Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.15 0 0 1897

Jól beszélsz bizony te is , sőt én a Mátrába levegőért is járok , ajánlom neked is , legalább tisztulna az elméd .

Előzmény: forzaitalia (1896)
forzaitalia Creative Commons License 2017.12.14 -1 1 1896

bizony, jól beszélsz! gondolom tojásért lemész falura és a nénitől veszed meg még melegében, meg ugye a tejet is, a kenyeret magad sütöd, és minden terméket a kereskedelem kizárásával veszel meg. 

 

Előzmény: Törölt nick (1893)
Törölt nick Creative Commons License 2017.12.14 0 0 1895

Igen , és ?         Én nem veszek kereskedésbe szutykot :) csak nézem őket , és a tébláboló érdeklődőket .

Előzmény: B.GY (1894)
B.GY Creative Commons License 2017.12.13 0 0 1894

Szerinted a kereskedésbe honnan vannak az autók? Talán nem az eladó viszi oda? Ugyanazt a szutykot veszed meg Jóska bácsitól is mint a neppertől.

Előzmény: Törölt nick (1893)
Törölt nick Creative Commons License 2017.12.13 0 0 1893

Vásárló az eladótól kellene hogy vegyen autót  , kikerülve a kereskedéseket . Hihetetlenül lepusztult autókat lehet látni kereskedésekben . Nem csak az aaa ra gondolok , minden kereskedő abból él , hogy lehúzza a vevőt és eladót . 

Előzmény: VBné (1886)
VBné Creative Commons License 2017.12.08 0 0 1892

Köszi,figyelek rá.

Előzmény: Tapibácsi (1891)
Tapibácsi Creative Commons License 2017.12.07 0 0 1891

Megnéztem lehet náluk kommentelni a facén,úgyhogy vmi más gond,lesz.

De nem érdemes csak anoním módon,mert a végén még ők perelnének be becsület sértésért.

 

Lenne a pofajukon bőr

Előzmény: VBné (1890)
VBné Creative Commons License 2017.12.07 0 0 1890

Hirdetik magukat a facén,írom a hozzászólásomat,de nem jelenik meg.Rafinált megoldás,hogy nehogy megtudják,hogy milyen szemetek.

Előzmény: Tapibácsi (1889)
Tapibácsi Creative Commons License 2017.12.07 0 0 1889

Büdös férgek.

Remélem lehúzzátok a rolót.

Doctor.Acula Creative Commons License 2017.12.07 0 0 1888

Kevés.Be kéne záratni.

Előzmény: pizo (1887)
pizo Creative Commons License 2017.12.06 0 0 1887
VBné Creative Commons License 2017.12.04 0 0 1886

Igen,működik,hétvégeken rengetegen parkolnak körülötte,a nepperek integetik le a kocsikat bárkit aki arra téved.

Előzmény: Törölt nick (1885)
Törölt nick Creative Commons License 2017.12.03 0 0 1885

Off

A Nagykőrösi úton működik még az autópiac ? Nem a kereskedőkre gondolok , hanem a tulaj ül a verdában és árulja a saját portékáját ?

WebNeo Creative Commons License 2017.12.03 0 0 1884

Nem papirral megy az autó, gázolajat, vagy benzint bele oszt gyíííííííí :)

Előzmény: Airbag. (1883)
Airbag. Creative Commons License 2017.12.03 0 0 1883

vételkor nem kaptad meg az előző tulaj törzskönyvét

,vagy

már átirva kaptad meg az autót?

Előzmény: Fóka1008 (1881)
zsitvayb Creative Commons License 2017.12.03 0 0 1882

A törzskönyvet az okmányiroda fogja küldeni postán..., de az nem is kell majd csak eladásnál. Forgalmi legyen, meg biztosítás, aztán lehet vele menni. Kivéve persze, ha nem névreírva vetted az autót, mert akkor valóban meg kellett volna, hogy kapd a törzskönyvet is.

Előzmény: Fóka1008 (1881)
Fóka1008 Creative Commons License 2017.12.03 0 0 1881

AAA autó! 3 hete vásároltam náluk 1.6 m-ért egy autót. Kár volt......Azóta még csak addig ültünk benne amíg a garázsból kiálltunk,ugyanis a törzskönyv hiányzik. Visszamentünk reklamálni,de megmagyarázni és vállat rángatni nagyon tudnak. Én csak ajánlani tudom ,hogy minél messzebb kerüljék azt a kereskedést! A mindjárt egy pillanat= fél óra  A 2,3,perc= 1-2 óra. De ha valaki mégis vásárolna. A "próbaút jegyzőkőnyvet" betüröl betüre olvassa el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WebNeo Creative Commons License 2017.12.03 0 0 1880

Ő biztosan Magyar volt mint a mérgezett egér szaladgált egyik irodából a másikba és 3 perc alatt megtalálta a papírokat, aztán mire felocsúdtam már készült az eredetvizsga miközben ő halgatta a panaszomat ekkor már 19h volt és finoman közölte velem neki mennie kell már reggel 05h-kor kezdett fáradt, de én kellő magabiztossággal mondtam márpedig autó nélkül nem megyek haza. Nettó 38 perc alatt a nevemre került a kocsi lett pótkerekem, emelőm, és kaptam tőle még egy porral oltót is.

