Keresés

Részletes keresés

Csacskamacka Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9765

Hehe, azé vannak más terveim is... :-)))

 

Előzmény: földikutya (9762)
adrienne1 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9764
:)))))
Előzmény: földikutya (9762)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9763
X5-ös addig kellett a férjemnek, amíg egyszer nem vezethette. :)
Előzmény: földikutya (9762)
földikutya Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9762

Na ilyen gyermekem is van. Jövőbeni terveiről annyi elképzelése van, hogy lesz egy ezüst BMW X5-öse (ha van ilyen). Na ehhez kellett neki fakultációt választani :))

 

(több nincs, több sztoriival nem fárasztalak, ígérem :))

Előzmény: Csacskamacka (9760)
Csacskamacka Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9761
Jó messze járhat a fickó azóta! :-)))
Előzmény: döndő (9757)
Csacskamacka Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9760

Hát én sose vótam az a "szabvány" leányzó. Sosem álmodoztam arról, hogy milyen esküvőm lesz.

Arról annál inkább, hogy milyen autót szeretnék venni. :-))))

 

Egyetlen dolog volt/van, amit nagyon, de nagyon szerettem volna, hogy Édesapa kísérjen oda az Emberhez.

 

És ez úgy néz ki, meg is lesz! :-))))))

 

(Jaj má megin elérzékenyültem.... )

Előzmény: OriTeri (9756)
Csacskamacka Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9759

Ez is igaz!

Mert ha már most agyalsz rajta, akkor valszeg neked is megakadt a szemed rajta.

És biztos azon fogsz agyalni, hogy biztos mindenki azt figyeli... :-)))

Előzmény: zöld dió (9746)
Yv Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9758
biztos nincs családi gyűrűje
Előzmény: döndő (9757)
döndő Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9757
Majd segítünk neki a szervezésben, addigra teljesen profik leszünk :) de a converse cipő tényleg nyugalomra adhat okot ;) van egy barátnőm, aki pontról-pontra kitalálta az esküvőjét sok évvel ezelőtt (pontos menüsor, italválaszték, ütemterv, vonulási útvonal, zenekar, helyszín, stb) és csodálkozott, hogy a pasija megrettent ettől, amikor ezt vázolta neki.  És a legjobb rész az álomban, hogy kizárólag a nagymamától elkérendő családi gyűrűvel lehetne eljegyezni. Azóta sem kérte meg a kezét.....
Előzmény: földikutya (9751)
OriTeri Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9756

Fenesetuggya

Én kb 15 éve lelkesen álmodoztam az esküvőmről. Koszorúslány, hintó, nagyszoknya, ami belefér. Még vőlegényem is volt hozzá, halál konkrétan, megkérte a kezem meg minden :-)) 11 évesek voltunk, a szülőknek persze még nem mondtuk el, ráér, gondoltuk...


Aztán kinőttem :-)

Előzmény: földikutya (9753)
OriTeri Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9755

Ez a jó hozzáállás, köszi!!! :-))

De szerintem első menetben megpróbálom ezt a cipőt, ahogy Csacskamacka javasolta. Egyrészt nagyon-nagyon szűk keretből kell megoldanunk, másrészt mit csináljak még egy fehér cipővel? Ez is 2x volt rajtam talán max, az Operában... Harmadrész meg nem vagyok annyira görcsölős típus... Majd kondicionálom magam, hogy ne zavarjon :-)

Előzmény: zöld dió (9746)
adrienne1 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9754

Nalunk a kisebbnek van, de nem is ez a probléma.

Inkabb az, hogy a "nem megyek férjhez" olyan meggondolasbol születik naluk, miszerint ha mégse megy a dolog, könnyebb elvalni papir nélkül.

Namost ez sztem eleve nem igaz (5-10 év együttélés 1-2 gyerekkel esetleg éppoly komplikalt tud lenni, mint egy hazassag), a masik meg, hogy mért képzelik ezek, hogy mindenképpen el kell valni idövel?:(((

(Jojo, tudom, a korszellem, de pl. a csaladban messze-tavol nem lattak valast...)

Előzmény: földikutya (9753)
földikutya Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9753

Ahányszor a "minden menyasszony kislánykora óta erről a napról álmodik"-típusú nyálszöveget hallottam, mindig elmormoltam a bajszom alatt, hogy anyád. Aztán most megnézhetem magam :) 

 

A nagy nálunk sem, pedig ott legalább van vmi pasi-féleség a tarsolyban :)

Előzmény: adrienne1 (9752)
adrienne1 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9752

Örülj neki, földi, az én lanyaim mar ott tartanak, hogy nem is fognak férjhez menni, mert minek:))

 

 

Előzmény: földikutya (9751)
földikutya Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9751
12 éves leánygyermekem tegnap lapozgat egy könyvkatalógust, majd hirtelen diadalüvöltés: felfedezte az Esküvői szervezés c. könyvecskét. Mondta is gyorsan, hogy az neki kell. Mi lesz itt 10 év múlva, bele sem merek gondolni :)) Szerencsére kis reménysugár, hogy még mindig világoskék Converse tornacipőban akar házasodni.
Előzmény: döndő (9749)
rubintocska Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9750

Ma akartalak megreklamálni, hogy ezer éve nem láttalak!

