Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.23 0 0 1526

Sziasztok!

 

Veszprém és környékén ismerkednék, barátkoznék kortól/nemtől függetlenül! :)

Hiányzik az életemből egy jó barát/társaság. Elsősorban olyan emberekkel szeretnék ismerkedni, akik esetleg közös programokban is benne lennének. (mozi, túrázás, vagy csak beülni egy jó kis kávézóba és egy jót beszélgetni:))

Magamról annyit írnék, hogy 23 éves vagyok, szeretek fotózni, tanulmányaim a természettudományokhoz kapcsolódik, hobbi szinten foglalkozok akvarisztikával, szeretem a misztikus/horror sorozatokat/filmeket.

Ha szimpatikusnak találtál a leírtak alapján , írj egy e-mailt! :)

tibsike3@gmail.com

23/F

Feccka45 Creative Commons License 2019.01.22 0 0 1525

Nőkkel,asszonyokkal leveleznék. crazzyforg74@gmail.com

xkrisztinx Creative Commons License 2019.01.21 0 0 1524

Sziasztok!

 

Nem rég költöztem vissza Debrecenbe, és eléggé egyedül érzem magam.

Szabadidőmben szeretek kirándulni, túrázni, olvasni, de szívesen ülök be valahova beszélgetni is.

 

26 éves vagyok hasonló korúakkal és érdeklődésűekkel szeretnék megismerkedni.

 

Ha Te is hasonló cipőben jársz várom a leveledet!

 

E-mail címem: xkrisztinx@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.20 0 0 1522

Sziasztok!

 

36 éves férfi vagyok Budapestről (18. ker.). Korban hozzám (nagyon) közel álló barátokat és/vagy szabadidőtársakat keresek akár egyben is. Nem untatnék senkit a különféle tevékenységeim felsorolásával, azokat majd úgyis összehangolom azokkal, akik hajlandóak érdemben közeledni felém. :) 
Mivel nem szerelmet keresek ezen az oldalon, és elég nő vesz már körül, akikkel jól megvagyok, ezért velük nem itt óhajtok ismerkedni, bocsi. Levelezni/csetelni csak addig szeretnék amíg szükséges, de levelezőtársakat, „távbarátságokat” nem akarok. Tehát akik nem laknak elérhető közelségben hozzám, azok NE írjanak! Ez vonatkozik a családos, házas, vagy kevés szabadidővel rendelkező egyénekre is. Igényes, átgondolt és jól megfogalmazott üzenetekre válaszolok, nem pedig mobiltelefonról elküldött rövid/felszínesekre, amikben még ékezetek sincsenek. Attól hogy valaki leírja, hogy mi minden érdekli, még nincs igazán beljebb. A fokozatos ismerkedés végett nem a Facebookot és azonnali találkozást preferálom indításként, az még ráér később is, ha minden klappol. 

Köszönöm, hogy végigolvastad!
cresthun110@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.20 0 0 1521

Sziasztok.

 

Gyori 40eves pasi vagyok.

Baratnom jelenleg kulfoldon dolgozik.

A baratok pedig az utobbi evekben elegge eltuntek.

 

Ha kornyekbeli vagy lany/no/fiu/ferfi/ s van.kedved beszelgetni,esetleg kesobb talalkozni,kirandulni mozizni,stb,akkor irj batran.

aletti Creative Commons License 2019.01.20 0 0 1520

Barátnőket keresek szabadidős programokhoz, beszélgetés, mozi, kávézás. 51 éves vagyok, kevés szabadidővel rendelkezem, de azt szeretném kellemes társaságban, barátnővel, vagy baráti társasággal eltölteni. Budapest mellett élek párommal, de sokat vagyon Budapesten. aletti@freemail.hu

mono678 Creative Commons License 2019.01.18 0 0 1519

49 éves nő Budapest koncert és kirándulás levelező partnert keres

admaras@citromail.hu

mono678 Creative Commons License 2019.01.18 0 0 1518

Sziasztok

49 éves nő vagyok Budapest  48 és 50 év közötti nőkkel beszélnék majd későbbi találkozás

koncertek,kirándulás ,sport érdekel hasonló érdeklődésű nőkkel leveleznék

admara@citromai.hu

Pharmalady Creative Commons License 2019.01.17 0 0 1517

Oculáré van, de csirkefarhátot nem találok :)

 

Előzmény: nyuggerfarhát68 (1455)
Feccka45 Creative Commons License 2019.01.16 0 0 1516

Sziasztok. Nagyikkal leveleznék. crazzyforg74@gmail.com

v. Edit Creative Commons License 2019.01.13 0 0 1515

Sziasztok !

 

46 éves nő vagyok.. Szórakozás, mozizás, vagy csak beszélgetni szeretnél keress. Elsősorban a saját korosztályomban.

