Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007.11.08 0 0 1553
Szia:)
Nos azonnal megnézem.... Ha jött, akkor menni is fog...:)))
Szép estét Neked és mindenkinek:))) Most értem haza nem régen.... Neked hogy telt a napod ma?
Előzmény: Tücsi*** (1552)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.08 0 0 1552

Sziasztok!

Mindenkinek szép estét kívánok!

Xexis!

Ment mél, nekem megint sikerest jelzett, remélem megkapod!

Zsolt!

Remélem már jól vagy!?

Minden cicónak sok-sok simit küldök, a betegeknek jobbulást és csak reménykedem, hogy tekergőnk már nincs is!!!

Xexis Creative Commons License 2007.11.08 0 0 1551
Szép napot kivánok Nektek :))
Tücsi ment mél !
Xexis Creative Commons License 2007.11.07 0 0 1550
Jó éjt ? Már szaladsz is ? Kár.....
Akkor Neked is jó éjt... :))) Mail nem jött !!!
Előzmény: Tücsi*** (1549)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.07 0 0 1549

Sziasztok!

Mindenkinek szép estét kívánok!

Zsolt légyszi-légyszi gyógyulj gyorsan, mert nem akarunk aggódni és biztos cickák is már nagyon hiányolnak! Remélem Lucika már előkerült, ha mégsem akkor szorítok!

Nekem nagyon tetszik Manócskáról készített képed ill. a főtopikban a Frigyeskés is nagyon szupi!

Mindenkinek jóéjt és a betegeknek jobbulást, tekergőknek sikeres hazatérést kívánok, cicóknak sok-sok simi!!!

Xexis Creative Commons License 2007.11.06 0 0 1548
Szia Zsolt:) Tényleg ne ijesztegess minket... Igyekezz meggyógyulni... Hiszen nov. 1 előtt szerettél vona hazamenni.. Akkor most légyszives tekerjél már gyorsabban a gyógyulás felé.... Nagyon aggódom érted...
Előzmény: Zsolt 0128 (1547)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.06 0 0 1547

Szép napot mindenkinek! Szia Tücsi! Nem akarlak beneteket ijezgetni, de tegnap tényleg rosszul voltam. Ma is gyenge vagyok, de igyekszem rendbe jönni. Sajnos Luci nincs még meg, remélem nem ment ki az utcára. Szép képeket hoztál, megint dicséretet érdemelsz tőlem. Én hoztam nektek karácsonyi hangulatot, a képen Manócska van a Füles apja.

Előzmény: Tücsi*** (1545)
Xexis Creative Commons License 2007.11.05 0 0 1546
Szia Tücsi... Nagyon szépek a cicáid... :))
A többiek ...?
Szép jó éjszakát mindenkinek...:)
Előzmény: Tücsi*** (1545)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.05 0 0 1545

Sziasztok!

Mindenkinek szép estét kívánok!

Zsolt! Légyszíves gyógyulj meg és ne hozd ránk a frászt!!!

Mindenkinek szép álmokat, cicókáknak sok-sok simi és a betegeknek megy a drukk!!!

Kis szökevények térjenek haza mindannyiónk örömére!!!

Jó éjt és szép álmokat!

Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.04 0 0 1544

Sziasztok!

Kellemes napot kívánok mindenkinek!

Zsolt: Köszönöm szépen a képet nagyon aranyos és természetesen megismerem, de sajnos valóban nem sikerült mozgóként elmentenem. Igaz én ilyeneket nem is tudok, még nem vagyok ilyen ügyes mint Te. De már annak is örülök, hogy egyáltalán feltenni tudok róluk képeket és mégegyszer köszi! Tudsz már valamit Luciról?Bocsi ha már írtad volna, még nem volt időm visszaolvasni, gyorsan meg akartam köszönni! Remélem ma már jó híreket kapok felőlük és bízom benne, hogy Te is gyógyulsz már! Teszek fel megint pár képet, ezek egészen frissek most.

Szia és gyógyulgass és továbbra is szorítok nektek!

Xexis Creative Commons License 2007.11.04 0 0 1543
Szép napot mindenkinek... :)
Szép ez a cica...
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.04 0 0 1542
Ha nem sikerül mozgosan elmenteni, akkor szólj és emailben elküldöm neked.
Előzmény: Zsolt 0128 (1541)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.04 0 0 1541

Szép napot mindenkinek! Tücsi: Ismerős a kép? Ezt neked csináltam, le is mentheted ha kell.

Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.03 0 0 1540
 

Sziasztok!

