Keresés

Részletes keresés

Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22658

Te most csak froclizni akarsz... de abból nem eszel. :DDD

Előzmény: Coldspot (22657)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22657

Sok fotót láttam a békementről, és te is azt írtad korábban, hogy igen jó arcok voltak ott.

Előzmény: Maaria (22656)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22656

Mit tudsz te a békemenetről, te o..... l........!  Nem is mondom ki, mert nem érdemelsz még ennyit sem. :)

Előzmény: Coldspot (22654)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22655

Kérdőjeles cím egy nem túl hiteles lapon, a szövegben pedig még a gazda is feltételes módban fogalmaz... egyelőre ennyi, ami látszik az esetből. Majd ha lesz erről hiteles információ, hiteles helyről, akkor visszatérhetünk rá.

 

Mosolyogtató amúgy, ez az ember azt gondolja, hogy ha más nicken jön, akkor majd gyorsabban ki tud csikarni egy reagálást. Amúgy nem tudom, miért fontos neki, hogy pont én reagáljak, nem én vagyok a miniszter. :)

De csitt, ezt csak halkan mondom, nem akarom hangosan szóvá tenni, vagy leleplezni, játssza csak a kis játékait. Ma amúgy is oly nagylelkű hangulatban vagyok. :)

Előzmény: Törölt nick (22653)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22654

Úgy gondolom, ez nem Maaria hatásköre. A békemeneteken hasonló, de nem ugyanezek az arcok szoktak résztvenni.
Elsőre engem is megtévesztett a fotó.

Előzmény: Törölt nick (22653)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22653

Maaria !

 

Valaki kérdezte, hogy mit szólsz (lásd 22633) . Én is kíváncsi lennék mit szólsz .

Előzmény: Maaria (22651)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22652

Ja, és még valami ehhez...

 

Orbán beszédeit egy névtelen "senkikből" álló stáb írja , ő csak felolvassa , némi betanítás után ... a dolog már csak így működik ... ;-P

 

Mindenki tudja, hogy egy bizonyos szint felett a szónoki beszédeken stábok dolgoznak. A stáb része maga a szónok is, de természetesen vannak, akik segítenek neki megfogalmazni, amit ki akar fejezni, aztán valaki átnézi az egésznek a felépítését, stb. Ez egy szakma. A politikusoknak pedig többnyire szükségük van ilyen szakmai segítségre.

 

Ha egy politikusnak odaadnak egy beszédet, hogy tanulja meg, mondja el, de ami nem a saját gondolatait tükrözi, akkor az a beszéd lehet profin felépített, mégsem lesz hiteles.

 

Orbán sikerének éppen az az egyik titka, hogy hiteles.

Előzmény: szilentium3 (22642)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22651

:DDD

 

Kicsit elkoptatott már, de nem rossz... igazán jó mondatok is vannak benne. :DDD

Itt-ott. :DDDDD

Előzmény: Coldspot (22650)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22650
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22649

Te publikáltad a képet, nyilván okod volt a cameltoe népszerűsítésére.

Előzmény: Maaria (22648)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22648

Azt nem tudom, mert nem figyeltem, hogy ez mennyire általános viselet, de azt látom, némelyek itt a topikban elég rendesen rácuppantak a témára. :DDD

Előzmény: Coldspot (22647)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22647

Szerintem így próbálja növelni a szavazók számát, sugallva, hogy a tevepata általánosan elfogadott viselet a Fideszben.

Előzmény: szilentium3 (22635)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22646

Provokátorfigyelőnek nevezett csapatuk megalakítását azzal indokolta, hogy "mindenkinek joga van tudni, kik azok a baloldali provokátorok, akik szét akarják verni" mások rendezvényét.

 

Látva a rendezvény megzavarására tett kísérleteket, sajnos azt kell mondjam, indokolt a fokozottabb figyelem a valóban ünnepelni szándékozó állampolgárok részéről.

Előzmény: szilentium3 (22645)
szilentium3 Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22645

Nézd meg meddig volt a Liberális Internacionalé alelnöke ...

 

De ehhez mit szólsz : ( minden szava a büntetőtörvénykönyvbe ütközik)

 

"Nem szeretnénk, ha a baloldal hétvégihez hasonló húzásaiból hagyomány lenne" – mondta Böröcz László, utalva a március 15-i állami ünnepségen történtekre.

 

Provokátorfigyelőnek nevezett csapatuk megalakítását azzal indokolta, hogy "mindenkinek joga van tudni, kik azok a baloldali provokátorok, akik szét akarják verni" mások rendezvényét.

