Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2023.02.08 -2 1 4297

Nem szokásom negatívokat nyomni hozzászólásokra, mert nincs értelme. Megfogalmaztam egy érvelést, de ezt nem kell figyelembe venni. Szabadon alakíthatja a termék árát, aztán majd kiderül, hogy tesznek-e rá ajánlatot vagy sem.....

Előzmény: Mate610 (4294)
kkn Creative Commons License 2023.02.08 0 0 4296

Licitesen sokadjára indul újra egy HBO Aranyélet árverésről származó FÉG. Arra emlékszem, hogy volt egy árverés a kellékekből, így onnan lehet.

Én nem néztem a sorozatot, így ezt nem tudom. De több helyen próbálják beazonosítani a sorozat aranypisztolyát. Én is ránéztem, a netes filmkockák alapján egy Uma Colt 1911 Gold Rush Edition.

Ki látta, volt több karakternek aranypisztolya? Csak egynek? Mi lett azzal? Vagy több is volt neki?

Ha esetleg pl. vízbe dobták a film végén, megértem, miért másik pisztolyt árvereztek igazolásos kellékként. Vagy valaki hazavitte, és mégiscsak prezentálni kellett valami aranypisztolyt az árverésre a jónépnek?

 

chrysler2003 Creative Commons License 2023.02.07 -1 0 4295

Igaz

Köszönöm a tanácsot

Előzmény: kkn (4285)
Mate610 Creative Commons License 2023.02.07 -2 0 4294

Nem nehéz minden látnoki képességemet latba vetve kitalálni, ki adja a sok negatív értékelést is :) De érdemi választ sose kapok, csak hátulról a negatív értékelést. 

Előzmény: Mate610 (4293)
Mate610 Creative Commons License 2023.02.06 -1 0 4293

Látom, hogy régóta Fórumtag, pont ezért nem értem, miért furcsa, hogy eltérő sorszámú darabok lazán átmennek a vizsgán.

 

Ugyan, ez nem hozzám tartozik, de ezt nagyon is tudnia kellene. 

Csak egy gyors példa a kismillió közül:

 

hmmm lássuk csak....

igen.

 

FÉG 48M-ek.

 

A szánon hol taláható a sorszáma? 

Ha megvan a válasz,akkor a következő kérdés:

Minden átalakító hol végzi el a szánon a csere gátlást?

Ha megvan a válasz, akkor a követjező kérdés:

Kaptak ezek a darabok új helyen sorszámot? :)

Na ugye.... pl eddig akárhány 48M került fel, jeéenleg is sorszám nélküli, ponthegesztett szánnal vannak forgalomban...

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4288)
Mate610 Creative Commons License 2023.02.06 -1 0 4292

Ez jó felvetés. Mint írtam is, vannak előnyei és hátrányai. Ez ilyen és kész.

 

 

 

-115 e ft: 3 tankolás ára...

Mihez képest drága?

 

 

Ennek a korai keserű darabnak véleményem szerint az előnyei, ha érvelni kellene:

 

-Csak a régi Keserű és PDS daraboknál volt nagy számban realisztikus csőtorkolat, gyönyörű szép a huzagolás látványa egy gáz-riasztó fegyverben.

-A kereszt stift a csőben nagyon mélyen kezdődik benne a többihez képest, előny lehet ez is.

-Gyengített rugó van benne, ez is előnye lehet, mivel a mostani Steiner daraboknál ilyesmivel nem foglalkoztak már.

-Ha valaki kigyűjti a különböző átalakításokat, gyűjtői szempontból ez is különlegesség lehet. (korai darab a kezdeti időkből) 

 

Hátrányai véleményem szerint:

 

-Csúnya! xxx-elt a szán,

-R-POLICE felirat rajta szintén nem tesz hozzá,

-továbbá ki van gravírozva a gyári típusmegjelölés a szánon, azt is úgy, hogy nehezebb lett volna csúnyábban nekiállni már. 

 

 

Jót itt ezt megbeszélni a "Kibeszélő" fórumban, ezért van, vélemény-észrevétel megtételére. 

 

Épp ezért egy sima adás-vételi csoportban nem értem, miért van + és - jelzés. 

Ha valaki feltesz bármit eladni, hagyjuk meg neki a szabad árképzés jogát, lehet neki többe volt egy rossz csere vagy bármi más kapcsán, nem tudni. 

Ha érdekel valami akkor alkudni próbálok,vagy megveszem.

Ha nem érdekel a feltett darab, akkor továbblépek komment és oltás nélkül, van itt bőven aranyáron mért lom. Ha meg annyira bennem van a kisördög, hogy nem tudom valami okból szó nélkül hagyni, akkor itt van ez a "Kibeszélő" topik, megjegyzem helyesen. 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4291)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.05 -1 4 4291

"Jövő hétig amíg megvan a kiszemelt utód, 115e Ft-èrt eladó a keserű R police.

