Keresés

Részletes keresés

szulamitum Creative Commons License 2019.02.18 -5 8 17570

"taktika" szó lejáratása

Aki lejáratta a taktika szót, az Roland. Négy fős csapata állt szemben a másik néggyel, amelyik kezdett szétesni: viszont ez Renike műve volt, nem az ő érdeme.

Roland ekkor, mivel a zöld kendőt se ő kapta, büszkén kijelentette: Spielberg lófütyi hozzájuk képest.

Jó tervét: a sellő-csapatból magát a sellőt eltávolítani, menet közben feladta, pedig gondolhatta volna, hogy azért, mert Greg kint tudta hagyni Vivient, nem feltétlenül erős.

Önmagát "ész"-nek beállítani rossz taktika, mert a nézőknek nem szimpatikus. Lehet önmagunkat adni, azaz szívből játszani okosan, és taktikázni, kevésbé okosan.

Egyéb taktikai hibák: pacsizás, vagy annak látszó kézfogás a másik csapat szeme láttára, Hunor ledegradálása Dinával közösen.

Előzmény: Törölt nick (17522)
-kozi- Creative Commons License 2019.02.18 -2 6 17569

Viviennek jó, hogy nem boszorkány égetést nem csinált a kaszás-kapás tömeg, amikor kijött. 

Pedig csak egy 18 éves ostoba csitri.

Hunor meg valóban kb ugyanezt csinálta a lányok közül...várjál csak... Mindenkivel!

 

Így viszont nézhettük Greget még egy hónapig...

Előzmény: Hantufan222 (17560)
VeronaSzaturnusz Creative Commons License 2019.02.18 -1 5 17568

Szerintetek miért szurkolt minden villalakó Hunornak? Mikor a párbajon Zsu Puska Peti kérdésére reagált és azt mondta hogy mikor Adri nem jött vissza a párbajról az nagyon nehéz pillanat volt még sírt is akkor bekiabált valaki, hogy "kamu" és muatatták Adri fejét aki oldalra fordul (biztos a bekiabálónak) és jót nevet, mellette komor arccal a Házmesterné és Molnár Nagy Ő Anikó, balra meg azt hiszem Dina. Nem Adri volt az aki belerúgott jó nagyot a Zsúba a háta mögött többször is Greggel és Renivel egyetemben? 

kedvetelve Creative Commons License 2019.02.18 -4 12 17567

Mindenki bűnbakot keres, ennyire nehéz elfogadni, hogy egy lány nyert. Nem ő a beteg, hanem a magyar társadalom. Gyülölködő és irigykedő , nagyképű emberek. Hogy lehet egy ilyen műsort összehasonlítani komoly tudományos és irodalmi munkásságokkal?

 Megnyerte és megérdemelte, nem volt csalás. Most ez a karakter nyerte el a nézők szimpátiáját. Kicsait jobb volt mint Aurélió vagy Soma!

Mindenki költi helyette a pénzt, már a pszichiátriát vizionálják. :D Nincs senkinek jobb dolga a saját élete területén?

Hihetetlen. Remélem csak 3 napig tart ez a csoda is, mert még a végén egyesek megzakkannak  a rosszindulattól.

Spandau11 Creative Commons License 2019.02.18 -1 4 17566

Erre ép, emberi válasz nincsen.

De igazad van. A net ismeretlenségéböl hidd csak, hogy te is vagy valaki.

Előzmény: new attack (17563)
-kozi- Creative Commons License 2019.02.18 0 1 17565

Így van...

Előzmény: Hantufan222 (17562)
new attack Creative Commons License 2019.02.18 -11 1 17564

-És vannak akik azt mondják, hogy belefér amit a média művel.

Azok is a média bérencei, ezért lövik a net-en az ez irányú nyugtató lövedékeket.

 

Nyitják meg az új csatornákat orrba-szájba(Rtl, Tv2), aztán egy évben van 10 premier.

Ugyan azok, újra és újra.

Hemzseg a pénz, vagyis ugyan az a sorozat- film raktár, pénzt mos, hogy beleteszi újabb csatorna nyitásba.

 

Az Epic drama stb legalább olyan, már 30 új sorozat is volt.

 

-Műsorvezetők?

Többsége köpőcsészének van, a gagyi ünnepére.

Nem esik le nekik(Nádai), de a pénz nem ment lelket.

Előzmény: new attack (17563)
new attack Creative Commons License 2019.02.18 -12 3 17563

Rövid összefoglaló.

 

-Ahogy a magyarokat hergeli a média, az gusztustalan.

 

Nincs igazság, de 5 millióért egy szót nem szóltam volna erről.

 

Hol van ebbe az igazság, egy önmagától beteg, munkanélküli, léhűtő ember nyer ennyit, még a sok diplomásnak 25 év?

 

36 millió egy rohadt depressziós és 14 éves szindrómás lánynak?

Én is ezt mondtam, mivel itt valaki beírta január elején, 99%, Zsu.

 

:))) Hááh.