 

A Fidelitas vezetője arra kért mindenkit, "aki provokátorokat ismer fel", küldje el nevüket, képüket a provokatorfigyelo@fidelitas.hu címre, ők pedig közzéteszik. Böröcz László ezt "tudásbővítő, ismeretterjesztő" szolgáltatásnak nevezte."

 

 

 

Előzmény: Maaria (22644)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22644

az évek során szinte végigjárta a politikai paletta minden árnyalatát csakhogy megőrizze a hatalmát

 

Ez tényszerűen nem igaz. Fiatal korában ő is elhitte az SZDSZ antikommunista szólamait, és tetszettek neki a liberális eszmék (melyik fiatalnak ne tetszenének?), de mivel éles eszű, hamar felismerte, amire mások csak sokkal később jöttek rá, hogy az SZDSZ-es szemléletnek nincs jövője Magyarországon. Ezért más utat keresett, amire 1993-94 táján rá is lépett. Nemcsak külsőségekben, hanem belső irányultságában is. A jó fordulatban a feleségének is sokat köszönhet, aki a jót erősítette benne.

 

S azóta is a nemzeti kereszténydemokrata úton jár. Méghozzá hitelesen, ezt a megvalósított nemzeti kereszténydemokrata intézkedései is bizonyítják. És persze ezeknek az intézkedéseknek a jó eredményei.

Előzmény: szilentium3 (22642)
szilentium3 Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22643

Esetleg tudsz a lentebb írtakra reagálni valamit vagy átváltottál a szemellenző fel , dicsőítjük Orbánt üzemmódba ?

szilentium3 Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22642

Orbán beszédeit egy névtelen "senkikből" álló stáb írja , ő csak felolvassa , némi betanítás után ... a dolog már csak így működik ... ;-P

...az egyenes jelleméről csak annyit , hogy nézd meg az ellenzékben mit  mondott , mit tett és nézd meg most mit csinál , mit mond . Nézd meg a politikai karrierjét , az évek során szinte végigjárta a politikai paletta minden árnyalatát csakhogy megőrizze a hatalmát .

Előzmény: Maaria (22641)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22641

Saját véleményem is van az alábbi részletről.

 

Így beszél egy igazi államférfi, akinek fontos a magyarság, a nemzet sorsa. Aki erősíteni akarja a nemzet kohézióját, hogy a magyarság továbbra is szilárdan álljon és boldoguljon a mai kor kihívásai között.

 

 

Örülhetünk, hogy ilyen miniszterelnökünk van! A lába kicsit focistásan görbe ugyan, de a jelleme, szándéka, a magyarságért végzett munkája annál egyenesebb! :)))

 

Előzmény: Maaria (22640)
Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22640

De nem azért jöttem, hogy a szolidan elegáns fideszes öltözetről beszélgessünk, hanem inkább, nézzük a vasárnapi Orbán beszéd egy szintén figyelemre méltó részletét. :)

 

"A világ sokat változott 167 év alatt. Az ellenfelek ma már egymás fejeit nem betörik, inkább megszámolják. Ez magával hozta a demokráciát és vele a bonyolult hazai és nemzetközi játékszabályokat.

 

De a magyar élet körforgásának középpontja, a magyar sors lényege és rendeltetése jottányit sem változott. A magyarok keményen dolgoznak a fennmaradásukért, a biztonságért és a megbecsülésért. Keményen dolgoznak azért, hogy családjuk, gyermekeik boldoguljanak. Keményen dolgoznak, hogy legyen egy hely, ami az övék, és ahová tartozhatnak. Helytállásukért elvárják a tiszteletet, ami megilleti őket.

 

Mindig is ezt akartuk. ’48-ban, amikor szabadulni akartunk a jobbágysorból. A kiegyezés után, amikor olyan országot és fővárost építettünk, hogy csodájára járt a világ. Ezt akartuk az országvesztés után, és ennek útjait kutattuk a szocializmus ködös szürkeségében is. A rendszerváltáskor is a boldogulásért, a biztonságért, az elismerésért és a tiszteletért hoztunk áldozatokat, ebben reménykedtünk, és ezért dolgoztunk.

 

Együtt tanultuk meg újra, hogyha nem fogunk össze, ha nincs erős nemzeti törvényhozásunk és kormányzatunk, ha nem ébredünk egyenként és közösen is nemzeti öntudatra, ha nem vesszük elő az önbecsülésünket, ha nem állunk a sarkunkra, és nem vesszük kézbe mi magunk a dolgokat, akkor a kemény munka, az áldozatvállalás és a helytállás hiábavaló lesz.