 

Jöhet még több mínuszolás, megy ez jobban a jó Magyar szokások szerint 🙂"

 

 

Az a baj, hogy ezért a darabért az eltérő sorozatszámú fődarabok, a kimart eredeti típusmegnevezés, valamint a nem makulátlan állapot okán jó, ha 85-90 e ft-ot adnak (gyűjteményi értéke nincs). Ha azonos sorozatszámú lenne a tok, szán, tár(ak) és plusz szép lenne az állapota, akkor megérne 120-130 e ft-ot is, de nem az.

Törölt nick Creative Commons License 2023.02.05 0 1 4290

Ja meg ennél cifrábbakat is lehet pl: Steiner HS XD/XDM 9mm P.A.K./(9 mm Luger Blank). De ez már csak a múlt.....

Előzmény: Szalóki Géza (4289)
Szalóki Géza Creative Commons License 2023.02.05 -1 1 4289

Simán lehet akár élesnél akár grnél csak hivalos fegyver mesternek kell el végezni a cserét! 

Előzmény: Törölt nick (4288)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.05 0 1 4288

Különleges! Az benne a különleges, hogy a PKLV Kft. hogyan engedett át a műszaki vizsgán olyan éleskonverziókat, amelyeknél tisztán látszik, hogy eltérő sorozatszámú egykori lőfegyverfődarabot tartalmaz a fegyver? Hová lett a lőfegyverek többi fődarabja? 

Előzmény: Babfaló Béla (4284)
kkn Creative Commons License 2023.02.04 0 0 4287

https://youtu.be/jV7vQ1yrplU

 

Ja, és ez vár rád, ha ki szeretnéd takarítani a 925-öt. A részleges szétszerelés nem csak annyi, hogy lehúzod a szánt, mint amazoknál.

Előzmény: chrysler2003 (4283)
kkn Creative Commons License 2023.02.04 0 0 4286

https://youtu.be/Oj7-On2a9wU

 

Jackal harmincas tárral, Maxxtech patronokkal.

Előzmény: chrysler2003 (4283)
kkn Creative Commons License 2023.02.04 -1 0 4285

Inkább a burkolatlan 914 tesó akkor, és 25-ös póttárat venni hozzá.De Keserűéknél ahol a legolcsóbb,az automata egy árban lesz a Jackallal, amit Önvédelmiben, Harmóniában is megvehetsz.

Amúgy a 914 nyitott szánján gond nélkül kitalálnak a patronok. A 925 zárt, és a burkolat sarka is útban lehet a patronnak. Volt, akinek csak a felső burkolat levétele után működött gond nélkül. De akkor meg valójában a 914-et kapta meg. Sajna az átlagos patronok teljesítménye ingadozó. Olyankor meg, ha nem.löki teljesen hátra a szánt, már nehezen van ideje a patronnak kilökődni, vagy eleve nem.tárul fel teljesen a nyílás. Erős Titánnal, hasonló patronokkal meg nagyon drága mulatság a sorozatlövés.

Van, akinek egyik szilveszterről a másikra takarítatlanul is szépen sorozott a 914. A 925 a burkolat miatt kényes. Azután hiába tetszik, és jó nézegetni évközben, ha a szilveszter akadályelhárítással telik.

Előzmény: chrysler2003 (4283)
Babfaló Béla Creative Commons License 2023.02.03 -3 0 4284

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=163644481&t=9122838

Különleges darab? Érdekes...

Ládaszám készültek annó.

chrysler2003 Creative Commons License 2023.02.03 -1 0 4283

Köszi

Megnézem

Bár a Zoraki 925 eddig tetszett

Előzmény: kkn (4282)
kkn Creative Commons License 2023.02.03 0 0 4282

Ejol Jackal, az Ekol Firat sorozatlövő változata. A Firat is masszív, és folyamatosan javított darab. A Jackalok is masszívak, tíz évnyi szilveszterezést is volt, akinek kibírt.

Ha tudsz Asi 30-as tárat szerezni hozzá, nagy buli. Nekem Blow-t sikerült szerezni, annak az adogatótömbjét ki kellett cserélni a Jackal póttáráéra. Úgy már szépen soroz. Akciós Maxxtech iszépen kimegy belőle, míg voltak pityuk, amik a hullámzó teljesítménye miatt akadtak azzal.

Ja, és együtt mókáztunk tavalyelőtt egy 914-gyel. Az is szépen adta, de olyan kis pukkanós hangja volt. A Jackalnak erőteljesebb, komoly öblös hangja volt. Keress Youtube videót róla.

Előzmény: chrysler2003 (4255)
chrysler2003 Creative Commons License 2023.02.03 -1 0 4281

Megértettem.

Előzmény: Babfaló Béla (4280)
Babfaló Béla Creative Commons License 2023.02.02 0 1 4280

Egyáltalán nem titkos! Más gond van ezzel! A nyilvános oldalakról a robotok összegyűjtik az ott található email címeket és dől a spam a postaládákba.