 

Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -3 7 17562

Zsuzsu egy esetben nem nyert volna.

Ha engedi magát Hunornak.....

 

 

Előzmény: nlion (17445)
new attack Creative Commons License 2019.02.18 -8 1 17561

Kolosinak elég volt 8 pöcs:)

 

Ez akkora csalás mint a ház.

Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -4 6 17560

Most komolyan az fog menni,hogy azért nyert,mert nő?

 

Ennyire nehéz elhinni,hogy 14 emberből találhatnak egy szimpatikus nőt?

 

Inkább úgy mondanám,annak ellenére nyert,hogy lány.Mert a lányok hátránnyal indulnak.

 

Látod Vivien csak 3 pasival maszatolt.

Hunor pedig Adrival dugott,és az alábbiakat nyalogatta/csókolózott velük:Ginu,Zsuzsu,Vivien,és még Ágikára is a végén.

A lányok közül egyedül Renivel nem cserélt valamilyen testnedvet,illetve Cintikével,mert őt már lefoglalt Ánusz,és ki is esett 1 hét után.

 

Ennek ellenére mégis 45%-ot kapott a döntőben,Vivien pedig fele ennyi fiúval 27%-ot:)

Előzmény: nlion (17432)
-kozi- Creative Commons License 2019.02.18 0 3 17559

Overall vélemény:

 

Jobb volt a VV9 mint a VV7-8.

A VV8nál biztosan. A VV7re meg már nem nagyon emlékszem :)

 

Több kedvenc is volt Roli, Zsuzsu. Többen azért viszonylag normálisak voltak. Hunor, Adri

 

Az feltűnt, hogy rengeteg a ribi.  Gyakorlatilag 1-2 nap után izéltették magukat a csajok. Jöttment akárkikkel-akármikkel. Akármilyen minoritással. (akár fogadásból, viszketésből, taktikából stb...) Kedvencem amikor lepacsiztak a 4es izélés után...

 

Valami karmikus(?), hogy végül olyan nő nyert vv-t aki nem izélt bent. :P

 

Ilyen mennyiségbe nem volt eddig. Max 1-2/szezon. Lehet mivel ennyi "ilyen" nő volt, már egymást hergelték... Passz.

(Vagy én öregszem és később kellett volna születni. :P)

 

A telepi pojáca vonal persze itt is megvolt. Végére nagyjából eltűntek. A Sellő vonal(Greg, Reni) nagyon nem volt kedvencem! 

 

Nem nagyon vágom, hogy nagy kedvencem Roli miért mindig a nőket tekintette ellenfélnek(Era, Adri, Zsu). Greggel még az utolsó öfiben is tudott viszonylag normálisan beszélni. Zsuval ez kimaradt.

Az hogy a faszik(Roli+Hunor) egymással haverkodtak(bromance hegyek) kicsit egy viccre emlékeztet engem.

Ha nem lenne házasság a faszik a kocsmában ülnének és békésen sörözgetnének egymással.

 

Persze lehet, hogy tényleg nehéz volt Zsuval együtt élni. Mi ugye csak 1 órát látunk naponta.

Még nem néztem végig mindent. Majd lehet kiderül hogy mik voltak Rolinak az igazi érzései Zsuval kapcsolatban. Vagy talán egy későbbi interjúban.

 

Szóval ha Roli bukott is százszor többre becsülöm mint a korábbi győzteseket. (Kivéve Attilát).

Sokkal érdekesebb volt számomra ez a típusú játék, mint az óbégatunk, mint egy hülye. 

 

Persze aláírom az is meló, hogy 3-4 hónapig hülyét csinálsz magadból. 

Ha mindig a normálisabb/rendesebb ember nyer, akkor a pojácák sose mennének el vv castingra nagy reménykedve...

 

Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -2 2 17558

Az utolsó pár másodpercből arra következtetek,hogy lesz VV10.

Előzmény: \"DonMarcel\" (17399)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -4 3 17557

Úgy látszik,akkor Roland lett volna a 3.a fináléban

 

Zsuzsu-Roli 60-40

Zsuzsu-Hunor 55-45

Előzmény: Ntbzlx (17370)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -1 5 17556

Szegény Hunornak rossz érzés lehetett.

 

Talán ez a legrosszabb érzés,amit fel kell dolgozni.

 

Sokan írják,hogy majd a győztes megbolondul.

Nem tudom,szerintem a 2.helyezettnek sokkal rosszabb feldolgozni,hogy karnyújtásnyira volt attól,hogy megváltozik az élete.

Előzmény: PapLan (17361)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -4 4 17555

Nem értem a logikát ebben:)

 

Az lenne a logikus,ha csalnak,hogy Hunor nyer:D

Mivel ő a fiú,a szépfiú.

 

Ennek ellenére mégis lány nyert,akkor mi a csalás?

 

Szerinted a programigazgatót annyira érdekli ki nyeri meg?

Nem hinném...

