Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2009.08.05 0 0 7582

Persze egy-egy cseppet rendszeresen be kell vennem, ezzel kell emelnem kedvem...

:O)))) 

Előzmény: zilah (7581)
zilah Creative Commons License 2009.08.05 0 0 7581
Helyes, helyes, kell kellemetlenebb hetekre :O))
Előzmény: PuPu (7580)
PuPu Creative Commons License 2009.08.05 0 0 7580

Hehe!

Szesz legfeljebb benne lehet, ebben tettem el spejzbe...

:O)))

Előzmény: zilah (7579)
zilah Creative Commons License 2009.08.04 0 0 7579

Mert kettes hegyet szesz megette? !

:O))

Előzmény: ejropalepke (7577)
PuPu Creative Commons License 2009.08.04 0 0 7578

Lepke lelkem!

Lelkem feneketlen s nemegyszer megesett, beleestem s fene nehezen kecmeregtem fel.

Depersze jelenleg menetszerkezetem elejbe lesek, s nem esek bele sem verembe, sem lelkembe...

Kellemes szexes jeleneteket meg legfeljebb kettesben lehetne megejtenem veled, mert egy feszten rengeteg ember lesne, when tevecsed hevesen s szellemesen (?) szexelne veled, kellner meg nembevezetne...

Depersze elkezdtem, -  terveket verek hemmerrel, kettesezertenben ne legyenek percek, melyek szexmentesen mennek el!

Meglestem tervedet, melyben hegyekre tervezel rettenetes menetet, - ez cseppet elrettent engem, mert menetszerkezeted fene edzett lehet, - elnyekkenthetsz vele esetleg, when testemre tekered.
Melyet tervezel velem?

Hegyen meg ne ess bele feneketlen vermekbe, ehelyett velem ess szerelembe, s ez esetben sem kell csendben lenned, - lehelgetheted fejlebernyegembe receptet, mellyel mennybe reptethetlek...

Testedre meg rengeteg leplet tekerj, mert nem nekem veszed fel, - when nekem veszed fel egy szegletes lepel melyet leszedhetek teljesen megfelel, deellenben esetleges ellenfelek szenvedjenek ezer lepellel s ne leljenek meg benne!

S ne feledd, hegy teteje remek hely, mert nessze leshetsz ezen, de te sem leszel ez esetben rejtve, s meglesem, rendesen menetelsz e, nem lesz e esetleg melletted pecses, mert ez esetben better lesz neked levetned tested meredek vermekbe!...

Előzmény: ejropalepke (7576)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.04 0 0 7577

Ez nem Tevecsem, ezen egyetlen hegy emelkedett!

Egyebekben es ezt jelezte, nem kevesebb lesz, tevekellemet emel szesz

Előzmény: zilah (7574)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.04 0 0 7576

Tevecs, ezt el sem lehet kereteselnem, keseregve beletemetkezel lelkedbe, nem ez jellemez, erre esetleg szesz vehet.

Ellenben mely kellemes lehetsz egyes esetben, ez kedvemre lenne, de cekkert, mellyel lefedsz, nem kellene bevetned. Helyette elegyes szellemes szexes jeleneteket kellene nembeeszelned, melyekkel kedvemre tehetsz, s mennyekbe reptethetsz.

Kezdheted merenget, nemmessze kettesezerten!

Jelzem, reggel Pestre megyek, s jelenleg lelkesen tervezem, mely helyekre megyek egyes gyerekkel Pest felett emelkedett hegyen, mely helyeken szegem fejnyelem, merre esem fejjel lefele, merre lehet sebeket szereznem. Gyerekkel kedvvel tekergek, mert egyre serkent, merjek, s restelkedem, mely esetben termetes fejlebernyeges szerzet lelkem remegve nyekereg: nem merek.

De esetleg nem jegyzek nextben egy e-t sem, ez lehet megette, beleestem hegyen verembe, s e helyen lehelgetem nevedet: segedelmezz, Tevecs!

