Keresés

Részletes keresés

Wác Creative Commons License 2007.01.27 0 0 378
Nézd meg itt a finn jégkorong válogatott topik bannerét, azon rajta van! Hyva, vagy valami hasonló :)
Előzmény: alminar (377)
alminar Creative Commons License 2007.01.27 0 0 377

A magyarokat én is, Attiláéat is beleértve, nekünk nagyon peches volt ez az EB....

És a kedvencemnek, Andrei Griazevnek is...:((

 

de azért a dobogók nagy részével elégedett vagyok, ami ritkán fordul elő...

 

Finnül, hogy van a hajrá, tudja vki??? :))

 

 

 

 

Előzmény: Wác (374)
alminar Creative Commons License 2007.01.27 0 0 376

Köszi a választ Zinaida !!!

miután a grúz lánynak nem jött össze, én már csak azt vártam, hogy az orosz lány szúrja el....(kicsit gonosz vagyok)

 

remélem mielőbb láthatom a másik 2 finn lányt (akit írtál) is versenyen....:)

 

 

Előzmény: zinaida (375)
zinaida Creative Commons License 2007.01.27 0 0 375

NAgyon jo, volt amikor az orosz lány elesett már alig birták visszatartani, nagyon boldogok voltak győztek bocsánatot kérni. Amugy 1 érmet vártak a lányoktól a többség inkább Susannatol, nem Kiiratól, de azt hiszem, igy is nagyon boldogok. Amugy meg Kiira nagyon népszerű, még aki nem is néz soha korit az is ismeri, több cégnek a  reklámarca.

Nem tudtam, hogy beteg volt bár azok után, hogy csak 4 volt a bajnokságba, érezhető volt, hogy valami nincs rendben. Az EB-re jutásnál is szerencséje volt LAura Lepistö aki 2. lett a bajnokságban, nem indult a pot válogaton mert beteg lett.

Emelett meg van még egy nagyon jo lány Jenni Vähämaa, szerintem ő a legtehetségesebb, tavaly a junior vb-n a legjobb europai lett. 147 centi kicsit Cohenre emlékesztet. Pár éven belül úgy gondolom a Korpi, Lepistö, Vähämaa europa legjobbjai lehetnek.

Előzmény: alminar (371)
Wác Creative Commons License 2007.01.27 0 0 374
Persze :)))

De a magyarokat sajnálom! :(
Előzmény: alminar (373)
alminar Creative Commons License 2007.01.27 0 0 373

Én úgy örülök, a 2 kedvencem dobogós lett !!!!  :)))

 

Wác, te is örülsz ugye??

Előzmény: Wác (372)
Wác Creative Commons License 2007.01.27 0 0 372
Nők végeredménye:

1 Carolina KOSTNER ITA 174.79 2 1
2 Sarah MEIER SUI 171.28 1 2
3 Kiira KORPI FIN 151.19 5 4

4 Susanna POYKIO FIN 146.02 7 5
5 Valentina MARCHEI ITA 144.28 12 3
6 Alisa DREI FIN 141.90 9 6
alminar Creative Commons License 2007.01.27 0 0 371

Zinaida, az a visítás jó lehetett !!!!!!!!! :)))))

 

Hajrá Kiira !!!

 

te hallottál erről, hogy beteg volt??

 

 

Előzmény: zinaida (370)
zinaida Creative Commons License 2007.01.27 0 0 370
Ne tud meg mit visitottak itt a finn kommentátorok. Hát minden elismerésem három finn az első hatban.. Kiváncsi vayok ezek után kit küldenek a vb-re ! Kiira helye szerintem biztos ezután az érem után.
Előzmény: Wác (368)
alminar Creative Commons License 2007.01.27 0 0 369

Gratula Kiirának !!!! :))))))))))

 

Juli LPje után már csak azon szorítottam, hogy valahogy a dobogóra kerüljön...

de azért a grúz lányt sajnálom nagyon, az orosz kiutasítás tönkretette az edzését..

 

Ígérem felrakom a képet, kár, hogy nem mondtam neki, hogy nagyon szeretjük itt, örültem hogy siekrült elcsípnem...

Wác Creative Commons License 2007.01.27 0 0 368
3 finn az első hatban, ez nagyon jó eredmény! A magyarokat nagyon sajnálom :((((((((
Előzmény: Veszpremi (367)
Veszpremi Creative Commons License 2007.01.27 0 0 367
Megvan a 3.!
Előzmény: Wác (366)
Wác Creative Commons License 2007.01.27 0 0 366
Kiira lehet, hogy érmes lesz? :)
Előzmény: Veszpremi (365)
Veszpremi Creative Commons License 2007.01.27 0 0 365
A rövidben magabiztosabb volt, én most is olyannak vártam. De tényleg nem volt rossz.
Előzmény: Wác (363)
Wác Creative Commons License 2007.01.27 0 0 364
Szia!