 

hmmmmm :)

http://www.fot.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=674&Itemid=516

Ügyfélfogadási idő / Nyitva tartási idő:

Csütörtök: 8.00 – 18.00

Előzmény: Mindenok1969 (1879)
Mindenok1969 Creative Commons License 2017.12.02 -1 1 1879

Tisztelt Mindenki,

Azt gondolom nem írom le ugyanazt mint a sok előttem hozzá szoló társam. 2016 Decemberében vásároltam az AAA Autó Fóti telephelyén egy autót amit csak nagy nehézségek árán tudtam átvenni. Történt ugyanis, hogy megvettem az autót hétvégén és közölték, hogy Hétfő kedd magasságában kész lesz mehetünk érte. Hát nem így lett nagyon nem így mert Szerdán azért már betelefonáltam, hogy mikor lesz kész de nem hívtak vissza. Mivel mint minden normális ember dolgozom hétköznap nem tudok kiszaladgálni Fótra, Csütörtökön este mégis megtettem. Alapjáraton halvérű vagyok nehéz kihozni a sodromból de most sikerült nekik ezt elérni. Vártam kb 30 percet mire egyáltalán megtalálták az autóm papírjait és mivel sérelmeztem az emelőt és a pótkereket is így várni kellett. Majd jött egy biztosan nem Magyar ajkú ember magas vékony olyan gestapó kinézetű és közölte ő a telephelyvezető sajnos már este van nem tudnak segíteni jöjjek vissza holnap mert már ilyenkor nem sokan dolgoznak. Nem hagytam magamat kötöttem az ebet a karóhoz és azt mondtam én innen ugyan autó nélkül nem megyek el az biztos. Beültetett egy irodába egy kedves fiatal ügyintézőhöz valamilyen Nikolett volt a neve, ott mégtöbb papírt kaptam de a kocsi papírjai még mindig nem voltak meg, kiakadtam mint az órarugó és átmentünk oda vissza veszekedésbe. Majd a semmiből előtünt egy 40-es kissé pocakos ember sajnos a nevére nem emlékszem és láss csodát megfagyott a levegő mint Jézusra úgy néztek rá és kérték, kérlelték, hogy segítsen. Ez az ember nem emelte fel a hangját velem szemben pedig én csúnyán többször oda mondtam neki a magamét, és most jön a lényeg. Ő biztosan Magyar volt mint a mérgezett egér szaladgált egyik irodából a másikba és 3 perc alatt megtalálta a papírokat, aztán mire felocsúdtam már készült az eredetvizsga miközben ő halgatta a panaszomat ekkor már 19h volt és finoman közölte velem neki mennie kell már reggel 05h-kor kezdett fáradt, de én kellő magabiztossággal mondtam márpedig autó nélkül nem megyek haza. Nettó 38 perc alatt a nevemre került a kocsi lett pótkerekem, emelőm, és kaptam tőle még egy porral oltót is.

Szóval annyit szerettem volna ezzel elmondani, hogy sajnos ember és ember között is van különbség!

Ma ismét elmentem Fótra, mert egész őszintén mondom bűntudatom volt ezzel az emberrel szemben és szerettem volna ezt elmondani neki, legnagyobb meglepetésemre elbocsátották így nem találkozhattam vele.

Azt hiszem minden nagy multinál így van aki segít az ügyfélen az végül pórul jár.

Remélem hogy egyszer eljut hozzá ez a köszönő és bocsánat kérő levél.

Üdv R.A.

Plumpudling Creative Commons License 2017.11.25 0 0 1878

Helló, érdeklődöm, hogy lett-e valami abból a pertársaságból. Vagy tudsz/tudtok esetleg olyan csoportról, ahol jelentkezhetnek, akiket tisztességtelen módon károsított meg az AAA? A neten nem találtam nyomát sajnos semmi ilyesminek. 

 

Előzmény: Szabovik János (1788)
pizo Creative Commons License 2017.11.23 0 0 1877

Ott előttük kell hívni a rendőrséget. Állítom igen gyorsan visszakerül a forgalmi engedély.

 

Zoli

Előzmény: Vestas (1874)
WebNeo Creative Commons License 2017.11.23 0 0 1876

Nem kiragadva a környezetből, de a többit már beszéltük sok alkalommal.

