Keresés

Részletes keresés

lenan Creative Commons License 2013.06.11 0 0 54

róla, vagy vele?

Előzmény: appleman (53)
appleman Creative Commons License 2013.06.11 0 0 53

Szia,

 

Érdekelne a LEICA 2/35 Summicron, képet tudsz küldeni?

 

 

 

 

Előzmény: lenan (51)
tzsv Creative Commons License 2013.06.08 0 0 52

Voigtlander Bessa T vaz elado Budapesten. Fekete szinu, kivul-belul szep allapotban, vazsapkaval, bor feltokkal. Ara 50ezer forint. 

lenan Creative Commons License 2013.06.06 0 0 51

néhány dolgot eladnék, értelmes ajánlatok jöhetnek- párhoz írtam irányárat:

 

LEICA M8 - 5000 expóval, dobozzal, két akkuval nagyon jó állapotban - króm - 420e

 

VOIGTLANDER 2.5/75 m39 dobozzal, újszerű - króm - 90e

 

VOIGTLANDER 3.5/28 M39 dobozzal, újszerű - fekete - 70e

 

LEICA 2/35 Summicron kupakokkal, gyári fém napellenzővel, újszerű- fekete - 230e

 

LEICA 2/50 SUMMICRON-M dobozzal, tokkal, újszerű - beépített napellenzővel (króm - bronz)

 

LEICA 2.8/50 ELMAR-M dobozzal, tokkal, napellenzővel, újszerű (króm - bronz)

 

ZEISS ZM 2/50 PLANAR dobozzal, jó állapotban - fekete

 

06 30 933 8491, email publikus

joe2009 Creative Commons License 2013.06.05 0 0 50

Keresek olyan adaptereket, melyekkel M42-es, Konica, Contarex, Alpa lencséket lehet Leica M vázra csatlakoztatni. Mail publikus.

 

joe2009 Creative Commons License 2013.05.31 0 0 49

Van 35mm-es summicron asph, m-es, mail publikus - de ez nem olcsó..:(( ill. van 35mm-es m39-es Elmar is, az sem olcsó, de azért néhány nagyságrenddel olcsóbb, mint a asph-summicron. Ha érdekel, emailben kérek visszajelzést.

Előzmény: foveon (46)
appleman Creative Commons License 2013.05.29 0 0 48

Üdv, 

 

Nekem van egy Voigtlander Nokton 35 1.4 ilyen, ha érdekel: http://www.stevehuffphoto.com/2009/12/02/the-voigtlander-nokton-35-1-4-mc-lens-review/

Garanciális, itthon vettem, 120-ért odaadnám

Előzmény: foveon (46)
appleman Creative Commons License 2013.05.29 0 0 47

Elsősorban jó áron legyen:)

Az említett típus és fekete színben érdekel csak. 

 

danube.guesthouse@upcmail.hu

 

Előzmény: joe2009 (45)
foveon Creative Commons License 2013.05.29 0 0 46

engem 35mm-es erdekelne valami m39-es vagy M-es, lehet nemet vagy japan.

 

(az 50-es, appleman kollegat erdekelheti.)

 

Előzmény: joe2009 (45)
joe2009 Creative Commons License 2013.05.29 0 0 45

Milyen elképzelései vannak a summicronról? Elég sok fajtája van, nekem van több is, esetleg az egyiktől szívesen megválok. Mail publikus.

Előzmény: foveon (44)
foveon Creative Commons License 2013.05.29 0 0 44

van egy par verzioja...

egy-2 hete volt egy a soos arveresen, nem is ment el dragan, de eleg lerobbant is volt.

 

Előzmény: appleman (43)
appleman Creative Commons License 2013.05.28 0 0 43

Keresek jó állapotban lévő Leica Summicron-M 50mm f2 optikát.

 

 

joe2009 Creative Commons License 2013.05.26 0 0 42

Eladnám vagy elcserélném az alábbi holmikat:

 

Olympus ep-2, dobozában, összes tartozékával és papírjával, kevés expoval, újszerű állapotban, tartalék akkuval 65e Ft

MMF adapter 34e Ft, dobozában, új

Fl14 vaku 26e Ft, dobozában, új

új Olympus ZD 12-50-es 1:3.5.6.3 EZ ED MSC macro zoom objektív 80e Ft 

 

Csere esetén elsősorban Leica M, M39-es lencsék esetleg régi filmes gépek érdekelnek. Mail publikus-

 

lenan Creative Commons License 2013.01.16 0 0 41

Leica M8 váz kifogástalan állapotban 5800 expoval eladó.

