Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 13963
Rendőrök mulatnak, közben meg megy a bankrablás... Még jó, hogy Piroska ki van képezve, Mikenak meg pisilnie kellett...
Gwenllian Creative Commons License 2010.10.08 0 0 13962
Hű, baljós zene, utalás az unalmas melóra, minnyá jön egy bankrablés. :)
Gwenllian Creative Commons License 2010.10.08 0 0 13961
Állítólag fagottal ugyanez a helyzet, nekem anno mégis ment elsőre. Mégsem lettem művész. :)

Azt viszont már unom, hogy nem tudom követni, ki kivel van. Meg hogy mindig minden egyes részben újra kiborul valaki, hogy Herceggel kell dolgozni. Miért nem bírnak már belenyugodni?
Előzmény: Törölt nick (13960)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 13960
Egy ilyen szaxit megszólaltatni baromi nehéz, tanúsítom. Apósom szaxizott, mi meg se tudtuk úgy fújni, hogy egyáltalán megszólaljon.
Laci meg csak így nyomja? Mikor tanulta???
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 13959
Alter dumája Herczegnek jó: kerék alá tették, sós kútba tették, onnan is kiszedték.. :-DDD
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 13958
Ja, és Bordás a megbízható ember Rózsahegyi szerint, és Mike ugyanolyan intelligens?
Előzmény: Törölt nick (13957)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 13957
Rózsahegyi NEM a maga ura... Hú, de talányos...
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 13956
Basszus, a csaj még fals hangon is élvez...
Előzmény: Törölt nick (13953)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 13955
Jaaa, és bontják a téglagyárat....
Előzmény: Törölt nick (13954)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 13954
A rendőrök minden hangszertokra rámozdulnak?
De jó volt Laci reagálása.
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 13953
Nem annyira értem, mit izmozik Mike Herczeggel... Mi az, hogy mit keresett a Dunában, mikor őt tették meg Mike helyett az akció vezetőjének?

És Alter kis barátnője egy újabb természetes beszédű csoda, majdnem, mint a Mester volt... Ő vajon micsoda, ha nem az, aminek látszik? Gergő bácsi meg nem a kerületi főzsaru? Akkor a Teve utcai kislány honnan tud a dolgairól, meg neki miért Gergő bácsi?

Érdemes volt Rózsahegyinek megbíznia Kálmánban... vagy egyszerűen csak mindenki 180°os fordulatot vett: Kálmán is teljesen hülye lett, meg Laci is tapló.
bendeguz90 Creative Commons License 2010.10.05 0 0 13952

Nekem egy-két dolgot eltekintve semmi bajom ezzel az évaddal .Ennyi pénzből ezt lehetet kihozni.

Mindenesetre azt nagyon sajnálom ,hogy csak 12 részes a mostani évad,mert kicsit

az az érzésem,hogy nagyon bele lett süritve minden .

Pl. ezt a Maric-ügyet nem 2 részben kellett volna  le zavarni ,hanem mondjuk lehetet volna még egy vagy -két  rész amiben megtudjuk az egész dolog előzményét(kb úgy mint az 1 évadban az iskolai túszejtést.)

Vagy a Papa szálat már az első résztől behozni ebbe az évadba és nem a közepétől ,de még csomó hasonló dolgot fel lehetne sorolni

Bár hozzáteszem ,hogy nyilván anyagi okok miatt lett csak 12 rész ,de a minősithetetlen Diplomata vadász helyett lehetet volna még annyi pénzt adni a készítőknek ,hogy kb. 16 vagy 20 rész lehessen a 4.évad.

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.04 0 0 13951
Egy ilyen megbocsátva, de az összes fő- és al- vagy mellékgonosz (mint az előző évadban az ukrán, akit a kaszinóban fogadtak), mondták, vagy sem, MIÉRT, de beszélt magyarul.
Én csak annyit mondtam, hogy ez kezd már egy kicsit nagyon uncsi és fura lenni és a magyar minden bűnözők világnyelvének kezd nekem tűnni (talán még Dunai Tamás is pötyögött valamit, amikor meglátogatta a magyarországi érdekeltségeit és Demsát?)...

mondjuk persze akár igaz is lehet :-)))), hiszen még a Bérgyilkos a szomszédom-ban is magyar volt a főgonosz, Jani Gogolák... (más kérdés, hogy a neve az szlovák;-)
Előzmény: Gice (13949)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.04 0 0 13950
Attól még lehet neki ellenszenves.
Nekem az a benyomásom ellenben, hogy Bede Fazekas lubickol a szerepben, eddig nem tartottam egy színész fenoménnak, de ezt jól csinálja.
Hogy szimpi-e... más tészta.
Meg, hogy buknak rá ezek a lánykák... háááát.... nem hinném, de ez is egy másik tészta.
Mike karakteréből viszont permanensen nem tudnak kihozni semmit. Sem az alkotók, sem Schmied...
Előzmény: Hamster (13948)
Gice Creative Commons License 2010.10.04 0 0 13949
Maricról amúgy elhangzott, hogy magyar származású szerb
Hamster Creative Commons License 2010.10.04 0 0 13948

