Segítséteket kérném szépen. Egy 6 éves cica mellé keresnék egy ici-pici "antennafarkú" kölyökmacskát. Elsősorban nőstényt, max. 8 hetes korig!
A helyzet az, hogy egy új kecóba költöztünk és mivel hétköznap én is és a párom is dolgozik, egyedül van itthon. Az egyetlen, amivel segíteni tudunk - átmenetileg -, bekapcsoljuk neki a tv-t, hogy hangokat, beszédeket halljon. De mivel ez nem igen jön be - úgy tűnik - mindenképpen szeretnék mellé egy kismacskát, aki talán egy kicsit "visszahozza" őt az életbe.
A tanácsotokra is kíváncsi lennék e témában. Mivel ez a cica alapból félős, igen nagyon nagy dilemmában vagyok, hogy ez a lépés helyes lesz-e neki vagy sem. A kollegáim és a főnököm szerint helyes, mert bár az első hetekben fújni fog rá, de később felhozza a benne rejlő anyai ösztönöket és jóban lesznek. Én nem tudom sajnos, mert ő az első cicám az életem során, és nem igen vagyok - főleg két cica összeszoktatásában - tapasztalt. Semmi mást nem akarok, csak jót tenni vele, csak az motoszkál a fejemben, hogy: rendben, első hetekben sértődékenységi jelenetet fog leadni az új jövevény miatt, ez még nem is olyan nagy gond, de mi van akkor, ha nem hogy vidámabb lesz tőle, de még ennél is sértődékenyebb lesz és az ágy alatt marad, ahogy mostanság is teszi? Szóval, nem tudom. A mostani napjai sajnos abból állnak neki, hogy hétköznap nappal - evés, ivás, stb. tevékenységen kívül - az ágy alatt tölti a napjait (persze, ezt csak feltételezem), de ha hazajövünk este, akkor sem az a vidám cica, inkább olyan, mintha depressziós lenne. Nem arról van szó, hogy nem örül az embernek, ha hazamegyünk, örül ennek, csak tudom, hogy régen azért pl. időnként elkezdett rohangálni a lakásban, 'szal dili dolgai voltak. És mióta eljöttünk onnan, ez elmúlt. Szóval, emiatt gondolom azt, hogy lehet, hogy új cica kéne ide, aki egy kicsit feldobja és talán nem fog unatkozni nap közben! Nektek mi a véleményetek?
A segítségeteket és tippeket várom sok-sok szeretettel: Joan
Sziasztok! 2009.01.29-én Budapest, V.ker. Alkotmány utca 20.szám alatt láttam egy vörös , nagytestű, hosszúszőrű, ápolt cicát. Valószínű hogy a környéken lakik csak elkóborolt. Meg akarták simogatni, erre beszaladt egy pinceablakon. Azért írok, ha valaki keresné, még a környéken van.
Szerető gazdit keres a képen látható hatalmas szeretetbomba cica!