495e ft

06 30 933 8491

foveon Creative Commons License 2012.11.22 0 0 40

megjelent egy szep es igen ritka m6ttl verzio a leicashopban, persze ehhez merten eleg draga is (2500eur). az erdekessege annyi hogy egy millenium nevu sorozat tagja, 2e db keszult belole, mas a gravir, hagyomanyos a felhuzokar (nem ez az idetlen muanyag vegu) es a filmvisszatekero is regi stilusu (ez is olyan hogy sokan utaljak de sztem tok jol hasznalhato).

 

foveon Creative Commons License 2012.11.14 0 0 39

soosnal van egy leicameter, nem a legujabb mert szelenes de hatha valakit erdekel:

http://soosfoto.hu/aukcio/2288/leica-meter-mc-szelenes-fenymero

 

 

joe2009 Creative Commons License 2012.10.21 0 0 38

Leica M9-P, hazai vásárlású, még garanciális, nagyon kevés expoval, újszerű állapotban eladó. Irányár 1.5 M Ft, dobozával és összes tartozékával, papírjaival. Mail publikus.

bépé2 Creative Commons License 2012.10.15 0 0 37

Azt mondta az itthoni Leitzes, hogy a verseny kényszerítette ki. Van benne valami, de ha így haladunk ez is olyan lesz mint a mai autók a közös szélcsatornában. :)

Előzmény: foveon (36)
foveon Creative Commons License 2012.10.12 0 0 36

azert az amcsiknal is fut rendesen, japok inkabb a regebbi filmeseket imadjak, abbol is a mindenfele limitalt nehany darabos verziokat.

mondjuk ennek a ket uj gepnek lassan mar nem sok koze lesz az eredeti m koncepciotol. mar nincs frame selector kar sem. gyak mar csak a tavmero maradt meg a bajonet. kivulrol meg a forma, de hat az is hizik mint a desznyo, plusz ez a trukk az aranyaron kaphato kiegeszito markolattal. de ugy latszik ez kell mert megy a szeker, mindenutt ott vannak.

 

 

Előzmény: bépé2 (35)
bépé2 Creative Commons License 2012.10.10 0 0 35

Távol keletiek (főleg Kína - Hon Kong) imádják, mert Made In Germany. Oda adja el sztem a Leica a gépeinek többségét.

Előzmény: Rollei (32)
foveon Creative Commons License 2012.10.04 0 0 34

probalkozom bar eleg kihalt itt a dolog... tudja-e valaki hogy ttl gepekhez (m6ttl,m7,r8,r9) milyen otf kabel letezik. mondjuk nem gyari (nem tom letezik e egyaltalan) hanem valami kompatibilis, olympus, nikon, stb. azt tom hogy a canon nem jo mert az nem visz at mindent, meg nem is ugyanoda esnek a dudorjai.

 

foveon Creative Commons License 2012.09.28 0 0 33

azert ebben nem lennek olyan biztos. ott az M(monochrome) verzio, az is milyen baxom draga (2milla korul). bemutatas utan par hettel mar tele volt a net unboxing videokkal, de ugyanigy az M9-rol is. szoval ha nem is canyikonoly mennyisegben, de azert adnak el belole. ott az lcamera forum, ott is vannak joparan. persze vannak gyarilag nevre gravirozott peldanyok, azt biztos szamon tartjak :)

 

 

Előzmény: Rollei (32)
Rollei Creative Commons License 2012.09.28 0 0 32

Nem hiszem, hogy az általad felvetett probléma valaha is realitás lesz. Olyan keveset fognak eladni ezekből az új Leicákből, hogy a gyár minden tulajdonost névről fog ismerni és nem kell majd a tipusszám, elég lesz a nevet bemondani.