Én sem tudok szabadulni tőlük, már hónapok óta! Sohasem fogynak el! Minden nap szint ugyanaz ismétlődik. Rendszeres takarítást igényel.

Nem tőlem került ki, hanem valaki mástól.  Hasonlóképpen, ahogy Te is közzé tetted másét. Akár napi 8-10 kéretlen levél. Nagyon bosszantó! 

 

Ezért vannak elrejtve az email címek az adatlapokon. Akinek szüksége van rá, hozzáfér, de a robotok nem tudják begyűjteni onnan.

Telefonszámmal ugyanaz a helyzet! Nem tanácsos nyilvános oldalakon közzé tenni! akár vírusok, kártékony férgek is érkezhetnek sms-nek álcázva ezáltal. Elég egyszer óvatlanul megnyitni!

 

Előzmény: chrysler2003 (4279)
chrysler2003 Creative Commons License 2023.02.02 -1 0 4279

Elnézést

Új vagyok itt

Ezek szerint hibáztam

Azt gondoltam ha nekem látható akkor mindenkinek az és nem titkos.

Előzmény: Babfaló Béla (4278)
Babfaló Béla Creative Commons License 2023.02.02 0 1 4278

Nem volt bölcs ötlet! Hatalmas meggondolatlanság a nyilvános fórumra email címet, telefonszámot nyíltan, kódolatlanul kiírni! Pláne más személyét!

 

NEM VÉLETLEN, HOGY AZ ADATLAPON VANNAK ELREJTVE!

Előzmény: chrysler2003 (4275)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.02 0 0 4277

ISTEN ÁLDJON CHRYSLER2003 !!!!!!!!!!!!!! HÁLÁS KÖSZÖNET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: chrysler2003 (4275)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.02 0 0 4276

Persze az Ő hirdetése is rossz topicban van, amely pl. nem zavarja az ADMIN -t, csak az én válaszom a hirdető válaszára :-D

 

Előzmény: Törölt nick (4274)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.02 0 0 4274

Neki szeretnék üzenni vagy elérhetőséget kapni: mél / telefonszám, stb...

 

boyscout77 53460. sz. hirdetéssel kapcsolatban.

 

Én: 

 

hmendre7@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2023.02.02 0 0 4273

Üdvözlet !

 

Tényleg nem működik...

Az én címem is publikus, de senkinek nem tudok küldeni üzenetet. Jobb klikk új lapon sem. Csak villog, ha a küldre klikkelek.

Nem volt még ilyen.

Nem tudtok esetleg segíteni ?

De most nézem: nincs is pl. ÜZENETEK az opciók között.

Másnál is van ekkora kupleráj ?

INDA ügyfélszolgálat is egy nap múlva válaszában leráz, hogy ők nem kompetensek e panasz kezelésében. :-D :-D :-D

 

Hát én ilyet nem b........m...

Tényleg nem Tudtok segíteni ? Ennyire kakukktojás volnék hosszú évek után ?

 

Szenyo67 Creative Commons License 2023.02.01 0 0 4272

Ha nem sikerült akkor így próbád: jobb klikk "küld"-re majd meggnyitás újlapon, ott biztosan kiadja.

Előzmény: Törölt nick (4270)
bepi2 Creative Commons License 2023.02.01 0 1 4271

Valami nálad nem jó. 

Publikus az email címe, a nick névre kattintva. 

Előzmény: Törölt nick (4270)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.01 -1 0 4270

Üdvözlet Hölgyek Urak !

 

Mi ez az újabb anomália itt, hogy az adás - vétel topicban hirdet valaki, akinek történetesen mégsem publikus a mél címe, de el sem enged küldteni felületen keresztül sem, erre az arra adott választ, melyet történetesen mél címemmel erősítem meg, törli az ADMIN, hogy az ide tartozik :-O


Akkor kérem szépen a felhasználóval, hogy keressen a megadott e -mail címen, ugyanis a kibeszélőn nincs ott.

Mi ez a körülményesség ??????????????????????????????????

A hirdetés topicban eladásra kínál dolgokat, melyre én jelentkezem.Hogy nem elérhető, az kinek a hibája ???????????????????????

Akkor az ADMINtól külön ki kell könyörögni, hogy Méltóztasson minket összekapcsolni, vagy mi az ügymenet módja ????

Kormányablakban egyszerűbben mennek a dolgok.

Ezt nekem kérni kell külön ötletelve ?????????????????????????

Törölt nick Creative Commons License 2023.02.01 0 0 4269

Me' szaré-húgyé kellene minden nekik....

Előzmény: Angyalszem il cattivo (4254)
watson75 Creative Commons License 2023.01.30 0 0 4268

ha van rá 100k, akkor röhm rg88 v record cop. 

Előzmény: chrysler2003 (4255)
chrysler2003 Creative Commons License 2023.01.30 -1 0 4267

Köszönöm

Előzmény: Edi Mörfi (4266)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!