Fiatal felnőtt, szürke cirmos, nagytermetű, gyönyörű, ivartalanított, oltott, chipezett, féreghajtott tünemény lány cica. Lakásban tartjuk, szobatiszta, nyugodt, problémamentes, megbízható, nagyon kedves, bájos cica, akiről egy rossz szót nem tudok mondani. A Dél-pesti kórház udvarából mentettük, ahol bár jól tartották, etették, a jövője ott mégis előre megpecsételt lett volna.És nem azt a sorsot érdemelte volna! Mindeddig még nem találkoztam ennyire hálás, kedves macskával: teljesen levett a lábamról a feltétlen szeretetével és hálájával, óriási bizalmával. Minden járókelőre úgy nézett, mint az Istenre, mindenkibe kapaszkodott, mindenkinek, aki lehajolt hozzá, az ölébe fészkelte magát, és sírt, és könyörgött, hogy valaki végre mentse meg, vigye haza.. Amikor tettem volna bele a hordozóba, megelőzőtt: azonnal belemászott, ott hatalmas dorombolásba kezdett, és mikor elhelyezkedett kényelmesen, azt mondta: mehetünk. És jött. És mikor kiengedtem itthon, az első dolga volt, hogy az ölembe ült, ott kényelmesen elnyújtózott, mennydörgésszerű dorombolásba kezdett, sebesen dagasztott a tappancsaival, mindeközben folyamatosan a szemembe nézett, és mosolygott, és végre talán most először, igazán boldog volt. Ujjászületett.. Szerető, méltó gazdit keresünk ennek a csordultig szerető, jobb sorsra érdemes kincsnek. Hadd kezdjen egy boldog, új életet. Annyira megérdemelné. Képtára: http://gallery.site.hu/u/mentholx/tunderke/ Érdeklődni róla: 06305177925, mentholxx@gmail.com -Macskamentő magánszemély-
Szia Mentholx :) Véletlenül találtam ide... Megnéztem a honlapot is.. Nagyon szép Boci cica... Én már régóta keresek az én cicámnak, hozzá hasonló adottságú cicatársat. A honlapon lévő mailodra írok... A többi dolgot ott beszéljük meg, ha aktuális még, és ha minden más is rendben lesz.. Szívesen befogadnám Bocikát... üdv.X.
Boci, a mentett, idős, hányatott sorsú cica még mindig gazdit keres!!!
Kérem, valaki végre lássa meg benne az Igazi, nagybetűs cicát, és adjon neki még pár szép, méltó évet! Úgy megérdemelné, és annyira hálás lenne érte!
Gazdikereső fehér-fekete, zöld szemű, hatalmas és gyönyörű ivartalan, oltott, egészséges(gyakori fertőző-halálos macskabetegségekre tesztelt és:NEGATIV!) 10 éves kandúr cica Boci mentett cica, akit a gazdája nemes egyszerűséggel ki akart hajítani külföldreutazás miatt, így került hozzánk-ezt megelőzendő-,átmeneti gondozásba, míg gazdára nem talál. Pedig nem szolgált rá erre a sorsra..Ő sose hagyta volna el a gazdáját..Sokként érte, amikor a szeretett gazdi kilépett az ajtón, és többé nem jött érte vissza..Nem értette, mi történik vele, miért történik ez vele, haragudott az egész világra és összekuporodva rettegett.. De a megtört szívű, csalódott herceghez idővel és kitartással sikerült közelférkőzni; a bizalmába fogadott, és ekkor egy nagyon kedves, hízelgős, az ember társaságát rettenetesen igénylő, hálás cicát ismerhettünk meg benne, aki már csak egyet szeretne: végre tartozni valakihez, valakit tiszta szívből szeretni, aki többé nem hagyja őt cserben! Egy biztos: az, aki befogadja őt, megértéssel lesz felé, szeretni fogja és sose hagyja cserben, a világ egyik leghűségesebb és legodaadóbb cicáját tudhatja magáénak! Boci szeretne lehetőleg egyedüli, és benti cica lenni(ahogy eddig is az volt a 10 év alatt). Ő már egy nyugodt, komótos cica, nem rongál, szobatiszta, nincs vele az égvilágon semmi baj, és egészségileg is teljesen rendben van. Idősebb embernek is remek társa lehetne. Kérem, valaki végre lássa meg benne a nagybetűs, nagyszerű cicát, és mutassa meg neki, hogy az élet szép; megkésve bár, de hadd kezdhessen egy új és boldog életet, hiszen annyira megérdemelné! Boci képtára: http://gallery.site.hu/u/mentholx/boci/ Érdeklődni: 06305177925 v. 06702127219 v. mentholxx@gmail.com -Macskamentő magánszemély-