Veszprém megyében lakom, de nem zárkozom el másik megyeiektől se. Szeretek utazni, kirándulni.

egyemant46@gmail.com 

Dóri2019 Creative Commons License 2019.01.13 0 0 1514

Sziasztok, Budapesten keresek jófej, értelmes barátnőket 28-45 között, akikben az értelem mellett empátia is van, tehát nem a rideg, bármi áron megmondós, mindenkinél okosabb típusú lányokat. Örömmel venném, ha olyanok írnának, akik szintén szeretnek jókat beszélgetni, kimozdulni, beülni valamerre, kirándulni, programokat csinálni, szóval nem levelező társat keresek! Én multinál dolgozom, mellette néha németet tanítok, tehát 6 után és hétvégéken érek rá. Aki hasonlónak gondolja magát, írjon :) 

az email címem: m.doranew@gmail.com

Cintia Pintér Creative Commons License 2019.01.12 0 0 1513

Sziasztok 22 éves lány vagyok Kerepesen élek.Elsősorban környékbeli 20-26 éves lányok fiuk barátokat keresek.Nyitott vagyok bármilyen érdeklődési körre.

Olyan  személyt keresek, akivel lehetne tartalmasan beszélgetni, vagy elmenni ide-oda, akár moziba, kávézni, esetleg sportolni, szórakozni.Ha szeretnél barátkozni, vagy csak beszélgetni, írj erre a címre:d.cintia1996@gmail.com

mecste Creative Commons License 2019.01.11 0 0 1512

Sziasztok!
Én egy 20 éves lány vagyok, ausztriában élek a határ mentén. Nagyon-nagyon szeretnék SOPRON-BÜK-KŐSZEG-SZOMBATHELY vagy ezek környékén élő, szintén hasonló korú barátnőt találni, akivel órák hosszat lehet beszélgetni akár a semmiről, aki meghallgatja a hülyeségeket is amik a fejemben járnak és akivel lehet programokat csinálni. Imádok beszélni, de e mellett nagyon jó hallgató is vagyok, olyan fajta, akit tényleg érdekel mi van a másikkal és nem csak saját magammal foglalkozom. Olyan fajta lány vagyok, akit az éjszaka közepén is fel lehet hívni, ha bármi van, lehet rám számítani. Szeretnek kirándulni, vásárolni, olvasni, moziba járni, kajálni :D, sütni, lovagolni, új hobbikat találni (a legújabb a póker 😄) meg ilyesmiket..
Kérlek írj, ha szimpatikusnak találsz, de kérlek csak olyanok írjanak, akik a közelemben laknak, mert nem csak levelezni akarok hanem egy igazi barátnőt!!
Puszi nektek 😊
mecste@citromail.hu

ducipar55 Creative Commons License 2019.01.11 0 0 1511

sziasztok!

mi egy nem manöken alkatú biszex pár vagyunk.

biszex nővel biszex párral ismerkednénk.

dél pest kecskemét környéke előny.

ducipar@citromail.hu

Marcsi37 Creative Commons License 2019.01.10 0 0 1510

Sziasztok!

 

Győri vagy Győr környékén keresek barátnőt.

45 éves  férjezett nő vagyok.

Jó lenne néha valakivel beszélgetni, találkozni és kikapcsolódni.

Mozi, színház bagy csak egy jót sétálni.

Nem szeretnék folyton  pörögni és együtt lenni sem.

Ha egy nyugodt barátnőt keresel akkor írj!

gamermailadress@gmail.com

BarthaDiána Creative Commons License 2019.01.10 0 0 1509

Sziasztok!

27 éves transznemű lány vagyok, kb 4 hónapja kezdtem a tranzíciót (ez kissé "fura" időszak még sajnos) és talán emiatt is nem igazán vannak barátaim :)

Szentendrén lakom, Budán dolgozom, szeretem a személyes találkozókat is, beülni valahova, moziba menni, stb. :)

Van párkapcsolatom, viszont szabadidőm is, és barátnőim, barátaim nincsenek és nagyon örülnék neki ha lennének. Kissé introvertált vagyok, de azért ki lehet mozdítani, amúgy szeretek játszani, sorozatot nézni, vásárolni, társasjátékozni :)

Szóval korban nem túl távol álló barátnőket, barátokat keresek :) 

A címem bartha.diane@gmail.com, ha valaki szeretne megismerni.

