Keresés

Részletes keresés

ILDIKONL Creative Commons License 2011.11.23 0 0 2195

Sziasztok!

 

MANCI, ez naggyon  "csecse "lett! Gratula hozza!

Előzmény: manci28 (2194)
manci28 Creative Commons License 2011.11.20 0 0 2194

Ez lett a szülinapi torta.

Vik 23 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 2193

Hogy ez milyen szép!

Előzmény: ZsuR (2179)
ILDIKONL Creative Commons License 2011.11.15 0 0 2192

AGIA!

Gratulalok a sikeredhez! Nagyon ugyes vagy! Csak igy tovabb! En az egyik szuletesnapos kollegamat leptem meg a muffines pillangokkal.A szaja tatva maradt es az uzletunkbe vegig mutogatta. En meg orultem hogy ilyen jo sikere lett a meglepinek.

Szia!

Ágica28 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2191

HURRÁ-HURRÁ! SIKERÜLT!!! BÁR A TIEID SOKKAL SZEBBEK, NEKEM NEM VOLT GYÖNGYÖM ÉS SZINEZÉKEM, DE EGY PILLANGÓ SEM TÖRT EL ÉS MOST MÁR TUDOM, HOGY ILYET SZERETNÉK BIZTOSAN A GYEREK TORTÁJÁRA. A TÖBBI KELLÉKET ADDIG MÉG BESZERZEM! 52 DB PILLANGÓ LETT KÉSZ ÉS KÖZBEN KIDERÜLT, HOGY MA VAN A SZOMSZÉDOM SZÜLETÉSNAPJA, ÍGY HOLNAP CSINÁLOK HOZZÁ MUFFINT ÉS MEGPRÓBÁLOM A KRÉMET IS.

 

SZERETTEM VOLNA EGY BARBIES TORTÁT FELTÖLTENI, AMIT ÉN KÉSZÍTETTEM, DE SAJNOS A NAGYSÁGA MIATT NEM ENGEDI. HA SIKERÜLT LEKICSINYÍTENI, AKKOR PÓTOLOM ÉS KÜLDÖK KÉPET A HOLNAPI REMEKMŰVEMRŐL IS.

Előzmény: ILDIKONL (2190)
ILDIKONL Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2190

En mindig elfelejtek vmit! A SOREGIEKTOL tudsz rendelni! Kipostazzak neked. http://www.soregi.hu/ 

ILDIKONL Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2189

AGICA!

 

Etelfesteket folyekonyat kapsz sztem a nagyobb supermarketekben otthon .A legjobb festek a WILTONEKE, en azt hasznalom abbol is nem a folyekonyat hanem a zseles fajtat.Nagyon keves kell belole!! Ha fested majd, akkor mindig PICIT!...egy fogpiszkalot belemartasz en azt a mini adagot a vegerol beleteszed a krembe. MINDIG  keveset es tobbszor adagolva. HA egyszer tul sotetre szineztel vmit akkor nagyon nehezen ill nem lehet mar rajta segiteni. Igy van ez a marcipan es a fondant szinezesenel is.Vigyazz vele tehat.

Szia, es sok sikert! Fotot hozzal am! hogy hogy sikerult.

ZsuR Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2188

NEm lehet rossz!!!  Azt hiszem az unnepekre en is fogok ilyent csinalni... 

Szeretem a dios beigli tolteleket... azt hiszem azt is fogok hasznalni hozza, az aljara.

No meg a gesztenye puret... micsoda kis aranyos adagokat lehet vele csinalni!!!

Előzmény: Törölt nick (2187)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2187

Ilyet szoktam csinálni én is, nagyon egyszerű és nagyon mutatós. Én Cointreau-s angolkrémmel töltöm meg az étcsoki-kosárkákat, isteni! :-))

Előzmény: ZsuR (2172)
Ágica28 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2186

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! Ma hozzá is fogok, bár sajnos ételszínezékem nincs, de már annyira kíváncsi vagyok, hogy nekilátok enélkül is! Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a receptet és a segítséget. Nagyon sok jó receptet találtam az általad említett oldalakon :-) Köszönöm mégegyszer, szép napot kívánok!

Előzmény: ILDIKONL (2184)
manci28 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2185

Vanessa köszönöm a választ!