Előzmény: urfungLEDO. (17350)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -4 3 17554

Hunor utolsó esélyei is elvesztek mikor bejátszották,hogy "csúnyácskák voltak a lányok".

Utána pedig Sebestyén Ágit mélyen dekoltált ruhával,hogy "férjet keres,meg gyereket akar":D

 

Robinnak VV Anettet küldték be annó,de az nem volt ilyen ciki:D

Előzmény: Zacsipaccsi (17333)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -3 5 17553

Kedvenc része az volt:D

 

Zsu "Remélem Renivel megtudjuk beszélni a dolgokat":D

 

Ráközelít a kamera Házmesterre,vágja a fancsali pofát,erre meglátja,hogy veszi a kamera nyom egy művigyort:DDDDDD

Előzmény: eatpraylove (17314)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -2 3 17552

Ez a paprikás történet még nagyon a játék elején volt.

Előzmény: szaffimackó (17242)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.18 -1 7 17551

Kedves Mindenki!

 

Szimpátiától és mínuszolgatásoktól függetlenül szeretném megköszönni az elmúlt 3 és fél hónapot, élveztem minden pillanatát. Nem szeretnék kiemelni senkit, sőt azoknak a véleményét is szívesen olvastam, akik abszolút más villalakót vártak győztesnek. A sok belinkelt hivatkozás, képernyőképek, gifek mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy jól szórakozzak. :) 

Nem tudom, felmerült-e valakiben egy "best moments of vv9" ötlete akár képi vagy videóanyag formájában. 

Mindenesetre gratulálok Zsuzsunak és a többi már kiesett villakónak és főleg nektek srácok, lányok a sok építő vagy akár nem építő jellegű hozzászóláshoz! :)

 

Üdvözlettel:

 

dj_sunstealer

Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -5 3 17550

Mikor bejátszották azt,hogy ki kinek szurkol,valahogy olyan érzésem volt,hogy Hunornak nem őszintén szurkoltak azok,akik azt mondták,kerestek pár embert,hogy "figyu,mondd már azt,hogy a Hunornak szurkolsz":D

Előzmény: chivas laci (17216)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -3 3 17549

Azt nem mondták meg,hogy mire értette,hogy "a mosókonyhában hagytam".Lehet egy törülközőre gondolt.

 

Én azt is eltudod képzelni,hogy kiadták neki utasításba,hogy mondja azt,hogy eltűnt a képe,mert a hazugságvizsgálós képességet valamire el kellett lőni.

Előzmény: Törölt nick (17208)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -2 3 17548

A közönség megint túlordította a stúdiót.

Természetesen tanultak belőle,hogy ez már Rolinál sem jött be,ja nem:DD

Előzmény: sokdudu (17203)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -3 5 17547

Ha Zsu a piros tehén,akkor Roli a "lila tehén":D

Az már egy Milka:D

Előzmény: Elbandy62 (17172)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -4 4 17546

Nem értem ezt a sok fanyalgót itt:)

 

Nem az alapján kellene megítélni ki győzzön,hogy hogyan viselkedik élő adásban,stresszes helyzetben.

 

A játékot,3 és fél hónapot kell összegezni.

Az utolsó napokban pedig hatalmas adrenalintöbbletük lehetett.

Gondolom mindenki fejében megfordult,hogy nyerhet 36 milliót.

 

Nekem biztos nyugtató kellett volna.

Előzmény: Elbandy62 (17164)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -2 2 17545

Már az előző szériában is így volt,azt hiszem,hamar kivágják a 3.at:D

 

A finálé ugyanannyi idő,mint egy párbaj.

Előzmény: Dávidking (17146)
Ilhilla Creative Commons License 2019.02.18 -2 3 17544

Bőrnadrág odabasz Gregnek:)

 

Hát a "tojásai" megfőttek, az biztos! :D

Előzmény: Hantufan222 (17542)
Ilhilla Creative Commons License 2019.02.18 -2 0 17543

Általában/mindig így csinálták, hogy az utolsónak maradó győztes beáll a körbe (még jó, hogy nem célkeresztbe) és lövöldöznek rá! Szegény Zsuzsut még utoljára "felgőzölték"!

Végül ő jön ki utolsónak és "'lekapcsolja a villanyt", majd beoson valaki és utalást tesz a következő VV-re! :-)

Előzmény: Betty.Ford (17541)
Hantufan222 Creative Commons License 2019.02.18 -2 2 17542

Bőrnadrág odabasz Gregnek:)

 

Na,azt vedd le,ha beleizzadsz:D

 

Jóbarátokból emlékszem kínos jelenetre:D

Előzmény: Elbandy62 (17082)
Betty.Ford Creative Commons License 2019.02.18 -1 3 17541

En is kiakadtam rajta, h ez mi a franc? 

Kulonben jobb lett volna a studioban mar felloni par ’raketat’, kicsit fura volt h egyedul kellett unnepelnie, miutan majdnem megkattant egyedul  oromeben a villaban😌

Előzmény: Ilhilla (17540)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!