SzéllGábor1988 Creative Commons License 2019.01.10 0 0 1508

Sziasztok !30éves férfi vagyok Somogybol. Mindenröl szeretek beszélgetni legyen az jó vagy rossz  .  Levelező társakat , barátokat keresek mert lassan lemorzsolodtak az ismerösök . Még új vagyok az ilyen ismerkedésben de a tapasztaltlanságomat probálom potolni a 100% figyelemel . Megkötésem nincs sem nemre se kora vonatkozoan hiszen egy 20 éves is gondolkodhat úgy mint egy 50 éves és persze forditva . Köszönöm hogy elolvastad :) 

 

 

 

 

DémoniNő Creative Commons License 2019.01.08 0 0 1507

Helo

 

Natasa vagyok, 176/60/36 éves,  Budapesten lakom ( Új Buda ), egyedül élek, dolgozom , NEM dohányzom, gyerekem  nincs.

Harminc fölötti  ( ! huszonévesek kérem NE írjanak ! ) FONTOS hogy GYERMEKTELEN barátnőmet (imet) keresem.

Olyan valaki(kik) társaságát szeretném, akikkel lehet jönni/menni, moziba, kirándulni, túrázni, utazni, nyaralni,koncertre,színház,étterem, egyszerűen bárhová, és mindenre nyitott, nem finnyáskodik, kellőképpen életrevaló,és nem csak én keresem az illető társaságát, hanem mind a ketten benne vagyunk a baráti kapcsolatban. 

Különben magára/környezetére nagyon  igényes, nyitott személyiségű, intuitív vagány NŐ vagyok.

 

FONTOS:

Külföldön élők kerüljenek NE ÍRJATOK!!!!

 

FACEBOOK:   Kirch Natasa

Egy-két  igazán ostoba csajnak üzenném, szerintetek mennyire gyakori a nevem???

Hogy azt kérdezed, te neked írtam e??? IGEN , nekem, és igen, én vagyok a napszemüvegben, de ha te ilyen agyalágyult csaj vagy inkább ismerkedj olyanokkal akik a te szellemi szinteden vannak.....

Továbbá ha nem vagy képes fényképet küldeni, akkor NE várd a választ,arctalan emberekre nincs időm.

Bocsi, de ezt kénytelen voltam ilyen nyersen megfogalmazni,jó lenne ha nem csak olvasnának páran hanem értelmeznének is!!!!!!!!!

 

 

!CSAK BUDAPEST!

 

Szilvia Neumanné Érsek Creative Commons License 2019.01.07 0 0 1506

Sziasztok! Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek! Székesfehérváron keresek 1 évvel ezelőtt ide költözött nagymamámnak barátnőt , beszélgetőtársat . Nagymamám 87 éves, nagypapám halála miatt költözött városba faluról, mert így könnyebben eltudjuk látni, segíteni. Sokat van egyedül mivel mi egész nap dolgozunk nem érünk rá sok időt Vele tölteni. Nyugdíjas hölgy vagy úr személyében akinek lenne ideje, kedve megismerkedni nagymamámmal, szívesen vennénk. Nagymamám nehezen tud járni ezért olyan beszélgetőtársat keresek aki otthonában feltudná keresni. Köszönöm szépen! Üdv Neumanné Szilvi

 

Marcsi37 Creative Commons License 2019.01.07 0 0 1505

Sziasztok!

 

Győr és környéki barátnőt keresek, akivel lehet néha kávézni, moziba menni, shoppingolni vagy csak egy jót beszélgetni.

Jómagam 45 éves vagyok és házasságban élek.

Hasonló korú hölgyekkel barátkoznék szívesen.

 

 

 

CsíkosTulipán Creative Commons License 2019.01.06 0 1 1504

Sziasztok! :)
Barátnőt/barátnőket keresek Veszprém és/vagy Székesfehérvár környékéről. 

Az elmúlt években sajnos "megkoptak" a barátnők.

Olyan igazi barátnőt keresek akivel kölcsönösen mindent meg lehet beszélni, esetlegesen közös programokat szervezni, beülni valahova, stb. :) 

Ha esetleg te is ilyen barátságra vágysz, akkor írj :)

24/L

cstulipan@citromail.hu

Dóri2019 Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1503

Sziasztok! BÚÉK! :)

 

Jófej, értelmes barátnőket keresek Budapesten és Székesfehérváron, ahol sok hétvégét vagyok.

 

Magamról: multinál dolgozom, mellette tanítok időnként németet, délután, este, hétvégén szoktam ráérni és jófej barátnőket keresek 33-45 között, akikkel lehet kimozdulni, programot csinálni, jókat beszélgetni, beülni valahova, kirándulni, nyáron Balcsira menni stb... :)  és nem erőszakos, vagy rideg megmondó típusúak, akik a másik érzéseire nemigen gondolnak, sajnos találkoztam ilyenekkel.

Ha úgy érzed, érdemes lenne beszélnünk, találkoznunk, ne habozz, írj emailt! :) 

m.doranew@gmail.com

 

szép napot,

 

sziasztok,

Dóra

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.05 0 0 1502

tibsike3@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.05 0 0 1501

Sziasztok!