Helyek mellett tervezem, mely szeretett embereket keresem fel.

Erre rettenetesen veszteglek...

Ernyedetlen keresem, mely leplem vegyem fel, melyben leszek legfessebb, melyben tetszem Pestnek.

Persze legyek Pesten, hegyen, szertefele, velem leszel, nem feledlek, de te se feledd: lelek erre helyet, lesve leszel, nem rendetlenkedsz-e!

Előzmény: PuPu (7570)
PuPu Creative Commons License 2009.08.04 0 0 7575

Egy teve szeszben hempergetve egyre edzettebb lesz, emellett egyre szebb!

:O)))))

Előzmény: zilah (7574)
zilah Creative Commons License 2009.08.04 0 0 7574

Hegy leve ezt tette Veled!

Menetszerkezeted remeg, teve kevesebb lett (?)

Előzmény: PuPu (7573)
PuPu Creative Commons License 2009.08.03 0 0 7573

Egri LeánykaEgerbenlelt Kebleske, - ez remek!

Előzmény: vz55 (7572)
vz55 Creative Commons License 2009.08.03 0 0 7572
Sert nm kedvelek. Meg persze kellemetlen csevejt se. Mellesleg: Egerben hegy leve mellett heverek.
( a víz  klóros)

Kellemes hetet Nektek es!!!
PuPu Creative Commons License 2009.08.03 0 0 7571

Tehen, te meg le leszel nyesve, menetszerkezeted perkelt lesz, flejsched leves, s egyes testelemek meg ebeledelnek felelnek meg esetleg.

Rettegj!

Nem lenne Leventeve, neked befellegzene...

Előzmény: Törölt nick (7569)
PuPu Creative Commons License 2009.08.03 0 0 7570

Rendszeresen, persze.

JEL meg hetente, - persze...

Ehhhhh!

Deellenben feszt: versem nem jegyeztem nemeselem-betvekkel, kecske-egybecsengett elemekkel lett tele, de emberek nevethettek.

Vhen beszeszelek, kettes eset lehet:

1. Nevetek, meg frendeket csesztetem, de nem kellemetlen jelleggel.

2. Beletemetkezem enlelkembe s elkeseredek: jejj, jejj, szerencsevesztett teve!

De jelenleg egyes eset pergett fenn, zenemestereknek szereztem rettenetes perceket s zengtem vegyes zene-elemeket...

S keblesek...

Ten esztendeje bevedeltem, ketgettem kebleseket, de jelenleg meglett teve lettem, s legfeljebb engedekkebleseknek, - de jelen esetben ez sem esett meg, ellenbenmereven meneteltem fel-le, s szenvedtem...

Tehenecske meg Selejtteve mellett tette le centet, vele hetyegett + kettyentett, - nekem ezzel befellegzett...

Depersze egy Lepke beszeszelten rendesen meg lenne kergetve, s esetleg egy cekkerrel le lenne fedve...

Előzmény: ejropalepke (7567)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.03 0 0 7569

Kedves Lepke!

Ne hergeld ennenedet, nem esmeretlenek elejbe jegyeztem, Eszperente Presst nemrengetegen sehennek. Jegyzetemet lesve, mely neked sem lehet semleges, fellelhetsz elemeket, melyekkel kettesezer-ten-ben leszel szemben.

Meg kellene thenxned, mert tevejellemet nem ennen -persze- kellemes jegyzete jellemez, de egy megheppend eset elevenebben fest le, esz Teve ever elesmerne.

Szeretettel: Tehen

Előzmény: ejropalepke (7568)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.03 0 0 7568

Szemkerekcenttelen, elszemtelenedett tehene! Mely esetben megesett eset, leplezned kellene, nem nembeteregetned szennyesed esmeretlen emberek elejbe.

Előzmény: Törölt nick (7564)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.03 0 0 7567

De megjelenek rendszeresen erre, nem kell feleslegesen vesztegelned feleletemre.

