Keresés

Részletes keresés

matej nyikolajevics Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2169
ezek izraeli írók.
Előzmény: morticia addams (2167)
morticia addams Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2168
a hitleri Németországnak is, mi?

hát most tényleg kezdem megérteni matej nyikolajevicsot...
Előzmény: Törölt nick (2166)
morticia addams Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2167
te nevada! ha már te ilyen tájékozott vagy, és meg tudod mondani másnak, hogy ne ossza az észt fölöslegesen:
ugyan mondd már meg nekem, melyik irodalomhoz tartozik Karinthy, Radnóti, Szerb Antal? (azért csak három név, hogy ne kelljen sokat keresgélned)
Előzmény: Törölt nick (2162)
morticia addams Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2165
jó próbálkozás, sajnos nem sikerült elég ügyesre.

márcsak azért sem, mert nem én vagyok az egyetlen, akit továbbra is érdekel, hogy konkrétan mi lett volna a mondanivalód Az örök zsidó kapcsán.

arról nem is beszélve, hogy most te magad vontad vissza azt, hogy nem vagyok "butuska" - így tehát megint különösen indokolttá vált az, hogy válaszolj végre a kérdésemre / kérdésünkre:))
Előzmény: Törölt nick (2153)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2163

Azé csak válaszolok,mivel ehhez nem kell olvasnom semmit !

Lévén zsidó származású, azért valamivel jobban tudom nálad,hogy én minek érzem magam...Na erről ennyit.

Előzmény: Törölt nick (2159)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2162
Figyu! Te már nem először szólsz hozzá úgy, hogy láthatóan fogalmad sincs arról, hogy mi zajlik körülötted. Egyébként pedig, elég nagy arccal és hangon osztod itt az észt! Próbálj meg normálisabb hangnemre váltani, ha egyáltalán tudod mi az...
Előzmény: Törölt nick (2160)
morticia addams Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2161
Ami összeköthet minket, az a harmonikus együttélés, a kisebbségek céljainak összhagba hozása a magyar nemzet érdekeivel.

Wass arról beszél műveiben, hogy ez mennyire nem így van.


Wass politikai nagysága és objektivitása abban is megmutatkozott, hogy akit a magyar nemzet érdekeivel eléggé összhangba lehetett hozni, azt kevésbé utálta, mint a magyar nemzet érdekeivel nem eléggé összhangba hozhatókat.
Albertünk egyformán elnézô, bölcs szeretettel ölelte magához az egyszerû embereket, lettlégyen az félvad román hegyiember, együgyû orosz katona, gyáva cigány, egyszóval bárkit, akinek se kellô szellemi fegyverzete, se pénzügyi vagy politikai ereje nem volt, ergo igazán alkalmasak voltak a harmonikus együttélésre.

Mi magyarok vagyunk az egyetlenek, akik felismerték ezt,
és a történelmünk arról szól, hogy adtunk a nagyhatalmak pofájába!


például amikor az USÁnak hadat üzentünk:)) remegô mutatóujjal keresték a térképen Magyarországot.

mondom én, hogy érdemes téged beszéltetni!:)))
Előzmény: Törölt nick (2147)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2160
Megírnád esetleg, hogy mivel nem értesz egyet? Tudod, csak mert illik megindokolni, ha valakit tájékozatlannak tartasz.
Előzmény: Törölt nick (2159)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2159
Te jó ég! Hol élsz, hogy ennyire tájékozatlan vagy? Nem gondolod, hogy olvasnod is kelle egy kicsit, ha már könyvesboltban dolgozol? Nem kell válaszolnod!
Előzmény: Törölt nick (2155)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2158
Amíg nincs hatalom a kezedben, zöld ing, bakancs, karszalag délceg testeden, addig csakugyan kevésbé láthatók ezen tulajdonságaid.
Előzmény: Törölt nick (2157)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2156
Miért keressek máshol agreszív állatokat? :)
Előzmény: Törölt nick (2154)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2155

" A zsidókat a magyarok ellen, mindenkit, mindenki ellen, és fordítva. "

Ezt irtad és ebből látszik,hogy a lényeget nem érted !

 

A zsidókat nem lehet kijátszani a magyarok ellen,mivel ők is magyarok !!!

Itt van a bukta, a nonszensz !

Magyarok annak ellenére,hogy a polgártársaik bizonyos történelmi időszakokban mindent elkövettek azért,hogy ne érezhessék magyaroknak magukat.Majdnem sikerült is,hisz a zsidók egy része szabadulván a lágerekből nem HAZAJÖTT,hanem elment Palesztinába,az USA-ba stb.

 

Akik viszont visszajöttek ide és az ő utódaik joggal követelhetik,hogy tekintsék magyarnak őket,mert magyarok.

Ebből a szempontból kurvára nem számit,hogy neked és elvbrátaidnak mi a véleménye.