Veszprémből barátkoznék kortól függetlenül. :)

23/F

Selfie Creative Commons License 2019.01.05 0 1 1500

Szia!

33 éves budai férfi vagyok. Mostanában kissé magányosan vagy egyedül élem életemet. Szívesen ismerkednék meg olyan férfiakkal és nőkkel, akik hasonlóan egyedülállók, barátot/barátokat, közös beszélgetéseket és programokat keresnek hozzám hasonlóan.

Ha te is hasonló cipőben jársz, akkor írj: revalliix@gmail.com

Nadin1977 Creative Commons License 2019.01.02 0 1 1499

Szia!

41 éves, vagyok és ismerkednék olyan lánnyal aki szívesen találkozna, tartana kapcsolatot azért, hogy elmélyülhessen egy újabb barátság. Van erre ideje, kedve, energiája, hiszen a barátság lassan alakul ki és kellenek a közös élmények, egymás megismerése hozzá.

Budapesten élek, szeretek különböző programokra járni, de akár egy kávézóban is szívesen beszélgetek.

Email címem: baratkereses77@gmail.com

Várom, hogy írj! :)

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 0 0 1498

Sziasztok/BUÉK!

 

36 éves férfi vagyok Budapestről (18. ker.). Barátokat és/vagy szabadidőtársakat keresek (akár egyben is). Nem untatnék senkit a különféle tevékenységeim felsorolásával, azokat majd úgyis összehangolom azokkal, akik hajlandóak érdemben közeledni felém. :) Pár dolog kizárja részemről az ismerkedést, de muszáj leírnom őket - ez évek tapasztalata, nem "keserűség", ahogy ezt egyesektől már megkaptam :) 

 

Ha életkorban nem állsz közel hozzám, a női nemet képviseled (párkapcsolatot nem itt keresek, ahogy a topik címe is mutatja, és férfi-női barátságokra sem vágyom), vagy messze élsz tőlem, akkor kérlek, NE írj! Levelezős/csetelős távkapcsolatokkal nem lehet „jóllakni”, ezért nem is szaporítom őket feleslegesen. A családos, házas emberek szintén nem az én „célcsoportom”. Kialakult baráti társaságok felé nehezebben nyitok, de ha még az alapokat sem közlik velem (tagok neme, életkora, lakhelye, foglalkozása stb.), akkor eleve esélytelen a dolog.

Nem tudok mit kezdeni telefonról elküldött rövid, felszínes üzenetekkel tipikusan ékezetek nélkül, amiknek a fele abból áll, hogy „mi érdekel?”. Én nem ezen a szinten kommunikálok, és nem is mobilról. A hosszabb üzenetek is lehetnek „üresek”, amik az írója személyiségéről nem árulnak el semmit. Szerintem érdemes erre több időt szánni.

Az ismerkedés nálam nem a Facebookon kezdődik (mindent azonnal megtudva egymásról) és nem cserélnék fényképet sem, amíg nem látszik, hogy tényleg jó irányba haladunk-e. Ezekből kifolyólag az első találkozást sem sietném el. Instantban csak a kávét szeretem, de a kapcsolataimra ez nem érvényes. :)

 

Köszönöm, hogy végig olvastad!

(az e-mail-címem nem adom meg, mivel az adatlapomon is lehet üzenetet küldeni)

Fáskerti elvtárs Creative Commons License 2019.01.01 0 0 1497

Sziasztok,
mindenkinek boldog új évet kívánok!
Házasságban, de magányosan élő 46 éves férfi vagyok.
Nem ítéletet várok, kioktatást, sajnálatot vagy tanácsokat sem szeretnék kapni, hanem egy barátnőt - akár levelezőpartnert - találni.
Nem szeretőt keresek és nem szeretnék kilépni a házasságomból.
Egyszerűen egy - szintén hasonló kapcsolatban élő - sorstársnőmmel szeretnék néha elbeszélgetni az életről, kapcsolatokról és egyebekről.
Ha magadra ismersz és időnként szeretnél valakivel csevegni, akkor kérlek írj a 72 greg kukac gmail pont com címre.
Várom...

26Feri26 Creative Commons License 2019.01.01 0 0 1496

Sziasztok!

 

Feri nek hívnak, 27  éves vagyok Komárom-Esztergom megyéből.
Korombeli barátokat keresek akár személyes kapcsolattartásra, akár csak interneten keresztüli csevegésre, baráti ismerkedésre. Megbízható, nyitott és barátságos személyiség vagyok, ezáltal bármi megosztható velem. Szívesen adok tanácsot és nyújtok segítséget, amikor csak tudok.
Ha esetleg valaki szeretné felvenni a kapcsolatot velem, az email címem: bloc21@windowslive.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!