Beteg cicáknak és gazdiknak javulást a többieknek pedig jó éjszakát! :)

Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.03 0 0 1539
Szia! Köszönöm neked! Luci elég szökös tipus, mert amikor otthon vagyok mindig a bejárati ajtónál ül. Eddig mindig meg volt, most kár hogy nem vagyok otthon. Vagy azért csinálja mert ennyire hiányzik neki, a Cilike és a Frigyes. De erős maradok, és köszönöm neked hogy szorítasz nekünk. Köszönöm a mostani szép képeket, ha haza megyek és otthon lesznek én is csinálok majd.
Előzmény: Tücsi*** (1537)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.03 0 0 1538

Sziasztok!

Mindenkinek szép álmokat, jóéjt kívánok és a kis szökevénynek sikeres hazatalálást, betegeknek jobbulást a cicóknak sok-sok simi!!!

Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.03 0 0 1537

Szia Zsolt!

Most olvastam a másik topikban a rossz híreket, hát nagyon szorítok nektek, és remélem nem eredménytelenül! Tényleg szeretném, hogy Luci meglegyen és Frigyeske is meggyógyuljon, tudom tényleg nagyon sokat beteg, de hátha a sok rossz után már jó jön!Személyszerint nagyon szorítok nektek és legyél nagyon erős!!!

Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.03 0 0 1536

Szia Zsolt!

Remélem jól vagy, gyógyulgatsz és minél hamarabb hazamehetsz a cicókhoz!

Tényleg nem tolakodni szeretnék, de már régen hallottam róluk, ugye gyógyulnak ők is? Főleg Frigyeskére gondolok, mert ugye ő nagyon beteg volt, remélem már javul.

A dicséretet köszönöm, de az-az igazság, hogy csinálok mindenféle képet, de igyekszem a sikeresebbeket feltenni. A másik topikkal sincsen semmi bajom, csak ritkán van időm írni, bár igyekszem naponta belenézni, de nem vagyok benne biztos, hogy így is szeretnék a jelenlétemet. Tudod emlékszem pár komoly csatára azért és ez miatt egy picit tartok tőle, de alapvetően tényleg vannak nagyon aranyos tagok. Most meg, hogy visszatértek a főtopikosok gondolom megint jó kis pörgős lesz, neked mindenképpen ott a helyed. Gyógyulgassál és pihenjél sokat, hogy minél hamarabb hazatérhes a kis csipet-csapathoz!!!

Előzmény: Zsolt 0128 (1534)
Xexis Creative Commons License 2007.11.03 0 0 1535
Szép napot kivánok Nektek...:))
Remélem mindenki gyógyulgat. Aki pedig nem beteg, az nagyon jót fog pihizni, és újúlt erővel áll majd munkába...:))
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.03 0 0 1534
Szép napot mindenkinek! Szia Tücsi! Te is milyen szupi képeket csinálsz. Bár a másik topikon, én sem szeretek egy két embert. De hát ez van.
Előzmény: Tücsi*** (1533)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.03 0 0 1533
Sziasztok, szép és kellemes napot mindenkinek!
Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.02 0 0 1532

Szia Zsolt!

Köszönöm a meghívást a másik topikba és ismerem, szoktam valóban azt is nézegetni, olvasni.

Most csak a munkahelyen bekukkantottam, de élni fogok a lehetőséggel igazán aranyosak ott is sokan, mégegyszer köszi!

Most el is köszönök és gyógyulgassál, pihenjél sokat.

Előzmény: Zsolt 0128 (1529)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.02 0 0 1531
Most megyek pihizni! Tücsi remélem mire vissza jövök netezni, addig a másikon is lehet téged látni. Megyek pihizni sziasztok!
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.02 0 0 1530
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.02 0 0 1529
Igyekszem gyógyulni, és hamar haza kerülni. Látom olvasod a cicás topikokat, mert tudod hogy a kedvenc színem a piros. Ha van kedved gyere át a kedvenc cicáinkba, ott is sok szerető emberek vannak. Persze ha van kedved, ott mindenki szeretetel fogad, söt még én is. Majd hétfőn kiderül mikor mehetek haza.
Előzmény: Tücsi*** (1527)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.02 0 0 1528
Szia :)
Előzmény: Tücsi*** (1527)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.02 0 0 1527

Sziasztok!

Mindenkinek szép napot kívánok!

Zsolt: Köszi a dicséretet, remélem már Te is gyógyulgatsz és hamarosan hazamehetsz a cicókhoz! Remélem már ők is egészségesen várnak haza.

Borzasztóan rossz lehet nélkülük, de ugye már nem sokáig kell bent lenned?

Köszi a képeket, nagyon aranyosak mind a ketten.

Jobbulást és még egy kis kitartás!

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.02 0 0 1526
Elhiszem :)
Előzmény: Zsolt 0128 (1525)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.02 0 0 1525
Még nem tudom, ezt az orvos dönti el. Ha tehetném már hétfőn otthon lennék.
Előzmény: Pici gazdi (1523)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.02 0 0 1524
nagyon*
Előzmény: Pici gazdi (1523)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!