 

Hiábavaló, mert munkánk haszna a spekulánsok, az óriásvállalat-birodalmak, a pénzügyi hatalmak zsebébe, más országokba vándorol.Éppen úgy, mint amikor a Habsburg Birodalom hátsó udvara voltunk. Húsz év kellett hozzá, hogy belássuk, de végül egyetértésre jutottunk.

 

Lett egyetértés abban, hogy munkából élni becsület és büszkeség. Lett egyetértés abban, hogy nyíltan ki kell állni magunkért, és ki kell állni az ország érdekeiért. Lett egyetértés abban, hogy végül is a család és a gyermek ad értelmet a munkánknak, ezért megérdemlik a védelmet.

 

És lett egyetértés abban, hogy mi, magyarok, éljünk bármely részén a világnak, egy nemzetet alkotunk, és ezért minden magyar felelős minden magyarért."

Maaria Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22639

Ezt is félreértetted. Arra a részre nem is figyeltem. A póló mintázata képezi a fideszes öltözet igazi lényegét. De úgy látom, most sem sikerült a lényegre tapintani a képet vizsgálgató uraknak. :DDD

Előzmény: szilentium3 (22635)
szilentium3 Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22638

Meg azt mondja meg már valaki , hogy közérdekű adatokat miért kell bírósági úton kikényszeríteni a minisztériumoktól ? A törvények betartása nem kötelező az államapparátusnak ?

Előzmény: szilentium3 (22637)
szilentium3 Creative Commons License 2015.03.18 0 0 22637

Szíjjártó azt nyilatkozta , hogy nincs Habonynak diplomata útlevele , akkor miért is kell ezt hivatalosan bíróság által kikérni és miért kell ezt az eljárást ott blokkolni ahol lehet ?

 

http://www.atv.hu/belfold/20150318-nem-hirdettek-iteletet-habony-ugyeben

 

http://www.atv.hu/videok/video-20150317-szel-bernadett-eb

szilentium3 Creative Commons License 2015.03.17 0 0 22636

Már megint az a fránya statisztika buktatja le a szekértolókat... :

http://www.atv.hu/belfold/20150317-kormanyhu-testulette-valt-az-alkotmanybirosag

szilentium3 Creative Commons License 2015.03.17 0 0 22635

Aztaaa...  Marria tevepatás képet tölt fel ? Nem semmi ... gondol az éhes férfiszemekre is ;-P

Előzmény: Coldspot (22630)
szilentium3 Creative Commons License 2015.03.17 0 0 22634

Mutass már még egy országot ahol a miniszterelnök dönt egy klubcsapat új stadionjáról ! Itt látszik , hogy egyszemélyi vezetés van az országban... :-(

Előzmény: Maaria (22625)
szilentium3 Creative Commons License 2015.03.17 0 0 22633

Lassan jönnek a földmutyi "eredményei ... ehhez mit szólsz Maaria :

Biológiai katasztrófa a Hortobágyon?

Az érintett gazdák 40 ezer anyajuha és 4-5 ezer marhája halhat éhen az elmutyizott földek miatt. Tovább »

forrás: Index.hu

Maaria Creative Commons License 2015.03.17 0 0 22632

Szerintem az ünnep mottója a 48-as forradalmárokról szólt.

 

Bár szó, ami szó, Orbán Viktor és kormánya is bátor az új utak keresésében, amit néhányan kockázatosnak véltek, de szerintem az elért eredmények, a szépen alakuló adatok őket is meggyőzték már, hogy az új elképzelések többsége bevált. Az ú.n. unortodox gazdaságpolitika szépen muzsikál. :)

Előzmény: secret lobbying (22626)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.17 0 0 22631

Eleinte nem értettem, mért jössz ezzel a cameltou-val, de most már világosabb:

 

http://www.stop.hu/kulfold/ketmillio-eurot-bunga-bunga-partizott-el-berlusconi/1309940/#

Előzmény: Maaria (22614)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.17 0 0 22630

Talán most sikerül a feltöltés:

 

Előzmény: Coldspot (22629)
Coldspot Creative Commons License 2015.03.17 0 0 22629

Szeretném az előző hozzászólásomat egyértelműbbé tenni, konstruktívan erre gondoltam:

 

Előzmény: Coldspot (22628)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!