Keresés

Részletes keresés

Apádfüle Creative Commons License 2022.10.12 -1 4 5938

Azt hiszem, Dani és Bea esetében a távkapcsolat volt az ideális megoldás. Dani hosszú távon nem lesz képes elviselni Bea állandó túlpörgött állapotát és azt, hogy egy pillanatra sem képes befogni a száját, nem érzékeli, mikor kellene egy kicsit nyugton hagyni a párját.


Nem vagyok ellendrukker, örülök, ha mindenki boldog. Csak hát látom, hogy Dani igen nehezen tűri ezt a helyzetet.

Előzmény: Magdi60 (5937)
Magdi60 Creative Commons License 2022.10.12 -2 2 5937

Akkora a szerelem, Szercsó (brr...), kíváncsi vagyok mennyi idő múlva olvassuk, hogy szétmentek.

 

Már többen írták itt, hogy Bea és Dani nagyon fura, Danit láthatóan idegesíti Bea, ebből nem lesz hosszú kapcsolat.

Előzmény: Yaara (5936)
Yaara Creative Commons License 2022.10.12 -5 2 5936

Ez jó! xDD De amúgy nem arról volt szó, hogy kőműves, most már építésvezető? Gyors karrier... Oké, nem akarom bántani emiatt, van baja magával épp elég, a munka meg nem szégyen, legyen kétkezi, vagy bármilyen...

Érdekes, hogy amennyire utáltam, és vártam a kiesésüket, annyira nem volt katartikus végül, amire ténylegesen elvéreztek, mert már olyan fogatlan oroszlán vibe-juk lett a végére.

Pont most láttam azt a Fókusz szegmenst, amiben nyilatkoztak a szereplésükről, hát... azért én kíváncsi lennék a valódi, kamerákon kívüli értékelésükre, mert ha összességében valóban pozitívnak ítélik meg így, utólag a képet, ami lejött róluk, akkor azért komoly önreflexiós problémáik lehetnek, azt gondolom. Mentek persze a szokásos klisék, az önigazolás, "a nézők csak egy órát látnak a 24-ből", satöbbi, satöbbi, na meg az elmaradhatatlan commenter-shaming ("akinek nincs más dolga, mint velünk foglalkozni, azt csak sajnálni tudom, nekünk itt van a szép családunk.." by Bence - hát bakker, maradtál volna akkor otthon, velük; ok-okozat, éérted!), és hasonlók... Nekem volt némi szekunder szégyenérzetem a reakciójuk miatt, de... nem is tudom, mást vártam, de most tényleg? Asszem, nem. Szal win-win.

Előzmény: Ilhilla (5935)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.12 0 3 5935

Lehet, hogy ő építtette a 40 centis "kilátót" is? :D

Előzmény: Apádfüle (5931)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.12 -3 3 5934

Bennem ez a "40 méter magasban 2,30 perc alatt ugráltak ide-oda mint a kis kecskék" azt a korábbi gyanúmat erősítette: nem viszik őket fel a magasba, max. egy métert és alájuk trükközik a mélységet. Már csak az a kérdés, ki tudja jobban megjátszani, hogy "tériszonyuk" van. :D

 

Én már nem tudok drukkolni Daniéknak sem, de nem csak Bea gyerekes viselkedése, hanem Dani közömbös utálkozása miatt sem. 

 

Csilláéknak sem drukkolok, mert nem tetszik, -még a játék hevében sem- ahogy "hülye állatnak" titulálják a másikat! 

 

Béciéknek első perctől nem drukkoltam, Szabiéknak sem tudok, de Enikő miatt (ha így viselkedik, soha nem lesz belőle asszony)!

Előzmény: Cappuc Cino (5930)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.12 -2 3 5933

Én tegnap levettem a hangot, mikor Bea diktálta a tennivalókat a konyhában.

Előzmény: Mazsola0070 (5932)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.10.12 -3 3 5932

Ez a Bea szép, de nagyon idegesítő lány, ahogy mondják, baromi "sok".

 

A távkapcsolat biztos ideális lehet vele, de egy ilyen nőt, illetve az állandó "zizegését", tapadását 0-24-ben elviselni nem lehet piskóta.

 

Na persze ha ez az állandó, a helyzettel független (sokszor indokolatlan) vigyorgás, meg az egész viselkedése nem csak megjátszás, de nem hinném hogy ezt folyamatosan meg lehet játszani, ha egyébként nem ilyen.