"Ezután elkértek mindent, hogy megírják a szerződést. Miközben erre vártam több, mint 1 órát, megjelent a csávó, hogy mégsem veszik meg az autót, mert közben az engedélyem és tudtom nélkül elvitték az autót újból (a főnökével) és arra jutottak, hogy mégsem veszik meg, mert valami hangot hallanak az első futóműből!"

Kulcs nélkül vitték? :DDD

Az még tiszta, hogy a sok meggondolatlan ember odaadja a forgalmit, de a kulcsot mi a csudának, amíg szerződés nincs pénzt nem kapok. Szóval baleknak kell lenni mindehhez, illetve a kapzsiság is motiválja az eladókat - jelenlévő kivételek!!!! -.

Csak a vicc kedvéért!!!!!!

Jármű önkényes elvétele

380. § (1) Aki idegen gépi meghajtású járművet mástól azért vesz el, hogy jogtalanul használja, vagy az így elvett, illetve a rábízott ilyen járművet használja jogtalanul, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

 

Mai átlagos telefonok videó és hangrögzítése eléggé elfogadható, ha felhívjuk a figyelmét bárhol az ügyintézőnek arra, rögzítjük a beszélgetést máris van valami mankónk a továbbiakra:D

 

 

Előzmény: Vestas (1872)
B.GY Creative Commons License 2017.11.22 0 0 1875

Én az orvosnál nem várok 3-5 órát nemhogy egy neppertelepen. Mi az hogy nem adják vissza a forgalmit? Fogadjunk ha elkezd az ügyfél ordítani velük egyből előkerül a forgalmi.

Előzmény: Vestas (1872)
Vestas Creative Commons License 2017.11.22 0 0 1874

Azért nem ilyen fekete-fehér! Ha nyomatékosan kéred, nyilván visszaadják, csak azt mondják egy kicsit várni kell. Közben még felhívhatnak, vagy egyszerűen csak váratnak még 5-10-20 percet. Mire rendőr kijönne már simán visszaadnák. Ezzel nehéz lenne megfogni őket, mert bull shitelnének, hogy kicsit elkeveredett, megbotlott egy fűszálban, stb. de már rég visszaadták!

Ennek a pszichológiája a lényeg, hogy nem egyből tudsz sarkon fordulni, hanem még neki vissza kell menni az épületbe a forgalmiért! Sok kis részletből van felépítve az egész rendszer.

Nekem sem esett ott helyben le, hogy gyakorlatilag ellopták az autómat 1,5 órára, csak távozás után!

Előzmény: pizo (1873)
pizo Creative Commons License 2017.11.22 0 0 1873

"(Ne felejtsd a forgalmi még mindig náluk, így nem tudsz sarkon fordulni)."

 

Rendőrt kell hívni. A forgalmi engedélyt nem tarthatják maguknál. 

 

Zoli

Előzmény: Vestas (1872)
Vestas Creative Commons License 2017.11.22 0 0 1872

Csak megerősíteni tudom a sok száz előttem szóló negatív tapasztalatát!

Tényleg félelmetesen gusztustalan banda. Sajnálom, hogy korábban nem olvastam a fórumot! Nem akarom részletesen leírni, amit velem műveltek, de tényleg hihetetlen.

Egyébként nagyon komolyan felépítették ezt a mocskos rendszert. Nem az a legfőbb gond, hogy dilettánsok, hanem, hogy tudatosan szervezetten és előre megtervezett forgatókönyv alapján húzzák le ill. szívatják meg az Ügyfeleket.

Alap, hogy min. 3-5 órát várakoztatják az embereket. Természetesen forgalmit elveszik ("elkérik") az első percben, így nyilván kevesebben ill. kisebb eséllyel állnak fel és hagyják ott őket. Ha valaki reklamál és menni akar, azaz kéri vissza a forgalmit, akkor bárgyú képpel sajnálkoznak és megígérik, hogy nemsokára ő jön. Aztán eltelik újabb 1 óra... Természetesen egy szakadt, koszos váróban kell tölteni az időt, ahol még WC sincs és kaját sem lehet venni! (Az épület másik végében (ahol a csili-vili váró van) lehet WC-re menni! Ez a kifárasztásos szakasz.

Persze nyilván azt mondja az ember, hogy  miért nem mennek haza, miért várnak az emberek? Mert azt hiszik, hogy nemsokára ők jönnek, ill. beígérik nekik előre, hogy adott áron megveszik. Sokan családostul, nagyival együtt jönnek fel vidékről, akár több órát utazva, ezért nem adják fel!