Jelenleg meg legfeljebb ennen kettesre repedt lelkemmel csevegek: egy fele ket, mely egeresjelleges felemet kerget.

Remek lehetett vejednek rendezett feszt, s felteszem, legremekebb versed lehetett.

Mely lehetsz beszeszelve? Rengeteget csevegsz, nevetsz, zsezsegsz?

S jej! El kellett merengenem, nem emelgeted-e vegyes kebleseken leplet?

Teszem, nem vetkezteted-e felhevesesedve tehenet, esetleg egyebeket?

Mert esmerem rettenetes pecses jellemed, legyen egy kebles melletted - legyen e kebles nyeszlett, telt, fekete, kese veres, neked egyre megy -, te menten teszed-veszed tested-lelked.

Lehet, lenn jegyzettel cselt vetsz, leplezd, mely esett meg szemtelen teheneddel.

Előzmény: PuPu (7566)
PuPu Creative Commons License 2009.08.03 0 0 7566

Persze leshetem ezredszer, +jelensz e erre, de lehet, helyettem egyebekkel kell csevegned.

Ez szerelem?

Nem, - ez nem szerelem, ezzel mehetek levesbe...

Előzmény: ejropalepke (7559)
PuPu Creative Commons License 2009.08.03 0 0 7565

Tehenecske!

Lesd el nekem jellemgyenge tettem, de felderengett, befejezve fesztet esetleg szexelnem kell veled, ehhez meg szesz kell, belesheted.

S nem egy csepp, de egy vederrel, -  legkevesebb.

Benyeltem, s kerestelek de nem leltelek, mert te persze te Selejtteve mellett lelted meg szerelmet, s megleshettem, when vele kettyentgetsz.

Fejlebernyegembe rettenetes neszek mentek, - Selejtteve nyekergett - "Tehen, te Tehen, te Tehenecske!!!", - te meg pendelyedet emelgetted s feneked hevesen lengetve zengted: "Nem e lehetne e bejjebb te Selejt???"

Sejtheted, lelkem nem lett nehezebb, - nevetve leheveredtem s elszenderedtem, s csendesen rebegtem: Teve, te szerencse gyerneke! Thenx Legszentebbem!

:O)))))

Előzmény: Törölt nick (7564)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.03 0 0 7564

Te Teve!

Legkevesebb ezerszer jeleztem neked, Teve ne szeszelj, ne szeszelj, mert szerfelett kellemetlen endje lesz ennek! Te persze nem lesed be, rendszeresen teszed eme fertelmet.

Persze szexre sem serkent rendesen eme rengeteg szesz, mert ezen esetekben fejedben persze rendnembelül fess, s szerelemretermett teve lehetsz, de tested elernyed, s ezen helyzetekben nem tehetsz kedvemre never.

Keveseb szesz, s szerved menten meredtebb lesz!

Szeretettel: Tehen

Előzmény: PuPu (7562)
PuPu Creative Commons License 2009.08.02 0 0 7563

Jessssz!

Ez les!

Thnx!

Előzmény: zilah (7561)
PuPu Creative Commons License 2009.08.02 0 0 7562

Ő győzött...Lepke, Lepke, te telhetetlen!

Reggel kettes+kettest verte vekker, when jegyeztem neked, rengeteg szesszel fejemben, elesett testtel s rettenetes perspektet sejtve (helyesen...), erre te csesztetsz engem!

Helyedben ezer kebles szeme nedveket pergetne: "Hej, de kedves e Teve, beszeszelve sem feledett el, szerte kellene legelnem e kedves egyedet!"

Jeleztem, vejem lett negyven+ten esztendejes, s fesztet erre rendezte gyermekem.

Vejem el lett hessegetve ketteskerekessel messze, gyermeke ment vele s kettesben berregtek el. kettes gyeny telt el, s when - nem sejtve e fesztet - bekerekezett telephelyre, rengeteg frendje, meg felmenetele, gyerekek meg egyebek lengetett kezet, s zengte e jeles gyenyre szerzett zengzetet.

