Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.10.15 0 0 602
A kristalydeo? Az tok jo, nekem is nagyon bejott, csak leejtettem, es darabokra torott, igy kicsit nehezebb hasznalni :-)
Előzmény: cyanne (599)
cyanne Creative Commons License 2008.10.15 0 0 601
egyébként a phönix nekem továbbra is nagyon bejön, és beöntés se kell hozzá:)
cyanne Creative Commons License 2008.10.15 0 0 600
kiegészíteném azzal, h akinek pl nagy szüksége van a sóra (pl én), azt a beöntés még jobban kimossa, úh az egyen hozzá sót. schüsselt.
Előzmény: tigristomi (597)
cyanne Creative Commons License 2008.10.15 0 0 599

jaja. a bionsen kristályos cucca nekem nagyon bejött.

Előzmény: tigristomi (596)
tigristomi Creative Commons License 2008.10.15 0 0 598
En volt amikor komuves mellett dolgoztam, mikozben egy kuranak ahhoz a reszehez ertem, ahol 10 napig semmit sem ettem, hanem csak zoldseg leveket ittam.

Amikor a master cleanse-t csinaltam,10-12 napig nem ettem alatta, csak a juharfa szirupos vizet ittam, es a kura vegen ugyanolyan eros voltam, mint elotte. Reszletek a 127-es hozzaszolasban.
Előzmény: drkbk (587)
tigristomi Creative Commons License 2008.10.15 0 0 597
(pl. fáradékonyság, álmosság, koncentrálási zavarok, előfordulhat fejfájás, végtag- és derékfájás, hirtelen érzelmi kitörések és hangulatváltozások).

Ez nem azert van, mert nem kap elegendo tapanyagot az ember. Ez a mereganyagoktol van, amik felszabadulnak, de nem tudnak eleg gyorsan tavozni, es a vastagbelbol visszaszivodnak, ez okozza a szedulest is, a faradsagot is.
Instant orvossag erre a beontes. Nem tudom pontosan mennyit ad hozza a lebojt kurahoz, de azt hiszem nem tulzok, ha azt mondom, hogy legalabb megduplazza a kura hatasat.
Plane ugye, ha nem eszik az ember, nem kell vecere mennie meg talan annyit sem, mint amugy. Kozben a mereganyagok meg sokkal nagyobb utemben urulnenek a szervezetbol, de nem tudnak.

Sokaknak persze derogal beontest csinalni. Ok akkor, ha csinalnak lebojt kurat, csak szenvedjenek, ha az jobb nekik.

Tamas
Előzmény: mezdema (583)
tigristomi Creative Commons License 2008.10.15 0 0 596
Kozben en is hallottam errol az aluminium mentes dezodorrol. Ezutan majd en is nezem. Probalok en is ilyet venni.
Az aluminiumos ugy mukodik, amiket lehet kapni, hogy eltomiti az aluminium a porusokat, ami nem jo.
Előzmény: cyanne (489)
ghepard Creative Commons License 2008.10.15 0 0 595
"Valószínűleg nem olyasmi, mivel az egy jól menedzselt átverés.:)"

A szívverésedet bármikor ellenőrizheted. Persze nem olyan egyszerű dolog azt a 10-12%-ot lassulást kimutatni. Nagyon oda kell figyelni, hogy hogyan mész neki. Nem elég az, hogy most megmérem. Én "megizzadtam" érte 40 éjszakán, hogy bizonyosságot lássak. Fontos, hogy kb egyformák legyenek a körülmények, tehát rögtön nem jó, ha egyik nap agyonhajszolod magad, a másikon meg nem, az egyik napon "nehezet" eszel a másikon meg nem..... Nekem normálisan úgy 53-56 között ver a szívecském, ez holdnegyed éjszakáján lement simán 50-52 közé (volt már 47 is).

Hát már a kórházakban is odafigyelnek erre. Bizonyos napokon nem operálnak ezt azt, mert mintha tudnák, hogy azután nem jól heged a seb stb.......
Előzmény: A skót (592)
ghepard Creative Commons License 2008.10.15 0 0 594
"A holdállások hatásai szerintem kicsit eltúlzottak, sok más tényező van, ami sokkal fontosabb."

Lehet, de a negyedeknél fordul a kocka (a 3 test egymáshoz viszonyított állása, mozgása) és az a sok tényező (jól írod) másfelé indul meg. Készítettem animációt a Hold Föld és Nap körüli forgásáról, hogy jobban lássam a dolgokat. Elég, ha csak arra gondolsz, hogy mekkora légréteget mozgathat meg még ma is. Elég meghökkentő látni, hogyan befolyásolja a napszelet stb... Először nem jött ki semmi eredmény, de aztán eszembe ugrott, hogy "ráállítom" az adatokat a holdnegyedek hosszára. Ez mondjuk nagyon, de nagyon ingadozik (még 39 óra különbség is lehet), de már az átlagnál (amit én 177 órának vettem) elég szépen kirajzolódtak a hatások. Azután jól bebonyolítottam a programot és az átlagot (1 órás adatokkal dolgoztam és egész évi ábrákat készítettem) úgy számítottam, ahogyan ingadozik a holdnegyed (ettől gőzölt az agyam). Az eredmény még egy kicsit javult, de nem sokat (úgy egy tizedet a korreláción)........
Előzmény: A skót (592)
ghepard Creative Commons License 2008.10.15 0 0 593
"Ha ránk hatással van, miért nem befolyásolhatná a növény fiziológiáját is."

