Keresés

Részletes keresés

Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2204

aha értem...és ez csak a tica showkra vonatkozik?

Itthon is be lesz ez vezetve vagy csak külföldön, pl Osztrákoknál?

Előzmény: Raszputyin Sib (2203)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2203

Valami olyasmivel magyarázták, hogy ne lássák egymást. Mert a ketrecek körben vannak elhelyezve. De állategészségügyi szempontból ennek sincs sok értelme.

 

Azért ezt sem kell annyira komolyan venni, azt mondták, ha a macskát viszed bírálatra vagy épp ott van, akkor nem kell lefedni.

És szóltak múltkor is mikor bejött az állatorvos, hogy most fedjük le aztán meg lehetett rendesen.

Előzmény: Pharao's Heart (2202)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2202
"törvény":-) igen, el kell fogadni de tényleg érdekes hogy minek....
Előzmény: Hedzsnelke (2201)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2201
Hogy nehezebb legyen kivenni a macskát, ha bírálatra kell vinni. És ez milyen jó, ha egy nap 6 ring van, visszahívják a cicát döntőbe, és még hagyományoson is részt vesz. Jó buli volt, meg lesz... De ez van. Valószínűleg megváltozott náluk a törvény, és ezért kell. Mivel vendég vagyok az országban, el kell fogadnom az előírásait.
Előzmény: Pharao's Heart (2200)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2200
ezt én is hallottam már.... ez vajon miért olyan fontos?
Előzmény: Raszputyin Sib (2199)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2199
Igen, hátul is kell függöny. Múltkor Lienz-ben volt nagy nyüzsgés emiatt, mert sokaknak nem volt letakarva és büntetéssel fenyegetőzött a helyi állatorvos (mármint a klubot akarták megbüntetni)
Előzmény: norsycat (2198)
norsycat Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2198
Ezt vajon úgy értik, hogy hátul is? Oldalt szerintem eddig is mindenki letakarta, ahol a szomszéd macskával érintkezett.
Előzmény: Raszputyin Sib (2197)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2197

Január 13-14-én Bécsben 12 ringes TICA és hagyományos kiállítás lesz.

Aki szeretne jönni (azon kívül, aki már jelentkezett) légyszíves szóljon, hogy tudjak időben szállást foglalni. A kétágyas szoba 65 euro/éj, az egyágyas 38 euro/éj reggelivel. A panzió nincs nagyon közel a kiállításhoz, de árban még tűrhető és jól főznek az étteremben.

 

Aki jön, annak mondom, hogy most írták az osztrákok, hogy a helyi állatorvosi szabályok szerint a ketrec 3 oldalát körben le kell takarni, ill. alom és víz kell legyen a ketrecben. Hozzatok annyi függönyt, hogy elég legyen, nehogy ebből baj legyen.

 

Köszi szépen!

 

És egy kis Mikulás napi üdvözlet :)

 

 

Gabinet Creative Commons License 2006.12.04 0 0 2196
Kedves Lívia......Nagyon szépen köszönjük.
Előzmény: micugó (2195)
micugó Creative Commons License 2006.12.04 0 0 2195

Tisztelt Kiállításszervezők!

 

A legutóbbi, november 25/26-i kiállítás több szempontból is rendkívüli volt, bár én csak a szombatira neveztem. A beléptető állatorvosi vizsgálat - rendhagyó módon -rendkívül alapos volt, ami az egészséges, gondozott cicákat nevezők érdekében minden esetben így lenne kívánatos. Rendkívül szakszerűek, szigorúak voltak a küllembírálatok, lehetett belőle tanulni az "őstenyésztőknek" is. Végül: mindezek ellenére (vagy pontosan ezért) nagy számban jelöltek ismét  hosszú szörű cicát a Best in Showra. Mivel a "legmunkásabb" fajta a perzsa, ezt már fajtatenyésztőként igazán megérdemeltük. Köszönet érte! Tisztelettel: Lívia

norsycat Creative Commons License 2006.12.02 0 0 2194

Mi is itt vagyunk:-)))))))))))

 

Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.01 0 0 2193
jóóóó nagy lett!!!!:-D
Előzmény: selkirk rex (2192)
selkirk rex Creative Commons License 2006.12.01 0 0 2192

Igen ő a keresztfiad.Jólnézki ugye?A februári kiállításig ha tartja a formáját akkor most őt fogom elvinni a kiálltásra és a Walter most ithon marad, mert a két kandúr nem bírja egymást egyhelyen elviselni.