Aztán jön a "szemle+próbakör". Ott persze minden ok, semmi probléma. Majd eltűnik az ember újabb fél-1 órára. Majd sejtelmesen félre ill. kihív, hogy a többi szerencsétlen ne hallja, amit mond. Irreális árat mondanak, de tényleg nagyon keveset. Innen kezdik. Ha kiröhögöd őket és nemet mondasz, akkor sem engednek. (Ne felejtsd a forgalmi még mindig náluk, így nem tudsz sarkon fordulni). Azt m ondja neki muszáj bemenni és beszélnie a "főnökével", hogy mennyiért vagyunk hajlandóak eladni. Akkor visszajön a kevésbé, de még mindig nevetséges másik ajánlattal. Ha még ekkor sem adja be a derekát az ember, akkor egyszer csak csörög a telefon és egy másik szemét kezd alkudozni! Ha ekkor is nemet mondasz és kéred vissza a forgalmit, a rohadékok még így is váratnak és nem adják egyből vissza! Hátha még meggondolod magad.

Aztán, ha bedőlsz, akkor jönnek az előre nem jelzett extra költségek, ahogy az előttem írók is már jelezték. Ez is pszichológia! Valaki 4-5 órát várt, aztán nagy nehezen belemegy a vártnál alacsonyabb árba, szeretne végre túl lenni az egészen, akkor az utolsó pillanatban még könnyen lenyeletnek vele 50 ezer "adminisztrációs" költséget.

Velem ma azt csinálták, hogy megegyeztünk az árban. Ezután elkértek mindent, hogy megírják a szerződést. Miközben erre vártam több, mint 1 órát, megjelent a csávó, hogy mégsem veszik meg az autót, mert közben az engedélyem és tudtom nélkül elvitték az autót újból (a főnökével) és arra jutottak, hogy mégsem veszik meg, mert valami hangot hallanak az első futóműből! Mondanom sem kell, hogy az égvilágon semmi hang nem jön onnan! 

Nem az a gond, hogy nem vették meg, hanem amit és ahogy műveltek. 5-6 órát vettek el az életemből, de a legdurvább, hogy gyakorlatilag ellopták az autót! Honnan tudjam, hogy mit műveltek vele több, mint 1 órán keresztül, amíg engem várakoztattak a szerződésre!?

Belegondolni se merek, hogy mennyi idősebb, tájékozatlanabb, kiszolgáltatott embert vernek át! Én is értékesítési területen dolgozom, de ilyen módszeresen és gusztustalanul működő rendszert még nem láttam!

Ügyvéddel egyeztetek a történtek jogi útra tereléséről! Azt hiszem a perközösség lesz a legjobb megoldás. Nem lesz nehéz egy halom károsult és becsapott embert összeszedni!

Vigyázzon mindenki és messze kerülje el őket!

 

WebNeo Creative Commons License 2017.11.20 0 0 1871

Ezt csak azzal tehetik meg aki hagyja, ne sértődj meg.

 

- Autót venni akarnak, nem viszem oda, jöjjön nézze meg.

- 30 percnél tovább sehol nem várunk, ha időpontra érkeztünk ( én hivatalos helyen sem várok, nemhogy egy gagyi helyen )

- Papirt nem adok ki a kezemből, írja le amit akar

 

csak készpénzben hajlandóak fizetni, de nem a megállapodott árban, csak kevesebbet mert cseh koronába számítják át, illetve még 50ezer Ft kezelési költséget is levonnak a felvásárlásnál.

Ez egy vicc, ha elfogadtad te hibád, gondolom az árral is így voltál, olyat még nem hallottam a topikban hogy tüzes vassal kényszerítettek rá valakit :D

Normál körülmények között engem nem tudnának rávenni, hogy ilyet tegyek ....

Igaz 60 éves leszek lassan 16. autómat hajtom.

Előzmény: Pöcök01 (1867)
Özv Dölyfösné Olga Creative Commons License 2017.11.20 0 0 1870

Sajnos az ilyen emberekből élnek mint te.Neked is gyomorforgató volt ami ott történik mégis hagytad hogy elrabolják a napodat és odaadtad nekik az autódat kb x-400 e ft-ért...

Pedig lehet ha engedsz az árból 2 kilót elvitte volna vmi rendes ember is a hahuról.

 

persze mindenki 1-2 nap alatt akar megszabadulni a megunt kocsijatól.

Előzmény: Pöcök01 (1867)
gsis Creative Commons License 2017.11.20 0 0 1869

A " kifárasztásos módszer" sajnos Nálad is elérte a célját, és lehetséges aznap másoknál is , a teli ügyfélváró

remek prédának bizonyul. És ez csak egy napi játszadozás...

 

Előzmény: Pöcök01 (1867)
VBné Creative Commons License 2017.11.20 0 0 1868

Mi majdnem vittük már a kocsit,de hál Istennek éppen hívott a barátunk,akinek elmondtuk a kocsieladást.Ő világosított fel minket a szemét cégről.Ezután találtunk rá a fórunra,hát horror történetek vannak.A facén is hirdetnek,de senki,én sem merek kommentelni róluk.

Előzmény: Pöcök01 (1867)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!