Ezt befejezve lekecmereghetett s kerekes-nyereg helyett le kellett telepedjen s el kellett szenvedje versemet, melyet zene mellett zengett el embersereglet, s melynek veleje: egy meglett ember nem kell elkeseredjen, mert fel lett fedezve tengeres vegyszer...

Befejezve ezt levetkezhetett s letelepedhetett, embersereglet meg ehetett, vedelhetett, meg denszelhetett.

Este tenre egy netszerkezettel keretesek lettek egy wejsz lepelre felhelyezve (Vejem gyermek,vejem gyermekekkel, vejem s gyermekem, vejem s pferde, vejem s ebek, etc. etc. - sejtheted...), emegett meg egy plebsmese ment, melyben vejem szerepelt, - fergeteges lett...

S ezzel befejeztetett feszt, densz s zene ment, meg lehetett zengened zene mellett, - zenemesterek kedvesen szenvedtek vegyes zengzetek mellett...

De tevecsed beszeszelt egy cseppet, s ez helytelen lett, mert reggelre helyzete rettenetes lett, fejem szertement, belsejemben szeszek eledellel verekedtek, s ne essenek meg rettenetek, szenderegnem kellett.

Jelenleg helyzetem better, de nem lettem teljesen rendben, - esetleg reggelre leszek rendben.

S nem feledhetlek egy percre sem, te se feledj el engem...

Megyek, s szendergek egyet...

Előzmény: ejropalepke (7559)
zilah Creative Commons License 2009.08.02 0 0 7561

Fejed tedd leplekre s heverj el.

reggelre nett leszel :O))

Előzmény: PuPu (7560)
PuPu Creative Commons License 2009.08.02 0 0 7560

Soha többet Bacardit!!!Thenx e kedves verset, - helyzet, melyet lefest kellemes lenne, de ehelyett reggelre testem s lelkem szertefele mentek, s ezt tette fejem es.

Meglett teve ne vedeljen, mert nem megy, - beteg lesz s next gyeny feje s bendeje rettenetesen megbetegedhet.

Depersze lehet, keddre elfelejtem ezt s bejegelt serekre s hegylevekre gerjedve elterelgethetsz, s cseveghetek veled, merre feneklett meg szekerem...

Előzmény: zilah (7558)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.02 0 0 7559

Felette csepp lett nekem jegyezve, ez es reggelre. Mely menjen emegett fejemben?

De el fekete keretesekkel, melyek persze felderengenek!

Gyerekek megjelentek, s ezekkel rengeteget csevegek, regggel kezdve, este befejezve, meg nevetgetek - mely esetben nem Teve, mely elfeledett, megy eszemben - , s vegyes esetek lettek felteregetve, melyeket ezekkel egyetemben lehet elemeznem. Meg leltem remek jegyzeteket termemben, melyek fejem mellett lettek elhelyezve, ellenben melyeket nem es esmertem, be lettek szerezve nem egy esztendeje, s ez szerfelett emelte kedvem.

Meg persze fertelmes szerzet jegyzete lett veregetve, melyben egyszer vesztek, egyszer nyerek.

Ez melyet jelenthet? Egyszer szeretnek, egyszer meg felednek?

E percben petty felednek?

Előzmény: PuPu (7557)
zilah Creative Commons License 2009.08.02 0 0 7558

Eh, beteszek egy verset, teve ne keseredjen el :O))

(...)Ezt neked:
Gerle tegyen szerencsejelet fejedre!
Tested s lelked egyben legyen!
Ember! Embert (engem) ne felejts!

Te sem leszel elfeledve
Egyszer .., nem egyszer
erre gyere s lepj meg
Sert s hegylevet bejegelek
s veled bevedelek
s elrebeged szekered merre megy(...)

/esmeretlen eszperente ember verse/

Előzmény: PuPu (7557)
PuPu Creative Commons License 2009.08.02 0 0 7557

Teljes egy gyeny ment el, s Lepke nem jegyzett egy betvet sem.