 

Még egy kis segítség. Diabetikus tortát kéne csinálnom, de nem tudom, hogy mivel édesítsem. Stevia port kaptam kipróbálásra, de azt mondák, hogy nagyon vigyázzak vele, mert nagyon kevés kell belőle. A Glukonon-ra azt mondták, hogy megkeményíti a tésztát, és hogy puffadást és hasmenést okoz. 

 

Van valami jó ötletetek?

ILDIKONL Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2184

AGICA!

Meg annyi hozzafuzni valom van: Ha a kremet elkeszitetted, tedd a hutobe be 1-2 orat hogy a vaj had szilarduljon meg jobban mert maskent folyos lehet.A hidegtol visszaszilardul.A pillangokbol tobbet keszits, mert ha a foliarol leszeded, torhetnek.Igy mindig van tartalekod es a hibat igy korrigalhatod.Boldog szulinapot az unnepeltnek!

ILDIKONL Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2183

Szia AGICA!

 

Itt talalod meg a cimet. Tucsokesbogar keszitette es Moha oldalan is meglelheto. Keresd ki naluk, mert ha az O oldalukon a teljes cimet ide berakom akkor beteszi az egesz oldalt automatikusan az itteni szisztema es oriasi helyet foglal el. Cim: http://tucsokbogar.blogspot.com   es  http://www.mohakonyha.    Ugye milyen szepek!  En Tucsi oldalan talalhato Olasz kremmel keszitettem amit kesobb 4 fele osztottam es egyenkent szineztem meg, azutan nyomozsakkal diszitettem.Az Olasz-krem keszitesehez a hozzafuznivalom: A  forro kesz elkeszitett cukorszirupot lassu  vekony egyenletes sugarba csorgatod hozza a felvert tojashabhoz keveres kozben.NEM kell megilyedned! Osszekapja, de kb 10 perc allando keveres veres utan tokenletes kremet kapsz! Izesitheted aromakkal is. Akkor kulonbozo szinu pillangos muffineknek kulonbozo izuk is lesz. Sok sikert! Nagyon dekorativak!Szia!

Ágica28 Creative Commons License 2011.11.12 0 0 2182

Kedves Ildikó!

 

Nagy örömöt okoztál Nekem ezzel a pillangókkal, ugyanis a kislányom 5 éves lesz és ilyen gyönyörű pillangókat kerestem egész délután. Nagy örömömre szolgál, hogy megtaláltam ezt a csodaszép remekművet. Segítséget is szeretnék kérni Tőled ezek elkészítéséhez. Fent olvastam nagyjából a leírását ezeknek, de sajnos "kezdő" létemre ez Nekem nem sokat mondott. Megtennéd légyszíves, hogy megírod Nekem ha lehet "lépésről-lépésre" ezeknek a csodálatos pillangóknak az elkészítési módját??? Igaz december 23-án lesz a kislányom 5 éves, de Én már ilyenkor készülődöm rá. Segítségedet előre is köszönöm. További szép napot kívánok Neked!

Előzmény: NLILDIKO (2053)
Vanessa... Creative Commons License 2011.11.05 0 0 2181

Szia:)

'

Akar marcipannal, akar pilles vagy egyeb fondanttal burkolod a tortat, a burkolat ala mindig tegyel egy sima, hagyomanyos vajkremet. Igy nincs ami kioldja a cukrot a burkoloanyagbol, nem folyik le a burkolat.

 

Udv:

 

Vanessa

 

 

Előzmény: manci28 (2180)
manci28 Creative Commons License 2011.11.05 0 0 2180

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni. Sokszor csináltam már tortákat, amit bevontam pillecukros fondánnal. Másnapra mindig kifolyt a fondan alól cukros lé. Egyedül a főzött csokikrémnél nem. Mi ennek az oka? Akkor is ha pudingos krémet csináltam margarinnal kikeverve, és alkkor is, mikor Hulalás málnahabos krémet csináltam.

 

Én csak hobbiból sütögetek, nagyon szeretem, de most megkértek, hogy egy szülinapi partira csináljak egy emeletes tortát. Ezzel nem is lenne gondom, csak attól félek, hogy szétfolyik a torta mire az asztalra kerül, mert már előző nap meg kell csinálnom.