---- Szerető gazdit keres 2db ezüst cirmos(whiskas-jellegű, az átlagosnál valamivel hosszabb szőrű) és 1db szürke cirmos cica, 2 fiú és 1 kislány. Kb. 6-8 hónaposak, helyesek, gyönyörűek, lakásban tartottak, szobatiszták, macska-kompatibilisek (kutyára nincsenek tesztelve, bár mivel még fiatalok, valószínűleg gond nélkül összeszoktathatók). Féreghajtva, oltva, chipezve, ivartalanítva keresnek gazdit ezek a jobb sorsra érdemes, mentett cicák. Érd:06203442998 v. 06305177925 v. mentholxx@gmail.com - macskamentő magánszemély -
Szerető gazdit keres egy tüneményes(!) kisfiú koromfekete, kb. 6 hónapos gyönyörűség. Lakásban tartott, szobatiszta, macska-kompatibilis (kutyára nincs tesztelve, bár mivel még kölykök, valószínűleg gond nélkül összeszoktathatók). Oltva, féreghajtva, chipezve, lehetőség szerint ivartalanitva keres szerető gazdit ez a nagyon kedves, jobb sorsra érdemes mentett cica. Érdeklődni róla: 06203442998 v. 06305177925 v. mentholxx@gmail.com - macskamentő magánszemély -
Szerető gazdit keres -együtt és külön-külön is- 2 mentett, egymáshoz nagyon ragaszkodó tesó kisfiú, cirmos, 3-3,5 hónapos tüneményes, elképesztően emberfüggő, ragaszkodó csöppség. A kicsik parazitamentesen, oltva, chipezve költözhetnek örökbefogadó leendő gazdájukhoz. Jelenleg lakásban laknak, amit nagyon élveznek, és természetesen szobatiszták. Emellett macska-kompatibilisek, gyerek-kompatibilisek, és valószínűleg kutyával se lenne gondjuk, -még kicsik, bármihez hozzászoktathatók. Szerető gazdira vár ez a két, jobb sorsra érdemes kis kincs!
sziasztok! A csömöri auchannál lakik egy nőstény kb 1 év körüli cica. Nagyon barátságos és kedves. Egy kibélelt kis dobozban lakik. Sürgősen gazdira van szüksége. Kérem aki szeretne egy cicát befogadni. Írjon!!!
és:NEGATIV!) éves kandúr cica Boci mentett cica, akit a gazdája nemes egyszerűséggel ki akart hajítani külföldreutazás miatt, így került hozzánk-ezt
megelőzendő-,átmeneti gondozásba, míg gazdára nem talál. Pedig nem
szolgált rá erre a sorsra..Ő sose hagyta volna el a gazdáját..Sokként
érte, amikor a szeretett gazdi kilépett az ajtón, és többé nem jött érte vissza..Nem értette, mi történik vele, miért történik ez vele,
haragudott az egész világra és összekuporodva rettegett.. De a megtört
szívű, csalódott herceghez idővel és kitartással sikerült
közelférkőzni; a bizalmába fogadott, és ekkor egy nagyon kedves,
hízelgős, az ember társaságát rettenetesen igénylő, hálás cicát
ismerhettünk meg benne, aki már csak egyet szeretne: végre tartozni valakihez, valakit tiszta szívből szeretni, aki többé nem hagyja őt cserben! Egy biztos: az, aki befogadja őt, megértéssel lesz felé, szeretni fogja és sose hagyja cserben, a világ egyik
leghűségesebb és legodaadóbb cicáját tudhatja magáénak! Boci szeretne
lehetőleg egyedüli, és benti cica lenni(ahogy eddig is az volt a 10 év
alatt). Ő már egy nyugodt, komótos cica, nem rongál, szobatiszta,
nincs vele az égvilágon semmi baj, és egészségileg is teljesen rendben
van. Idősebb embernek is remek társa lehetne. Kérem, valaki végre lássa meg benne a nagybetűs, nagyszerű cicát, és
mutassa meg neki, hogy az élet szép; megkésve bár, de hadd kezdhessen
Egy kedves ismerősöm nevében írok nektek. Nagyon szeretne egy kiscicát Kocsord közelében. Ha valaki tud segíteni kérem jelezze neki a k.melci@freemail.hu -ra