Apádfüle Creative Commons License 2022.10.11 0 2 5931

Nem tudom, de ezt mondta. Csak annyit tudok, azt is tőletek, hogy focista volt.
Lehet, hogy csak dirigál az építkezéseken, de nem mászik fel sehová. Lentről kritizál, ahhoz nagyon ért. :)

Előzmény: Ilhilla (5928)
Cappuc Cino Creative Commons License 2022.10.11 -4 2 5930

Dani és Bea annyira jó időt ment, hogy ez már szinte hihetetlen nekem. 40 méter magasan. Kicsit elbizonytalanodtam bennük. Meg sok minden eddig történt eseményben.

 

Pedig nekik is drukkoltam eddig. Elég hihetetlen ez az idő, meg ahogy ott fent futkároztak...

 

És elegánsabb lett volna, ha Pameláékat tartják bent, Beának igaza volt.

Kicsit elment a kedvem, bár nyilván végignézem majd.

 

Csilláékat nem szeretném győztesnek. Főleg Zsolti miatt nem. Jópofa, humoros. Viszont egy darab könyvet sem olvasott el életében, ez azért csak nem példamutató senki számára.

Magdi60 Creative Commons License 2022.10.11 -1 2 5929

Csak magával foglalkozott, csak ő a fontos ez jön le mindig. Egy jó szava nem volt Pamelának, hogy ügyes volt, bátor volt, semmi.

Előzmény: Apádfüle (5927)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.11 -5 2 5928

nagyon jól megvolt a tériszonyával, mert nem mászik fel sehová

 

Ezt nem értettem. Nem építésvezető? Miket építenek, talán bunkert, földalattit, vagy csak földszintes házakat? :D

Előzmény: Apádfüle (5927)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.11 -3 3 5927

Pamela sulykolta belé állandóan, hogy milyen nagyszerű, hogy megcsinálta, legyőzte a félelmét stb. Bence pont azt mondta, hogy qurvára nem érdekli az egész, ő nagyon jól megvolt a tériszonyával, mert nem mászik fel sehová, nem hozza magát olyan helyzetbe, hogy ez előjöjjön és problémát okozzon. Épp ezért nem tartja fontosnak, hogy legyőzte.

Előzmény: Magdi60 (5926)
Magdi60 Creative Commons License 2022.10.11 0 2 5926

Bence csak magával foglalkozott, hogy ő hogy legyőzte magát, ő hogy teljesített, ő megcsinálta - és Pamela? Ő nem csinálta meg? 

flamingó88 Creative Commons License 2022.10.11 0 3 5925

Így a top 4-ben már nagyon kiszámíthatóvá vált a játék szerintem, szinte borítékolni lehetne, ki lesz a negyedik és ki a harmadik.

Van benne igazság, de azért elég egy elrontott közös játék, és egyből ott vannak a veszélyzónában. Mint ahogy Pameláék odakerültek először. Vagy egy rossz tétrakás. A téteknél se tudnak biztosra menni. Hiába számolgatnak, hogy ne csússzanak semmiképp utolsó helyre, sose tudják, mennyit kap pluszban az első, második stb. Sót az se egységes, hány pár nyeri meg a tétjét.

 

Előzmény: Ilhilla (5924)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.11 -2 2 5924

Így a top 4-ben már nagyon kiszámíthatóvá vált a játék szerintem, szinte borítékolni lehetne, ki lesz a negyedik és ki a harmadik.

A szimpátia szavazásra pedig tudnak infót gyűjteni egymástól a párok, Veronikáék pl. Béciékről keveset tudhatnak (de róluk nem is kell). Többen mondták: kapcsolatban maradnak, tehát elég, ha megvitatják a szavazás előtt: ki kire és miért nem szavaz. Szinte biztos vagyok, hogy az is befolyásolja majd őket, hogy kinek a szavazata miatt estek ki a játékból, tehát -ha ők maradnak a végére- mindenképpen Csilláéknak áll a zászló, ők azok, akik igyekeztek mindenkivel foglalkozni és jó kapcsolatot teremteni és tartani. 

Előzmény: flamingó88 (5923)
flamingó88 Creative Commons License 2022.10.11 0 2 5923

Szerintem a döntőben már sima szimpátia alapján döntenek a szavazó párosok. Azt nem tudom, hogy a kiesett pároknak van-e információjuk arról, mi minden történt a kiesésük után (játékok, ki mennyire volt jó, ki hogy viselkedett stb). Mert ha nincs infó, akkor pl Veráék 3 nap alapján fognak szavazni.