 

Előzmény: Törölt nick (2147)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2153
Ahogy tegnap is mondtam, tényleg azt gondoltam, hogy nem vagy "butuska", de a 2142. hozzászólásod után ezt visszavonom, azt hiszem, már nincs miről beszélgetnünk. További jó szórakozást.
Előzmény: morticia addams (2144)
matej nyikolajevics Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2152

      "és a történelmünk arról szól, hogy adtunk a nagyhatalmak pofájába!"

 

én téged virtuálisan mindjárt megfojtalak.



Előzmény: Törölt nick (2147)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2151
Idézettel takarózol? Miért nem mered megvallani, amit gondolsz?
Előzmény: Törölt nick (2150)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2149
Már csak az a kérdés, hogy téged ki játszott ki a zsidók ellen (téged, és nem a magyarokat).
Előzmény: Törölt nick (2147)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2146
Miután kijátszottad ezt az ütőkártyát is, csakugyan válaszolhatnál (tudod úgy tisztességes és hiteles, ez különbözteti meg a hozzászólókat a fikanickektől).
Előzmény: Törölt nick (2145)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2145
Sajnos, nem értem, hogy ezt most mire is válaszoltad, de a hozzászólásból kitűnik, hogy majd' szét vet az indulat...
Előzmény: morticia addams (2142)
morticia addams Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2144
nem, nem beszéltük meg.

én kérdeztem, hogy konkrétan mit akartál mondani az egész kérdésfeltevéssel, majd az utalásaiddal.
erre nem válaszoltál.

mivel te magad dobtad be a témát, talán úgy lenne korrekt, ha végre világosan kifejeznéd (és befejeznéd) a mondanivalódat.



Előzmény: Törölt nick (2138)
morticia addams Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2142
nem a Kazimirt kell bántani ilyen formán. Ô azt hisz, amit szellemi vezírei mondanak neki.
ha már verekedni akarnék (nem akarok), én inkább Albertünket verném pofán, meg az összes politikus bugrist, akik Albertünk által is szorgalmazott nézeteket támogatnak, mind a mai napig. a kortárs "értelmiségiekrôl", - akik az etikát nem bírják megkülönböztetni az esztétikától, már ha egyáltalán ugyanazt értik etikán is, esztétikán is, mint ami a tankönyvekbe le van írva-, nem is beszélve...

nade, ez itt már tényleg OFF, azt hiszem.
bocsánat
Előzmény: matej nyikolajevics (2137)
raepa Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2141
Szarkupacot pofozni? Erdekes perverzioid vannak...
Előzmény: matej nyikolajevics (2137)
matej nyikolajevics Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2140
ezen a szinten vagyok. nem keresgélnél a gondoláról iderajzott neonácik között egy párat akiknek ugyanezt elmondanád? hátha tudsz nekik segíteni. én már koromnál fogva nem fogok változni, de a srácoknak csak most kezd a tesztoszteron dolgozni a szervezetükben. sokan meg avval dicsekednek, hogy egyetemre járnak, szabad idejükben templomba vagy polgári körbe. hátha segíthetnél nemzetünk felnövekvő értelmiségiinek az értelmesek közé bekerülni. azért köszi az aggódást.
Előzmény: Törölt nick (2139)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2139
Hát, sajnos ez egy bizonyos szinten tipikus hozzáállás...
Előzmény: matej nyikolajevics (2137)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2138
Te, én azt hittem, hogy ezt már megbeszéltük, nézd csakk vissza a 2083. hozzászólást.
Előzmény: morticia addams (2132)
matej nyikolajevics Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2137
lehet, hogy igazad van, sajnos én még pofán is verném.  ez még rosszabb?
Előzmény: Törölt nick (2135)
morticia addams Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2136
néha már nekem is megfordult a fejemben, hogy az egész Kazimir-jelenség is tulajdonképpen csak egy zseniális etetés...
ha viszont nem, akkor vigasztal a tény, hogy ilyen arcokból áll a túloldal. ahhoz, hogy esetleg szorongásra adjon okot valaki, bizonyos szintet ütnie kellene. igaz, fizikai erôdemonstráláshoz ettôl még alkalmas lehet, sôt:[
Előzmény: matej nyikolajevics (2134)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2135
Valóban, továbbá az intelligencia fokmérője az is, hogy ha nem értünk valamit, vagy nem értünk egyet valakivel, azért nem nevetjük ki, nem hülyézzük le, nem köpjük le…  

Előzmény: matej nyikolajevics (2130)
matej nyikolajevics Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2134
jó neked. sajna nem jön össze a röhögés ha ilyen marhákat olvasok mint kazimir. a hollandon tudtam röhögni, sokx az volt a benyomásom, hogy eteti itt a népet, mert ilyen igazából nincs is mint ő. 
Előzmény: morticia addams (2131)
morticia addams Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2133
én mán megelégedem azzal is, ha bizonyítottan, esment demonstrálja, hogy képtelen borzasztó egyszerû kérdésekre borzasztó egyszerû választ adni..:)
Előzmény: Törölt nick (2128)
morticia addams Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2132
te még egyelôre arra se válaszoltál, hogy tegnap tulajdonképpen mit is akartál mondani Az öreg zsidó kapcsán.
Előzmény: Törölt nick (2129)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!