Szelíd, bújós fiúcica otthonra vágyik. Kb 4 hónapos, cirmos-fehér, puha, selymes szőrű kandúrka gazdát keres. Játékos, szelíd, más cicákkal remekül kijön. Játék közben sem karmol vagy harap, gyerek mellé is ideális. Jelenleg a kertünkbe fészkelte be magát, más állataink miatt sajnos lakásba beengedni nem tudjuk (bár nagyon jönne). Nagyon vágyik a gondoskodásra, szeretetre, és a hideg miatt egy meleg lakásra. Fotók itt: http://cicaajandekba.tamaslehoczky.fotoalbum.hu/ Érd: juliszabo@freemail.hu 0620/8246033
Állatorvosi rendelőnkbe leadott két nyolchetes cirmos kiscica ajándékba elvihető. A cicák az első oltásukat, bolha és féregellenes kezelésüket megkapták. Mikrochippel rendelkeznek.
Szerető gazdit keres Masni és lánya, Hópehely (együtt és külön-külön is)! Szerető gazdit keres ez a 2 nagyon kedves mentett, ideiglenes befogadónál elhelyezett, csodaszép hófehér ivartalanított lánycica. A mamacica kb. 1, a lánya kb. fél éves.Jelenleg lakásban laknak, szobatiszták, tüneményesek, ivartalanítva, oltva, parazitamentesítve, chipezve keresnek szerető gazdit!
Szerető gazdit keres a képen (ill. képtárban) látható mentett, ideiglenes befogadónál elhelyezett, 8-10 hetes, koromfekete, tüneményes és gyönyörűséges kiskandúr. Ő egy nagyon hálás, bújós, dorombolós, extra játékos, jobb sorsra érdemes kis kincs, akinek minden vágya egy saját, szerető család. Sokmindent megélt már az eddigi kis élete során, és már nagyon várja sorsa jobbrafordulását.. Kutya, macska, gyerek mellé is bátran ajánlom. Természetesen szobatiszta, s jelenleg lakásban lakik.
Gazdikereső tündéri fiatal cirmos ivartalanított kandúrka! Szerető gazdit keres a képen látható talált, rendkívül hálás(a felkarolásért), tüneményes, dorombolós, puszilkodós(!), bújós, hihetetlenül ragaszkodó, egészséges, nagyon szép szürke cirmos, fiatal(kb. 8 hónapos) ivartalanított, oltott, féreghajtott, chipezett kandúrka.Kutya-és macskakompatibilis, nyugodt, problémamentes, szobatiszta. Ez a jobb sorsra érdemes, bűbájos cica élete végéig hálás lesz annak, aki befogadja őt. Képtára: http: //gallery.site.hu/u/mentholx/c irmoscica/ -macskamentő magánszemély-
Gazdikereső fehér-fekete, zöld szemű, hatalmas és gyönyörű ivartalan,oltott, egészséges(gyakori fertőző-halálos macskabetegségekre tesztelt és:NEGATIV!) kandúr cica Boci mentett cica, akit a gazdája nemes egyszerűséggel ki akart hajítani külföldreutazás miatt, így került hozzánk-ezt megelőzendő-,átmeneti gondozásba, míg gazdára nem talál.Pedig nem szolgált rá erre a sorsra..Ő sose hagyta volna el a gazdáját..Sokként érte, amikor a szeretett gazdi kilépett az ajtón, és többé nem jött érte vissza..Nem értette, mi történik vele, miért történik ez vele,haragudott az egész világra és összekuporodva rettegett.. De a megtört szívű, csalódott herceghez idővel és kitartással sikerült közelférkőzni; a bizalmába fogadott, és ekkor egy nagyon kedves, hízelgős, az ember társaságát rettenetesen igénylő,hálás cicát ismerhettünk meg benne, aki már csak egyet szeretne: végre tartozni valakihez, valakit tiszta szívből szeretni, aki többé nem hagyja őt cserben! Egy biztos: az, aki befogadja őt, megértéssel lesz felé, szeretni fogja és sose hagyja cserben, a világ egyik leghűségesebb és legodaadóbb cicáját tudhatja magáénak! Boci szeretne lehetőleg benti cica lenni(ahogy eddig is az volt )Ő már egy nyugodt,komótos cica, nem rongál, szobatiszta, nincs vele az égvilágon semmi baj, és egészségileg is teljesen rendben van. Idősebb embernek is remek társa lehetne. Valaki végre lássa meg benne a nagybetűs, nagyszerű cicát, és mutassa meg neki, hogy az élet szép; hadd kezdhessen egy új és boldog életet, hiszen annyira megérdemelné!
