Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11067

Sajnos a hozzászólásod másik fele is igaz. Azokat kéne megfeszíteni. Eyébként írd be  youtube-be hogy "zsidó figyelő". Sok mocskot láthatsz, már ha kíváncsi vagy rájuk.

Előzmény: G.Zoli (11055)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11066

Akkor azért csuklok egyfolytában :)

 

Előzmény: kishármas (11064)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11065

Felvehetnéd hogyan nyomja!

Előzmény: G.Zoli (11055)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11064

Hála barátomnsak...ja.A háta mögött meg elhordod minden zsidó cigánynak! Mocskos kétszínű....

Előzmény: Falco Elnök (11033)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11063

De jól megy valakinek. Falco nemrég a fél karját adta volna egy fehér shamóért. Most meg már a tojását sőt magát a madarat is megeszitek :)

Előbb kimetem havat lapátolni erre elkezdett esni az eső :(

Előzmény: Johny24 (11060)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11062

Druszám! Brahma ide, brahma oda nekem a porcelánok tetstenek a legjobban! Így szépeknek és jóknak tűnnek.

Előzmény: Gyálimanus (11031)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11061

Sziasztok! Szép estét mindenkinek. Mi ez itt???? Valami díszbaromfis fórum? Tele van tyúkos képekkel!!!

Johny24 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11060

Most kezdett el esni a hó,eddig kinnt voltak legelni.Nekem nem kell fehér shamo tojiból rántotta,mert nem vok éhenkórász:PÉn meg fehér shamo-ból ettem pörit:))

Előzmény: Falco Elnök (11059)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11059

Ho meg sehol?? Én már fehér shamo tojásbol eszem a rántottát .....

Előzmény: Johny24 (11056)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11058

Ez kemény...... :D Csak Vajákos Dr meg ne lássa!!!

Előzmény: G.Zoli (11055)
a füvesember Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11057

Boldog karácsonyi ünnepeket mindenkinek.

Johny24 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11056

Kellemes Karácsonyi ünnepeket mindenkinek!!Pár mai kép a shamokról:

G.Zoli Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11055

Jólvan karira meghívom ebédre miután jól átmelegedett :). Elkezdett az a hosszankukorékolom kukorékolni amit mondtál hogy hagyjam meg. A kisebbik. A másik még nem szólalt meg. A fehér hint is szépen növöget lent a pincében :)

Ja boldog karácsonyt Mindenkinek! Ajándékot ne várjatok mert nem jön a jesszuska, Annyi a Zsidó az országban hogy nem meri betenni a lábát! Fél hogy megint megfeszítik... :)

Előzmény: Falco Elnök (11053)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11054

Viszont Alelnök Úr! Én is Kellemes Karácsonyt kivánok Mindenkinek!

Előzmény: Gyálimanus (11052)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11053

Rakd forro vizbe! Majd át melegszik! Jo lesz ez a kakas, szerintem!

Előzmény: G.Zoli (11051)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11052

Kellemes Karácsi Ünnepeket és Boldog Új Évet Kivánok Mindenkinek!

G.Zoli Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11051

Esik a hó. A kakasom nem élvezi túlságosan.

 

Ma reggeli szaporulat. Madagaszkári bütykös csótány :)

Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.21 0 0 11050

Lehet az csak álcázd pulykának!

Előzmény: Falco Elnök (11048)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.21 0 0 11049

Ja, és még majdnem elfelejtettem a fehér német lazac csapatot!

Kezd el uralkodni a káosz!

csá.

Előzmény: Johny24 (11047)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.21 0 0 11048

Töltött lo mégsem lehet karira??! Bár elfogyna....

Előzmény: Gyálimanus (11043)
Johny24 Creative Commons License 2012.12.21 0 0 11047

Összesen 9 db madaram van.3db shamo,és 6db vegyes.Majd itáliait akarok beújítani,sztem a márciusi börze lesz a időpontja.

Előzmény: Gyálimanus (11046)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.21 0 0 11046

 Szeva Jani!

Igen, ahogy irod, de most a vegyesben van fehér kopasznyaku kakas+ 3 jérce-tyúk, valahogy ezeket a többiek nem csipik,/ én se nagyon szeretem a kopasznyakuakat/ külön is vannak tölük, elcserélem öket orpikra, 1-1 ben, egy srácnak kellenek mert neki csak ezek a baromfik a jók!

Most a lazac törpére vagyok beindulva, aztán majd kiderül milyenek.

Nálad mi a pálya?

csá.

Előzmény: Johny24 (11045)
Johny24 Creative Commons License 2012.12.21 0 0 11045

Hali!Szép csapatokkal állsz a következő évnek!A porcelánok a legfajinabbak sztem.És meég ezeken felül van a col.brahma,kék orpi,és a vegyes csapat?

Előzmény: Gyálimanus (11031)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.21 0 0 11044

Vagy stex Janikám! Mint a hegylakóban , csak egy maradhat, szükités lessz tavaszra.

Most akarok venni törpében Lazac szinüt, még nem láttam de szerintem jól nézhet ki. Ha meglessz teszek föl képet.

csá.

Előzmény: bexzy (11041)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.21 0 0 11043

Szeva Elnök Úr!

Tudtam hogy hü vagy az ösökhöz de nem gondoltam hogy a lóhúst már unjátok?!

csá.

Előzmény: Falco Elnök (11039)
bexzy Creative Commons License 2012.12.20 0 0 11042

Nem kispályás, még a kamerára is indul. :)

Előzmény: Falco Elnök (11035)
bexzy Creative Commons License 2012.12.20 0 0 11041

Óh Tibi, hát ez nagyon fain kis állomány. Mi lesz belőle? Pörkölt vagy húsleves? :D

Előzmény: Gyálimanus (11031)
bexzy Creative Commons License 2012.12.20 0 0 11040

Szia Tibi!
Hát úgy néz ki sok mindenről lemaradtál. :D Azt láttam, hogy az asszony témámról nem maradtál le, de amúgy sok minden másról igen. :D Tudod valamiből meg kell élni, ezért bármire hajlandó vagyok ami nem munka. :D 

Előzmény: kishármas (11026)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.20 0 0 11039

Hiznak a karácsonyi "pulykák"!

Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.20 0 0 11038

      Na, még 3 kép a teljesség igénye nélkül, csá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!