.19 0 0 45

Na ezt egyből ki is szedték, jogosan.

 

Szerintem ha simán Longi, vagy valami hasonlót reggelsz akkor (ha jól sikerül minden) később is vállalhatod tovább.

Előzmény: niggergriff (44)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.19 0 0 44

Eeegen..pedig a híresztelésekkel ellentétben ez sosem volt szokásom..(na jó,3 éve,de aztán rájöttem,hogy ip alapján ezt látják az avatottak és gyorsan leszoktam róla..)

csináltam egy új nevet:longi troll(megfogadtam a tanácsodat,én már csak ez lehetek-itt)

Előzmény: SzótlanJoe (41)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.19 0 0 43

de legalább megkaptad!!!D:D:D:

Mi volt a gond vele-korrigálhatjuk-én kompromisszumkész vagyok.(mindig is az voltam)

Előzmény: glazier (42)
glazier Creative Commons License 2014.11.19 0 0 42

Nevem szádra hiába ne vedd, mert ha igaz amit olvastam hogy te vagy az a bizonyos vaterás akinek némelyik hirdetési képén más név van mint aki hirdet, akkor én is beállhatnék a mocskolódók közé, mivel vásároltam tőled. Szép leírás még el is hittem, de a termék nem fedte a mézesen mázasan leírtakat. 

Előzmény: niggergriff (26)
SzótlanJoe Creative Commons License 2014.11.19 0 0 41

Akkor maradt ez a nicked?

Most még indíthatsz egy új nicket, de holnap már nem.

 

Kezdhetnél írogatni légfegyveres cikkeket.

 

Bemutathatnád, hogy milyen szépen rendbehoztad azt az elsütőszerkezetet, amit Pyton annyira reklamált (jogosan) a rozsda miatt.

Mi adjunk neked ötletet?

 

Egyébként az előbb megnevettettél, mikor írtad, hogy: "...akkor magammal beszélgessek?"

Előzmény: niggergriff (39)
python 357 Creative Commons License 2014.11.19 0 0 40

Én hiszek egy  ember  megújulásában,-hisz elemi érdeke,-hogy ne legyen körülötte balhé!!.....Meglátjuk!!!

+1...............:)

niggergriff Creative Commons License 2014.11.19 0 0 39

okés,kösz  a segítséget..

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9220712

és most hogyan tovább?

Irogassak oda,amit gondolok,bármiről és várjam,hogy valaki majd hozzászól..?

és ha senki nem"jön" be-akkor magammal beszélgessek?

Hát ,tényleg szörnyű ez a számkivetett élet..

Előzmény: SzótlanJoe (33)
nedolaci Creative Commons License 2014.11.19 -1 0 38

YES SIRE!!!!

Értettem(remélem) Béke,odafigyelés                                                               Jelszó:  Bízzunk Istenben(de azért)Tartsd szárazon a puskaport ;-)

 

 

Előzmény: SzótlanJoe (37)
SzótlanJoe Creative Commons License 2014.11.19 0 0 37

Sajnos nem, hiszen a sportfogadás-szerencsejáték-oldalak kizárólagos tulajdonát az Állam követeli magának.

(legalább az első órákban ne piszkáljátok már, lesz neki elég baja!)

Előzmény: nedolaci (36)
nedolaci Creative Commons License 2014.11.19 -1 0 36

Remélem!Reméljük?Naa REMÉLJÜK!!!!!! ;-)

Jut eszembe(vagy mibe)Lehet itt a fórum körül fogadási oldalt nyitni? ;-)

Előzmény: SzótlanJoe (34)
nedolaci Creative Commons License 2014.11.19 -1 0 35

"vagy kapcsolatban álltak-kerültek velem"   Már nem állítanám,hogy olyan curvásul OK,de tény  ;-))

 

 

 

Előzmény: niggergriff (32)
SzótlanJoe Creative Commons License 2014.11.19 0 0 34

Semmi gond! Ez csak neki szólt, mert képes a karizmatikus személyiségével elárasztatni a fórumot -/+ előjelekkel.

Nem beszélve arról, hogy ilyenkor szokta bevetni a "háttérkórust" is.

 

De ennek most már vége ! (?)

Előzmény: nedolaci (31)
SzótlanJoe Creative Commons License 2014.11.19 0 0 33

Na, jáccuk azt, hogy tényleg nem megy.

 

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9215872&la=132525688

 

Jobb felső sarok "Topiknyitás"

Előzmény: niggergriff (30)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.19 0 0 32

barát- ellenség-ellenség- barát,

Ez irrevezibilis!!!!Vagy vagy..(barátból ellenség vagy

ellenségből barát..-ilyenek már fordultak elő

együtt esen és folyamatában nem működik

-és algoritmusilag se oksa

Előzmény: nedolaci (31)
nedolaci Creative Commons License 2014.11.19 -1 0 31

Bocs!!!Elkapkodtam!Már ügyködtem,mire ez megjelent!!! ;-(

Előzmény: SzótlanJoe (27)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!