Előzmény: foveon (31)
foveon Creative Commons License 2012.09.26 0 0 31

na vegre egy sorstars:)

 

hat igen kitalaltak hogy nem lesz szamozas, csak M jel (ami mar onmagaban igy baromsag) erre tessek megis lesz szam, csak nem lesz a gepre kiirva, igy lehet talalgatni epp mit latunk. meg ha barmit akarsz tartozekot, szervizt, szoftvert, akkor tutter az lesz az elso kerdes mi a tipusszam? hat sok teteje van ennek igy.

persze a problema szamomra virtualis, mert ilyen digit M-em nem lesz, valahogy nem vagyom ra. igaz nekem a regebbi (ltm) gepek valamiert nem jonnek be. de az M sorozat nagyon, termeszetesen a filmesek (van is).

 

Előzmény: bépé2 (30)
bépé2 Creative Commons License 2012.09.26 0 0 30

M-220 M-240 stb. lesznek a jelölések.

 

Valóban, az M3-asom tud még örömet okozni (sőt a IIIf is:))

Előzmény: foveon (29)
foveon Creative Commons License 2012.09.21 0 0 29

itt a kovetkezo eresztes, fantaziadus nevekkel.

Leica M, mindenfele digitalis ficsorrel, egyre nagyobbra hizva. mar hd video, live view, evf, 24mpix, meg hasonlo trendi izek is belekerultek. probaljak orizni a format, meg az M obi kompatibiltast de ez mar nagyon nyogvenyelos (szvsz).

Leica M-E, egy fokkal jobb, nincs benne ez a sok digit ize, amolyan M9 folytatas.

 

nem nagyon ertem ezeket a jelzeseket, a sima M eddig a monochrome volt, plane hogy nincs szamozas, igy mi lesz a kovetkezo neve? eleg rovidlatonak tunik, es ebbol egyre nagyobb katyvasz lesz (persze lehet hogy is cel, hiszen volt ra pelda, az M3 utan jott az M2).

 

maradok a fimesnel, annak meg van lelke :)

 

 

foveon Creative Commons License 2012.08.12 0 0 28

ehh de lecsuszott ez a topik is :(

senki nem lejkaszik mar?

epp most van uton egy eredeti M->L atalakitom (50mm-es), de fele aron lattam kinait is ingyen postaval. na az milyen lehet? itt ugye elegge szamit a meretpontossag, meg nem baj a ha fenykeretet is pontosan nyomja be.

 

foveon Creative Commons License 2012.05.17 0 0 27

elobujtak az odojukbol a regi nickek :)

 

az hogy mi a leghasznalhatobb az eleg szubjektiv. kinek lecia kinek tok mas. nincs lejkam, de van tobb mas tavmerosom es mindegyik masra jo. persze ettol meg szuper gepek ezek (mas kerdes hogy ertekaranytalanok), nekem egy m6ttl jonne be (otf flash meres miatt) vagy egy minolta cle (szinten otf flash). igazabol egy minoltara meg tellene is de nem tudtam meggyozni magam hogy annyira kell mint amennyibe kerul, viszont ra tudnam rakni az obijaimat amibol mar van egy kupac. digitet meg mondjuk meg lejkabol se vennek, talan ha egyszer lenne egy fuji xpro1 szeru vaz sigma erzekelovel, de jobb szeretem a filmet.

 

Előzmény: leicam4p (26)
leicam4p Creative Commons License 2012.05.17 0 0 26

nincs ezzel semmi baj, a Bentley is külön üzletág, ráadásul matt fekete fóliával!

A Leica pedig szuper, a leghasználhatóbb fkpzgép ami létezik - természetesen egy klasszikus értelembe vett - profi riportfotós részére!

(és ezzel egyetemben a leghasználhatatlanabb divattárgy, de egy patek vagy rolex mellett szuperül mutat)

Előzmény: foveon (25)
foveon Creative Commons License 2012.05.16 0 0 25

merthogy?

nekem mondjuk az hogy egy egesz bizniszagat probalnak kiepiteni erre. raadasul egy olyan kepet nem lattam ami nagyon meggyozott volna a minosegrol, plane egy olyan minosegrol ami uberel minden mast (ha mast nem legalabb ff-ben). ketszegeteln hogy sokaig topketlenkedett a leica a digitalis vilagba valo belepessel, a gepek szinvobnala se valami uberhuha (plane az arhoz kepest), kepminoseg se egy csucs de az atmenetet szepen ugyesen megcsinaltak, sok filmes leicas tart parhuzamosan ket vazat es hasznalja oket (ebben a japo nagyok mashogy dolgoztak gyak levaltottak a filmet teljesen mintha sosem lett volna).

 

Előzmény: M6TTL (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!