Gazdit keres a képen látható mentett, állatorvos által látott, oltott, parazitamentesített, chip-ezett, nagyon szép és nagyon bájos kis csöppség! Egy bokor aljából lett kimentve, ott sírt elhagyatottan, s azóta nem győzi megköszönni a segitséget, az életének megmentését; már attól elolvad örömében, ha az ember hozzászól,- egyből hangosan elkezd dorombolni, bújik, és sebesen gyurmázik a kis tappancsaival... Szobatiszta, lelkileg is rendben van az őt ért hányattatások ellenére, játszik, és barátkozik a többi cicával, tehát más cica, ill. cica-barát kutya mellé is nyugodtan befogadható. Szerető, méltó gazdit keres! Képek róla: http://gallery.site.hu/u/mentholx/picike/ Érdeklődni:06305177925, mentholxx@gmail.com -Macskamentő magánszemély
Ajándék Cica ! A képen látható vörös-fehér foltos kandúr kiscica befogadó gazdát keres. Csak jó helyre adjuk. Személyesen vihető el Százhalombattáról. Szegényke a házunk körül kóborol, a "macskaház"-ban lakik. A hideg idők közeledtével egyre kilátástalanabb a sorsa, kb. 2-3 hónapos lehet. Féreghajtást, bolhamentesítést és első védőoltást kapott. Oltási könyve van. Játékos, kezes, barátságos. Mi véglegesen befogadni sajnos nem tudjuk, mert a meglévő kandúrunk nem tűri a konkurenciát ! Ajándék még az ingyenes ivartalanítás is, ha majd a kora megengedi ! T: 70 3732294
Ajándék Cica ! A képen látható vörös-fehér foltos kandúr kiscica befogadó gazdát keres. Csak jó helyre adjuk. Személyesen vihető el Százhalombattáról. Szegényke a házunk körül kóborol, a "macskaház"-ban lakik. A hideg idők közeledtével egyre kilátástalanabb a sorsa, kb. 2-3 hónapos lehet. Féreghajtást, bolhamentesítést és első védőoltást kapott. Oltási könyve van. Játékos, kezes, barátságos. Mi véglegesen befogadni sajnos nem tudjuk, mert a meglévő kandúrunk nem tűri a konkurenciát ! Ajándék még az ingyenes ivartalanítás is, ha majd a kora megengedi ! T: 70 3732294
Nehéz sorsú, mentett , kedves, egészséges , oltási könyves cicák keresik szerető gazdájukat. Magán cicamentőként lehetőségeim sajnos végesek, így ha egyet befogadsz kettőt menthetsz meg hiszen házikedvenced helyére új rászoruló érkezhet. A cicák örökbefogadási szerződéssel vihetők el (az oltás árát kell csak megtéríteni) érdeklődni lehet: olahgaborne@gmail.com 06-30-542-0085