Szerintem meg nála pont teljesen hihető, hogy a nincs semm dzsémszbondság, csak egy lakótelepi gyerek próbál alkalmazkodni az alul-felül folyton változó körülményekhez. Teljesen átlagos kinézet, semmi olyan, ami miatt megjegyeznéd, ha melletted állna a villamoson, nem lóg ki a piros kockaladából, és nincsenek illúziói se, hogy ő most a haza hőse. Hogy mennyire hihető, hogy az összes egérkehangó nőpótlék az állományból rá van indulva, azt nem tudom, nekem erről a Moby Dick "Gazember" című feldolgozásának klipje jut eszembe, ahol kvázi ő a főszereplő, akivel épp csak szakít a csaja a Tüzes Vízben, máris elkezd másfele élni. Dezsőke az Angyalbőrbenből (ez de hülyén hangzik:) felnőtt, ez lett belőle :)

Előzmény: Motun (13946)
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.10.04 0 0 13947
Berényi Miklós és Balogh Nóra IRL Vajdaságból, Berényi Attila IRL Erdélyből jött.

Djoko Rosic legutóbb pl. pont egy Mike által főszerepelt filmben játszott, talán 2007-ben.

Konyec - Az utolsó csekk a pohárban
Előzmény: Törölt nick (13945)
Motun Creative Commons License 2010.10.04 0 0 13946
Nekem Alter egyre jobban ellenszenves.
Ahogy látom valami szar karaktert írtak neki. Nekem nem tetszik az az erőltetett "kemény, de laza csávó vagyok" figura.
Vagy nem is ezzel van bajom, hanem hogy Alternak nem áll jól. Vagy nem tudja beleélni magát.
Vagy nem is tudom mi baj, csak nem tetszik.
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.04 0 0 13945
Hát, ja.
Akkor két variáció a megoldásra:
a/ nem írok negyvenedjére is olyan karaktert, aki "véletlenül" (ahogy a viccben van), beszél magyarul
b/ azért vannak olyan színészek, Dunai Tamás pl. franciául játszott, itt is, de nem használták ki rendesen, Kulkát is láttam angolul játszani. Jó, nyilván az is ok a mosolygásra, ha valamit rosszul ejt, de mégis jobban venném én, mint azt, hogy itt magyar a világnyelv, minden orosz, ukrán, szerb, horvát, szlovák beszél magyarul.. mivel a nevük nem magyar, biztos mindegyik anyai ágon az ;-)))

Értem én, hogy költségvetés kérdése, de anno sokat játszottak itt vendégszínészek (hogy az iránynál maradjunk, pl. Djoko Rosic), de konkrétan a dél-szláv háború miatt van ám elég áttelepült, gondolom a szülő országa nyelvét beszélő magyar színész, akikről mi legfeljebb nem tudjuk, hogy onnan jöttek, pl. ha jól tudom pl. a Berényi Mikit játszó Szőke Zoltán is ott született), de alighanem hívni is lehet ilyet pl. az Újvidéki Magyar Színházból talán lenne, akinek a kispénz is pénz..
De legrosszabb esetben le is lehet szinkronizálni egy szereplőt (ami nyilván +pénz)
Előzmény: krysztasz (13944)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.04 0 0 13944

Külföldi szerepet nehéz játszani. Ahhoz kell egy magyar színész, aki beszéli az adott nyelvet vagy egy eleve külföldi színész. Ha híján vagyunk, akkor a magyar színész külföldi beszéde nem biztos, hogy élethű lesz. :(

Előzmény: Törölt nick (13939)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.04 0 0 13943

A szekrényeseket kihagytad.

Előzmény: Traider (13938)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.04 0 0 13942

Engem az szomorít el, hogy mennyire örültünk a sorozatnak, mennyire vártuk minden részét, örültünk, amikor újra jöttek az évadok, most meg gyakorlatilag 180 fokos fordulattal elfordultunk a sorozattól, nézzük, nézzük, pontosabban látjuk is, csak nehezen értjük. :(

Előzmény: Traider (13938)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.04 0 0 13941

Szerintem is előnyére változott Lilla az Álom.net-hez képest, de van még mit fejlődnie, de ezt nem a Tűzvonalban fogja megtanulni...