Előzmény: Ilhilla (5922)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.11 -4 2 5922

Gerincesség ide, vagy oda, azért Csilla kimondta az igazat: a tegnapi szavazással ők nagyon jól jártak! Nem nekik kellett dönteniük a barátaik sorsa felől, megették a többiek, ám ők is profitálhatnak abból, hogy egy erős páros kiesett!

 

Bea és Dani már a tegnapi játék után győzelmet érdemeltek. Az a véleményem, hogy Béciéket és Szabiékat simán le tudják győzni! Ha a döntőben a többség esetleg mégis Csilláékra szavaz, akkor annak -a játékok szempontjából- nem látom indokát, mert Csilláék nem jobbak náluk (esetleg párkapcsolati okokból választhatják őket, mert Dani sokszor mutatott közömbössége, illetve Bea infantilis hülyeségei zavarhatják a társaságot a döntésben). 

Előzmény: Salvor2 (5921)
Salvor2 Creative Commons License 2022.10.10 -1 2 5921

Ezt se gondoltam volna, hogy a végére a Zsolti Csilla páros lesz a legszimpatikusabb nekem. Már az utóbbi napokban is egyre inkább kedveltem őket. Gerinces volt a mai döntésük is. Hiába gondolták úgy, hogy nem lenne esélyük Pameláék ellen, mégis rájuk szavaztak. Dani és Bea is szimpatikusak, végig azok voltak, de van egy olyan érzésem, hogy bele fognak futni egy bukó játékba, és kiszavazzák őket. Kár, hogy ma nem csinálták azt, amit Bea javasolt, hogy tartsák bent a legerősebb(nek gondolt) párost, és dőljön el közöttük a meccs. Bár szerintem Zsoltiék a legerősebb páros.

SuEllen Creative Commons License 2022.10.10 -13 3 5920

Nem minuszolgatni kéne, hanem meggyőzni ha nincs igazam!

SuEllen Creative Commons License 2022.10.09 -6 2 5919

Szerintem idén készülhetett a műsor. Ugyanis 2021-ben még  maszkot hordtunk.

Előzmény: r.tonyo4 (5906)
lilive Creative Commons License 2022.10.08 -9 5 5918

Igazad van! 

Zsolti-Csilla lehetnek szimpatikusak, cukik, de ők a szubrett-béna fiú páros. 

Én egy alacsony nőszemély vagyok, és már gimis koromban rájöttem, hogy csini lehetek, de díva soha. De ezzel simán együtt lehet élni, ha az ember lánya nem akar primadonnádkodni.

A páros amúgy is tipikusan a  komikus része a show-nak. 

Nekem ők nagyon harsányak. De ez ízlés dolga.

 

Én a választott barátaik - Pamela-focista- miatt nem tudok nekik szívből szurkolni. 

Az a focista nekem rettenetesen taszító az első perctől fogva. 

 

Szóval, ha ők végre kiesnek, akkor felőlem nyerhet bárki.  

(De azért Daniéknak örülnék leginkább)

 

 

Előzmény: Apádfüle (5912)
gombóc63 Creative Commons License 2022.10.08 -3 2 5917

Egyetértek. Már több ilyen valóságshow-ban szerepeltek, de ezek mint tudjuk nem az igazi életüket mutatják. Szóval nem tudhatjuk mi is folyik a négy fal között kamerák nélkül. 

Előzmény: Apádfüle (5916)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.08 -4 1 5916

Pont ezt írtam én is, csak más szavakkal.

Azt nem tudom, milyen volt az elmúlt két éve, sosem hallottam róla azelőtt. De itt említette, hogy nemrég műtötték. De hiába mondja, hogy fáj a hasa meg a dereka, a drága férje csak "dicséri", hogy ügyes vagy te, bírod te, csináld csak... Na, erre mondom én, hogy kukába azzal a szerelmes levéllel. Ezek után nem nagyon hiszem, hogy Norina forszírozta volna a játékban való részvételt. Nem tudhatjuk, de lehet, hogy Béci otthon nem ilyen kenyérre kenhető, kedves figura, és amit elhatároz, annak úgy kell lenni, visszapofázásnak helye nincs.

 

Akárhogy is van, a nyilvánosság előtt mindig egységet mutatnak, összetartanak, ezt értékelem.

Előzmény: gombóc63 (5913)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.08 -8 2 5915

Én -vénségemre- egyre szentimentálisabb leszek és nagyon szeretem nézni a szép és ügyes embereket! 

 

...de a levelet nem Zolti írta és a "kivénhedt focista", a kevés szókincsével szintén gyanús! Szabi kedves, meseszövése tetszett és Dani, sőt Béci is. 