 

Ezen a képen apa és fia látszik.

Előzmény: Pharao's Heart (2191)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.01 0 0 2191
az a nagyon göndör a keresztfiam?????
Előzmény: selkirk rex (2188)
selkirk rex Creative Commons License 2006.12.01 0 0 2190

júúúj,nagyon aranyos.Egyébként már kétszer volt ilyen jó erős színű arany macskuszom és mindíg kikönyörögte valaki.Nekem is nagyon bejön.

Előzmény: Raszputyin Sib (2189)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2006.12.01 0 0 2189

Nagyon édesek a cicák! Nekem főleg a kis arany tetszik, ez a szín nekem is a gyengém.

Én is teszek föl nektek egy képet egy arany szibiről, ő a dédunokám Svájcban :)

 

Előzmény: selkirk rex (2188)
selkirk rex Creative Commons License 2006.12.01 0 0 2188

Hát gyanus is volt már utólag.Én is teszek fel fotókat,a picik már nálam született cicák.

Előzmény: Raszputyin Sib (2187)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2006.12.01 0 0 2187

Legközelebb tessék számolni a rozettákat. Ha 10-nél több van, az már gyanús, hogy a legjobbak közt vagytok :)

Tök jó, hogy most milyen sok magyar macska volt a Best of Best-ek között.

Előzmény: selkirk rex (2186)
selkirk rex Creative Commons License 2006.12.01 0 0 2186
Köszönjük mégegyszer Gyurinak.És ez a baki csak azért volt mert álmomban nemgondoltam volna,hogy walter idáig feltornázza magát./Vili biztos megint a moziba ült/:))))
Előzmény: Raszputyin Sib (2185)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2006.11.30 0 0 2185

Sziasztok!

 

Íme néhányan a legjobbak közül:

 

Arhatin Aldo - General Best - mindkét nap

 

 

Parazs - a Legszebb Házimacs a TICA-ban

 

 

 

Trixi - a Legszebb Házi Kölyök a TICA-ban (és a tündér Connie Webb)

 

 

Zamora - 3. legszebb Kölyök a TICA-ban

 

 

Walter - 3. Legszebb macska a TICA-ban (Móni helyett Gyuri hozta ki)

 

Atahualpha Creative Commons License 2006.11.29 0 0 2184
oké:-)
Előzmény: Hedzsnelke (2183)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.11.29 0 0 2183
Akkor majd megszemlélem a kis aranyost. Majd kiderül, hogy be tudja-e lopni magát ő is kedvencnek...
Előzmény: Atahualpha (2182)
Atahualpha Creative Commons License 2006.11.29 0 0 2182
január végén a Savoya parkban:-)
Előzmény: Hedzsnelke (2180)
Atahualpha Creative Commons License 2006.11.29 0 0 2181
küld át:-)
Előzmény: pshappy (2179)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.11.29 0 0 2180

Elősegítő tényező, tudod... meglátni és megszeretni szindróma van nálam.

Mikor lesz kiállításon látható (itthon)?

Előzmény: Atahualpha (2172)
pshappy Creative Commons License 2006.11.29 0 0 2179

Képek jók lettek a kajáról:D

Előzmény: Atahualpha (2178)
Atahualpha Creative Commons License 2006.11.29 0 0 2178
hát az nekem se menne....mármint a lékúra.-)
Előzmény: pshappy (2177)
pshappy Creative Commons License 2006.11.29 0 0 2177

Jól vagyunk köszi:)Próbálok lé kúrát tartani,nem sok sikerrel:)

Happy ciccem nagyon elfáradt,de volt értelme érmet kapott:D

Megérdemelt relaxálását élvezi:D

Atahualpha Creative Commons License 2006.11.29 0 0 2176

köszi:-)

Mi a helyzet nálatok? Regenerálódtál a pénteki nagy kajálás után? :-)

Előzmény: pshappy (2175)
pshappy Creative Commons License 2006.11.29 0 0 2175

Aranyosak a ciccek:)

 

Előzmény: Atahualpha (2174)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!