Előzmény: Traider (13913)
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.10.03 0 0 13940
Ez tényleg nem került adásba.
Előzmény: Traider (13936)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.03 0 0 13939
Én már azt sem értettem, hogy Marič, aki nem egy egyszerű, sőt, talán nem is ártatlan üzletember, hogy tud gyanútlan birkaként egy szál titkárnővel és bodyguarddal beutazni Mo-ra, ahol a leglúzerebb kommandóscsapatot adják neki....
Meg lövésem nincs, milyen politikus az, akinek a tárgyalásait ilyen módon közvetítik, hacsak nem az amerikai elnök az illető, de ő némileg nagyobb védelemmel érkezne...

Egyébként tényleg elegem van a magyarul tökéletesen beszélő, de jugó (nevű) volt ügynökökből...
Még akkor is, ha esetleg itt fenn áll a gyanú, hogy Marič tkp nem is Marič (igen, ő sem ;-)))... ), hanem mondjuk Gáspár Sanyát akarták csőbe húzni, és a lúzer külsős villanyszerelők voltak a szerb titkosszolgálat tagjai, Oberfrank meg valami beépített tag...
Előzmény: Alpári Gnác (13937)
Traider Creative Commons License 2010.10.03 0 0 13938
Igen, sztem jól összefoglaltad, sajnos rengeteg sebből vérzik a történet és megvalósítása is. Vannak ezek a témák: Papa, Rózsahegyi, Hipnotizőr, Herczeg, szerb üzletember, Josi barát, és ezeket variálják, számomra sokszor véletlenszerűen. Mindezek olyan kavalkádban egyesülnek, hogy győzze az ember követni, nemhogy kibogozni az egyes dolgok mozgatórugóit.
De nem is izgat különösebben, én már úgyis csak Lilla miatt nézem...
Előzmény: Alpári Gnác (13937)
Alpári Gnác Creative Commons License 2010.10.03 0 0 13937

Az a baj, hogy ez a sorozat most nem jó.

És nem csak Bordás miatt.

 

Mike-kal is meg lehetne ezt jól csinálni, csak a karaktere egyszerűen nincsen rendesen megírva, ő meg, mivel színészi képességei nagyon messze vannak Stohléitól, nem tudja önerőből megtölteni a figurát élettel.

 

Korábban jól ellenpontozták a teljesen hülye akciókat a minennapi kis bűnesetek.

Most csak a hülye akciók maradnak, amik engem komolyan emlékeztetnek a Kisvárosra, amikor Hunyadi főtörzs karatéjozott le kivétel nélkül mindenkit.

 

Most is mi volt?

Meg akarják támadni a DunaTV-t, amit 5 szánalmas figura véd nagyon...

 

Ha megnézünk egy bármely híradó-tudósítást, ahol egy B-kategóriás gengsztert visznek a bíróságra, akkor látjuk, hogy mintegy 40 csuklyás, géppisztolyos fazon hemzseg mindefelé.

Ha itt van egy bejárat, akkor nem az van, hogy megesketem a producert, hogy azt istenbizony be fogják zárni, hanem odaállítok 25 embert, aztán jöjjön be, aki érez magában elég erőt.

De viszont beengedem a külsős villanyszerelőt, hát egy fenét, majd szerel holnap, ma meg elmegy sörözni.

 

Értem én, hogy itt a bérgyilkos csőbehúzása volt kitalálva, de akkor is, ez annyira amatőr, hogy az már fáj.

Pedig azt hittem, hogy az előző évad Tisza-tavi elfogás-akciója alulmúlhatatlan, de nem, mindennél van lejjebb...

 

Az meg, hogy egyetlen epizódban mintegy 40-szer kell elhangzania a DUNATÉVÉ fonémának, az egyenesen szánalmas...

Traider Creative Commons License 2010.10.03 0 0 13936
Oops, elkaptunk egy adásba nem került képet is:

http://kephost.hu/image-9DEE_4CA8BD7C.jpg
Előzmény: Garbai Sándor (13935)
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.10.03 0 0 13935
Bizony, stoplis. :-)

Julinak IRL tetkója van? :-(
Előzmény: Traider (13934)
Traider Creative Commons License 2010.10.03 0 0 13934
Íme, végre tudtam képeket kimenteni:
(a legjobb a negyedik kép, de a többit is érdemes megnézni!)

http://kephost.hu/image-4ECB_4CA8A87C.jpg
http://kephost.hu/image-BE51_4CA8A87C.jpg
http://kephost.hu/image-AAAE_4CA8A87C.jpg
http://kephost.hu/image-1F02_4CA8A87C.jpg
http://kephost.hu/image-C1AC_4CA8A87C.jpg
http://kephost.hu/image-6190_4CA8A8FB.jpg
http://kephost.hu/image-A372_4CA8A8FB.jpg
http://kephost.hu/image-C3FC_4CA8A8FB.jpg
http://kephost.hu/image-BC6A_4CA8A8FB.jpg
Előzmény: Garbai Sándor (13932)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!