Hogysmint, döndőke? :)

Előzmény: döndő (9749)
döndő Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9749

Hali. Nem nézte valaki tegnap este a spektrumot? Olyan esküvőket láttam ott, hogy csak na. Egy kanadai csaj hozzáment egy mexikói fickóhoz, Kanadában volt az esküvő. Kitalálták, hogy mexikói esküvőt szerveznek Kanadában, ami már önmagában vicces ötletnek tűnt. A party a lány szüleinek a házában volt, mivel tengerparti esküvőről álmodtak, ezért a 2x3-as kerti medence partját teleszórták homokkal, szereztek napernyőket, minden vendég kapott strandpapucsot, voltak felfújható kaktuszok és egy mexikói nő főzte a kaját, ami mehikói volt ofkorz. Állati jónak tűnt, mindent csináld magad mozgalom keretében alkottak meg, nem tűnt úgy mintha paráztak volna, végig röhögtek. A csaj pl az esküvő napján kitalálta, hogy másik virágot szeretne, mert amit vett a boltban mégse tetszik, ezért a díszítésből kiszedtek pár szál rózsát és azt fogta a kezében. Ez már azért is jó példa volt, mert utána jött egy olyan kanadai csaj, akinek állítólag már gyerekkora óta megvan az esküvői mappája (jézusom, azmiaz???) na pont olyan volt az esküvő mint azt ez alapján sejteni lehet. De a kajákért járt a pont az ukrán szakács vőlegénynek :)

H_G Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9748
Az a baj az eltérő színű talppal, hogy nagyon látszik kocsiba szálláskor! :D

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9747
Nekem is ilyen volt és egyáltalán nem gáz!
Előzmény: OriTeri (9739)
zöld dió Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9746

Szia OriTeri! Sztem meg nem frankó ez a fekete talp-dolog, mert ha téged zavar, és arra számítasz, hogy majd nem látszik ki, akkor lehet, hogy élesben marhára fog zavarni, és azon aggódsz, hogy ki mikor látja. Egyébként pl. ülve előről is kilátszik, sztem nagyon nem szép.

Meg azért nem olyan rossz az, ha az ember lánya kénytelen venni egy új cipőt! :))

Előzmény: OriTeri (9739)
Csacskamacka Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9745
De még milyen remek! :-)
Előzmény: pineapple (9742)
Csacskamacka Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9744
Ja, és vidd el egy ruhapróbára, úgyis kell. Ha a ruhával együtt jól néz ki és nem feltűnő, akkor megoldódott a dolog. Ha nem érzed úgy, hogy oké, akkor megint megoldódott. :-)
Előzmény: Csacskamacka (9743)
Csacskamacka Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9743

Elképzeltem ezt a fekete talpú fehér cipőt. Szerintem nem gáz. A lényeg, hogy tiszta legyen, de ez úgyis evidens.

Feltételezem, nem kézenállva akarsz leledzeni a nagy napon. :-)

Gondolom vékony a talp, tehát szerintem fel sem tűnik az a pici fekete "csík".

Lehet, hogy a körömlakkos megoldás járható, de az viszont ciki, ha véletlenül "belerúgsz" valamibe és lepattan róla a fehér cucc...

Sztem a kutya nem nézi a menyasszony cipőjének a talpát. Meg aztán gondolom a ruha is eltakarja nagyjából.

 

Előzmény: OriTeri (9739)
pineapple Creative Commons License 2007.01.17 0 0 9742
hat ez remek hir :)))
Előzmény: Csacskamacka (9741)
Csacskamacka Creative Commons License 2007.01.16 0 0 9741

Hát ezt nem hiszitek el!

Bementünk a lent említett Menő Manóba.

Nő kicsit unott, valószínűleg a környezet okozza az apátiát, amiben leledz.

Kérdi segíthet-e? Mondom mit akarok. Odaadja. Felpróbáltam, kifizettem és eljöttem.

Kb. addig tartott az egész, mint ennek a hozzászólásnak a megírása. :-)

És ha láttatok még kényelmes cipőt! Komolyan mondom, nem is merem elhinni. Olyan, mintha a lábamra öntötték volna!

18.900-ért. Viszont szerencsére olyan (igaz, olyat is akartam), hogy később is fogom tudni hordani.

De basszus még mindig nem tértem magamhoz. Első üzlet, első cipő. :-)))))))))))

Előzmény: pineapple (9737)
adrienne1 Creative Commons License 2007.01.16 0 0 9740
Legrosszabb esetben kend le fehér körömlakkal a fekete részt, majd aceton...
Előzmény: OriTeri (9739)
OriTeri Creative Commons License 2007.01.16 0 0 9739
Húúú, cipő téma! Tessék nekem is tanácsot adni!!
Van egy szép, magassarkú, kényelmes fehér cipőm, aminek fekete a talpa. Ez nagyon gáz? Mert ha nem muszáj, nem vennék új cipőt. Milyen sokszor látszik ki egy, a ruha színével nem harmonizáló cipőtalp egy átlagos esküvő folyamán? A templomban tutira le kell térdelni...
OriTeri Creative Commons License 2007.01.16 0 0 9738

Egy mindenre elszánt nagybácsit ezzel nem fogsz tudni visszatartani! Legfeljebb  pezsgőtől rúg be, majd többet iszik belőle...

Előzmény: Csacskamacka (9736)
pineapple Creative Commons License 2007.01.16 0 0 9737
tok jo - koszi! :-)
Előzmény: Csacskamacka (9735)
Csacskamacka Creative Commons License 2007.01.16 0 0 9736

(többek közt) ezért nem szeretnék lagzit...

 

 

Én meg az ilyen beszédek elkerülése érdekében nem szeretnék töményet! :-))))))

 

Előzmény: OriTeri (9731)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!