Emellett nekem kellene lelkem rendbetennem.

Cseles, cseles...

Jelenelg mentem bekk telephelyemrem - fest remek lett, - fennen zengtem vegyes zene-elemeket...

De nem feledtelek!

Előzmény: ejropalepke (7556)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.01 0 0 7556

Egyes eset: Teve elfeledett.

Kettes eset: emlegetett jegyzetbe beletemetkezett, fel sem leshet, mert remeket rendeltem, melyet el kell szemelgessen.

Kellemetlen lenne, nem kettes eset lenne, s Teve rendelne nekem egy bestsellert, melyen elszenderedhetem.

Ellenben legkellemetlenebb lenne, egyes eset vesztegelne fenn.

Belemerengenem es rettenet.

Előzmény: PuPu (7555)
PuPu Creative Commons License 2009.07.31 0 0 7555

Kedvelem e termetes kerek eledelt, - veres, s ez persze helyes, emellett sweet, - ezt nem lehetne ennem, de elfedve szemem megteszem, s emellett e perspekt!

Emellett persze eszem zellert, epret meg lehet eledelem lencse, - emellett kecsketej + TEVETEJ!!! melyek szerelemre serkentenek.

Egyebek:

- Errefele rettenetes meleg lett, de ez kell nekem!

- Emellett beszereztem emlegetett jegyzeted, - fedele nem sejtet remeket, de elszemelgetem, - esetleg nem tetszene, lehet nekem egy jegyzetet beszerkesztenem, melyet neked kell elszemelgetned?

- Emellett jelenleg benevezek egy versenyre, - Legfertelmesebb Szerzet Szent jegyzete lesz verve, - ezzel egyben meg lesz lesve, szerelmed ereje megfelelhet e nekem...

Mert nekem teljesen rendezett szerelmem, - egyre egy Lepke menetel eszemben, - szeretem rettenetesen!

Előzmény: ejropalepke (7554)
ejropalepke Creative Commons License 2009.07.31 0 0 7554

Erősen remélek!Reggel es mely lett velem e szertevert telephelyen!

Felkerestem jegyzettermet, de mely nehezen, mert szertevert terepen felette nemsebesen lehet mennem, egyre kerengek stejnek mellett.

Mehetek telephelycenterbe, -peremre, szertevert helyeket lelek.

Rettenetes meleg mellett ez es keseregtet embereket erre.

Ellenben Tevecs, melyet szemelgettem Ketrectelen plebsben!

tengeres vegyszer helyett ehetsz ezt, s szerelemben szerfelett heves leszel, nem kell nyekeregned, mely meglett lett tested!

Jej, de kellemes perspekt!

Előzmény: PuPu (7553)
PuPu Creative Commons License 2009.07.30 0 0 7553

Rettegsz?

Helyes, - ez kell legyen helyzet, melyben  pecses s kebles rendesen ellehet, ez Lexentebb elrendelte rend.

Persze sejtem, nem elkeverted e jeleket, ellenben lested, elmegyek e mellette csendesen, de sejtetted, ez nem lesz rendben, - erre telepettyezted next jegyzeted.

Rendben, nem verlek el rendesebben, - esetleg egyet - egyet verek fenekedre, - cseppet veres lesz, - lehet, nem felejted el, emellett lesd szexes elemnek...

S vers:  Nem kellemes "e"-vel verset jegyeznem, nehezen lehet mexerkesztenem ezzel, - egyes elemek befejezte nem cseng egybe, - emellett kell Lexentebb lehelete, - nem kellene serkentened, egyszer meglesz!

Telephelyed meg kellemes hely s kellemes hely lesz, - persze emberek benne egyszer-egyszer kellemetlenek, meg veszekednek, de ezen ne keseredj el, - nem telephelyed egyetlen ebben...

Depersze meglehet, telephelyed kettesezertenre nem lesz befejezve, de szextettet velem megejtheted, - epedve lesem percet, melyben ez megeshet veled s velem...

Előzmény: ejropalepke (7552)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!