ZsuR Creative Commons License 2011.10.26 0 0 2179

Itt egy kellemes csokolades recept - de azt hiszem kiprobalom egy egyszeru csokoladevan bevonni es viragokat keszitek ra... Wilton viragokat.  Mostanaig tartottak, ideje csinalni megint egy jo nagy adagot.  A legjobban az ibolya tetszett, levellel.

 

http://www.foodnetwork.com/recipes/tyler-florence/a-gooey-decadent-chocolate-cake-recipe/index.html

 

Ilyesmi viragokat fogok csinalni ujra:

ILDIKONL Creative Commons License 2011.10.26 0 0 2178

Sziasztok Lanyok!

 

Nagyon szep tortakat keszitettetek! Hozok en is nektek egykis kostolot. Diotorta.

 

Itt a lap aljan kostolgathattok a legujabbakbol: http://www.mijnalbum.nl/Album=IWG4GRNS  Szerencses munkalkodast mindenkinek!

 

ZsuR Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2177

Ki fogom probalni, mielott vendegeknek talalom :)), koszi  a jotanacsot!

Előzmény: Vanessa... (2176)
Vanessa... Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2176

Rozsalevellel csinaltam mar ezt a technikat es az volt a tapasztalatom, hogy csak nagyon jo minösegu etcsokival muködött. Konkretan az elsö esetben orakig ecsetelgettem a levelekre az olvasztott bevonocsokit, mert levelkoszorut almodtam meg a tortara. Nem is volt semmi gond, csodaszepek lettek a torta mesesen nezett ki. Aztan eljött a pillanat es a kamraban meggyujtottam a 37 szal gyertyat, majd vittem befele a tortam nagy buszken.... A levelek meg szepen elkezdtek kokadozni es olvadni:D A gyertyak melege elegendö volt ehhez:))) Hat mit ne mondjak!? megtanultam a lecket! Soha többe nem csinalok ilyesmit bevonocsokibol:)

Előzmény: ZsuR (2175)
ZsuR Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2175

Nem ezt Farkas Viktor csinalta, az o blogjarol hoztam.  De fogok en is csinalni!

A gesztenye pure tokeletes!!!

Előzmény: Vanessa... (2174)
Vanessa... Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2174

Ezeket mar te gyartottad??? Nagyon szepek! Mondjuk parizsikremmel es malnaval sem megvetendö.... Karacsonyra meg is ihlettel:)))   De akar gesztenyepuret, vagy kisebb adag somloit is eltudnek bennuk kepzelni. 

Előzmény: ZsuR (2172)
Vanessa... Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2173

En megkernem, de ide nem kuldik ki sajnos:/ Majd a nyaron megprobalom beszerezni otthon. De azert nagyon köszi:)

Előzmény: Pandus (2171)
ZsuR Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2172

Nekem a csokolade kehely tetszik nagyon, micsoda dekadens desszert lesz belole a csokolade szereto csaladomnak!  Csokolade mousse bele, friss malna, friss menta level ra...

Előzmény: Vanessa... (2169)
Pandus Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2171

lesz tán novemberben egy új Dr Oetker könyv, dísztorták. Kérd meg karácsonyra

Előzmény: Vanessa... (2170)
Vanessa... Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2170

Sajnos sok eselyem nekem sincs eljutni egy ilyen tanfolyamra, pedig rengeteg dolog erdekelne:( 

Előzmény: Törölt nick (2168)
Vanessa... Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2169

Köszönöm szepen:))))

Lassan szulinapos a parom, aztan az unokam lesz ket eves decemberben, igy aktualis lesz ismet tortazgatnom:)))  Az a lofej nagyon beinditotta a fantaziam. A parom nagy lovas:)

Előzmény: ZsuR (2167)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2168

És tök jók az órák is, legalábbis az az egy, amin voltam, az tök jó volt, kár, hogy mostanában esélytelen vagyok eljutni...

Előzmény: ZsuR (2167)
ZsuR Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2167

Mashonnan is, biztos reklamnak vettek.  Pedig nem az.

 

Előzmény: ZsuR (2166)
ZsuR Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2166

Ugy nez ki, valaki kiszedette...

Előzmény: Vanessa... (2165)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!