Örülök, hogy idetaláltál, légy üdvözölve! :)
Előzmény: IxTom (361)
Wác Creative Commons License 2007.01.27 0 0 363
Nem volt olyan rossz szerintem, azért voltak hibái! A ruhája tényleg jó szerintem is! Ha dobogós lenne, nagyon örülnék neki, de már így is nagyon jó helyezést fog elérni!
Előzmény: Veszpremi (362)
Veszpremi Creative Commons License 2007.01.27 0 0 362
Ez a kűr csak közepes lett. Nem volt rossz, de nem az igazi, kicsit bizonytalankodott. A ruhája nekem tetszett, csinos.
IxTom Creative Commons License 2007.01.27 0 0 361
Sziasztok! Én tegnap láttam Kiira Korpit először és tényleg nagyon aranyos, meg ügyes is (hogy miért nem követtem eddig a műkorcsolyázást :DDD ) . Örülök hogy rátaláltam erre a topikra. Hajrá Kiira!!!
Wác Creative Commons License 2007.01.27 0 0 360
Elena Glabova észt lány, és Lina Johansson is elég szimpi nekem :)

Köszi, az nagyon rendes lesz tőled! Örök hála :)
Előzmény: alminar (359)
alminar Creative Commons License 2007.01.27 0 0 359

Wác !!!

csináltam a péntek reggeli edzésen Kiiráról egy képet, esetleg berakom ide, vagy majd elküldöm neked...

az edzésen nem mentek jól neki a dolgok, de örülök, hogy a versenyen igen...

 

Most már itthon szorítok neki, imádom a kűrzenéjét !!! :)))

Előzmény: Wác (358)
Wác Creative Commons License 2007.01.27 0 0 358
Én már az első felnőtt EB-je óta nagyon kedvelem, pedig akkor még csak 16 éves volt! :)
Előzmény: Veszpremi (357)
Veszpremi Creative Commons License 2007.01.27 0 0 357
Ez a csaj egyszerűen egy nagyon szép jelenség a jégen, nőies, szép a mozgása, szuper. Én ezt a topikot előbb találtam meg, mint rá felfigyeltem volna, na de tegnap aztán felkaptam a fejemet a neve hallatán és nem csalódtam :)))
Előzmény: alminar (351)
Wác Creative Commons License 2007.01.27 0 0 356
Én is nagyon örülök neki, hogy aktív lett a topik! Köszi a képeket! :)


Remélem ma is jó lesz Kiira! Hajrá! :)
Előzmény: fridzsimen (353)
Wác Creative Commons License 2007.01.27 0 0 355
Köszi a videókat :)
Előzmény: Törölt nick (352)
fridzsimen Creative Commons License 2007.01.27 0 0 354

A nemzetközi Eurosport weboldalon most találtam ezt : Vip Zone Live Webcam !
verseny alatt mutatják hogy készülnek,melegítnek, nyújtanak,...aztán az interjúkat

is.....néha a eurosportos közvetítésbe is bevágnak belőle.... Szerintem majd Kiira

is lesz  és Juli és Viki !!!! :) GYERÜNK CSAJOK MINDENT BELE!!!!! :D

 

http://www.eurosport.com/figureskating/mc_vid33003.shtml
fridzsimen Creative Commons License 2007.01.27 0 0 353

Köszi !!! :) Nagyon aranyos vagy örülök hogy igy felélénkült a Kiira topic..... Köszi nektek!!!! :) ....Kezdet kezdetén amikor Wác magának irogatott!!!! :D Az aranyos volt!!!!! :D Aztán meg ketten irogattunk felváltva!!!! :o)

 

Itt van 3 kép tegnapról!!!! :) Remélem  én is hogy Kiira benne lesz az első hatban!!!  

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (352)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.27 0 0 352
alminar Creative Commons License 2007.01.26 0 0 351

És olyan aranyos, kedves !!!!!!!!!!!

És a kűrje nagyon szép, remélem jól futja meg !!!

 

nekem vhogy Poykio sosem volt szimpatikus, természetesen nem ismerem, de Kiira rögtön szimpatikusnak tűnt...:))))

Előzmény: Wác (350)
Wác Creative Commons License 2007.01.26 0 0 350
Végre bizonyította, hogy most ő a legjobb finn! Mindig is tudtam, hogy jó eredményre is képes :)
Előzmény: Veszpremi (349)
Veszpremi Creative Commons License 2007.01.26 0 0 349
Bizony, nagyon szépen korizott!
Előzmény: Wác (348)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!