Hát igen, ez logikusan hangzik. Én is azt hiszem. Minden ami itt van a "Hold alatt" nőtt fel. Évmilliók (sőt milliárdok) során hatott mindenre a Földön. Ha belegondolunk, hogy valamikor 50000 km-re se volt, akkor a hatása mekkora lehetett. Ez folyamatosan bevésődött mindenbe és még ma is kimutatható (lehetne, ha foglalkoznának vele....)....
Előzmény: drkbk (586)
A skót Creative Commons License 2008.10.14 0 0 592
Valószínűleg nem olyasmi, mivel az egy jól menedzselt átverés.:) A holdállások hatásai szerintem kicsit eltúlzottak, sok más tényező van, ami sokkal fontosabb.
Előzmény: drkbk (586)
drkbk Creative Commons License 2008.10.14 0 0 591
Ez így van, tényleg fogyó hold. Amit írtam olyan szintű hülyeség, hogy szégyenlem is magam.:)
Előzmény: Törölt nick (589)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.14 0 0 590
Ochi=nem.
Előzmény: Törölt nick (589)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.14 0 0 589
Ochi fogyatkozas, fogyo hold.
Előzmény: drkbk (586)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.14 0 0 588

Igen.

 

Nem, Cianka, nem magnessel... :-)))

Előzmény: mezdema (584)
drkbk Creative Commons License 2008.10.14 0 0 587
A léböjtöt pont a mellékhatásai miatt érdemes felügyelet mellett végezni. Nyilván fáradékonyabb az ember eleinte, hiszen jóval kevesebb energiát visz be a szervezetébe, mint normálisan, plusz a felszabaduló, még ki nem ürült méreganyagok is terhelik a szervezetet. Nem is arról van szó, hogy ez egy életforma lehetne, de évente 1-2 szer két-három napra félrevonulni és úgy végigcsinálni nem árt. Persze csak akkor, ha egyébként egészséges emberről van szó. Nyilván egy lábadozó, krónikus betegnek nem ajánlott. A kúra végére viszont ez a fáradékonyság, fejfájás megszűnik, gyakran kirobbanó erőről számolnak be a kúra végzői. Nem mindenki persze. Nem vagyunk egyformák, próbálkozz, és találd meg azt, ami Neked a legmegfelelőbb.
Előzmény: mezdema (583)
drkbk Creative Commons License 2008.10.14 0 0 586
A tisztítókúrákat pedig a holdfogyatkozás idején érdemes kezdeni. Sőt, a gyógynövények gyűjtésénél is figyeleni kell(ene) a hold állását. Ez már talán kicsit erőltetettnek tűnik. D Ha ránk hatással van, miért nem befolyásolhatná a növény fiziológiáját is.

Ez a fémkivezetéses dolog engem is érdekelne. Olyasmi, mint a Spa lábfürdős méregtelenítés?
Előzmény: ghepard (582)
cyanne Creative Commons License 2008.10.14 0 0 585
mivel? (mágnes?;)
Előzmény: Törölt nick (581)
mezdema Creative Commons License 2008.10.14 0 0 584
Nehézfém és méreganyag eltávolítás ?
Előzmény: Törölt nick (581)
mezdema Creative Commons License 2008.10.14 0 0 583
Hali!

Huh. Léböjt. Ez egészséges? sokat olvastam utána megoszlanak a vélemények. Nem tudom mennyire szeretném sanyargatni a szervezetem a méregtelenítés során. Az írta Dr. Sümeghyné Bartos Éva, hogy a léböjt alatt nagyon oda kell figyelni minden változásra ami a szervezetünket éri, mert komoly károkat is okozhat a böjt (pl. fáradékonyság, álmosság, koncentrálási zavarok, előfordulhat fejfájás, végtag- és derékfájás, hirtelen érzelmi kitörések és hangulatváltozások). Ezeket a mellékhatások szeretném elhagyni :)
Azt hiszem megnézem mit tud más kúra. Ajánlottak még párat ideje lesz azokat is átnézni.
Előzmény: drkbk (580)
ghepard Creative Commons License 2008.10.14 0 0 582
"Gepi sztm egyébként teljesen igazad van, én is osztom ezt a véleményt."