 

Ami Dorinát illeti: nem csak a műtét miatt bírhatja nehezebben a terhelést (hasonló gondja Bettinek is volt endometriózis miatt), inkább az a baj, hogy drasztikusan szeretné visszanyerni korábbi testalkatát, amikor még modell volt, nagyon jól mutatott Béci klippjeiben.

Előzmény: Apádfüle (5912)
SuEllen Creative Commons License 2022.10.08 -3 1 5914

Gondolom, 2022-őt akartál írni...

Előzmény: r.tonyo4 (5906)
gombóc63 Creative Commons License 2022.10.08 -2 3 5913

Bocs, de ha rámegy az egészsége akkor azt ő választotta. Rettenetes volt az elmúlt 2 éve, szívből sajnálom, de éppen ezért nem kellett volna elvállalnia egy ilyen műsort. 

Előzmény: Apádfüle (5912)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.08 -4 6 5912

Elfogadva, hogy "ízlések és pofonok...", de Csilla mindennek kinézett, csak bálkirálynőnek nem. Inkább olyan volt, mint egy tekintetes asszony, egy gardedám egy kosztümös filmben. A kedves nagynéni, aki az első bálozó unokahúgát kíséri el a mulatságra. :) Kb. mindenki "királynősebb" volt nála.

Azt pedig nem hiszem, hogy Zsolt írta a levelet. Bírom a palit, mert talán ő az egyetlen, aki nem játssza meg magát. Ő bizony egy értelmes, összetett mondatot nem tud kinyögni. Persze van, aki írásban jobban ki tudja magát fejezni, mint szóban, de mivel nemrég árulta el, hogy még egyetlen könyvet sem olvasott végig, ezt a magyarázatot is elvethetjük.

 

Béciéket már nem látom olyan ellenszenvesnek, mint mikor bejöttek. Viszont szerintem nem kellett volna elvállalniuk ezt a műsort Norina nemrég műtött hasával. Már a sóderlapátolós résznél is rossz volt nézni, ahogy szenved. Gyakran kiül az arcára a fájdalom, mondja is, hogy nincs jól.  Pameláékat kedvelem legkevésbé, mégsem bánnám, ha Béciék esnének ki, mielőtt Norina egészsége rámegy a pénzhajhászásra.

 

Visszakanyarodva a tegnapi  romantikus estéhez, én bizony nem tudok meghatódni a szívhez szóló szerelmes levelektől, ha közben azt látom, hogy a "költő" hogyan viselkedik a párjával. Vagy űzi-hajtja akkor is, ha az összeesik a fájdalomtól, vagy hideg-rideg, lenézi és hülyének tartja, vagy tojik rá, hogy mire vágyik a párja évek óta. 

Előzmény: Ilhilla (5910)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.08 -7 2 5911

Ugye mennyivel jobb volt tavaly, legalább tudtunk szurkolni "Laliéknak"! :-)

Előzmény: Mlle. Grenelle (5909)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.08 -8 4 5910

Nem értem, miért hozták ki a többiek a "bálkirálynő-bálkirály" választásnál Csilláékat győztesként! Attól tartok, hogy a végső szavazásnál is rájuk fog szavazni a többség. Valamivel sikerült "megvenniük" a társaságot? Nekem egyre ellenszenvesebben viselkednek és a játékban ismét kirívóan jó eredménnyel szerepeltek, amit egyszerűen nem tudok elhinni!

 

A legszebb pár -még a "vak is láthatta"- egyértelműen a Dani-Bea páros volt, ám az irigység ismét megmutatkozott. 

 

Engem egyáltalán nem háborít fel és nem ítélem el Beát a szépségére tett kijelentése, mert ez az ő esetében annyi (mivel egyértelmű), mintha más valaki azt mondja: én vagyok a legügyesebb! A gyereket tapsolása, ugrálása sem zavar, mert látszik, hogy nem játssza meg magát, ő ilyen (Dani vágja a pofákat miatta, de közben látszik, hogy igenis nagyon szereti a lányt!).

 

Hétfői kiesőre a tippem: Béci-Norina, mert a feladat nagyon nehéz az asszony számára, tériszonya miatt lehet, hogy feladják ezt is, mint a futópados játékot. A veszélyzónába kerülésük tehát egyértelmű és az is lehet, hogy Pameláékkal ülnek majd ott, mert rajtuk pedig az látszik: nagyon unják már az egészet, Bence pedig leeresztett, mint egy lufi, mert nem tudja játszani az alfahímet!

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2022.10.07 -1 6 5909

Iszonyat unalmas az idei évad.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!