Hát ez erőt ad. Biztos van benne valami. A régi emberek jobban össze voltak kötve a természettel és lefigyeltek sok dolgot, amit próbáltak használni. Jobban kellett figyelniük magukat..... Legenda övezi a Hold hatását, de már kezdik kórházakban is használni. Ismert dolog, hogy holdnegyedekkor lassabban ver a szív (úgy kb 10-12%-kal) és ettől, mintha erősebb lenne az ember. Azt hiszem nem hülyeség, utánanéztem. Képes voltam 40 napon át éjjel mérni a pulzusomat és persze figyelni, hogy hol van a holdacska. Hát igaznak találtam. Nem hagytam ennyiben, összegyűjtöttem mindenféle adatot (napszél, hőmérséklet stb), írtam egy két számítógépes programot és látható a hatás az adatokon még ma is. Ez a hatás régebben óriási volt. A régi emberek tudtak erről. Tudtak a hang erejéről is (saját hang). Hogy a régi tibetiek valami hanglégzéses technikával elérték, hogy egész nap futhattak és még másnap is, mégpedig úgy, hogy nem is voltak olyan nagyon elfáradva. Az emberben szunnyad az erő, csak a mai ember lusta ezt használni.........
Előzmény: drkbk (580)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.13 0 0 581
Femkivezetes.

(Most csinaltam a nyaron, tok jo.)
Előzmény: mezdema (579)
drkbk Creative Commons License 2008.10.13 0 0 580
szerintem léböjt. Gepi sztm egyébként teljesen igazad van, én is osztom ezt a véleményt.
Előzmény: mezdema (579)
mezdema Creative Commons License 2008.10.13 0 0 579
Helló!

Szerintetek melyiket érdemes: tisztító kúra, léböjt kúra vagy drnatura kúra?
A cél a szervezet méregtelenítése sejt szinten, nehéz fémek eltávolítása.

Köszönettel: MezdemA

ghepard Creative Commons License 2008.10.13 0 0 578
"Ezt tulajdonképpen a saját, gondolkodáson keresztüli méregtelenítési módszered igazolásául szolgál?"

Hát egy kicsit elárul valamit az a kisérletsorozat. Fontos, hogy az ember pozitívan álljon neki a dolgoknak, nyugodtan, sztresszmentesen, lassan, folyamatosan, békében. Én magamat az egyik leglustább embernek tartom a világon (ez alól csak a foci kivétel, ott aztán agyonhajszolom magam). Melóba is kerülőúton megyek, hogy többet gyalogolhassak, többet legyek a levegőn és még azt is lassan. Nincs órám (még csörgőórám se), nincs autóm, nincs mobilom - el vagyok nélkülük. Mikor nincs semmi kedvem kimenni a kertbe és valamit melózni, akkor egy gondolat, hogy az csak jót tesz és belém mászik majd az erő. Aztán kimegyek nagyon lassan és elkezdek nagyon lassan valamit csinálni és láss csodát a lustaság elmúlik a friss levegő erőt adott........., de ha nem gondolom, hogy kimegyek, akkor bent ragadok....
Előzmény: drkbk (576)
ghepard Creative Commons License 2008.10.13 0 0 577
Hát igen, erre szokták mondani, hogy a legjobb úszó is megfulladhat.....Nem sokat tudok a dalai lámáról. Annyit tudok, hogy viszontagságos lehet(tett) az élete. Száműzés, üldözés stb, nem tesz jót az embernek..... Szerintem nem az a fontos, hogy mit tud az ember, hanem az, hogy hogyan él. Nagyon jól tudja, hogy mit kell csinálni és mégsem csinálja azt...... Vannak dolgok, amin (már) nem segítenek a gondolatok, légzések, ivások, evések.......
Előzmény: cyanne (575)
drkbk Creative Commons License 2008.10.11 0 0 576
Ez bizonyítja a placebo hatást vagyis a gondolkodás, elme erejét. Ilyen "ellenőrzött" körülmények közti bizonyítás után megpróbálhatnák használni, de legalább ne nézzék hülyének az agykontrollal is gyógyítani próbálókat.
Ezt tulajdonképpen a saját, gondolkodáson keresztüli méregtelenítési módszered igazolásául szolgál?
Előzmény: ghepard (574)
cyanne Creative Commons License 2008.10.10 0 0 575
ghepard Creative Commons License 2008.10.10 0 0 574
Gondolom valahogy kapcsolatos a témával, hogy is működnek a dolgok. Október 2.-án kiosztottak 10 Ig Nobel díjat (18 éve volt az első évfolyam). Ig a latin ignobilis szó rövidítése, ami nagyjából nem nemes, nem magasztsos stb jelent. Az egyik díjat (medicína) négy tudós négy különböző tekintélyes munkahelyről kapta. Teljesen egészséges embereken (kb 80) tanulmányozták egy egészen újfajta (két féle változata van) készítmény (valami fájdalomcsillapító) hatását. Az egyik jó drága a másik meg olcsó. Senki se tudta, hogy melyik melyik. Tehát se a kisérleti alany, se a kisérlettel megbízott orvos bácsi. Csak gyűjtögették az adatokat a két szerről. A hosszú vizsgálódás után kiderült, hogy a drágább szer jóval hatásosabb. A végén aztán kiderült (a tudós bácsik jóvoltából), hogy az egyik sem volt semilyen szer, hanem egy semleges dolog, mely semmiféle hatást sem fejt ki.

Hát ez egy kicsit elgondolkodtató................
cyanne Creative Commons License 2008.10.06 0 0 573
örülök, h végre észrevetted
Előzmény: ghepard (572)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!